• Igaunijas izlase kvalificējas finālturnīram, aiz borta atstājot Krieviju
  06.feb. Igaunijas izlase kvalificējas finālturnīram, aiz borta atstājot Krieviju(3)
  Noslēgušās pasaules florbola čempionāta kvalifikācijas turnīrs sieviešu izlasei. Latvijas izlase izcīnīja trīs uzvaras un piedzīvoja vienu neveiksmi, pārliecinoši saņemot ceļazīmes uz Slovākiju. Pēdējā dienā biļetes nopelnīja arī Igaunijas izlase, kas turnīram gatavojās, startējot Latvijas čempionātā.
 • Japānas florbolistes triumfē Āzijā
  05.feb. Japānas florbolistes triumfē Āzijā
  Ar Japānas izlases uzvaru noslēdzies pasaules florbola čempionāta kvalifikācijas turnīrs Āzijas un Okeānijas reģionā. Finālā japānietes ar rezultātu 4:0 pieveica Austrāliju.
 • Sieviešu valstsvienība brauks uz pasaules čempionātu
  05.feb. Sieviešu valstsvienība brauks uz pasaules čempionātu(6)
  Latvijas sieviešu florbola valstsvienība ar pārliecinošu 10:1 uzvaru pār Ungārijas valstsvienību noslēgusi pasaules čempionāta kvalifikācijas turnīru, sacensības noslēdzoties otrajā vietā, ar ko bija gana, lai kvalificētos finālturnīram.
 • Florbolistēm jānokārto formalitātes pret Ungāriju
  05.feb. Florbolistēm jānokārto formalitātes pret Ungāriju(2)
  Spānijas galvaspilsētā Madridē ar spēli pret Ungārijas izlasi pasaules florbola čempionāta kvalifikācijas turnīru noslēgs Latvijas sieviešu valstsvienība. Lai oficiāli nodrošinātu vietu finālturnīrā, nepieciešams vismaz neizšķirts spēlē, kas sāksies pulksten 15:30.
 • Gūstot 45 vārtus, Čehijas izlase uzstāda jaunu rezultativitātes rekordu
  05.feb. Gūstot 45 vārtus, Čehijas izlase uzstāda jaunu rezultativitātes rekordu
  Pasaules florbola čempionāta kvalifikācijas turnīrā sievietēm jaunu rezultativitātes rekordu uzstādījusi Čehijas valstsvienība, kas ar rezultātu 45:2 saplosīja Ukrainu. Lieli pārsteigumi kvalifikācijas turnīrā joprojām izpalikuši.
 • Austrālija un Japāna labākās florbola nācijas Āzijas un Okeānijas reģionā
  05.feb. Austrālija un Japāna labākās florbola nācijas Āzijas un Okeānijas reģionā
  Pasaules florbola čempionāta kvalifikācijas turnīrā sievietēm Āzijas reģionā jau dienu iepriekš tika noskaidrotas pēdējās komandas, kas izcīnījušas tiesības spēlēt finālturnīrā Slovākijā. Tomēr mači turpinās un par uzvaru turnīrā sacentīsies Austrālijas un Japānas izlases.
 • Visas četras lielvalstis tiek uz Bratislavu
  04.feb. Visas četras lielvalstis tiek uz Bratislavu
  Pasaules florbola čempionāta kvalifikācijas turnīrā sieviešu izlasēm pēc trešās dienas cīņām Eiropas komandām vietu finālturnīrā nodrošinājušas visas četras florbola lielvalstis - Zviedrija, Somija, Šveice un Čehija, pievienojoties Austrālijai, Japānai, Singapūrai, Taizemei un turnīra rīkotājām slovākietēm.
 • Jaunzēlandes florbolistes nekvalificējas pasaules čempionātam
  04.feb. Jaunzēlandes florbolistes nekvalificējas pasaules čempionātam
  Pasaules sieviešu florbola čempionāta kvalifikācijas turnīrā Jaunzēlandes pilsētā Velingtonā sadalītas atlikušās divas ceļazīmes uz finālturnīru un tās izcīnīja Taizemes un Singapūras izlases.
 • Florbolistes pret Čehiju paliek sausā
  03.feb. Florbolistes pret Čehiju paliek sausā(2)
  Pirmo zaudējumu pasaules florbola čempionāta kvalifikācijas turnīrā piedzīvojusi Latvijas sieviešu valstsvienība, kas ar rezultātu 0:7 piekāpās mūsu apakšgrupas galvenajām favorītēm čehietēm. Par labāko spēlētāju Latvijas izlasē atzina Zeltīti Bankavu.
 • Par uzvaru grupā pret spēcīgo Čehiju
  03.feb. Par uzvaru grupā pret spēcīgo Čehiju
  Latvijas sieviešu florbola valstsvienība jau šodien var nodrošināt dalību 2017. gada decembrī gaidāmajam pasaules čempionāta finālturnīram Slovākijā. Lai to paveiktu, sekmīgi jānospēlē pret Čehiju mačā, kas sāksies pulksten 17:00.
