Nākamā lapa

Anda Kuzmina kļūs par trešo Latvijas spēlētāju Dienvidkarolīnā 22.08.2017 12:35

Aizsardze Anda Kuzmina (TTP, 175/27.09.1998) nākamos četrus gadus pārstāvēs NCAA pirmās divīzijas basketbola komandu "University of South Carolina Upstate Spartans", otrdien, 22. augustā, informēja "SportSmarts".

Ķeltu tīģera lēciens: Īrijas komanda pirmo reizi iekļūst A divīzijā (3) 14.08.2017 14:42

Īrijas U18 basketbolistes svētdien, 13. augustā, Eiropas čempionāta B divīzijas finālā Dublinā zaudēja Vācijai ar 43:67, taču jau iepriekš nodrošināja savai valstij vēsturisku ceļazīmi uz A divīziju.

Puertoriko vēsturiska uzvara, Brazīlija pirmo reizi 59 gados netiek uz Pasaules kausu (1) 14.08.2017 13:27

Puertoriko basketbolistes svētdien, 13. augustā, Ameriku čempionāta (AmeriCup Women 2017) spēlē par trešo vietu uzvarēja Brazīliju ar 75:68 un pirmo reizi vēsturē kvalificējās Pasaules kausa izcīņai.

Beļģijas juniores otro reizi uzlido Eiropas tronī 14.08.2017 08:27

Beļģijas U18 basketbolistes svētdien, 13. augustā, Ungārijas pilsētā Šopronā uzvarēja Serbiju ar 55:53 un otro reizi vēsturē izcīnīja Eiropas zeltu. A divīziju atstāja Lietuva, Turcija un Grieķija, kuru vietā nākamgad spēlēs Vācija, Īrija un Polija.

U18 meitenes ar 10 izcilām minūtēm pret Lietuvu nosargā vietu A divīzijā (3) 13.08.2017 16:14

Latvijas U18 sieviešu basketbola izlase sestdien, 13. augustā, trešajā ceturtdaļā sameta 29 punktus, uzvarēja Lietuvu ar 81:72 un Eiropas čempionāta kopvērtējumā ierindojās trīspadsmitajā vietā.

Kanāda pārbrauc pāri Brazīlijai un rezervē biļeti uz Pasaules kausu 13.08.2017 11:37

Kanādas sieviešu basketbola valstsvienība sestdien, 12. augustā, Ameriku čempionāta (AmeriCup Women 2017) pusfinālā Buenosairesā uzvarēja Brazīliju ar 84:45 un nākamgad piedalīsies Pasaules kausa izcīņā.

Francija 10 gadus pēc Valmieras triumfa atgriežas virsotnē 12.08.2017 23:43

Francijas basketbolistes sestdien, 12. augustā, Buržā uzvarēja Ungāriju ar 63:55, kļūstot par trīskārtējām Eiropas U16 čempionēm. A divīziju atstāja Rumānija un Baltkrievija, kuru aizvietotājas kļūs zināmas 25. augustā Skopjē.

U16 meitenes galotnē zaudē Itālijai un finišē ceturtās (13) 12.08.2017 21:20

Latvijas U16 sieviešu basketbola izlase sestdien, 12. augustā, Eiropas čempionāta bronzas spēles pēdējās sešās minūtēs neguva punktus no spēles un zaudēja Itālijai ar 42:48. Nākamgad komanda cīnīsies Pasaules kausā.

U18 meitenes nosūta Turciju uz B divīziju un turpina cīņu par izdzīvošanu (4) 12.08.2017 15:52

Latvijas U18 sieviešu basketbola izlase sestdien, 12. augustā, Šopronā uzvarēja Turciju ar 67:63. Svētdien plkst. 14:15 spēlē par trīspadsmito vietu un palikšanu A divīzijā latvietes tiksies ar Lietuvu.

Tiek meklēta bronza. Atradējas – Latvija vai Itālija (8) 12.08.2017 12:08

Latvijas U16 sieviešu basketbola izlase sestdien, 12. augustā, plkst. 19:30 Eiropas čempionāta bronzas spēlē Buržā tiksies ar Itāliju. Par zeltu cīnīsies mājiniece Francija un Ungārija.

