• Polija un Vācija izpilda minimālo uzdevumu
  05.feb. Polija un Vācija izpilda minimālo uzdevumu
  Spraigās cīņās noslēgušās pasaules florbola čempionāta kvalifikācijas turnīra spēles Eiropas reģionā. Pēdējā dienā minimālo uzdevumu, lai tiktu uz čempionātu izpildīja Polijas un Vācijas izlases, bez finālturnīra atstājot spāņus.
 • Foto: Latvijas florbolisti atzīst šveiciešu pārākumu
  04.feb. Foto: Latvijas florbolisti atzīst šveiciešu pārākumu
  Jūsu uzmanībai piedāvājam fotogaleriju no pasaules čempionāta florbolā vīriešiem Valmierā notiekošā kvalifikācijas turnīra spēles, kurā Latvijas izlase ar 4:9 piekāpās Šveices valstsvienībai.
  Foto: Ritvars Raits, IFF
 • Eiropas reģionā jāsadala atlikušās divas ceļazīmes
  04.feb. Eiropas reģionā jāsadala atlikušās divas ceļazīmes(1)
  Pasaules florbola čempionāta kvalifikācijas turnīrā Eiropas reģionā noskaidrotas labākās divas komandas visās četrās apakšgrupās. Šodien, kad kvalifikācijas turnīram tiks likts punkts, jānoskaidro tās divas komandas, kas uz Čehiju tiks kā labākās trešo vietu ieguvējas.
 • Īstos trilleros vietu finālturnīrā nodrošina Slovākijas un Igaunijas izlases
  03.feb. Īstos trilleros vietu finālturnīrā nodrošina Slovākijas un Igaunijas izlases
  2018. gada pasaules florbola čempionāta finālturnīram kvalificējusies Zviedrija, par ko reti kurš šaubījās. Dramatiskās cīņās pārpildītu tribīņu priekšā finālturnīrā iekļuva arī turnīru rīkotāju Igaunijas un Slovākijas valstsvienības.
 • Šveicieši ar rezultatīviem pretuzbrukumiem pieveic Latviju
  03.feb. Šveicieši ar rezultatīviem pretuzbrukumiem pieveic Latviju(17)
  Pasaules florbola čempionāta kvalifikācijas turnīru ar 4:9 zaudējumu Šveices valstsvienībai noslēgusi Latvijas vīriešu izlase. Līdz ar to kvalifikācijas turnīru Latvijas izlase noslēdza ar izcīnītu otro vietu apakšgrupā, nopelnot ceļazīmi uz decembrī gaidāmo pasaules čempionāta finālturnīru.
 • Florbolistiem labs tests pret šveiciešiem
  03.feb. Florbolistiem labs tests pret šveiciešiem
  Latvijas un Šveices florbola valstsvienības jau vienu kārtu pirms pasaules čempionāta kvalifikācijas turnīra noslēguma nodrošinājušas līdzdalību finālturnīrā, līdz ar to pēdējā mačā varēs darboties atraisīti. Cīņu no pulksten 18:00 translēs arī LTV7.
 • Laukuma saimniekiem izšķirošās spēles par kvalificēšanos
  03.feb. Laukuma saimniekiem izšķirošās spēles par kvalificēšanos
  Kamēr Latvijas florbola valstsvienībai šovakar principiāla cīņa par uzvaru apakšgrupā, citu pasaules čempionāta kvalifikācijas turnīru rīkotājvalstis Igaunija un Slovākija šovakar aizvadīs ļoti svarīgas cīņas, lai nopelnītu ceļazīmes uz finālturnīru.
 • Foto: Latvieši atstāj "sausā" islandiešus
  03.feb. Foto: Latvieši atstāj "sausā" islandiešus
  Jūsu uzmanībai piedāvājam fotogaleriju no pasaules čempionāta florbolā vīriešiem Valmierā notiekošā kvalifikācijas turnīra spēles, kurā Latvijas izlase ar 14:0 pārspēja Islandes valstsvienību, izcīnot ceturto uzvaru pēc kārtas.
  Foto: Ritvars Raits, IFF
 • Video: Latvijas izlase pieveic Islandi un kvalificējas PČ finālturnīram
  02.feb. Video: Latvijas izlase pieveic Islandi un kvalificējas PČ finālturnīram
  Šovakar Latvijas vīriešu florbola izlase aizvadīja ceturto maču 2018.gada Pasaules čempionāta kvalifikācijas turnīrā, mērojoties spēkiem ar Islandes valstsvienību. Lai arī pirmās piecpadsmit minūtēs neviena no komandām vārtus neguva, mūsu florbolistiem izdevās salauzt islandiešu pretestību un izcīnīt pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 14:0 (6:0 ; 5:0 ; 3:0), tādējādi kvalificējoties PČ finālturnīram. Rīt Plkst.18;10 Latvijas izlase cīņā par 1.vietu Eiropas 3.grupā spēkosies ar šveiciešiem.
 • Finālturnīram kvalificējas arī Dānijas un Šveices izlases
  02.feb. Finālturnīram kvalificējas arī Dānijas un Šveices izlases(2)
  Pasaules florbola čempionāta kvalifikācijas turnīrā noslēgumam tuvojas Eiropas reģionālās cīņas. Pēc piektdienas mačiem vietas finālturnīros nodrošināja ne vien Latvija, bet arī Šveice un Dānija.
