• Ar jaunām intrigām startē MotoGP sezona
  25.mar. Ar jaunām intrigām startē MotoGP sezona
  Ar kvalifikācijas braucieniem šovakar un Grand Prix sacensībām svētdienas vakarā Katarā sākas MotoGP pasaules čempionāta jaunā sezona. Pēc intrigām bagātā pagājušā gada, vēlamies, lai arī šosezon cīņas par uzvarām būtu tikpat spraigas katrā posmā. Ir pamats domāt, ka tā arī būs.
 • Par jauno LaMSF prezidentu bez konkurences kļūst Lazdovskis
  25.mar. Par jauno LaMSF prezidentu bez konkurences kļūst Lazdovskis
  Piektdien notikušajā kongresā par jauno Latvijas Motosporta federācijas (LaMSF) prezidentu bez konkurences ievēlēts Mārtiņš Lazdovskis, kamēr Motokrosa komisiju turpmāk vadīs Kristers Serģis. LaMSF vēlēšanas norisinās ik pēc četriem gadiem.
 • Sabulis: "Šogad gribu uzvarēt gan Eiropā, gan Latvijā"
  24.mar. Sabulis: "Šogad gribu uzvarēt gan Eiropā, gan Latvijā"
  Liepājā pēc desmit gadu pārtraukuma tiks atklāta 2017.gada motokrosa sezona un notiks Latvijas čempionāta motokrosā pirmais posms. To intervijā Rietumu Radio šodien sacīja posma galvenais organizētājs Liepājā Mareks Štrauss, raksta LETA.
 • Jonasa treneris: "Sajūta ir tāda, it kā es pats gūtu šīs uzvaras"
  24.mar. Jonasa treneris: "Sajūta ir tāda, it kā es pats gūtu šīs uzvaras"(1)
  Pēc tam, kad Paulu Jonasu sācis trenēt bijušais pasaules čempionāta dalībnieks Marks de Rūvers, latvietis uzvarējis jau divos MX2 klases Grand Prix posmos. De Rūvers Jonasu trenē ne vien braukšanā, bet arī noskaņo psiholoģiski, kā arī ir viņa draugs un palīgs visās sacīkstēs. Holandietis atzīst, ka pats savā karjerā nespēja ieklausīties treneros, tādēļ par pasaules čempionu nekļuva.
 • Elvijs Mucenieks: "Ilgojos pēc riska, adrenalīna un pirmsstarta stresa"
  24.mar. Elvijs Mucenieks: "Ilgojos pēc riska, adrenalīna un pirmsstarta stresa"(3)
  Pērn motokrosa sezona itin ātri beidzās Elvijam Muceniekam, kad pasaules čempionāta posmā Beļģijā tika piedzīvots smags negadījums, kā rezultātā Elvijs vairākus mēnešus pavadīja gultas režīmā. Ir pagājis laiks, un Elvijs ir gatavs atgriezties pasaules blakusvāģu elitē, lai cīnītos par čempiona titulu, šoreiz kopā ar Valentīnu Žirū. Aizvadīti pirmie treniņi uz jaunā motocikla un jau šajā nedēļas nogalē vīri pārbaudīs savus spēkus sezonas pirmajās sacensībās. Nedaudz parunājām ar Elviju, lai noskaidrotu, kas ir paveikts pirmssezonā un, kādas ir sajūtas pirms ilgi gaidītās atgriešanās trasē.
 • Jonass: "Negribu pārāk svinēt uzvaras"
  23.mar. Jonass: "Negribu pārāk svinēt uzvaras"(1)
  Pauls Jonass turpina pārrakstīt latviešu motokrosa braucēju sasniegumus. Pagājušās nedēļas nogalē sportists dominēja MX2 pasaules čempionāta trešajā posmā Argentīnā, izcīnot jau otro Grand Prix uzvaru karjerā. Kopvērtējumā būdams trīs punktus aiz sezonas līdera, pēc sacensībām sportists sniedza mazliet plašāku interviju, pastāstot par to, kā šobrīd jūtas un, kā īsti gāja tālajā Argentīnā.