U16 meitenes izcīna 16 bumbas uzbrukumā, taču pārāk maz iemet (4) 11.08.2017 23:25

Latvijas U16 sieviešu basketbola izlase piektdien, 11. augustā, Francijas pilsētā Buržā zaudēja Ungārijai ar 45:63 un neiekļuva Eiropas čempionāta finālā. Sestdien plkst. 19:30 bronzas spēle pret Itāliju.

U16 meitenēm cīņa par pirmo Eiropas finālu (26) 11.08.2017 12:45

Latvijas U16 sieviešu basketbola izlase piektdien, 11. augustā, plkst. 21:45 Eiropas čempionāta pusfinālā Buržā sacentīsies ar Ungāriju. Otrajā pārī mājiniece Francija tiksies ar Itāliju.

U18 meitenes zaudē Itālijai un cīnīsies par palikšanu A divīzijā 10.08.2017 22:22

Latvijas U18 sieviešu basketbola izlase ceturtdien, 10. augustā, Šopronā zaudēja Itālijai ar 57:82 un Eiropas čempionāta turpinājumā cīnīsies par palikšanu A divīzijā. Sestdien plkst. 14:00 jātiekas ar Turciju.

Latvijas U18 meitenēm principiāls duelis pret Itāliju (2) 10.08.2017 17:13

Latvijas U18 sieviešu basketbola izlase ceturtdien, 10. augustā, plkst. 20:45 Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālā par devīto vietu sacentīsies pret Itāliju.

TTT pievienojas Lielbritānijas valstsvienības kapteine Azanija Stjuarte (4) 10.08.2017 14:04

Basketbola klubs "TTT Rīga" noslēdzis viena gada līgumu ar britu centra spēlētāju Azaniju Stjuarti (Azania Jocelyn Dinah Stewart, 196cm, 13.03.1989).

U16 meitenēm vēsturiska uzvara pār Vāciju un ceļazīme uz Pasaules kausu (27) 09.08.2017 23:28

Latvijas U16 sieviešu basketbola izlase trešdien, 9. augustā, Buržā uzvarēja Vāciju ar 62:58 un pirmo reizi vēsturē sasniedza Eiropas čempionāta pusfinālu.

U18 meitenes atspēlē 17 punktu starpību, taču izskaņā zaudē Serbijai (9) 09.08.2017 20:33

Latvijas U18 sieviešu basketbola izlase trešdien, 9. augustā, Šopronā pēdējā minūtē ielaida divus tālmetienus un zaudēja Serbijai ar 60:66. Ceturtdaļfinālā par devīto vietu latvietes ceturtdien plkst. 20:45 spēlēs pret Itāliju.

Eins, zwei, drei: vai U16 izlasei ceturtā uzvara būs pret vicečempioni Vāciju? 09.08.2017 13:47

Latvijas U16 sieviešu basketbola izlase trešdien, 9.augustā, Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālā Buržā sacentīsies pret pašreizējo vicečempioni Vāciju. Uzvarētājas pusfinālā tiksies ar Krievijas un Ungārijas cīņas stiprāko komandu.

Jauna diena, jauns astotdaļfināls pret Serbiju (4) 09.08.2017 10:39

Latvijas U18 sieviešu basketbola izlase trešdien, 9. augustā, plkst. 18:30 Eiropas čempionāta astotdaļfinālā Šopronā sacentīsies pret Serbiju. Uzvarētājas ceturtdaļfinālā spēlēs pret Itālijas un Slovēnijas pāra stiprāko komandu.

U16 meitenes ceturto reizi piecos gados sasniedz Eiropas "Top 8" (17) 08.08.2017 23:36

Latvijas U16 sieviešu basketbola izlase otrdien, 8. augustā, Buržā uzvarēja Serbiju ar 61:47 un sasniedza Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālu. Laurai Melderei 27 punkti un 17 atlēkušās bumbas. Trešdien jāspēlē pret Vāciju, kura pieveica Lietuvu.

