Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource616 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:373, Did:0, useCase: 0
Andžejam Ļebedevam - 7 punkti, bet komandai - negaidīts zaudējums pēc pārliecinoša sākuma.

Pārsteigums - "Smederna" spīdvejisti zaudē mājās, Ļebedevam - 7 punkti

Negaidīti beidzās Zviedrijas spīdveja Elitserien čempionāta mačs Eskilstūnā, kurā vietējā "Smederna" ar 43:47 zaudēja "Masarna Avesta" komandai. Andžejs Ļebedevs mājinieku labā atveda 7 punktus.

"Lokomotīve" uz kritiskām sliedēm

Trešo zaudējumu pēc kārtas Polijas Nice spīdveja līgas čempionātā piedzīvoja Daugavpils "Lokomotīve" - 33:57 Lodzā no turienes "Orzel" motobraucējiem. Tagad jādomā, kā labot situāciju, jādomā nevis par tikšanu finālčetriniekā, bet gan par vietas saglabāšanu Nice līgā. Situācija pašreiz ir diezgan kritiska, taču ne bezcerīga.
Andžejs Ļebedevs. Foto: sportowefakty.wp.pl

Ļebedevs fantastisks, Latvijai pietrūkst līdz Nāciju finālam

Fantastisku sniegumu rādot Andžejam Ļebedevam, Latvijas spīdveja izlasei sestdien Mančestrā tomēr pietrūka, lai sasniegtu finālu spīdveja Nāciju kausā.
Andžejs Ļebedevs (vadībā) būs Latvijas trio līderis, bet Oļegam Mihailovam (brauc trešais) tā būs debija šāda ranga sacensībās Latvijas izlases rindās.

Vai no Mančestras var aizbraukt uz Toljati?

Var. Tikai tas ir diezgan sarežģīti un tas attiecas arī uz nokļūšanu "Speedway of Nations" sacensību finālā, kas Toljati risināsies 20. un 21. jūlijā. Šovakar Latvijas spīdvejistu trio - Andžejs Ļebedevs, Jevgeņijs Kostigovs un Oļegs Mihailovs - Mančestras mototrekā Anglijā spēkosies par vietu trijniekā un iespēju braukt uz Toljati.
Andžejs Ļebedevs aizvadīja labu maču Eskilstūnas komandas rindās.

Ļebedevam labs mačs un uzvara Zviedrijā

Pirmo uzvaru šā gada Zviedrijas Elitserien spīdveja čempionātā guva Andžeja Ļebedeva pārtstāvētā komanda Eskilstūnas "Smederna", kas viesos ar 49:41 pārspēja "Dackarna Malilla" spīdvejistus. Ļebedeva rēķinā - 8 punkti.
Artjoms Trofimovs un Elvis Avgucevičs ved 5:1.

"Lokomotīves" juniori atkal trijniekā

Otrajā pēc kārtas Polijas junioru spīdveja čempionāta kārtā pirmajā trijniekā savā grupā iekļuva Daugavpils "Lokomotīves" jaunie mototraucēji - šoreiz Ļubļinas mototrekā Artjoms Trofimovs, Dāvis Kurmis un Elvis Avgucevičs ierindojās 3. vietā.
Artjoms Trofimovs atveda 10 no 12 iespējamajiem punktiem.
1

"Loko" juniori labi sāk sezonu, Ļebedevam 5 punkti Zviedrijā

Daugavpils "Lokomotīves" spīdveja komandas juniori sekmīgi sāka jauno sezonu Polijas junioru komandu čempionātā, kurā šosezon piedalīsies arī komanda no Čehijas - pirmajā kārtā Ļubļinā daugavpilieši piekāpās tikai vietējiem "Speed Car Motor" junioriem un ieņēma otro vietu. Savukārt Andžejs Ļebedevs aizvadīja pirmo maču jaunajā sezonā Zviedrijas Elitserien čempionātā.
Tikai Timo Lahti mačā pret ROW spēja atvest vairāk par desmit punktiem (13) "Loko" labā.
2

"Lokomotīvei" pietrūka ieroču...

