Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:373, Did:0, useCase: 0
Pontuss Aspgrens (vadībā) atgriezās "Lokomotīves" rindās un atkal apliecināja savu vērtību, taču ar to uzvarai Gdaņskā bija par maz...
2

"Lokomotīvei" atkal pietrūka...

Polijas spīdveja eWinner 1. līgas čempionāta priekšpēdējā mačā Daugavpils "Lokomotīve" viesos ar 39:50 zaudēja Gdaņskas komandai "Wybrzeze" un tagad palikšana 1. līgā vairs nav atkarīga tikai no pašiem - vispirms pašiem jāuzvar pēdējā mačā mājās Lodzas "Orzel" (4. oktobrī) un tad jācer, ka abus atlikušos mačus (Lodzā un mājās ar Ostruvas "Otrovia") zaudēs Bidgoščas "Polonia". Pat ja izdosies aizķerties 1. līgā un nevajadzēs sākt no turienes, kur pirms 16 gadiem ienācāms spīdveja lielvalstī Polijā (2. līgā), tad tas nemaina lietas būtību - ir nepieciešamas būtiskas pārmaiņas.
U19 Eiropas kausa izcīņa spīdvejā pāriem. Uz goda pjedestāka otrā pakāpiena Latvijas trio (no kreisās) - Ernests Matjušonoks, Ričards Ansviesulis un Francis Gusts.

U19 spīdveja junioriem - Eiropas pāru "sudrabs"

Otro gadu pēc kārtas sudraba medaļas Eiropas kausa izcīņā spīdvejā pāriem U19 vecuma grupā ieguva Latvijas jaunie spīdvejisti. Pagājušajā gadā tie bija Artjoms Trofimovs un Ernests Matjušonoks, šogad - Matjušonoks, Francis Gusts un Ričards Ansviesulis. Turklāt Ansviesulis kļuva par rezultatīvāko braucēju starp visiem.

"Lokomotīves" juniori "apzīmogo" vietu finālā

Daugavpils "Lokomotīves" spīdveja komandas juniori jau bija nodrošinājuši sev vietu Polijas junioru komandu finālā, taču uzvarēja arī slikto laika apstākļu dēļ pārceltajā pirmajā posmā - līdz ar to "Lokomotīve/Jaunība" savā grupā uzvarēja visos posmos un ne velti mūsu juniorus uzskata par vieniem no favorītiem finālā.
Andžejs Ļebedevs

Ar Ļebedeva 12 punktiem par maz

Latvijas spīdveja meistara Andžeja Ļebedeva pārstāvētajai "Rospiggarna Hallstavik" komandai neizdevās iekļūt Zviedrijas čempionāta jeb Bauhaus-Ligan pusfinālā - atbildes mačā savā mototrekā 37:53 zaudējums 'Vastervik Speedway" komandai. Ļebedevs mājiniekiem atveda visvairāk punktu - 12.
Andžejs Ļebedevs atkal brauc Zviedrijas spēcīgākajā spīdveja līgā.

Andžejs Ļebedevs atgriežas Zviedrijā ar 10 punktiem

Pirmo maču šosezon Zviedrijas spīdveja Elitserien jeb tagad Bauhaus-Ligan čempionātā aizvadīja Andžejs Ļebedevs un tas uzreiz bija ceturtdaļfināla pirmais mačs - šosezon mūsu labākais spīdveja meistars pārstāv "Rospiggarna Hallstavik" komandu, jo pēdējo triju gadu titula ieguvēja Eskilstūnas "Smederna" šosezon nepiedalās. Atgriešanās iznāca gan veiksmīga, gan ne visai veiksmīga, gan cerīga.

Ansviesulis uzvar "Nice Cup" posmā Grudzjoncā

18 gadus vecais spīdvejists Ričards Ansviesulis pirmdien uzvarēja Nice Cup junioru 5. posma sacensībās Grudzjoncas mototrekā Polijā. No pieciem braucieniem viņš neuzvarēja tikai vienā.
Oļegs Mihailovs atveda visvairāk punktu "Lokomotīves" labā gan mačā ar Tarnuvas, gan ar Ostruvas komandu, taču par maz viņam bija palīgu, lai komanda uzvarētu.
2

Sēru maršu "Lokomotīvei" nespēlēsim

Daugavpils "Lokomotīves" spīdveja komandai diemžēl neizdevās uzvarēt nevienā no diviem pēc kārtas mačiem savā mototrekā Polijas eWinner 1. līgā un tagad jau palikšana 1.līgā vairs nav atkarīga tikai no sekmēm pēdējos divos mačos Gdaņskā un mājās ar Lodzas "Orzel". Daugavpilieši joprojām ir vienu punktu priekšā Bidgoščas komandai un vismaz līdz svētdienas vakaram būs - līdz "Polonia" mačam savā mototrekā ar Tarnuvas "Unia". Tā ka sēru maršu vēl nespēlēsim un nespēlēsim to jebkurā gadījumā, taču par to, jācer, tomēr nebūs jāraksta...
1

"Lokomotīve" pret Tarnuvu un Ostruvu - bez Pontusa Aspgrena

Piektdien un svētdien divos pēc kārtas ļoti svarīgos mačos Polijas spīdveja eWinner 1. līgā Daugavpils "Lokomotīve" būs spiesta iztikt bez viena no saviem līderiem zviedra Pontusa Aspgrena - viņam kritiena rezultātā Zviedrijas līgas mačā viegls smadzeņu satricinājums un braukt kādu laiku nedrīkst. Taču tas neatceļ uzdevumu - uzvarēt abos mačos.
Andžejs Ļebedevs

Ļebedevs un "Zlata Prilba" tuvojas līderim

Čehijas spīdveja komandu čempionātā pisma pēdējā posma sacensībām uz titulu pretendē trīs komandas - tajā skaitā arī Andžeja Ļebedeva pārstāvētā "Zlata Prilba Pardubice".
Andžejs Ļebedevs Pardubices komandas rindās.
1

Andžejs Ļebedevs atgūst formu Čehijā

Pēc ilgstošas kājas savainojuma ārstēšanas spīdveja trekā atgriezies Andžejs Ļebedevs, taču pagaidām viņš vēl nav tik labā sportiskā formā, lai atgrieztos (mēģinājums bija) Polijas Ekstralīgas komandas Ribņikas ROW rindās, toties daugavpilietis sekmīgi startē vienā no spēcīgākajiem Čehijas spīdveja klubiem "Zlata Prilba Pardubice". Pirmajā Čehijas Ekstralīgas čempionāta posmā Ļebedevam bija 13 punktu, bet nupat nākamajā - 11 punktu.