 • Rosi: "Par titulu cīnīsies astoņi braucēji"
  23.mar. Rosi: "Par titulu cīnīsies astoņi braucēji"(1)
  Motošosejas sacīkšu vecmeistars Valentino Rosi īsi pirms jaunās MotoGP sezonas starta atzinis, ka šogad par uzvarām posmos un titulu ir spējīgi cīnīties septiņi vai pat astoņi sportisti, nosaucot arī konkrētus vārdus. Arī sevi viņš, protams, pieskaita pie kandidātiem.
 • Jonass šonedēļ startēs "Dutch Masters" motokrosā
  22.mar. Jonass šonedēļ startēs "Dutch Masters" motokrosā(1)
  Lai gan vēl pagājušās nedēļas nogalē notika pasaules čempionāta posms tālajā Argentīnā, šobrīd latviešu motosportists Pauls Jonass jau gatavojas startam Nīderlandes čempionāta pirmajā posmā, kas notiks šo svētdien.
 • Latvijas Motosporta federācijas jaunā vadība tiks noskaidrota piektdien
  22.mar. Latvijas Motosporta federācijas jaunā vadība tiks noskaidrota piektdien
  Jau 24.martā, piektdien, Latvijas Motosporta federācijas (LaMSF) kongresā tiks ievēlēta jaunā vadība – prezidents un viceprezidents, kā arī visi komisiju vadītāji. Vēlēšanas norisinās ik pēc četriem gadiem un vadību izraugās paši LaMSF biedri, tādā veidā lemjot, kam uztic stratēģisko mērķu sasniegšanu, motosporta attīstību nākamos gadus.
 • Lorenso: "Šeit viņi mani apbrīno, "Yamaha" komandā tā nebija"
  22.mar. Lorenso: "Šeit viņi mani apbrīno, "Yamaha" komandā tā nebija"(2)
  Spāņu motobraucējs Horhe Lorenso atzīst, ka savā jaunajā komandā "Ducati" jūtas vairāk novērtēts, kamēr "Yamaha" sastāvā juties kā vienkāršs ierindas darbinieks. Tāpat viņš slavē "Ducati" vadītāju, kurš, atšķirībā no "Yamaha" galvenajiem personāžiem, strādā cieši kopā ar pārējiem.
 • Lauris Daiders: "<i>Izcēlām</i> startu, bet pilots sagura un atkritām uz piekto vietu"
  21.mar. Lauris Daiders: "Izcēlām startu, bet pilots sagura un atkritām uz piekto vietu"(2)
  Šogad motokrosa sezona itin ātri ir sākusies Kristofam Santermansam ar Lauri Daideru, kuri jau paspējuši piedalīties trīs sacensībās un izcīnīt arī vietu uz pjedestāla. Svētdien, 19. martā norisinājās Nīderlandes atklātā čempionāta otrais posms, kur smilšainā trase un pamatīgās "špūres" neļāva atslābt nevienam sportistam.
 • Jonass: "Nepieļāvu nevienu rupju kļūdu, un tas palīdzēja uzvarēt"
  21.mar. Jonass: "Nepieļāvu nevienu rupju kļūdu, un tas palīdzēja uzvarēt"
  Pēc Argentīnā aizvadītā trešā posma pasaules motokrosa čempionātā, latvietim Paulam Jonasam izdevies pakāpties uz otro vietu sezonas kopvērtējumā. Sportists atzīst, ka šoreiz sacīkstēs nav pieļāvis nevienu rupju kļūdu, kas arī devis augsto rezultātu - uzvaras abos braucienos.
 • Jānim Vinteram jauns motocikls, pirmais posms 28 km garā trasē
  21.mar. Jānim Vinteram jauns motocikls, pirmais posms 28 km garā trasē
  Nākamās nedēļas nogalē, 26. martā Ķesterciemā, Bušu karjerā notiks Latvijas kausa pirmais posms un Lietuvas kausa pirmais posms enduro sprintā.
