Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource616 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:373, Did:0, useCase: 0
Dāvis Kurmis

"Loko" juniori atsāk ar 11 punktiem

Tikai 11 punktus Polijas junioru spīdveja komandu čempionāta pirmajā pusfinālā ieguva Daugavpils "Lokomotīves" trio un ieņēma Gožuvas mototrekā 7. vietu.
Baltijas spīdvejas līgas 2.posma pjedestāls.

Baltijas spīdveja līgā kļūst interesantāk

Baltijas spīdveja līgas 2. posmā CSDD Biķernieku kompleksās sporta bāzes mototrekā līdere Daugavpils "Jaunība" ieņēma tikai trešo vietu, bet Rīgas IK "Auseklis" motobraucējiem pietrūka viena punkta, lai tiktu pusfinālā. Tas sacensību turpinājumu šosezon padara tikai interesantāku.
1

Baltijas spīdveja līga: Ansviesulis atgriežas, Mustonens - debitē

Sestdien CSDD Biķernieku kompleksajā sporta bāzē Rīgā risināsies Baltijas spīdveja līgas 2. posma sacensības. Solās būt interesants spīdvejs, jo ir vairāki spēkos apmēram līdzvētīgi motobraucēji un būs viens interesants debitants no Somijas. Sākums - plkst. 15.
Francis Gusts ir viens no līderiem Polijas Ekstralīgas kausa izcīņā 250 kub.cm klasē.

Francis Gusts - starp līderiem Ekstralīgas kausa izcīņā

Jaunais Rīgas IK "Auseklis" motobraucējs Francis Gusts pēc pieciem sacensību posmiem ir starp līderiem Polijas Ekstralīgas kausa izcīņā spīdvejā 250 kub.cm klasē un saglabā izredzes iekļūt kopvērtējumā pirmajā trijniekā.
Artjoms Trofimovs - trešais Eiropas U19 čempionāta pusfinālā.

Trofimovs un Kolodinskis - Eiropas junioru finālā, Mihailovs - pie sliekšņa

Diviem no četriem Latvijas spīdvejistiem izdevās iekļūt Eiropas U19 čempionāta finālā, kas 31. augustā risināsies Rovnas mototrekā Ukrainā. Starp šiem diviem diemžēl nav pagājušā gada bronzas medaļas ieguvēja Oļega Mihailova.
Andžejam Ļebedevam 13 no 15 iespējamajiem punktiem, komandai - pārliecinoša uzvara.

Ļebedevs - labākais, "Smederna" - uzvara

Pārliecinošu uzvaru Zviedrijas spīdveja Elitserien čempionātā guva titula īpašniece Eskilstūnas "Smederna", kas savā mototrekā ar 53:37 pārspēja "Kumla Indianerna" komandu un ieguva arī papildus punktu (arī viesos "Smederna" uzvarēja - 47:43). Labākais gan savā komandā, gan starp abu komandu braucējiem bija Andžejs Ļebedevs, kura rēķinā 13 no 15 iespējamajiem punktiem.
Andžejs Ļebedevs (vadībā) Gdaņskā atveda 15 no 18 iespējamajiem punktiem.

"Lokomotīve" iegūst punktu Gdaņskā

Polijas Nice spīdveja līgas mačā Daugavpils "Lokomotīve" ar 43:47 viesos zaudēja Gdaņskas "Zdunek Wybrzeze" komandai, taču ieguva vienu punktu - pirmā riņķa mačā savā mototrekā daugavpilieši uzvarēja ar 13 punktu pārsvaru. Varēja "Loko" šajā mačā cerēt arī uz trim punktiem...
Oļegs Mihailovs atveda 16 punktus.
2

