• Rajeckim 2+2, Ozoliņš maina klubu
  26.nov. Rajeckim 2+2, Ozoliņš maina klubu
  Šveices NLB florbola līgā savu rezultatīvāko spēli aizvadījis Andris Rajeckis, izceļoties ar diviem vārtu guvumiem un divām rezultatīvām piespēlēm. TIkmēr mūsu viens no junioru izlases līderiem Klāvs Ozoliņš mainījis klubu Somijā, tagad esot Morica Krūmiņa komandas biedrs "Nokian KrP". Interesanti, ka šis klubs Elites līgā piedzīvojis trešo neveiksmi pēdējās četrās spēlēs, allaž piekāpjoties papildlaikā.
 • Krūmiņam +6 lietderība spēlē, Biļinskai vārtu guvums
  23.nov. Krūmiņam +6 lietderība spēlē, Biļinskai vārtu guvums
  Lielisku spēli Somijas florbola Elites līgā aizvadījis Morics Krūmiņš, maču noslēdzot ar plus seši lietderības koeficientu. Zviedrijas Superlīgā ar vārtu guvumu izcēlās Luīze Biļinska, bet Renāts Degins joprojām ir rezultatīvākais savā komandā Šveicē.
 • Krūmiņam otro spēli pēc kārtas neveiksme papildlaikā
  20.nov. Krūmiņam otro spēli pēc kārtas neveiksme papildlaikā
  Somijas florbola Elites līgā otro spēli pēc kārtas zaudējumu papildlaikā piedzīvojis Morica Krūmiņa pārstāvētais "Nokian KrP". Tikmēr Šveices spēcīgākajā līgā ar vārtu guvumu atzīmējies Jānis Rajeckis.
 • Hartmanis atgriežas ar divām piespēlēm, Vāveram 4+1
  14.nov. Hartmanis atgriežas ar divām piespēlēm, Vāveram 4+1
  Somijas florbola čempionātā pēc savainojuma izārstēšanas pārliecinoši laukumā atgriezies Emīls Hartmanis. Tikmēr Nīderlandē ļoti rezultatīvu maču aizvadījis Valdis Vāvers, pakāpjoties uz ceturto vietu rezultatīvāko spēlētāju sarakstā.
 • Vaičis tiek pie trim punktiem, daudziem klubiem turpinās panākumu sērijas
  07.nov. Vaičis tiek pie trim punktiem, daudziem klubiem turpinās panākumu sērijas
  Vācijas florbola spēcīgākajā līgā lielisku maču aizvadījis Kristaps Vaičis, izceļoties ar trim rezultativitātes punktiem. Turpat Vācijā zemākā līgā "hat-trick" Atim Lazdiņam, bet Nīderlandē trīs vārtus spēlē iemetis Rihards Krupinskis.
 • Mūsējie izstājas no Šveices kausa, Degins rezultatīvāks kā Latvijā
  30.okt. Mūsējie izstājas no Šveices kausa, Degins rezultatīvāks kā Latvijā
  No Šveices florbola kausa izcīņas izstājušies visi latviešu pārstāvētie klubi un sevišķi negaidīts izrādījās Evelīnas Garbares pārstāvētā kluba klupiens. Tikmēr turpat Šveicē priecēt turpina Renāta Degina rezultatīvā spēle. Zviedrijā vārtus guva piespēli izdarīja Luīze Biļinska, bet zemākā līmenī rezultatīvi bijuši Kārlis Kontrims un Kārlis Bubins.
 • Orstem pirmie vārti, Rajeckim divas piespēles sagrāvē
  25.okt. Orstem pirmie vārti, Rajeckim divas piespēles sagrāvē
  Ar pirmo vārtu guvumu leģionāra statusā izcēlies Ralfs Orste, kurš precīzi metis Šveicē. Šveices NLA līgā divas piespēles izdarījis Jānis Rajeckis, bet Zviedrijā pārliecinoši vārtus turpina sargāt Lauma Višņevska.Vācijā pirmo uzvaru izcīnījis Kristapa Vaiča klubs, bet Evelīna Garbare palīdzēja savām "burvēm" uzvaru svinēt ar "sauso" rezultātu.
 • Andrim Rajeckim uzvaras vārti pagarinājuma pēdējās sekundēs
  23.okt. Andrim Rajeckim uzvaras vārti pagarinājuma pēdējās sekundēs
  Ar uzvaras vārtiem pagarinājuma izskaņā Šveicē atzīmējies Andris Rajeckis, Norvēģijā rezultatīvi turpina spēlēt Līga Garklāva un Diāna Isjomina, bet Morics Krūmiņš ar kluba biedriem uzvarējuši pasaules varenos.
 • Rajeckim spēles MVP, Jurševskim - uzvaras bullītis
  20.okt. Rajeckim spēles MVP, Jurševskim - uzvaras bullītis
  Vadošajās florbola līgās ar atzīstamu sniegumu izcēlušies vairāki latviešu spēlētāji. Šveices NLA līgas mačā par spēles zvaigzni atzīts Jānis Rajeckis, savukārt Čehijā uzvaras pēcspēles metienu realizējis Artūrs Jurševskis. Tradicionāli rezultatīvi spēlējušas Diāna Isjomina un Līga Garklāva Norvēģijā un daudzi citi.
 • Isjomina un Garklāva nokārto vēl vienu vērtīgu uzvaru
  18.okt. Isjomina un Garklāva nokārto vēl vienu vērtīgu uzvaru
  Norvēģijas sieviešu florbola Elites līgā pie ļoti vērtīgas uzvaras izdevies tikt Līgas Garklāvas un Diānas Isjominas pārstāvētajam klubam, turklāt tieši latvietes bija galvenās rezultāta taisītājas. Laba spēle Somijas Elitē padevusies Moricam Krūmiņam, bet Dānijā vārtus turpina gūt Eduards Stūre un Liena Krastiņa.