 • Brāļi Tilaki izcīna uzvaru Eiropas čempionāta sacīkstēs blakusvāģiem
  21.mar. Brāļi Tilaki izcīna uzvaru Eiropas čempionāta sacīkstēs blakusvāģiem(1)
  Nīderlandes pilsētā Berghemā norisinājušās Eiropas čempionāta sacīkstes bērniem motokrosā ar blakusvāģiem.
 • Foto: Jonass un Gajsers dominē MXGP posmā Argentīnā
  20.mar. Foto: Jonass un Gajsers dominē MXGP posmā Argentīnā
  Piedāvājam ieskatu pasaules motokrosa čempionāta trešā posma norisē Argentīnā, Patagonijas reģionā, kur MX2 klasē abos braucienos uzvarēja latvietis Pauls Jonass, savukārt MXGP klasē abas reizes nepārspēts palika slovēnis Tikms Gajsers. Foto: mxgp.com
 • Laura Daidera ekipāža piektā Nīderlandē, otro braucienu izjauc smaga avārija
  20.mar. Laura Daidera ekipāža piektā Nīderlandē, otro braucienu izjauc smaga avārija
  Ar izcīnītu piekto vietu Nīderlandes atklātā motokrosa čempionāta otro posmu noslēgusi beļģa Kristofa Santermansa un latvieša Laura Daidera ekipāža. Tiesa, ieskaitīts tika vien pirmais brauciens, jo otrajā notika smaga avārija, pēc kā sacensības nācās apturēt.
 • Tomaks ar trešo uzvaru pēc kārtas draudīgi pietuvojas Dandžijam
  20.mar. Tomaks ar trešo uzvaru pēc kārtas draudīgi pietuvojas Dandžijam(4)
  Kamēr Argentīnā norisinājās pasaules motokrosa čempionāta posms, ASV aizvadītas "Monster Energy AMA Supercross" seriāla sezonas 11. sacensības. Kārtējo uzvaru izdevies gūt Eli Tomakam, kurš šobrīd jau bīstami pietuvojies aizvien ārkārtīgi stabili braucošajam Raienam Dandžijam.
 • Video: Jonass izcīna uzvaru un kopvērtējumā pakāpjas uz otro vietu
  20.mar. Video: Jonass izcīna uzvaru un kopvērtējumā pakāpjas uz otro vietu
  Svētdien notiekošajā pasaules motokrosa čempionāta Argentīnas MX2 posmā uzvaru izcīnīja Latvijas motosportists Pauls Jonass no "Red Bull KTM Factory Racing" komandas. Pateicoties šim panākumam, Pauls kopvērtējumā no piektās vietas pacēlās uz otro pozīciju, no līdera atpaliekot tikai trīs punktus.
 • Jonass Argentīnā MX2 klasē izcīna otro uzvaru sezonā
  19.mar. Jonass Argentīnā MX2 klasē izcīna otro uzvaru sezonā(27)
  Latvijas motosportists Pauls Jonass no "Red Bull KTM Factory Racing" komandas svētdien uzvarēja pasaules motokrosa čempionāta Argentīnas MX2 posmā. Kopvērtējumā Pauls no piektās vietas pacēlās uz otro pozīciju.
 • Video: Jonasam otrā uzvara kvalifikācijā
  19.mar. Video: Jonasam otrā uzvara kvalifikācijā
  Latvijas motosportists Pauls Jonass sestdien bija ātrākais Argentīnas MX2 posma kvalifikācijā, iegūstot sezonas otro "pole-position". Jonass bija vadībā praktiski visu kvalifikācijas gaitu, kā arī uzrādīja ātrāko apļa laiku brīvajos treniņos dienas pirmajā daļā. Jonasam šī ir otrā uzvara kvalifikācija šīs sezonas trīs posmos.
 • lasīt vairāk