Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:282, Did:0, useCase: 0
Latvijas sieviešu florbola izlase. Foto: Ritvars Raits, floorball.lv
1

Latvijas florbolistes PČ izlozē iegūst pretim Zviedriju un Čehiju

Latvijas sieviešu florbola izlase izlozē pirms šī gada decembrī gaidāmā pasaules čempionāta ceturtdien nokļuva vienā apakšgrupā ar Zviedriju, Čehiju un Slovākiju.
Polijas izlase izpildījusi uzdevumu
Foto: IFF Floorball
2

Vairs tikai viena nezināmā pasaules čempionātam

Noslēgušās pasaules florbola čempionāta kvalifikācijas turnīra spēles Eiropas reģionā, līdz ar to zināmas 15 no 16 izlasēm, kas decembrī startēs finālturnīrā. Pēdējo ceļazīmi sadalīs ASV un Kanādas izlases.
Paula Metāla (no kreisās), Klinta Mārtiņjēkaba, Elīza Elizabete Bērziņa un Kristīne Kirilova. Foto: Latvijas Florbola savienība

Latvijas florbolistes PČ kvalifikāciju noslēdz ar zaudējumu Slovākijai

Latvijas sieviešu florbola izlase svētdien noslēdzošajā pasaules čempionāta kvalifikācijas turnīra spēlē ar 3:5 (1:2, 2:3, 0:0) piekāpās Slovākijai, tomēr tā jau pirms šī dueļa bija garantējusi vietu nākamajā ziemā gaidāmajā finālturnīrā.
Latvijas izlase. Foto: Ritvars Raits, floorball.lv

Par pirmo vietu turnīrā – pret slovākietēm

Šodien Slovākijas pilsētā Trenčīnā noslēgsies pasaules čempionāta florbolā kvalifikācijas turnīrs grupā EUR4. Latvijas sieviešu izlase jau vakar ieguva ceļazīmi uz finālturnīru, bet šodien pulksten 16.00 (pēc Latvijas laikas) tiksies ar mājiniecēm slovākietēm, lai noskaidrotu, kurai no valstsvienībām šajā apakšgrupā tiks pirmā vieta. Cīņas gaitai varēs sekot līdzi tiešraidē, kas būs skatāma Starptautiskās florbola federācijas YouTube kanālā.
Spānijas izlase mačā pret austrietēm veica varenu atspēlēšanos, izraujot neizšķirtu
Foto: IFF Floorball

Čehija, Polija, Slovākija un Somija arī pošas uz Šveici

Pasaules florbola čempionāta kvalifikācijas turnīra Eiropas reģionā ceļazīmes uz finālturnīru nopelnījušas vēl četras izlases. Joprojām lieli pārsteigumi turnīrā nav novēroti. Pēdējā dienā svarīgākā būs cīņa starp Norvēģijas un Dānijas izlasēm.
Paula Metāla. Foto: Ritvars Raits, floorball.lv

Latvijas florbolistes sakauj Nīderlandi un kvalificējas PČ

Pasaules čempionāta kvalifikācijas turnīra pēdējā spēlē šodien Slovākijas pilsētā Trenčīnā Latvijas izlases florbolistes ar 11:2 sagrāva Nīderlandes valstsvienību, nodrošinot dalību pasaules čempionātā.
Lība Daija Mikova. Foto: Ritvars Raits, floorball.lv

Latvietēm mērķa sasniegšanai jāuzvar nīderlandietes

Slovākijas pilsētā Trenčīnā, kur turpinās pasaules čempionāta florbolā kvalifikācijas turnīrs, Latvijas sieviešu izlase šodien pulksten 13.00 (pēc Latvijas laikas) krustos nūjas ar līdz šim neiepazīto Nīderlandes valstsvienību. Ja latvietes svinēs uzvaru, tad viņas jau pirms pēdējās spēlēs būs sev garantējušas ceļazīmi un pasaules čempionāta finālturnīru, kas šī gada nogalē notiks Šveicē. Cīņas gaitai būs iespējams sekot līdzi tiešraidē, kas skatāma Starptautiskās florbola federācijas YouTube kanālā.
Zviedrijas izlase kvalificējusies pasaules čempionātam
Foto: IFF Floorball

Igaunietes uzvar un cer uz kvalificēšanos

Pasaules florbola čempionāta kvalifikācijas turnīrā Eiropas reģionā pie pirmās uzvaras izdevies tikt Igaunijas izlasei, kas pārliecinoši tika galā ar itālietēm. Turnīra turpinājumā jāuzvar beļģietes un jācer, ka ar to būs gana, lai tiktu uz finālturnīru.
Austrālija savā reģionā atkal nepārspēta
Foto: IFF Floorball

Austrālijas florbolistes labākās savā reģionā

Ar Austrālijas izlases uzvaru noslēgušās pasaules florbola čempionāta kvalifikācijas cīņas Āzijas un Okeānijas reģionā. Finālspēlē dramatiskā cīņā vien papildlaikā izdevās uzveikt Japānu.
Polijas izlase tikusi pie ļoti vērtīgas uzvaras pār Igauniju
Foto: IFF Floorball

Polietes pārliecinoši tiek galā ar Igaunijas izlasi

Pasaules florbola čempionāta kvalifikācijas turnīrs turpinās arī Eiropas reģionā, kurā sadalīs desmit ceļazīmes uz finālturnīru. Pēc visnotaļ sekmīgā turnīra sākuma, turpinājums ne tik labs izvēršas Igaunijas izlasei.