 • Video: Pasaules čempionāta kvalifikācija florbolā: Latvija - Islande. Spēles ieraksts
  02.feb. Video: Pasaules čempionāta kvalifikācija florbolā: Latvija - Islande. Spēles ieraksts
  Pasaules čempionāta kvalifikācija florbolā: Latvija - Islande. Spēles ieraksts
 • Florbolistu sausā uzvara pār Islandi nodrošina ceļazīmi uz finālturnīru
  02.feb. Florbolistu sausā uzvara pār Islandi nodrošina ceļazīmi uz finālturnīru(4)
  Latvijas vīriešu florbola valstsvienība pēc 14:0 uzvaras pār Islandi nodrošinājusi vietu 2018. gada pasaules florbola čempionāta finālturnīrā. Ar 4 (2+2) punktiem mūsu rindās atzīmējās Rolands Kovaļevskis. Rīt turnīra pēdējā dienā par uzvaru turnīrā gaidāma spēle ar Šveici.
 • Spēlē pret Superlīgas bombardieri jānokārto formalitātes
  02.feb. Spēlē pret Superlīgas bombardieri jānokārto formalitātes
  Latvijas vīriešu florbola valstsvienība šovakar 19:00 aizvadīs ceturto spēli pasaules čempionāta kvalifikācijas turnīrā, Vidzemes Olimpiskajā centrā sacenšoties ar Islandi. Panākums nodrošinās ceļazīmi uz pasaules čempionāta finālturnīru.
 • Vairākas valstsvienības oficiāli nodrošinās ceļazīmes uz finālturnīru
  02.feb. Vairākas valstsvienības oficiāli nodrošinās ceļazīmes uz finālturnīru(1)
  Valmierā, Tallinā un Nitrā šodien visas dienas garumā turpināsies pasaules florbola čempionāta kvalifikācijas turnīrs vīriešu valstsvienībām. Pēc šīs dienas cīņām vairākas valstsvienības oficiāli pievienosies tām piecām izlasēm, kas jau nodrošinājušas līdzdalību 2018. gada decembrī paredzētajā finālturnīrā.
 • Video: Latvijas vīriešu florbola izlase kvalifikācijas turnīrā izcīna trešo uzvaru pēc kārtas
  02.feb. Video: Latvijas vīriešu florbola izlase kvalifikācijas turnīrā izcīna trešo uzvaru pēc kārtas
  Savā trešajā 2018. gada pasaules florbola čempionāta finālturnīra kvalifikācijas spēlē, Latvijas vīriešu florbola izlase ar 7:3 (4:1, 0:1, 3:1) uzvarēja Krievijas komandu. Šī bija jau trešā uzvara aizvadītajos trīs mačos un atlikušajās divās spēlēs jāsacenšās ar potenciāli vājāko Islandes komandu un tad sekos cīņa par pirmo vietu grupā ar Šveices florbolistiem. Latvijas - Islandes spēle jau 2. februārī pulksten 19.00 Valmieras Olimpiskā centra laukumā un Sportacentrs.com televīzijas un interneta tiešraidē.
 • Foto: Latvijas florbolisti pārliecinoši pārspēj krievus
  01.feb. Foto: Latvijas florbolisti pārliecinoši pārspēj krievus
  Jūsu uzmanībai piedāvājam fotogaleriju no pasaules čempionāta florbolā vīriešiem Valmierā notiekošā kvalifikācijas turnīra spēles, kurā Latvijas izlase ar 7:3 pieveica Krievijas valstsvienību, izcīnot trešo uzvaru.
  Foto: Ritvars Raits, IFF
 • Slovēņi tuvu sensācijai mačā pret Vāciju
  01.feb. Slovēņi tuvu sensācijai mačā pret Vāciju
  Pasaules florbola čempionāta kvalifikācijas turnīrā Eiropas reģionā joprojām izticis bez lieliem pārsteigumiem, kaut gan Slovēnijas izlasei līdz sensācijai pietrūka vien dažas sekundes.
 • Uzvarot krievus, Latvijas izlase strauji tuvojas finālturnīram
  01.feb. Uzvarot krievus, Latvijas izlase strauji tuvojas finālturnīram(15)
  Latvijas vīriešu florbola valstsvienība spērusi platu soli pretim iekļūšanai 2018. gada pasaules florbola čempionāta finālturnīrā, trešajā kvalifikācijas spēlē ar rezultātu 7:3 pieveicot Krievijas izlasi.
 • Spēle par ceļazīmi uz finālturnīru
  01.feb. Spēle par ceļazīmi uz finālturnīru
  Latvijas vīriešu florbola valstsvienība šovakar 19:00 Vidzemes Olimpiskajā centrā aizvadīs, iespējams, izšķirošo maču par iekļūšanu pasaules čempionāta finālturnīrā, sacenšoties ar Krieviju. Mačs tiešraidē arī Sportacentrs.com
 • Somiem neklātienes cīņa ar zviedriem
  01.feb. Somiem neklātienes cīņa ar zviedriem
  Trijās Eiropas pilsētās turpināsies cīņa par desmit ceļazīmēm uz decembrī gaidāmo pasaules florbola čempionātu vīriešu valstsvienībām. Vakar Zviedrija pamatīgi saplosīja Franciju, bet šodien kas līdzīgs gaidāms no pasaules čempioniem somiem, kuriem priekšā mačs ar Lihtenšteinu.
 • lasīt vairāk