Latvijas junioriem pietrūkst pieci punkti, lai pirmoreiz iekļūtu finālā

Tikai 5 punktu pietrūka Latvijas junioru spīdveja izlasei, lai pirmo reizi iekļūtu pasaules čempionāta finālā. Pusfinālā Daugavpilī mūsu juniori ieguva 36 punktus un ierindojās otrajā vietā aiz titula īpašnieces Polijas (49 punkti). Pirmajā pusfinālā Vetlandā (Zviedrija) pārliecinoši triumfēja Dānija, bet Austrālija ieguva 40 punktus un līdz ar to arī iekļuva finālā.
Pieredzējušākie mūsu juniori Artjoms Trofimovs un Oļegs Mihailovs (attiecīgi pirmais un otrais no kreisās), kā arī Dāvis Kurmis  - viņiem jābūt par Latvijas junioru izlases triecientrio.
3

Spīdveja juniori cer tikt pasaules finālā, "Loko" - pie punktiem Gdaņskā

Latvijas spīdveja junioru izlase divus gadus pēc kārtas ieguva bronzas medaļas Eiropas čempionātā, bet tagad jaunie motobraucēji grib tikt pasaules čempionāta finālā. Sestdien Daugavpils mototrekā risināsies viens no diviem pusfināliem, kurā par vienīgo ceļazīmi sacentīsies pašreizējā titula īpašniece Polija, Latvija, Čehija un Vācija. Tiesa, finālā, kas 13. jūlijā risināsies Mančestrā, var tikt arī no otrās vietas, ja izdosies sakrāt vairāk punktu nekā otra pusfināla otrajai vietai. Savukārt Daugavpils "Lokomotīve" svētdien Gdaņskā cer tikt pie punktiem Polijas Nice līgā. Atkal karsta spīdveja nedēļas nogale.
Francis Gusts (vadībā) ir viens no līderiem Polijas Ekstralīgas kausa izcīņā 250 kub.cm klasē.

Ļebedevam nulles Zviedrijā, Gusts - sestais Polijā, Puodžuks un Kostigovs - trijniekā Rovnā

Pagalam neveiksmīgu maču Zviedrijas spīdveja Elitserien čempionātā aizvadīja titula īpašnieki Eskilstūnas "Smederna" motobraucēji - 35:55 zaudējums savā mototrekā no Molillas "Dackarna", toties sekmīgi Polijas Ekstralīgas kausa izcīņā 250 kub.cm klasē turpina piedalīties Rīgas IK "Auseklis" pārstāvis Francis Gusts, bet Ķasts Puodžuks un Jevgeņijs Kostigovs sekmīgi piedalījās Igora Marko piemiņas sacensībās Rovnā (Ukraina).
Rūdolfs Sproģis trijās Polijas junioru komandu čempionāta sacensībās sakrāja 13 punktus. Nav daudz, taču iegūtā pieredze punktos nemaz nav izmēraāa.

"Loko" juniori atkal ceturtie

Otrajā pēc kārtas Polijas spīdveja junioru komandu čempionāta posmā 4.vietu ieņēma Daugavpils "Lokomotīves" jaunā maiņa, taču tas neietekmēja situāciju 4.grupā - "Loko" ir pārliecinoši pirmajā trijniekā.
Andžejam Ļebedevam divas svarīgas uzvaras braucienos pārī ar Fredriku Lindgrenu un komandai - uzvara.

"Smederna" un Ļebedevs uzvar vicelīderi, "Loko" juniori - aiz trijnieka

Ļoti svarīgu uzvaru Zviedrijas spīdveja Elitserien čempionātā guva Andžeja Ļebedeva pārstāvātā Eskilstūnas komanda "Smederna", kas viesos pārspēja vicelīderi, savukārt Daugavpils "Lokomotīves" junioru trio ieņēma 4. vietu Polijas junioru komandu kārtējās sacensībās Krosno.
Andžejam Ļebedevam - 15 no 15 iespējamajiem punktiem mačā ar Ostruvas komandu.

"Lokomotīve" atkal uzvar, Sproģis debitē junioru sastāvā

Otro uzvaru pēc kārtas savā mototrekā Polijas Nice līgas čempionātā guva Daugavpils "Lokomotīve" un uzlaboja izredzes izvairīties no pārējas mačiem par vietas saglabāšanu Nice līgā, savukārt Rīgas IK "Auseklis" audzēknis Rūdolfs Sproģis debitēja "Loko" junioru komandā Polijas junioru komandu čempionātā.
Latvijas U19 spīdveja pāris - uz Eiropas kausa izcīņas pjedestāla otrā pakāpiena (pirmais no kreisās - Ernests Matjušonoks, viņam blakus - Artjoms Trofimovs) - starp pasaules spīdveja...