Eiropas okteta medības: Latvija pret Serbiju (1) 08.08.2017 16:35

Latvijas U16 sieviešu basketbola izlase otrdien, 8. augustā, plkst. 21:45 Eiropas čempionāta astotdaļfinālā Buržā sacentīsies pret Serbiju. Uzvarētājas ceturtdaļfinālā tiksies ar Vācijas un Lietuvas pāra stiprāko komandu.

Lipe bombardē, Rozentālei 14+9, Latvija pieveic Turciju (3) 07.08.2017 16:23

Latvijas U18 sieviešu basketbola izlase pirmdien, 7. augustā, Eiropas čempionāta spēlē Šopronā uzvarēja Turciju ar 61:55, pietuvojoties otrajai vietai B grupā. Ja Ungārija uzvarēs Grieķiju, latvietes astotdaļfinālā spēlēs pret Serbijas un Zviedrijas cīņas neveiksminiecēm.

Kate Krēsliņa pēc diviem gadiem Amerikā atgriežas TTT (4) 07.08.2017 12:11

Basketbola klubs "TTT Rīga" vienojies par divu gadu līgumu ar Latvijas valstsvienības uzbrūkošo aizsardzi Kati Karlīnu Krēsliņu (184cm/14.04.1996/Kolibri).

U16 meitenes sparīgi cīnās zem groziem, taču pieļauj 27 kļūdas pret Franciju 06.08.2017 21:20

Latvijas U16 sieviešu basketbola izlase svētdien, 6. augustā, Buržā zaudēja Francijai ar 45:68 un D grupas kopvērtējumā izcīnīja otro vietu. Astotdaļfinālā 8. augustā jāspēlē pret Serbiju.

Rozentālei, Šeptei un Gulbei neizdodas apturēt favorīti Ungāriju (3) 06.08.2017 20:43

Latvijas U18 sieviešu basketbola izlase svētdien, 6. augustā, Eiropas čempionāta otrajā spēlē Šopronā zaudēja mājiniecei Ungārijai ar 53:85.

U16 meitenēm spēle par pirmo vietu D grupā pret favorīti Franciju 06.08.2017 13:04

Latvijas U16 sieviešu basketbola izlase svētdien, 6. augustā, plkst. 19:30 Eiropas čempionāta D grupas spēlē par pirmo vietu Buržā tiksies ar mājinieci Franciju. Uzvarētājas astotdaļfinālā tiksies ar Serbijas un Rumānijas pāra vājāko komandu.

U18 meitenēm cīņa pret Ungārijas jaudīgo "klonu armiju" 06.08.2017 12:39

Latvijas U18 sieviešu basketbola izlase svētdien, 6. augustā, plkst. 19:00 Eiropas čempionāta otrajā spēlē Šopronā sacentīsies pret mājinieci Ungāriju. Citā B grupas spēlē Grieķija tiksies ar Turciju.

Melderei 11+18, Latvija atspēlējas un otrajā puslaikā saplosa Turciju (4) 05.08.2017 19:04

Latvijas U16 sieviešu basketbola izlase sestdien, 5. augustā, Buržā uzvarēja Turciju ar 72:54, tai skaitā otrajā puslaikā guva virsroku ar 44:22. Svētdien cīņa par pirmo vietu D grupā pret mājinieci Franciju.

Šepte iemet no centra, Gulbe nokārto uzvaru pār Grieķiju (6) 05.08.2017 18:04

Latvijas U18 sieviešu basketbola izlase sestdien, 5. augustā, Eiropas čempionāta pirmajā spēlē Ungārijas pilsētā Šopronā uzvarēja Grieķiju ar 71:62. Nākamajās B grupas cīņās gaida tikšanās ar Ungāriju un Turciju.

U16 meitenēm otrais pārbaudījums 20 stundās: ņiprā Turcija 05.08.2017 11:18

Latvijas U16 sieviešu basketbola izlase sestdien, 5. augustā, plkst. 17:15 Eiropas čempionāta otrajā spēlē sacentīsies pret Turciju. Citā D grupas spēlē Baltkrievija tiksies ar Franciju. Astotdaļfinālam kvalificēsies visas komandas.