Vienu no lielākajiem zaudēumiem pēdējos gados savā mototrekā piedzīvoja Daugavpils "Lokomotīve", kas Polijas Nice spīdveja līgas mačā vairāk nekā 4000 skatītāju klātbūtnē (pavēss laiks, vairākas brīvdienas un tāpēc šoreiz mazāk par ierastajiem 5-5,5 tūkstošiem) ar 37:53 piekāpās vienam no galvenajiem pretendentiem uz iekļūšanu Ekstralīgā Ribņikas ROW.
"Lokomotīves" un ROW tikšanās vienmēr rit sīvās cīņās.
1

"Lokomotīve" pret "Haizivīm"

Polijas Nice spīdveja līgas kārtējā mačā Daugavpils "Lokomotīve" svētdien uzņems "Haizivis" - vienu no līgas galvenajiem favorītiem Ribņikas ROW spīdveja klubu. Mači starp abām šīm komandām vienmēr ir principiāli un spraigi, tāds solās būt arī mačs svētdien plkst. 16 "Lokomotīves" mototrekā.
Andžejs Ļebedevs (vadībā) attaisnoja ceribas un iekļuva SEC kvalifikācijas finālā.

Andžejs Ļebedevs - SEC kvalifikācijas finālā

2017. gada Eiropas čempions un pašreizējais Daugavpils "Lokomotīves" līderis Andžejs Ļebedevs iekļuva Eiropas spīdveja čempionāta (SEC) kvalifikācijas finālā - proti, 25. maijā Nireģhāzas mototrekā Ungārija viņš spēkosies par vietu Eiropas čempionāta finālposmos. Sacensībās Rovnā (Ukraina) daugavpilietis uzvarēja trijos no pieciem braucieniem, ieguva 12 punktus, bet tad uzvarēja papildbraucienā par vietu posma finālā, kurā ieņēma otro vietu.
Ķasts Puodžuks pārspēja divus no trim no goda pjedestāla, taču SEC Challenge posmā neiekļuva.

Uzvara pār līderiem Puodžukam nāca par vēlu

Ķastam Puodžukam neizdevās iekļūt Eiropas spīdveja čempionāta (SEC) finālsērijas pretendentu izšķirīgajās sacensībās - Krško mototrekā Slovēnijā daugavpilietis ieguva 8 punktus un tas viņam deva 8. vietu. Vajadzēja būt trijniekā.
Andžejs Ļebedevs pērn zaudēja Eiropas čempiona titulu, bet šogad atkal cer par to paspēkoties.

Junioru pāris paliek pēdējais, Ļebedevs un Puodžuks šodien un rīt SEC kvalifikācijā

Polijas NIce līgas pirmajā pāru čempionātā finālā Gņezno mototrekā vakar tika noskaidroti trīs pāri, kuri piedalīsies Polijas spīdveja klubu pāru čempionāta finālā. Daugavpils "Lokomotīvi" pārstāvēja junioru pāris Oļegs Mihailovs un Artjoms Trofimovs un ieņēma 7. vietu. Savukārt šodien un rīt Rovnā un Krško Eiropas spīdveja čempionāta (SEC) kvalifikācijas sacensības aizvadīs Andžejs Ļebedevs un Ķasts Puodžuks.
Epizode no "Lokomotīves" un "Ostrovia" cīņas. Foto: TZ Ostrovia

"Lokomotīvei" ar trīs braucēju punktiem ir par maz, lai uzvarētu Polijā

Daugavpils "Lokomotīves" spīdveja komandai svētdien pietrūka vēl kaut viena regulāri punktus gūstoša braucēja, lai uzvarētu Polijas "Nice" līgas mačā Ostruvā - zaudējums ar 40:50 atstāj cerības iegūt bonuspunktu otrā riņķa mačā savā mototrekā (jāuzvar vismaz ar 11 punktu pārsvaru), taču varēja beidzot uzvarēt arī Ostruvā.