 • Garbare: "Jāizmanto iespējas un nevajag baidīties"
  03.feb. Garbare: "Jāizmanto iespējas un nevajag baidīties"
  Viena no Latvijas sieviešu florbola izlases līderēm Evelīna Garbare pirms spēles ar Čehijas izlasi atzina, ka pret spānietēm komanda pati neievēroja spēles plānu, kas noveda pie negaidīti saspringtas cīņas. Pret Čehijas izlasi daudz labāk jāizmanto savas vārtu gūšanas iespējas.
 • Igaunietēm minimāla neveiksme, labi jānospēlē atlikušie mači
  03.feb. Igaunietēm minimāla neveiksme, labi jānospēlē atlikušie mači
  Pasaules florbola čempionāta kvalifikācijas turnīros sievietēm Eiropas reģionā arī otrajā dienā pārsteigumi nav fiksēti un otro dienu pēc kārtas vislabāk pret rangā augstāk esošu pretinieci cīnījās Igaunijas izlase, kas ar minimālu 1:2 zaudēja Vācijai.
 • Austrālija un Japāna kā pirmās tiek pie ceļazīmes uz Bratislavu
  03.feb. Austrālija un Japāna kā pirmās tiek pie ceļazīmes uz Bratislavu
  Pasaules florbola čempionāta kvalifikācijas turnīrā sievietēm pirmās ceļazīmes uz finālturnīru nopelnījušas Austrālijas un Japānas izlases.
 • Nepārliecinošā spēlē Latvijas izlase pieveic spānietes
  02.feb. Nepārliecinošā spēlē Latvijas izlase pieveic spānietes(3)
  Otro uzvaru divās aizvadītajās spēlēs pasaules florbola čempionāta kvalifikācijas turnīrā izcīnījusi Latvijas sieviešu valstsvienība, kas šodien ar rezultātu 3:0 apspēlēja laukuma saimnieces spānietes. Ar vārtu guvumiem izcēlās Evelīna Garbare, Zeltīte Bankava un Gunita Kārkliņa, kura arī tika atzīta par mača labāko spēlētāju.
 • Florbolistes turpinās pret laukuma saimniecēm
  02.feb. Florbolistes turpinās pret laukuma saimniecēm
  Pasaules sieviešu florbola čempionāta kvalifikācijas turnīra otrajā dienā Latvijas valstsvienība mērosies spēkiem ar laukuma saimniecēm spānietēm, cenšoties izcīnīt otro panākumu divās dienās. Spēles sākums pulksten 20:00.
 • Isjomina: "Spānietes ir fiziski spēcīgas"
  02.feb. Isjomina: "Spānietes ir fiziski spēcīgas"
  Spēlē pret Ukrainas izlasi Latvijas florbola valstsvienībā ar diviem vārtu guvumiem un rezultatīvu piespēli atzīmējās Diāna Isjomina, kura atzina, ka spēle bija gana pārliecinoša, bet pret Spāniju cīņa solās būt spraigāka.
 • Eiropā pirmajā dienā graujoši rezultāti
  02.feb. Eiropā pirmajā dienā graujoši rezultāti
  Pasaules sieviešu florbola čempionāta kvalifikācijas turnīra pirmajā dienā Eiropas izlašu cīņās pārsteigumi netika novēroti, un visās spēlēs uzvarētājas izcīnīja panākumu ar vismaz septiņu vārtu pārsvaru. Nopietnāko pretestību savām oponentēm izrādīja Igaunijas izlase, kas vien trešajā periodā salūza pret spēcīgo Šveici.
 • Āzijas reģionā otrajā dienā spraigas cīņas
  01.feb. Āzijas reģionā otrajā dienā spraigas cīņas
  Pasaules florbola čempionātā Āzijas un Okeānijas reģionā otrajā spēļu dienā trīs no četriem mačiem noslēdzās ar kādas komandas minimālu uzvaru. Ceturtajā spēlē gan fiksēta pamatīga sagrāve.
 • Sieviešu izlase iemet 31 vārtus un izcīna rekorduzvaru
  01.feb. Sieviešu izlase iemet 31 vārtus un izcīna rekorduzvaru(17)
  Spānijas galvaspilsētā Madridē ar pārliecinošu uzvaru pār Ukrainas valstsvienību pasaules florbola čempionāta kvalifikācijas turnīru sākusi mūsu dāmu izlase. Latvijas izlasē pa septiņiem punktiem savāca kapteine Gunita Kārkliņa un 14 gadus jaunā debitante Anna Ankudinova, Latvijas izlasei izcīnot uzvaru ar 31:1.
 • Ar spēli pret Ukrainu Latvijas izlase sāk ceļu uz Bratislavu
  01.feb. Ar spēli pret Ukrainu Latvijas izlase sāk ceļu uz Bratislavu(4)
  Spānijas galvaspilsētā Madridē šodien starts tiek dots pasaules florbola čempionāta kvalifikācijas turnīram sieviešu izlasēm un Latvijas valstsvienība pulksten 17:00 sacentīsies ar Ukrainu.
 • lasīt vairāk