Nākamā lapa

Sagaidīsim mūsu meitenes mājās! 26.06.2017 13:17

Šovakar, plkst. 22:30 ar reisu BT484 no Prāgas ✈ atgriezīsies Latvijas sieviešu basketbola valstvienība, kas tikko izcīnījusi 6.vietu #EuroBasketWomen2017 un pirmo reizi nopelnījusi iespēju startēt Pasaules kausa izcīņā, kas norisināsies 2018.gadā Spānijā.

Spānija arī ar trešo reizi finālā uzveic Franciju, triumfējot Eiropas čempionātā (6) 25.06.2017 23:13

Šovakar Pragas "O2 Arena" Spānijas sieviešu basketbola izlase trešo reizi vēsturē triumfēja Eiropas sieviešu basketbola čempionātā, finālspēlē ar 71:55 pieveicot Franciju.

Beļģija grauj un iegūst pirmo Eiropas čempionātu medaļu (6) 25.06.2017 20:37

Čehijas pilsētā Prāgā noslēgumam tuvojas Eiropas basketbola čempionāts sievietēm, un šovakar bronzas spēlē Beļģija aizvadīja spilgtu spēli, dominēja jau ar pirmo ceturtdaļu un galarezultātā izcīnīja panākumu ar 78:45.

Latvija pēc 10 gadu pārtraukuma finišē Eiropas "Top 6" (45) 25.06.2017 17:30

Latvijas sieviešu basketbola valstsvienība svētdien, 25. jūnijā, Prāgas O2 arēnā zaudēja Turcijai ar 63:72 un Eiropas čempionāta kopvērtējumā izcīnīja sesto vietu. Mājās komanda atgriezīsies pirmdien plkst. 22:30 ar "AirBaltic" reisu no Prāgas.

Meldere un Nulle debitē U20 izlasē, Latvija pieveic Baltkrieviju (1) 25.06.2017 09:56

Latvijas U20 sieviešu basketbola izlase sestdien, 24. jūnijā, pārbaudes spēlē "Elektrum" Olimpiskajā centrā uzvarēja Baltkrievijas vienaudzes ar 67:53. Mājinieču sastāvā laukumā izgāja U16 izlases spēlētājas Laura Meldere un Jete Nulle.

Pasaules kausa dalībnieču tikšanās: Latvija pret Turciju (72) 25.06.2017 09:37

Latvijas sieviešu basketbola valstsvienība svētdien, 25. jūnijā, plkst. 16:00 Eiropas čempionāta spēlē par piekto vietu sacentīsies pret Turciju. Tiešraide TV6.

Latvijai vēsturiska uzvara pār Itāliju un ceļazīme uz Pasaules kausu (228) 24.06.2017 15:13

Latvijas sieviešu basketbola valstsvienība sestdien, 24. jūnijā, Prāgā uzvarēja Itāliju ar 68:67 un svētdien Eiropas čempionāta spēlē par piekto vietu tiksies ar Slovākijas un Turcijas cīņas uzvarētājām.

Latvija un Serbija rīkos "EuroBasket Women Cup 2019" (10) 24.06.2017 12:36

Latvija un Serbija rīkos 37. Eiropas meistarsacīkstes basketbolā sievietēm jeb "EuroBasket Women
Cup 2019", sestdien, 24. jūnijā, Čehijas galvaspilsētā Prāgā slēgtā balsojumā nolēma FIBA Eiropas nodaļas valde.

Pirmo Eiropas čempionu kauja par pasauli: Latvija pret Itāliju (153) 23.06.2017 20:18

Latvijas sieviešu basketbola valstsvienība sestdien, 24. jūnijā, plkst. 13:30 Eiropas čempionāta "mazajā pusfinālā" par piekto vietu spēlēs pret Itāliju. Uzvarētājas izcīnīs ceļazīmi uz Pasaules kausa izcīņu Spānijā. Tiešraide TV6.

Jāņu kārumi: Eiropas klasika vai neticamākais duelis vēsturē? 23.06.2017 15:48

Sestdien, 24. jūnijā, O2 arēnā Prāgā notiks 36. Eiropas meistarsacīkšu pusfināli basketbolā sievietēm. Spānijas un Beļģijas spēle sāksies plkst. 19:00, savukārt Grieķijas un Francijas tikšanās paredzēta plkst. 21:30. Tiešraides "Viasat Sport Baltic".

