• Vāra vairs nevadīs Zviedrijas valstsvienību
  27.feb. Vāra vairs nevadīs Zviedrijas valstsvienību(1)
  Kļuvis zināms, ka Zviedrijas vīriešu florbola valstsvienību vairs nevadīs līdzšinējais treneris Jans Ēriks Vāra, kura vadībā zviedri decembrī piedzīvoja neveiksmi pasaules čempionāta finālā Arēnā Rīga.
 • Somijas valstsvienību atkal vadīs Nuki
  18.feb. Somijas valstsvienību atkal vadīs Nuki
  Ar Somijas vīriešu florbola valstsvienības uzvaru pērnā gada decembrī noslēdzās pasaules florbola čempionāts, bet divus mēnešus pēc triumfa somi veikuši galvenā trenera maiņu, Petri Ketunena vietā pie stūres atgriežoties Peteri Nuki.
 • Latvijas Florbola savienība izrādījusi interesi rīkot 2022. gada pasaules čempionātu
  07.feb. Latvijas Florbola savienība izrādījusi interesi rīkot 2022. gada pasaules čempionātu
  Latvijas Florbola savienība izteikusi interesi Starptautiskajai florbola federācijai rīkot divus pasaules florbola čempionātus, tostarp 2022. gada pasaules čempionātu vīriešu valstsvienībām.
 • Foto: Mūsu izlase sakauj ungārietes un kvalificējas finālturnīram
  06.feb. Foto: Mūsu izlase sakauj ungārietes un kvalificējas finālturnīram
  Latvijas sieviešu florbola izlase šodien Madridē ar pārliecinošu uzvaru (10:1) pār ungārietēm noslēdza savu dalību pasaules čempionāta kvalifikācijas turnīru, savā grupā iegūstot otro vietu, kā arī ceļazīmi uz finālturnīru, kas šī gada nogalē norisināsies Bratislavā. Par šī mača labāko spēlētāju mūsu komandā tika atzīta Edīte Bankava, bet kapteine Gunita Kārkliņa saņēma balvu kā mūsu valstsvienības vērtīgākā spēlētāja visā turnīrā.
  Izmantotie resursi: Latvijas Florbola savienība » LV »...
 • Igaunijas izlase kvalificējas finālturnīram, aiz borta atstājot Krieviju
  06.feb. Igaunijas izlase kvalificējas finālturnīram, aiz borta atstājot Krieviju(3)
  Noslēgušās pasaules florbola čempionāta kvalifikācijas turnīrs sieviešu izlasei. Latvijas izlase izcīnīja trīs uzvaras un piedzīvoja vienu neveiksmi, pārliecinoši saņemot ceļazīmes uz Slovākiju. Pēdējā dienā biļetes nopelnīja arī Igaunijas izlase, kas turnīram gatavojās, startējot Latvijas čempionātā.
 • Japānas florbolistes triumfē Āzijā
  05.feb. Japānas florbolistes triumfē Āzijā
  Ar Japānas izlases uzvaru noslēdzies pasaules florbola čempionāta kvalifikācijas turnīrs Āzijas un Okeānijas reģionā. Finālā japānietes ar rezultātu 4:0 pieveica Austrāliju.
 • Sieviešu valstsvienība brauks uz pasaules čempionātu
  05.feb. Sieviešu valstsvienība brauks uz pasaules čempionātu(6)
  Latvijas sieviešu florbola valstsvienība ar pārliecinošu 10:1 uzvaru pār Ungārijas valstsvienību noslēgusi pasaules čempionāta kvalifikācijas turnīru, sacensības noslēdzoties otrajā vietā, ar ko bija gana, lai kvalificētos finālturnīram.
 • Florbolistēm jānokārto formalitātes pret Ungāriju
  05.feb. Florbolistēm jānokārto formalitātes pret Ungāriju(2)
  Spānijas galvaspilsētā Madridē ar spēli pret Ungārijas izlasi pasaules florbola čempionāta kvalifikācijas turnīru noslēgs Latvijas sieviešu valstsvienība. Lai oficiāli nodrošinātu vietu finālturnīrā, nepieciešams vismaz neizšķirts spēlē, kas sāksies pulksten 15:30.
 • Gūstot 45 vārtus, Čehijas izlase uzstāda jaunu rezultativitātes rekordu
  05.feb. Gūstot 45 vārtus, Čehijas izlase uzstāda jaunu rezultativitātes rekordu
  Pasaules florbola čempionāta kvalifikācijas turnīrā sievietēm jaunu rezultativitātes rekordu uzstādījusi Čehijas valstsvienība, kas ar rezultātu 45:2 saplosīja Ukrainu. Lieli pārsteigumi kvalifikācijas turnīrā joprojām izpalikuši.
 • Austrālija un Japāna labākās florbola nācijas Āzijas un Okeānijas reģionā
  05.feb. Austrālija un Japāna labākās florbola nācijas Āzijas un Okeānijas reģionā
  Pasaules florbola čempionāta kvalifikācijas turnīrā sievietēm Āzijas reģionā jau dienu iepriekš tika noskaidrotas pēdējās komandas, kas izcīnījušas tiesības spēlēt finālturnīrā Slovākijā. Tomēr mači turpinās un par uzvaru turnīrā sacentīsies Austrālijas un Japānas izlases.
