Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:282, Did:0, useCase: 0

Latvijas izlases florbolistes. Foto: IFF Floorball

Treneris Inģists vērtēs sieviešu izlases kandidāšu fizisko sagatavotību

Šīs nedēļas nogalē Latvijas sieviešu florbola izlases kandidātes ar fiziskās sagatavotības testu dienu sāks sagatavošanās posmu 2021. gada pasaules čempionāta kvalifikācijas turnīram, kas, ja nekas nemainīsies, paredzēts nākamā gada februāra sākumā (no 01.02. līdz 06.02.). Turnīra norises vieta pagaidām vēl nav apstiprināta.
Jānis Inģists (centrā)
Foto: Floorball.lv

Sieviešu florbola valstsvienību vadīs Inģists

Latvijas Florbola savienības (LFS) Valde par Latvijas sieviešu valstsvienības galveno treneri vienbalsīgi ievēlējusi Jāni Inģistu, kurš amatā atradīsies līdz nākamā gada decembrim.
Jānis Salcevičs. Foto: Floorball.lv

Latvijas izlases kandidāti pulcējas treniņnometnē Liepājā

Liepājā uz triju dienu treniņnometni sapulcējušies Latvijas vīriešu izlases kandidāti, kuri valstsvienības galvenā trenera Arto Rīhimeki vadībā gatavojas 2020. gada pasaules čempionāta finālturnīram.
"Latvijas Hipotēka/Oxdog Ulbroka". Foto: FS Masters
1

Oficiāli: sezonas Latvijā aptur arī volejbols un florbols

Ar oficiāliem paziņojumiem sezonas dažādos pašmāju rīkotajos turnīros sezonas pārtraukušas arī Latvijas Volejbola federācija (LVF) un Latvijas Florbola savienība (LFS).
Latvijas vienīgos vārtus 2018. gada ceturtdaļfinālā pret zviedriem (1:14) guva Rolands Kovaļevskis. Foto: Ritvars Raits, Floorball.lv
6

Latvijas vīriešu izlase pasaules čempionātā tiksies ar titulētajām Zviedriju un Somiju

LETA. Latvijas vīriešu florbola izlase 2020. gada pasaules čempionāta apakšgrupā Helsinkos tiksies ar florbola dūžiem no Zviedrijas un Somijas, kā arī ar Dāniju. Finālturnīrs Somijā paredzēts no 4. līdz 12. decembrim.
Latvijas vīriešu valstsvienība
Foto: IFF Floorball

Latvija apmeklētākā komanda, Liepāja – turnīrs

Noslēdzoties Pasaules florbola čempionāta kvalifikācijas turnīriem Eiropas zonās, var secināt, ka lielākais līdzjutēju skaits bijis Latvijas vīriešu valstsvienībai un arī citas komandas, kas spēlēja Liepājā, bija gana apmeklētas.
Igauņu florbolistu sejās prieku meklēt velti
Foto: IFF Floorball

Pasaules florbola čempionāts bez igauņiem

Domājamas, ka Igaunijas florbols piedzīvos zināmu kritumu, jo šīs valsts vīriešu valstsvienība piedzīvojusi izgāšanos, pirmo reizi valstsvienības vēsturē nespējot kvalificēties pasaules čempionātam.
Krievijas izlase ar tās līderi Pāvelu Semjonovu priekšgalā šodien centīsies parūpēties par pārsteigumu, pieveicot Norvēģiju
Foto: IFF Floorball
1

Eiropas izlasēm jāsadala pēdējās divas vietas uz finālturnīru

Liepājā jau vakar noslēdzās viens no kvalifikācijas turnīriem pasaules florbola čempionātā vīriešiem. Šovakar līdzīgi turnīri noslēgsies Dānijā un Slovākijā, kur jānoskaidro pēdējās divas veiksminieces.

Video: Latvijas florbolisti kvalifikācijas turnīru noslēdz ar zaudējumu

Pasaules florbola čempionāta kvalifikācijas turnīra noslēdzošajā spēlē Latvija izlase ar 3:5 (0:3, 2:1, 0:1) piekāpās Čehijas valstvienībai. Vairāk par pusstundu bija jāgaida līdz mūsējo pirmajam vārtu guvumam, kamēr čehi jau bija iekrājuši četru vārtu pārsvaru. 52. minūtē Tomam Akmenlaukam neizdevās realizēt piešķirto soda metienu, bet turpinājumā spēlējot bez vārtsarga, tika zaudēti vēl vieni vārti un par turnīrā vienīgo nezaudējušo komandu kļuva Čehijas izlase.
Slovākija līksmo par finālturnīra sasniegšanu
Foto: IFF Floorball

Arī Slovākija un Dānija izmanto sava laukuma priekšrocības

Pasaules florbola čempionāta kvalifikācijas turnīra spēlēs šodien tika noskaidrotas vēl trīs izlases, kas kvalificējās finālturnīram Somijā. Sava laukuma priekšrocības izmantoja Dānija un Slovākija, bet trešie laimīgie bija vācieši, kas ceļazīmi izcīnīja Liepājā.