Francija sagrauj Slovākiju un kļūst par pēdējo pusfinālisti 22.06.2017 23:33

Eiropas čempionāta finālturnīra pēdējā ceturtdaļfināla mačā ceturtdienas vakarā Francijas valstsvienība Prāgā ar 67:40 sagrāva Slovākijas izlases basketbolistes. Sestdien pusfinālā Francija mērosies spēkiem ar Grieķiju.

Latvijai piecas nelabvēlīgas minūtes un sakāve pret Spāniju (60) 22.06.2017 20:45

Latvijas sieviešu basketbola valstsvienība ceturtdien, 22. jūnijā, Prāgā zaudēja Spānijai ar 47:67 un Eiropas čempionāta turpinājumā cīnīsies par piekto vietu. Sestdien plkst. 13:30 "mazais pusfināls" pret Itāliju.

Grieķija sagrauj turcietes un pirmoreiz iekļūst EČ pusfinālā (8) 22.06.2017 17:35

2017. gada sieviešu basketbola Eiropas čempionātā šodien aizvadīts otrais ceturtdaļfināls, kur Grieķija apspēlēja Turciju (84:55) un pirmoreiz savā vēsturē iekļuva pusfinālā.

Beļģija ceturtajā ceturtdaļā nokārto uzvaru pār Itāliju, pirmoreiz iekļūstot pusfinālā (8) 22.06.2017 15:19

2017. gada Eiropas čempionāta basketbolā sievietēm pirmajā ceturtdaļfināla spēlē Beļģija ar 79:66 pieveica Itālijas izlasi, pirmo reizi savā vēsturē iekļūstot čempionāta pusfinālā.

Latvija pret favorīti Spāniju un laimes lutekli Mondelo (164) 22.06.2017 01:32

Latvijas sieviešu basketbola valstsvienība ceturtdien, 22. jūnijā, plkst. 19:00 Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālā Prāgas O2 arēnā spēlēs pret Spāniju. Tiešraide TV6 un Skaties.lv..

Bez rindas: ātrās biļetes uz Pasaules kausu un četras intrigas (14) 21.06.2017 21:21

Ceturtdien, 22. jūnijā, Prāgas O2 arēnā notiks Eiropas čempionāta ceturtdaļfināli basketbolā sievietēm. Spēļu sākums plkst. 13:30, 16:00, 19:00 un 21:30.

Mondelo: "Spānijas mērķis otrdien bija pilnībā atslēgties no basketbola" (2) 21.06.2017 11:28

"Iespējams, komanda nedaudz zaudēs sacensību ritmu, taču domāju, ka atpūtas diena bez basketbola mums nāks par labu," ierodoties Prāgā, otrdien, 20. jūnijā, teica Spānijas sieviešu basketbola valstsvienības galvenais treneris Lukass Mondelo (Lucas Mondelo).

Krieviju iegāž katastrofa trešajā ceturtdaļā, Itālija nervu cīņā pārspēj Ungāriju (23) 20.06.2017 23:30

Eiropas čempionātā basketbolā sievietēm noskaidrojušās pēdējās ceturtdaļfinālistes – Grieķija un Itālija. Grieķietes ar 62:58 apspēlēja Krieviju, uzvarot trešajā ceturtdaļā ar 22:4, kamēr Itālija smagā cīņā pieveica Ungāriju ar 49:48.

Latvija izslēdz Eiropas čempioni un sasniedz ceturtdaļfinālu (125) 20.06.2017 20:45

Latvijas sieviešu basketbola valstsvienība otrdien, 20. jūnijā, Prāgā uzvarēja Serbijas izlasi ar 75:70 un pirmo reizi sešu gadu laikā sasniedza Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālu.

Taurasi ieraksta vārdu vēsturē, kļūst par WNBA rezultatīvāko spēlētāju (2) 20.06.2017 12:41

Fīniksas "Mercury" uzbrūkošā aizsardze Daiana Taurasi (Diana Taurasi) pirmdien, 19. jūnijā, kļuva par WNBA visu laiku rezultatīvāko basketbolisti. Pēc spēles pret Losandželosas "Sparks" viņas rēķinā ir 7494 punkti.

