WNBA 2015Seattle Storm — Tulsa ShockTurnīra tabula:74:69
2.751.45
  • Daboviča un Petroviča neapturamas, Serbijai vēsturisks triumfs Eiropā
    28.jūn. Daboviča un Petroviča neapturamas, Serbijai vēsturisks triumfs Eiropā(41)
    Serbijas sieviešu basketbola valstsvienība svētdien, 28. jūnijā, pirmo reizi vēsturē triumfēja Eiropas čempionātā. Marinas Maļkovičas trenētā komanda finālā Budapeštā uzvarēja Francijas izlasi ar rezultātu 76:68 un nopelnīja ceļazīmi uz XXXI Olimpiādes spēlēm. Finālturnīra vērtīgākā spēlētāja Ana Daboviča izcēlās ar 25 punktiem, bet Soņa Petroviča pievienoja 22 punktus.
  • Eiropas karalienes kronēšana: franču gailis pret serbu ērgli
    28.jūn. Eiropas karalienes kronēšana: franču gailis pret serbu ērgli(14)
    Svētdien, 28. jūnijā, Ungārijas galvaspilsētā Budapeštā noslēgsies Eiropas 35. čempionāts basketbolā sievietēm. Bronzas medaļu liktenis plkst. 17:30 tiks izšķirts Baltkrievijas un Spānijas spēlē. Finālā plkst. 20:00 sacentīsies Francijas un Serbijas valstsvienības. Tiešraides "Viasat Sport Baltic" un Livebasketball.tv .
  • Turcija pagarinājumā uzvar Krieviju un izcīna tiesības spēlēt OS kvalifikācijā
    27.jūn. Turcija pagarinājumā uzvar Krieviju un izcīna tiesības spēlēt OS kvalifikācijā(10)
    Eiropas sieviešu basketbola čempionātā septīto vietu šodien izcīnīja Melnkalnes izlase, kas ar 89:77 pieveica Lietuvas valstsvienību. Vakara spēlē Turcijas valstsvienība ar 68:66 pagarinājumā pārspēja Krieviju, izcīnot ne tikai piekto vietu, bet arī iespēju spēlēt 2016. gada vasaras olimpisko spēļu atlases turnīrā.
  • Serbijai pirmais Eiropas fināls vēsturē, Dumerka <i>nonāvē</i> čempiones
    26.jūn. Serbijai pirmais Eiropas fināls vēsturē, Dumerka nonāvē čempiones(6)
    Piektdien, 26. jūnijā, Budapeštā notika Eiropas čempionāta pusfināli basketbolā sievietēm. Serbijas spēlētājas trešās ceturtdaļas vidū pārņēma iniciatīvu spēlē pret Baltkrieviju un pirmo reizi vēsturē sasniedza turnīra finālu. Francija revanšējās Spānijai par 2013. gadā piedzīvoto zaudējumu finālā un trešo reizi pēdējos četros finālturnīros sasniedza izšķirošo spēli par zeltu.
  • Bīriņai 12 punkti, U20 izlase zaudē ASV studentēm
    26.jūn. Bīriņai 12 punkti, U20 izlase zaudē ASV studentēm(5)
    Latvijas U20 sieviešu basketbola izlase piektdien, 26. jūnijā, Polijas pilsētā Gižicko zaudēja amerikāņu kristīgo studentu komandai "Athletes in action" ar rezultātu 54:60 (16:14, 15:23, 12:11, 11:12). Vineta Bīriņa guva 12 punktus.
  • VSB piedāvā Eiropas sieviešu basketbola čempionāta izšķirošos mačus
    26.jūn. VSB piedāvā Eiropas sieviešu basketbola čempionāta izšķirošos mačus
    Piektdien, 26. jūnijā, un svētdien, 28. jūnijā, "Viasat Sport Baltic" (VSB) piedāvā Eiropas sieviešu basketbola čempionāta izšķirošās spēles. Piektdien pusfinālos Serbijas izlase tiksies ar Baltkrieviju un Francija ar Spāniju, bet svētdien notiks spēle par bronzas medaļām un fināls. Baudiet basketbolu kanālā VSB!
  • Tamane turpinās karjeru Turcijas klubā "Canik Belediye"
    26.jūn. Tamane turpinās karjeru Turcijas klubā "Canik Belediye"(9)
    Latvijas basketboliste Zane Tamane (31, 200) nākamsezon spēlēs Turcijas ziemeļu vienībā Samsunas "Canik Belediye", kas bāzējas Melnās jūras piekrastē.
  • Spānijai brīnumaina izglābšanās pret Melnkalni, Prinsa neizvelk Krieviju
    25.jūn. Spānijai brīnumaina izglābšanās pret Melnkalni, Prinsa neizvelk Krieviju(34)
    Ceturtdien, 25. jūnijā, Budapeštā notika atlikušie divi ceturtdaļfināli Eiropas čempionātā basketbolā sievietēm. Čempione Spānija 20 sekundes pirms pamatlaika beigām nonāca divu punktu deficītā pret Melnkalni, taču galotnē spēja nosargāt brīnumainu uzvaru. Francija pēdējā minūtē apspēlēja Krieviju, pusfinālā nodrošinot 2013. gada Eiropas čempionāta fināla atkārtojumu.
  • Septiņas <i>sausas</i> minūtes beidzas ar U20 izlases zaudējumu Polijai
    25.jūn. Septiņas sausas minūtes beidzas ar U20 izlases zaudējumu Polijai(6)
    Latvijas U20 sieviešu basketbola izlase ceturtdien, 25. jūnijā, ceturtajā ceturtdaļā septiņas minūtes nespēja gūt punktus un piedzīvoja zaudējumu pret Polijas vienaudzēm ar rezultātu 53:58. Piektdien plkst. 17:00 Latvija sacentīsies pret amerikāņu kristīgo studentu U23 komandu "Athletes in action".
  • Lietuvas sapnis par Rio beidzies, Turcijai vēl viena cerība
    25.jūn. Lietuvas sapnis par Rio beidzies, Turcijai vēl viena cerība(3)
    Ceturtdien, 25. jūnijā, Budapeštā notiks atlikušie divi ceturtdaļfināli Eiropas čempionātā basketbolā sievietēm. Čempione Spānija plkst. 19:00 spēlēs pret Melnkalni, savukārt plkst. 21:30 laukumā dosies 21. gadsimta titulētākās komandas Francija un Krievija.