Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:373, Did:0, useCase: 0
Andžejam Ļebedevam - 7 punkti, bet komandai - negaidīts zaudējums pēc pārliecinoša sākuma.

Pārsteigums - "Smederna" spīdvejisti zaudē mājās, Ļebedevam - 7 punkti

Negaidīti beidzās Zviedrijas spīdveja Elitserien čempionāta mačs Eskilstūnā, kurā vietējā "Smederna" ar 43:47 zaudēja "Masarna Avesta" komandai. Andžejs Ļebedevs mājinieku labā atveda 7 punktus.

"Lokomotīve" uz kritiskām sliedēm

Trešo zaudējumu pēc kārtas Polijas Nice spīdveja līgas čempionātā piedzīvoja Daugavpils "Lokomotīve" - 33:57 Lodzā no turienes "Orzel" motobraucējiem. Tagad jādomā, kā labot situāciju, jādomā nevis par tikšanu finālčetriniekā, bet gan par vietas saglabāšanu Nice līgā. Situācija pašreiz ir diezgan kritiska, taču ne bezcerīga.
Andžejs Ļebedevs. Foto: sportowefakty.wp.pl

Ļebedevs fantastisks, Latvijai pietrūkst līdz Nāciju finālam

Fantastisku sniegumu rādot Andžejam Ļebedevam, Latvijas spīdveja izlasei sestdien Mančestrā tomēr pietrūka, lai sasniegtu finālu spīdveja Nāciju kausā.
Andžejs Ļebedevs (vadībā) būs Latvijas trio līderis, bet Oļegam Mihailovam (brauc trešais) tā būs debija šāda ranga sacensībās Latvijas izlases rindās.

Vai no Mančestras var aizbraukt uz Toljati?

Var. Tikai tas ir diezgan sarežģīti un tas attiecas arī uz nokļūšanu "Speedway of Nations" sacensību finālā, kas Toljati risināsies 20. un 21. jūlijā. Šovakar Latvijas spīdvejistu trio - Andžejs Ļebedevs, Jevgeņijs Kostigovs un Oļegs Mihailovs - Mančestras mototrekā Anglijā spēkosies par vietu trijniekā un iespēju braukt uz Toljati.
Andžejs Ļebedevs aizvadīja labu maču Eskilstūnas komandas rindās.

Ļebedevam labs mačs un uzvara Zviedrijā

Pirmo uzvaru šā gada Zviedrijas Elitserien spīdveja čempionātā guva Andžeja Ļebedeva pārtstāvētā komanda Eskilstūnas "Smederna", kas viesos ar 49:41 pārspēja "Dackarna Malilla" spīdvejistus. Ļebedeva rēķinā - 8 punkti.
Artjoms Trofimovs un Elvis Avgucevičs ved 5:1.

"Lokomotīves" juniori atkal trijniekā

Otrajā pēc kārtas Polijas junioru spīdveja čempionāta kārtā pirmajā trijniekā savā grupā iekļuva Daugavpils "Lokomotīves" jaunie mototraucēji - šoreiz Ļubļinas mototrekā Artjoms Trofimovs, Dāvis Kurmis un Elvis Avgucevičs ierindojās 3. vietā.
Artjoms Trofimovs atveda 10 no 12 iespējamajiem punktiem.
1

"Loko" juniori labi sāk sezonu, Ļebedevam 5 punkti Zviedrijā

Daugavpils "Lokomotīves" spīdveja komandas juniori sekmīgi sāka jauno sezonu Polijas junioru komandu čempionātā, kurā šosezon piedalīsies arī komanda no Čehijas - pirmajā kārtā Ļubļinā daugavpilieši piekāpās tikai vietējiem "Speed Car Motor" junioriem un ieņēma otro vietu. Savukārt Andžejs Ļebedevs aizvadīja pirmo maču jaunajā sezonā Zviedrijas Elitserien čempionātā.
Tikai Timo Lahti mačā pret ROW spēja atvest vairāk par desmit punktiem (13) "Loko" labā.
2

"Lokomotīvei" pietrūka ieroču...

Vienu no lielākajiem zaudēumiem pēdējos gados savā mototrekā piedzīvoja Daugavpils "Lokomotīve", kas Polijas Nice spīdveja līgas mačā vairāk nekā 4000 skatītāju klātbūtnē (pavēss laiks, vairākas brīvdienas un tāpēc šoreiz mazāk par ierastajiem 5-5,5 tūkstošiem) ar 37:53 piekāpās vienam no galvenajiem pretendentiem uz iekļūšanu Ekstralīgā Ribņikas ROW.
"Lokomotīves" un ROW tikšanās vienmēr rit sīvās cīņās.
1

"Lokomotīve" pret "Haizivīm"

Polijas Nice spīdveja līgas kārtējā mačā Daugavpils "Lokomotīve" svētdien uzņems "Haizivis" - vienu no līgas galvenajiem favorītiem Ribņikas ROW spīdveja klubu. Mači starp abām šīm komandām vienmēr ir principiāli un spraigi, tāds solās būt arī mačs svētdien plkst. 16 "Lokomotīves" mototrekā.
Andžejs Ļebedevs (vadībā) attaisnoja ceribas un iekļuva SEC kvalifikācijas finālā.

Andžejs Ļebedevs - SEC kvalifikācijas finālā

2017. gada Eiropas čempions un pašreizējais Daugavpils "Lokomotīves" līderis Andžejs Ļebedevs iekļuva Eiropas spīdveja čempionāta (SEC) kvalifikācijas finālā - proti, 25. maijā Nireģhāzas mototrekā Ungārija viņš spēkosies par vietu Eiropas čempionāta finālposmos. Sacensībās Rovnā (Ukraina) daugavpilietis uzvarēja trijos no pieciem braucieniem, ieguva 12 punktus, bet tad uzvarēja papildbraucienā par vietu posma finālā, kurā ieņēma otro vietu.