Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:373, Did:0, useCase: 0
Dāvis Kurmis

"Loko" juniori atsāk ar 11 punktiem

Tikai 11 punktus Polijas junioru spīdveja komandu čempionāta pirmajā pusfinālā ieguva Daugavpils "Lokomotīves" trio un ieņēma Gožuvas mototrekā 7. vietu.
Baltijas spīdvejas līgas 2.posma pjedestāls.

Baltijas spīdveja līgā kļūst interesantāk

Baltijas spīdveja līgas 2. posmā CSDD Biķernieku kompleksās sporta bāzes mototrekā līdere Daugavpils "Jaunība" ieņēma tikai trešo vietu, bet Rīgas IK "Auseklis" motobraucējiem pietrūka viena punkta, lai tiktu pusfinālā. Tas sacensību turpinājumu šosezon padara tikai interesantāku.
1

Baltijas spīdveja līga: Ansviesulis atgriežas, Mustonens - debitē

Sestdien CSDD Biķernieku kompleksajā sporta bāzē Rīgā risināsies Baltijas spīdveja līgas 2. posma sacensības. Solās būt interesants spīdvejs, jo ir vairāki spēkos apmēram līdzvētīgi motobraucēji un būs viens interesants debitants no Somijas. Sākums - plkst. 15.
Francis Gusts ir viens no līderiem Polijas Ekstralīgas kausa izcīņā 250 kub.cm klasē.

Francis Gusts - starp līderiem Ekstralīgas kausa izcīņā

Jaunais Rīgas IK "Auseklis" motobraucējs Francis Gusts pēc pieciem sacensību posmiem ir starp līderiem Polijas Ekstralīgas kausa izcīņā spīdvejā 250 kub.cm klasē un saglabā izredzes iekļūt kopvērtējumā pirmajā trijniekā.
Artjoms Trofimovs - trešais Eiropas U19 čempionāta pusfinālā.

Trofimovs un Kolodinskis - Eiropas junioru finālā, Mihailovs - pie sliekšņa

Diviem no četriem Latvijas spīdvejistiem izdevās iekļūt Eiropas U19 čempionāta finālā, kas 31. augustā risināsies Rovnas mototrekā Ukrainā. Starp šiem diviem diemžēl nav pagājušā gada bronzas medaļas ieguvēja Oļega Mihailova.
Andžejam Ļebedevam 13 no 15 iespējamajiem punktiem, komandai - pārliecinoša uzvara.

Ļebedevs - labākais, "Smederna" - uzvara

Pārliecinošu uzvaru Zviedrijas spīdveja Elitserien čempionātā guva titula īpašniece Eskilstūnas "Smederna", kas savā mototrekā ar 53:37 pārspēja "Kumla Indianerna" komandu un ieguva arī papildus punktu (arī viesos "Smederna" uzvarēja - 47:43). Labākais gan savā komandā, gan starp abu komandu braucējiem bija Andžejs Ļebedevs, kura rēķinā 13 no 15 iespējamajiem punktiem.
Andžejs Ļebedevs (vadībā) Gdaņskā atveda 15 no 18 iespējamajiem punktiem.

"Lokomotīve" iegūst punktu Gdaņskā

Polijas Nice spīdveja līgas mačā Daugavpils "Lokomotīve" ar 43:47 viesos zaudēja Gdaņskas "Zdunek Wybrzeze" komandai, taču ieguva vienu punktu - pirmā riņķa mačā savā mototrekā daugavpilieši uzvarēja ar 13 punktu pārsvaru. Varēja "Loko" šajā mačā cerēt arī uz trim punktiem...
Oļegs Mihailovs atveda 16 punktus.
2

Latvijas junioriem pietrūkst pieci punkti, lai pirmoreiz iekļūtu finālā

Tikai 5 punktu pietrūka Latvijas junioru spīdveja izlasei, lai pirmo reizi iekļūtu pasaules čempionāta finālā. Pusfinālā Daugavpilī mūsu juniori ieguva 36 punktus un ierindojās otrajā vietā aiz titula īpašnieces Polijas (49 punkti). Pirmajā pusfinālā Vetlandā (Zviedrija) pārliecinoši triumfēja Dānija, bet Austrālija ieguva 40 punktus un līdz ar to arī iekļuva finālā.
Pieredzējušākie mūsu juniori Artjoms Trofimovs un Oļegs Mihailovs (attiecīgi pirmais un otrais no kreisās), kā arī Dāvis Kurmis  - viņiem jābūt par Latvijas junioru izlases triecientrio.
3

Spīdveja juniori cer tikt pasaules finālā, "Loko" - pie punktiem Gdaņskā

Latvijas spīdveja junioru izlase divus gadus pēc kārtas ieguva bronzas medaļas Eiropas čempionātā, bet tagad jaunie motobraucēji grib tikt pasaules čempionāta finālā. Sestdien Daugavpils mototrekā risināsies viens no diviem pusfināliem, kurā par vienīgo ceļazīmi sacentīsies pašreizējā titula īpašniece Polija, Latvija, Čehija un Vācija. Tiesa, finālā, kas 13. jūlijā risināsies Mančestrā, var tikt arī no otrās vietas, ja izdosies sakrāt vairāk punktu nekā otra pusfināla otrajai vietai. Savukārt Daugavpils "Lokomotīve" svētdien Gdaņskā cer tikt pie punktiem Polijas Nice līgā. Atkal karsta spīdveja nedēļas nogale.
Francis Gusts (vadībā) ir viens no līderiem Polijas Ekstralīgas kausa izcīņā 250 kub.cm klasē.

Ļebedevam nulles Zviedrijā, Gusts - sestais Polijā, Puodžuks un Kostigovs - trijniekā Rovnā

Pagalam neveiksmīgu maču Zviedrijas spīdveja Elitserien čempionātā aizvadīja titula īpašnieki Eskilstūnas "Smederna" motobraucēji - 35:55 zaudējums savā mototrekā no Molillas "Dackarna", toties sekmīgi Polijas Ekstralīgas kausa izcīņā 250 kub.cm klasē turpina piedalīties Rīgas IK "Auseklis" pārstāvis Francis Gusts, bet Ķasts Puodžuks un Jevgeņijs Kostigovs sekmīgi piedalījās Igora Marko piemiņas sacensībās Rovnā (Ukraina).