Spīdveja junioru pārim "sudrabs" Eiropā, "Loko" briest revanšam

Sestdien Plzeņā (Čehija) otro reizi vēsturē risinājās Eiropas kausa izcīņa spīdvejā pāriem U19 vecuma grupā. Pērn Oļegs Mihailovs un Artjoms Trofimovs ieguva bronzas godalgas, bet šosezon "sudrabu" atveda Artjoms Trofimovs un Ernests Matjušonoks. Par uzvarētājiem kļuva jaunie dāņu spīdvejisti.
Artjomam Trofimovam - 12 punktu četros braucienos Krakovā.

"Loko" juniori - trešo reizi pēc kārtas trijniekā

Trīs Polijas junioru spīdveja komandu čempionāta kārtas trijās dienās un visas trīs reizes savas grupas pirmajā trijneikā iekļuva Daugavpils "Lokomotīves" jaunā maiņa - šoreiz otrā vieta Krakovas mototrekā.
Andžejam Ļebedevam labs sniegums Zviedrijas Elitserien mačā un uzvara viņa komandai.

Andžejam Ļebedevam 9 punkti un uzvara Zviedrijā, juniori - atkal trijniekā Polijā

Labu maču Zviedrijas spīdveja Elitserien čempionātā aizvadīja Andžejs Ļebedevs, savukārt Daugavpils "Lokomotīves" juniori atkal bija trijniekā Polijas junioru komandu čempionāta kārtējā posmā.
Vadībā Artjoms Trofimovs un Ernests Matjušonoks.

"Lokomotīves" juniori atkal trijniekā

Kārtējo reizi pirmajā trijniekā Polijas junioru spīdveja komandu čempionātā savā grupā iekļuva Daugavpils "Lokomotīves" trio - šoreiz Tarnuvā 2. vieta un līdz ar to vēl stabilāka vieta trijniekā savā grupā kopvērtējumā.
Timo Lahti uzvarēja trijos braucienos.

"Ieplānota" neveiksme Ribņikā

Varēja paredzēt, ka pēc zaudējuma savā mototrekā Daugavpils "Lokomotīves" spīdvejistiem diezin vai būs izredzes pārspēt Ribņikas ROW komandu viesos. Tā arī notika - 36:54. Poļi kolēģi palielīja mūsējos par cīņassparu, taču arī secināja, ka ROW tomēr pārliecinoši kontrolēja mača gaitu.
Ričards Ansviesulis un Timo Lahti (vadībā) Biķernieku mototrekā Somijas čempionāta posmā.

Ansviesulim debija bez punktiem

Pirmo reizi kopš 1993. gada kāds no Rīgas spīdvejistiem atkal piedalījās individuālā pasaules čempionāta - kopš 1995. gada tas ir "Grand Prix" seriāls - kvalifikācijas sacensībās. Toreiz Normunds Dobums ieguva vienu punktu, bet tagad 16 gadus vecajam Ričardam Ansviesulim pie punktiem tikt neizdevās.
Vadimam Tarasenko beidzot izdevās sekmīgi nobraukt Daugavpils mototrekā.
1

"Lokomotīve" pārtrauc zaudējumu sēriju, jaunie otrie Biķerniekos, Ļebedevam - 2 punkti līdz finālam

Spīdveja notikumiem bagāta bija aizvadītās nedēļas nogale. Sākās tā ar Rīgas komandas otro vietu Somijas čempionāta posmā Biķerniekos, bet beidzās ar Daugavpils "Lokomotīves" uzvaru pār Lodzas "Orzel" komandu Polijas Nice līgas čempionātā. Starp šiem pasākumiem bija vēl arī Grand Prix kvalifikācija, kurā tikai 2 punktu līdz iekļūšanai pretendentu finālā pietrūka Andžejam Ļebedevam.