Kauja par Eiropas astoņnieku: Latvija pret Serbiju (213) 20.06.2017 11:37

Latvijas sieviešu basketbola valstsvienība otrdien, 20. jūnijā, plkst. 19:00 Eiropas čempionāta astotdaļfinālā Prāgā spēlēs pret titula īpašnieci Serbiju, kurai pirms mēneša zaudēts pārbaudes spēlē. Treneri pauduši pārliecību, ka Elīna Babkina varēs doties laukumā. Tiešraide TV6 un Skaties.lv..

Šteinberga – Eiropas labākā cīnītāja par bumbām, Babkina otrā rezultatīvākā (5) 20.06.2017 01:26

Latvijas basketbolistes Eiropas čempionāta grupas turnīrā izcēlušās ar augstiem individuālajiem rādītājiem. Anete Šteinberga ir turnīra labākā cīnītāja par atlēkušajām bumbām, savukārt Elīna Babkina dala otro vietu rezultatīvāko spēlētāju sarakstā.

Ukraina nodrošina otro vietu A grupā, čehietes atvadu spēlē pieveic Spāniju 20.06.2017 00:03

Uzvara pār Ungāriju ar rezultātu 84:72 pirmdien nodrošināja Ukrainas dāmu basketbola valstsvienībai otro vietu A apakšgrupā.

Latvijai astotdaļfinālā jāspēlē pret Eiropas čempioni Serbiju (31) 19.06.2017 23:19

Latvijas sieviešu basketbola valstsvienība Eiropas čempionāta astotdaļfinālā 20. jūnijā plkst. 19:00 spēlēs pret pašreizējo Eiropas čempioni Serbiju. Pāra uzvarētājām ceturtdaļfinālā būs jātiekas ar Rio spēļu vicečempioni Spāniju.

Melnkalne iztur 28 minūtes, Latvijai paliek divi varianti – Francija vai Serbija (14) 19.06.2017 20:52

Krievijas sieviešu basketbola valstsvienība pirmdien, 19. jūnijā, uzvarēja Melnkalni ar 78:54 un izcīnīja otro vietu D grupā. Latvija finišēja trešā un Eiropas čempionāta astotdaļfinālā spēlēs pret C grupas otro spēcīgāko vienību.

Bezbailīgā Slovēnija izstājas, Serbija tuvu otrajai vietai C grupā (11) 19.06.2017 17:56

Serbijas sieviešu basketbola valstsvienība pirmdien, 19. jūnijā, Eiropas čempionāta spēlē Prāgā uzvarēja Slovēnijas izlasi ar 88:69 un nodrošināja vismaz trešo vietu C grupā. Ja Francija uzvarēs Grieķiju, serbietes finišēs otrajā pozīcijā.

Šteinberga lido, Latvija galotnē nesavalda Voutersu (101) 19.06.2017 15:13

Latvijas sieviešu basketbola valstsvienība pirmdien, 19. jūnijā, Eiropas čempionāta spēlē Prāgā zaudēja Beļģijas izlasei ar 58:62. Enna Voutersa galotnē guva 10 punktus, bet latvietes otrajā puslaikā spēlēja bez savainotās Elīnas Babkinas. Latvija izcīnīja trešo vietu D grupā.

Divi torņi: Latvijai spēle pret nezaudējušo Beļģiju (128) 19.06.2017 01:48

Latvijas sieviešu basketbola valstsvienība pirmdien, 19. jūnijā, plkst. 13:30 Eiropas čempionāta D grupas pēdējā spēlē sacentīsies ar Beļģijas izlasi. Aijai Brumermanei būs 100. spēle Latvijas kreklā. Tiešraide TV6 un internetā Skaties.lv.

Voutersa: "Pienācis revanša laiks – jāsakauj Latvija!" (8) 18.06.2017 13:13

"Iespēja izcīnīt pirmo vietu grupā mums ir milzīga iespēja," nodrošinot iekļūšanu Eiropas čempionāta izslēgšanas spēlēs sestdien, 17. jūnijā, preses konferencē Prāgā teica Beļģijas sieviešu basketbola valstsvienības centra spēlētāja Enna Voutersa (Ann Wauters).

Spānijai un Francijai otrās uzvaras, Turcija smagā mačā pieveic Itāliju (2) 17.06.2017 23:23

Eiropas čempionātā basketbolā sievietēm, kas norisinās Čehijā, otro uzvaru apakšgrupā izcīnīja favorīte Spānija (76:54 pret Ukrainu). Panākums šodien arī Slovākijai, kas ar 68:59 pieveica baltkrievietes.