 • Nedēļas leģionārs – Renāts Degins
  13.okt. Nedēļas leģionārs – Renāts Degins
  Aizvadītajā nedēļas nogalē labākais no latviešu florbola leģionāriem bija jaunais Renāts Degins, kurš spilgti nospēlēja gan Šveices U-18, gan Šveices U-21 čempionāta spēlēs. Uzvaras vārtiem asistējuši arī Andris Rajeckis un Eduards Stūre.
 • Jurševskim kārtējie vārti, Vāvers Nīderlandē izceļas ar 3+3
  09.okt. Jurševskim kārtējie vārti, Vāvers Nīderlandē izceļas ar 3+3(2)
  Čehijas florbola Ekstralīgā ar kārtējo vārtu guvumu atzīmējies Artūrs Jurševskis, kura pārstāvētā komanda gan cīnās ne sevišķi sekmīgi. Pretējas sekmes ir Somijas Elites līgā Morica Krūmiņa klubam, kuram izdevies tikt pie kārtējā panākuma. Diemžēl šajā līgā karjeru neturpinās Andris Blumbahs. Individuāli teicama spēle padevusies Valdim Vāveram, kurš Nīderlandē tika pie trim vārtu guvumiem un trim rezultatīvām piespēlēm.
 • Mūsu florbolistiem labas sekmes Šveicē un Zviedrijā
  04.okt. Mūsu florbolistiem labas sekmes Šveicē un Zviedrijā
  Šveices spēcīgākajā florbola līgā mainīgām sekmēm cīņas aizvadījusi Evelīnas Garbares pārstāvētā komanda, bet pārējie "šveicieši" Renāts Degins un Andris Rajeckis sekmēja komandu uzvaras. Tikmēr Zviedrijā atzīstami turpina spēlēt Lauma Višņevska, izpelnoties arī treneru atzinību.
 • Rajecka "Jets" tiek galā ar aligatoriem
  03.okt. Rajecka "Jets" tiek galā ar aligatoriem
  Pie pirmās uzvaras šosezon Šveices NLA līgā ticis Jāņa Rajecka pārstāvētais "Kloten-Bulach Jets", kas savā laukumā ar 6:5 pieveica pērnās sezonas finālistus "UHC Alligator Malans", kuri sezonu bija sākuši gana sekmīgi.
 • Garklāva un Isjomina sekmē uzvaru pār čempionēm
  03.okt. Garklāva un Isjomina sekmē uzvaru pār čempionēm
  Norvēģijas sieviešu Elites florbola līgā lielisku maču aizvadījušas Līga Garklāva un Diāna Isjomina, ar savu rezultatīvo sniegumu sekmējot uzvaru pār valsts čempionēm. Šveicē nu jau kārtējos vārtus guvis Andris Rajeckis, bet Somijā sezonas startu ar precīzu raidījumu atzīmējis Klāvs Ozoliņš. Labas sekmes arī mūsu vārtsagiem Laumai Višņevskai Zviedrijā un Marekam Belousovam Norvēģijā.
 • Čempioni grauj, "Happee" turpina perfekti
  02.okt. Čempioni grauj, "Happee" turpina perfekti
  Somijas florbola Elites līgas galvgalī turpina atrasties "Happee", kas izcīnījuši ceturto uzvaru četrās spēlēs. Savukārt čempionvienība "Classic" ar 16:3 saplosīja Andra Blumbaha "Steelers".
 • Biļinska iemet divreiz, Stūre un Krastiņa - pa reizei
  01.okt. Biļinska iemet divreiz, Stūre un Krastiņa - pa reizei
  Zviedrijas sieviešu florbola Superlīgā ar kārtējiem diviem vārtu guvumiem atzīmējusies Luīze Biļinska, palīdzot komandai ielauzties labāko astotniekā. Ar rezultatīvu sniegumu iepriecinājuši arī mūsu "dāņi" Liena Krastiņa un Eduards Stūre, kuru komandām gan sekmes nav tās labākās. Somijas 2.divīzijā čempionātu ar uzvaru sācis Emīla Hartmaņa klubs, bet Norvēģijā neveiksmi piedzīvojušas Līga Garklāva un Diāna Isjomina.
 • Jurševska lielais sods gandrīz iegāž komandu
  01.okt. Jurševska lielais sods gandrīz iegāž komandu
  Čehijas florbola Superlīgā piektās kārtas spēlē pie uzvaras izdevies tikt Artūra Jurševska pārstāvētajam "itelligence Bulldogs Brno", kas pēcspēles metienu sērijā ar 7:6 uzveica Prāgas "Sparta". Latviešu florbolistam šajā spēlē vārtu guvums un piecas soda minūtes.
 • Morics vēlreiz rezultatīvs, Blumbahs pirmo reizi pieteikumā (+video)
  29.sep. Morics vēlreiz rezultatīvs, Blumbahs pirmo reizi pieteikumā (+video)
  Somijas florbola Elites līgā otro spēli pēc kārtas ar rezultatīvu sniegumu izcēlies Morics Krūmiņš, bet Andris Blumbahs pirmo reizi ticis sava kluba spēles pieteikumā.
 • Cēsnieks Jurševskis turpina spīdēt Čehijā (+video)
  26.sep. Cēsnieks Jurševskis turpina spīdēt Čehijā (+video)
  Vēl vienu lielisku spēli Čehijas Tipsport florbola Superlīgā aizvadījis Latvijas izlases florbolists Artūrs Jurševskis, izceļoties ar diviem vārtu guvumiem un rezultatīvu piespēli. Viņa pārstāvētais klubs gan piedzīvoja smagu neveiksmi.
 • lasīt vairāk