 • Visas četras lielvalstis tiek uz Bratislavu
  04.feb. Visas četras lielvalstis tiek uz Bratislavu
  Pasaules florbola čempionāta kvalifikācijas turnīrā sieviešu izlasēm pēc trešās dienas cīņām Eiropas komandām vietu finālturnīrā nodrošinājušas visas četras florbola lielvalstis - Zviedrija, Somija, Šveice un Čehija, pievienojoties Austrālijai, Japānai, Singapūrai, Taizemei un turnīra rīkotājām slovākietēm.
 • Jaunzēlandes florbolistes nekvalificējas pasaules čempionātam
  04.feb. Jaunzēlandes florbolistes nekvalificējas pasaules čempionātam
  Pasaules sieviešu florbola čempionāta kvalifikācijas turnīrā Jaunzēlandes pilsētā Velingtonā sadalītas atlikušās divas ceļazīmes uz finālturnīru un tās izcīnīja Taizemes un Singapūras izlases.
 • Foto: Sieviešu izlase piekāpjas čehietēm
  04.feb. Foto: Sieviešu izlase piekāpjas čehietēm
  Madridē notiekošajā pasaules čempionāta kvalifikācijas turnīrā Latvijas sieviešu florbola izlase pēc divām uzvarām piedzīvoja zaudējumu - šovakar latvietēm tā arī neizdevās atslēgt čehiešu vārtus - 0:7. Labākās spēlētājas balvu mūsu komandā saņēma Zeltīte Bankava.
  Foto: Ritvars Raits
 • Florbolistes pret Čehiju paliek sausā
  03.feb. Florbolistes pret Čehiju paliek sausā(2)
  Pirmo zaudējumu pasaules florbola čempionāta kvalifikācijas turnīrā piedzīvojusi Latvijas sieviešu valstsvienība, kas ar rezultātu 0:7 piekāpās mūsu apakšgrupas galvenajām favorītēm čehietēm. Par labāko spēlētāju Latvijas izlasē atzina Zeltīti Bankavu.
 • Par uzvaru grupā pret spēcīgo Čehiju
  03.feb. Par uzvaru grupā pret spēcīgo Čehiju
  Latvijas sieviešu florbola valstsvienība jau šodien var nodrošināt dalību 2017. gada decembrī gaidāmajam pasaules čempionāta finālturnīram Slovākijā. Lai to paveiktu, sekmīgi jānospēlē pret Čehiju mačā, kas sāksies pulksten 17:00.
 • Garbare: "Jāizmanto iespējas un nevajag baidīties"
  03.feb. Garbare: "Jāizmanto iespējas un nevajag baidīties"
  Viena no Latvijas sieviešu florbola izlases līderēm Evelīna Garbare pirms spēles ar Čehijas izlasi atzina, ka pret spānietēm komanda pati neievēroja spēles plānu, kas noveda pie negaidīti saspringtas cīņas. Pret Čehijas izlasi daudz labāk jāizmanto savas vārtu gūšanas iespējas.
 • Foto: Rezultatīvas mūsu aizsardzes - pieveiktas arī spānietes
  03.feb. Foto: Rezultatīvas mūsu aizsardzes - pieveiktas arī spānietes
  Ar vēl vienu uzvaru Madridē notiekošo pasaules čempionāta florbolā kvalifikācijas turnīru turpināja Latvijas sieviešu izlase, kas vakar "sausā" ar 3:0 atstāja mājinieces spānietes. Piecus no sešiem rezultativitātes punktiem guva mūsu komandas aizsardzības spēlētājas, bet labākās balvu saņēma kapteine Gunita Kārkliņa.
  Foto: Ritvars Raits
 • Igaunietēm minimāla neveiksme, labi jānospēlē atlikušie mači
  03.feb. Igaunietēm minimāla neveiksme, labi jānospēlē atlikušie mači
  Pasaules florbola čempionāta kvalifikācijas turnīros sievietēm Eiropas reģionā arī otrajā dienā pārsteigumi nav fiksēti un otro dienu pēc kārtas vislabāk pret rangā augstāk esošu pretinieci cīnījās Igaunijas izlase, kas ar minimālu 1:2 zaudēja Vācijai.
 • Austrālija un Japāna kā pirmās tiek pie ceļazīmes uz Bratislavu
  03.feb. Austrālija un Japāna kā pirmās tiek pie ceļazīmes uz Bratislavu
  Pasaules florbola čempionāta kvalifikācijas turnīrā sievietēm pirmās ceļazīmes uz finālturnīru nopelnījušas Austrālijas un Japānas izlases.
 • Nepārliecinošā spēlē Latvijas izlase pieveic spānietes
  02.feb. Nepārliecinošā spēlē Latvijas izlase pieveic spānietes(3)
  Otro uzvaru divās aizvadītajās spēlēs pasaules florbola čempionāta kvalifikācijas turnīrā izcīnījusi Latvijas sieviešu valstsvienība, kas šodien ar rezultātu 3:0 apspēlēja laukuma saimnieces spānietes. Ar vārtu guvumiem izcēlās Evelīna Garbare, Zeltīte Bankava un Gunita Kārkliņa, kura arī tika atzīta par mača labāko spēlētāju.
 • lasīt vairāk