Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:376, Did:0, useCase: 0
Brāļu Daideru ekipāža. Foto: 115 Sidecar Team

Stelpē milzu karstumā uzvar brāļi Daideri, Gordejevs/Stupelis finišē otrie

Aizvadītajā nedēļas nogalē burvīgajā “Pīlādžu mototrases” sporta kompleksā pulcējās apjomīgs skaits sportistu, lai startētu Latvijas Junioru un Amatieru čempionātu, kā arī Retro motokrosa sacensību seriālā.
Kristers Serģis. Foto: Jānis Pastars, mxphoto.lv

Latvijā šajā sezonā varētu notikt divi MXGP posmi

Lai gan sākotnēji Latvijā bija ieplānots viens MXGP šīs sezonas posms, koronavīrusa pandēmijas izraisīto seku dēļ pie mums varētu notikt pat divi posmi. Tiesa, pagaidām viss notiekot tikai runu līmenī, tāpēc droši apgalvot par divu posmu rīkošanu Latvijā vēl nevar.
Pauls Jonass. Foto: Mxmag.be
14

Jonass treniņā piedzīvo kritienu ar lūzumiem

Latvijas vadošais motosportists Pauls Jonass, kurš pagājušajā sezonā MXGP ieņēma sesto vietu, treniņā piedzīvojis krietienu, kurā iedzīvojies vairākos lūzumos. Pats sportists pavēstījis, ka ārsti rekomendējuši rehabilitāciju, un tikai tad būs iespējams atgriezties uz motocikla.
Matīss Karro un Kārlis Sabulis. Foto: Andris Smilšarājs
1

Karro izcīna uzvaru motokrosa sacensībās Gulbenē

Sestdien, 13. jūnijā, Gulbenes “Staru mototrasē” tika aizvadīts 2020. gada sezonas pirmais posms Nacionālā kausa sacensību seriāla ietvaros, pie starta barjeras stājoties gan labi zināmiem latviešu sportistiem, gan kaimiņzemju braucējiem no Igaunijas un Lietuvas. Jāsaka, ka šis fakts ir ļoti iepriecinošs, jo, neraugoties uz COVID-19 izraisītajiem sarežģījumiem organizēšanas loģistikā, sacensības ir tikušas aizvadītas starptautiskā līmenī. Summējot visu klašu pārstāvjus, sestdien Gulbenē pulcējās aptuveni 200 atlētu.
Foto: Jānis Pastars, mxphoto.lv

Sestdien Gulbenē beidzot sāksies Latvijas motosporta sezona

Pēc neierasti garas pauzes, spītējot kā pasaulē plosošajai pandēmijai, tā pamatīgām lietusgāzēm un pat krusai nedēļas gaitā, sestdien, 13. jūnijā, “Staru mototrasē” Gulbenē beidzot tiks atklāta 2020. gada motokrosa sezona Latvijā. "Staru mototrase" Gulbenē ir kļuvis par Latvijas motokrosa sezonas standartu, braucējiem ik gadu vismaz vienreiz pulcējoties paugurainā reljefa veidotajā sporta kompleksā.
Foto: FIM Europe

Pirmo reizi kopš 2000. gada nenotiks Nāciju kauss blakusvāģiem

Starptautiskā Motosporta federācija (FIM) paziņojusi, ka šogad nenotiks Eiropas Nāciju kausa izcīņa blakusvāģu un kvadriciklu motokrosā. Jau ziņots, ka nesen tika pieņemts lēmums par pasaules čempionāta sezonas atcelšanu.
Kaspars Stupelis

Stupelis: ''Karjeru ar Vilemsenu šobrīd vēl neplānojam beigt''

''Protams, jāskatās, kā būs ar atbalstītājiem un kā beigsies šis pasākums, kas noteikti atstās savas sekas, bet šobrīd domā ir turpināt braukt, un to arī esmu dzirdējis no Daniela Vilemsena puses,'' sarunā ar portālu ''Sportacentrs.com'' atklāja Kaspars Stupelis.
Etjēns Bakss un Kaspars Stupelis. Foto: Udo Weid
5

Blakusvāģu PČ sezona tā arī nesāksies – pandēmijas dēļ atceļ visus posmus

Starptautiskā Motosporta federācija (FIM) savā mājaslapā pavēstījusi par blakusvāģu pasaules čempionāta 2020. gada sezonas atcelšanu.
2

Video: Supekrosa uzlecošā zvaigzne krīt, konkurents pārbrauc pāri

Amerikā ir atsākusies AMA Supekrosa seriāla sezona un nedēļas nogalē tika aizvadītas sacensības Soltleiksitijā, kurās uzvaru izcīnīja "Monster Energy Kawasaki" komandas braucējs Eli Tomaks, aiz sevis atstājot KTM pārstāvi Kūperu Vebu un "Honda" sportistu Kenu Rokzenu. Tikmēr čempionāta uzlecošā zvaigzne Adams Siansarulo jau izšķirošā brauciena trešajā aplī piedzīvoja negadījumu, kad pēc kritiena viņam tieši pāri pārbrauca Vebs. Lai gan šķita, ka sportists varētu būt savainots, Siansarulo ticis cauri sveikā bez lūzumiem, neskatoties uz to, ka vēl šobrīd viņu nomokot pamatīgas sāpes. Negadījuma brīdis video redzams no 43. sekundes. Video avots: https://www.youtube.com/watch?v=kiN...
Brāļi Jānis un Lauris Daideri atkal startē kopā. Foto: Facebook.com/Agilijafoto

Brāļi Daideri un Macuks triumfē sezonas pirmajā motokrosā

Pagājušās nedēļas nogalē Lietuvā, Rokišķos aizvadītas sezonas pirmās motokrosa sacensības. Sēlijas kausa izcīņas pirmajā posmā startēja ne mazums latviešu, daudzi no kuriem arī spēja aizcīnīties līdz uzvarām. Blakusvāģu klasē atkal kopā startēja brāļi Jānis un Lauris Daideri, triumfējot abos finālbraucienos.