Mihailovam un Trofimovam SEC čempionāts beidzies, "Loko" - turpina Ostruvā

Pašreiz labākajiem Latvijas spīdveja junioriem Oļegam Mihailovam un Artjomam Trofimovam neizdevās iekļūt Eiropas čempionāta finālposmu pretendentu izšķirīgajās sacensībās. Abi taisnā ceļā devās uz Ostruvu, kur šodien "Lokomotīves" sastāvā piedalīsies Nice līgas mačā ar "Arged Malesa".
Pirmais no Latvijas spīdvejistiem Eiropas čempionāta kvalifikāciju sāks Oļegs Mihailovs.

Spīdveja Eiropas iekarošanu sāks Mihailovs un Trofimovs

Šodien Poznaņas mototrekā Polijā un Goričanas mototrekā Horvātijā sāksies spīdveja Eiropas čempionāta (SEC) kvalifikācijas sacensības. Latviju tajās pārstāvēs četri "ātrā ceļa" braucēji un šodien startēs piemie divi no viņiem - abi pašreiz spēcīgākie mūsu juniori Oļegs Mihailovs un Artjoms Trofimovs.
Ernests Matjušonoks un Elvis Avgucevičs bija pārliecinoši labākie Baltijas spīdveja līgas pirmajā posmā.

"Loko" jaunā maiņa dominē

Daugavpils "Lokomotīves" spīdveja komandas jaunā maiņa "Jaunības" komandas rindās pārliecinoši uzvarēja Baltijas spīdveja līgas pirmajā posmā. Daugavpilieši savā mototrekā bija galvastiesu pārāki par visiem konkurentiem, bet otro vietu tik pat pārliecinoši ieņēma Rīgas IK "Auseklis".
Ernests Matjušonoks

Matjušonojs un Ansviesulis trešie Nice Cup posmā Tarnuvā

Latvijas jauno spīdvejistu pāris Ernests Matjušonoks un Ričards Ansviesulis ieņēma 3. vietu NICE Cup sacensību pirmajā posmā Tarnuvas mototrekā Polijā. Jau rīt Daugavpilī risināsies Baltijas spīdveja līgas pirmais posms, kurā redzēsim jaunos talantus no Latvijas, Somijas, Igaunijas un Krievijas.
Andžejs Ļebedevs mačā pret Gdaņskas komandu atveda "komplektu"  - 15 no 15 iespējamajiem punktiem.

"Solists" Ļebedevs komandas uzvarā

Daugavpils "Lokomotīves" spīdveja komanda apmēram 5500 skatītāju klātbūtnē savā mototrekā guva pirmo uzvaru 2019. gada Polijas Nice līgas čempionātā - ar 51:38 tik pārspēta Gdaņskas komanda "Wybrzeze". Mototreka saimnieku rindās bija spilgts līderis, kuram labi palīdzēja visa komanda.
Andžejam Ļebedevam svētdien būs pirmais mačs "Loko" rindās savu līdzjutēju priekšā pēc divu gadu prombūtnes.

"Lokomotīve" dosies pēc pirmās uzvaras

Pirmo Polijas Nice spīdveja līgas maču savā mototrekā Daugavpils "Lokomotīve" aizvadīs svētdien ar Gdaņskas komandu "Wybrzeze". Pirmajā mačā Tarnuvā daugavpilieši sīvā cīņā piekāpās "Unia" komandai ar 44:46 un tāpēc pirmajā mačā savu līdzjutēju priekšā (tribīnes solās būt pilnas) noskaņojums ir tikai uzvarēt. "Loko" arī ir favorīta lomā.
Andžejs Ļebedevs

Svētdien grandiozā spīdveja sezonas atklāšana

Svētdien Daugavpils spīdveja trekā "Lokomotīve" notiks pirmās jaunās sezonas Polijas Nice spīdveja līgas sacīkstes. Daugavpils "Lokomotīve" savā trekā uzņems Gdaņskas vienību "Zdunek Wybrzeže". Sākums plkst. 15:00.