Beļģija pagarinājumā uzvar Krieviju un izvirzās pirmajā vietā (17) 17.06.2017 18:02

Beļģijas basketbolistes sestdien, 17. jūnijā, Eiropas čempionāta spēlē pagarinājumā uzvarēja Krievijas izlasi 76:75 un izvirzījās D grupas līderpozīcijās.

Babkina un Laksa dedzina tīkliņus, Latvija atspēlējas no -15 (73) 17.06.2017 15:10

Latvijas sieviešu basketbola valstsvienība sestdien, 17. jūnijā, Prāgā uzvarēja Melnkalnes izlasi ar 76:55 un nodrošināja iekļūšanu Eiropas čempionāta izslēgšanas spēlēs.

Latvijas otrā pretiniece: fenomenālā Melnkalne ar spāņu maestro (100) 17.06.2017 01:02

Latvijas sieviešu basketbola valstsvienība sestdien, 17. jūnijā, plkst. 13:30 D grupas otrajā spēlē sacentīsies ar Melnkalnes izlasi. Spēles tiešraide TV6 kanālā.

Eiropas čempione Serbija sāk ar zaudējumu, Francija galotnē izglābjas pret Slovēniju 16.06.2017 23:42

Čehijā sācies Eiropas čempionāts basketbolā sievietēm. Hradeckrāloves arēnā pirmo spēli turnīrā aizvadīja Baltkrievijas un Itālijas izlases. Veiksmīgāka šajā duelī izrādījās Itālija, uzsākot čempionātu ar uzvaru - 80:60.

Krievijas preses reakcija: Smaga uzvara afekta stāvoklī (17) 16.06.2017 20:40

"Latviešu plāns bija vienkāršs: maksimāli kapāties aizsardzībā un pēc iespējas ātrāk atbrīvoties no bumbas uzbrukumā, īpaši ar brīva tālmetiena palīdzību," pēc Krievijas sieviešu basketbola valstsvienības uzvaras Eiropas čempionāta pirmajā spēlē rakstīja Sportbox.ru žurnālists Antons Šatrovs.

Babkinai pieci punkti vienā uzbrukumā, Latvija galotnē neaptur Prinsu (120) 16.06.2017 17:47

Latvijas sieviešu basketbola valstsvienība piektdien, 16. jūnijā, Eiropas čempionāta finālturnīra pirmajā dienā Prāgā zaudēja Krievijas izlasei ar rezultātu 59:71. Epifānija Prinsa pēdējā ceturtdaļā sameta 11 punktus.

Mēsemana un Mestdaga nodrošina Beļģijas uzvarošo atgriešanos (2) 16.06.2017 15:16

Piektdien, 16. jūnijā, Čehijā sākās 36. Eiropas meistarsacīkstes basketbolā sievietēm jeb "Euro Basket Women 2017". D grupas pirmajā spēlē Beļģija, kura finālturnīrā atgriezās pēc 10 gadu pārtraukuma, uzvarēja Melnkalni ar 66:64.

Krievijas treneris: "Latvija vienmēr mums bijusi neērta pretiniece" 16.06.2017 12:32

"Pastāv viedoklis, ka Eiropas čempionāta svarīgākās cīņas ir pirmā spēle un ceturtdaļfināls. Tā arī ir," pirms Eiropas čempionāta spēles pret Latviju teica Krievijas sieviešu basketbola valstsvienības galvenais treneris Aleksandrs Vasins.

Eiropas čempionātos basketbola izlases spēlēs BLINDSAVE aizsargekipējumā 16.06.2017 12:28

Par Latvijas sieviešu un vīriešu basketbola izlases atbalstītāju kļuvis vietējais aizsargekipējumu ražotājs BLINDSAVE, kas Eiropas čempionāta laikā izlases spēlētājas un spēlētājus nodrošinās ar visu nepieciešamo aizsargekipējumu un kompresijas apģērbu.

Latvijai cīņa pret krievu brīnumbērnu un Ņujorkas pirmo numuru (115) 16.06.2017 00:13

Latvijas sieviešu basketbola valstsvienība Eiropas čempionāta pirmajā spēlē piektdien, 16. jūnijā, plkst. 16:00 "Kralovka" arēnā Prāgā tiksies ar Krievijas izlasi. Tiešraide TV6.