The world is not enough: U18 meitenes pēc Itālijas pievēršas Ungārijai (4) 05.08.2017 09:12

Latvijas U18 sieviešu basketbola izlase sestdien, 5. augustā, plkst. 16:15 Eiropas čempionāta pirmajā spēlē Ungārijas pilsētā Šopronā sacentīsies pret Grieķiju. Citā B grupas spēlē Ungārija tiksies ar Turciju.

Vihmane, Altrofa un Kļeščova lauž spēli, Latvija galotnē satriec Baltkrieviju (4) 04.08.2017 23:30

Latvijas U16 sieviešu basketbola izlase piektdien, 4. augustā, Eiropas čempionāta pirmajā spēlē Buržā uzvarēja Baltkrieviju ar 67:52. Nākamajā D grupas cīņā latvietes tiksies ar Turciju.

New kids on the block: U16 meitenes sāk Eiropas čempionātu 04.08.2017 11:18

Latvijas U16 sieviešu basketbola izlase piektdien, 4. augustā, plkst. 21:45 Eiropas čempionāta pirmajā spēlē Francijas pilsētā Buržā tiksies ar Baltkrieviju. D grupas otrajā pārī Francija sacentīsies pret Turciju.

TTT pastiprina bijusī ASV junioru izlases spēlētāja Elija Malota (6) 03.08.2017 12:06

Basketbola klubs “TTT Rīga” noslēdzis viena gada līgumu ar ASV universālo garo spēlētāju Eliju Malotu (Allyson "Ally" Malott, 190cm/31.10.1992). Centra spēlētāja Ieva Kūlīte ģimenes apstākļu dēļ izlaidīs 2018. gada sezonu.

Musina un Vadejeva pārtrauc ASV U19 sešu triumfu sēriju (4) 30.07.2017 23:43

Krievijas U19 basketbolistes svētdien, 30. jūlijā, Udinē uzvarēja ASV ar 86:82 un pirmo reizi vēsturē kļuva par pasaules čempionēm. Kanāda nopelnīja vēsturisku bronzas medaļu, spēlē par trešo vietu pieveicot Japānu ar 67:60.

Latvija otrajā puslaikā pazūd soda laukumā un finišē desmitā (7) 30.07.2017 20:18

Latvijas U19 sieviešu basketbola izlase svētdien, 30. jūlijā, Čividalē del Friuli zaudēja Ungārijai ar 61:75 un Pasaules kausa kopvērtējumā izcīnīja desmito vietu.

Mizušimas septiņi tālmetieni Āzijas finālā šokē Austrāliju (6) 30.07.2017 11:52

Japānas basketbolistes sestdien, 29. jūlijā, kļuva par Āzijas čempionēm. Finālā, kas notika Indijas pilsētā Bengalorā, viņas uzvarēja Austrāliju ar 74:73.

Latvijai spēle par ceturto uzvaru un devīto vietu pasaulē (13) 30.07.2017 11:21

Latvijas U19 sieviešu basketbola izlase svētdien, 30. jūlijā, plkst. 18:45 Pasaules kausa spēlē par devīto vietu Čividalē sacentīsies pret Ungāriju. Finālā otro reizi pēc kārtas tiksies ASV un Krievija.

Krievija 20 minūtēs pārbrauc pāri Kanādai, ASV noturas pret Japānu 29.07.2017 23:55

Pasaules U19 kausa izcīņa basketbolā sievietēm tuvojas kulminācijai. Krievijas juniores sestdien, 29. jūlijā, Udinē pirmajā puslaikā sameta 43 punktus un uzvarēja Kanādu ar 65:41. Finālā krievietes tiksies ar ASV, kas pārspēja Japānu – 73:66.

Piecām meitenēm vismaz 10 punkti, Latvija sakauj Meksiku (3) 29.07.2017 19:11

Latvijas U19 sieviešu basketbola izlase sestdien, 29. jūlijā, Čividalē uzvarēja Meksiku ar 84:66. Svētdien plkst. 18:45 latvietes Pasaules kausa spēlē par devīto vietu tiksies ar Itālijas un Ungārijas pāra spēcīgāko komandu.