Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource616 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:282, Did:0, useCase: 0
Latvijas sieviešu florbola izlase. Foto: Ritvars Raits, floorball.lv
1

Latvijas florbolistes PČ izlozē iegūst pretim Zviedriju un Čehiju

Latvijas sieviešu florbola izlase izlozē pirms šī gada decembrī gaidāmā pasaules čempionāta ceturtdien nokļuva vienā apakšgrupā ar Zviedriju, Čehiju un Slovākiju.
Polijas izlase izpildījusi uzdevumu
Foto: IFF Floorball
2

Vairs tikai viena nezināmā pasaules čempionātam

Noslēgušās pasaules florbola čempionāta kvalifikācijas turnīra spēles Eiropas reģionā, līdz ar to zināmas 15 no 16 izlasēm, kas decembrī startēs finālturnīrā. Pēdējo ceļazīmi sadalīs ASV un Kanādas izlases.
Paula Metāla (no kreisās), Klinta Mārtiņjēkaba, Elīza Elizabete Bērziņa un Kristīne Kirilova. Foto: Latvijas Florbola savienība

Latvijas florbolistes PČ kvalifikāciju noslēdz ar zaudējumu Slovākijai

Latvijas sieviešu florbola izlase svētdien noslēdzošajā pasaules čempionāta kvalifikācijas turnīra spēlē ar 3:5 (1:2, 2:3, 0:0) piekāpās Slovākijai, tomēr tā jau pirms šī dueļa bija garantējusi vietu nākamajā ziemā gaidāmajā finālturnīrā.
Latvijas izlase. Foto: Ritvars Raits, floorball.lv

Par pirmo vietu turnīrā – pret slovākietēm

Šodien Slovākijas pilsētā Trenčīnā noslēgsies pasaules čempionāta florbolā kvalifikācijas turnīrs grupā EUR4. Latvijas sieviešu izlase jau vakar ieguva ceļazīmi uz finālturnīru, bet šodien pulksten 16.00 (pēc Latvijas laikas) tiksies ar mājiniecēm slovākietēm, lai noskaidrotu, kurai no valstsvienībām šajā apakšgrupā tiks pirmā vieta. Cīņas gaitai varēs sekot līdzi tiešraidē, kas būs skatāma Starptautiskās florbola federācijas YouTube kanālā.
Spānijas izlase mačā pret austrietēm veica varenu atspēlēšanos, izraujot neizšķirtu
Foto: IFF Floorball

Čehija, Polija, Slovākija un Somija arī pošas uz Šveici

Pasaules florbola čempionāta kvalifikācijas turnīra Eiropas reģionā ceļazīmes uz finālturnīru nopelnījušas vēl četras izlases. Joprojām lieli pārsteigumi turnīrā nav novēroti. Pēdējā dienā svarīgākā būs cīņa starp Norvēģijas un Dānijas izlasēm.
Paula Metāla. Foto: Ritvars Raits, floorball.lv

Latvijas florbolistes sakauj Nīderlandi un kvalificējas PČ

Pasaules čempionāta kvalifikācijas turnīra pēdējā spēlē šodien Slovākijas pilsētā Trenčīnā Latvijas izlases florbolistes ar 11:2 sagrāva Nīderlandes valstsvienību, nodrošinot dalību pasaules čempionātā.
Lība Daija Mikova. Foto: Ritvars Raits, floorball.lv

Latvietēm mērķa sasniegšanai jāuzvar nīderlandietes

Slovākijas pilsētā Trenčīnā, kur turpinās pasaules čempionāta florbolā kvalifikācijas turnīrs, Latvijas sieviešu izlase šodien pulksten 13.00 (pēc Latvijas laikas) krustos nūjas ar līdz šim neiepazīto Nīderlandes valstsvienību. Ja latvietes svinēs uzvaru, tad viņas jau pirms pēdējās spēlēs būs sev garantējušas ceļazīmi un pasaules čempionāta finālturnīru, kas šī gada nogalē notiks Šveicē. Cīņas gaitai būs iespējams sekot līdzi tiešraidē, kas skatāma Starptautiskās florbola federācijas YouTube kanālā.
Zviedrijas izlase kvalificējusies pasaules čempionātam
Foto: IFF Floorball

Igaunietes uzvar un cer uz kvalificēšanos

Pasaules florbola čempionāta kvalifikācijas turnīrā Eiropas reģionā pie pirmās uzvaras izdevies tikt Igaunijas izlasei, kas pārliecinoši tika galā ar itālietēm. Turnīra turpinājumā jāuzvar beļģietes un jācer, ka ar to būs gana, lai tiktu uz finālturnīru.
Austrālija savā reģionā atkal nepārspēta
Foto: IFF Floorball

Austrālijas florbolistes labākās savā reģionā

Ar Austrālijas izlases uzvaru noslēgušās pasaules florbola čempionāta kvalifikācijas cīņas Āzijas un Okeānijas reģionā. Finālspēlē dramatiskā cīņā vien papildlaikā izdevās uzveikt Japānu.
Polijas izlase tikusi pie ļoti vērtīgas uzvaras pār Igauniju
Foto: IFF Floorball

Polietes pārliecinoši tiek galā ar Igaunijas izlasi

Pasaules florbola čempionāta kvalifikācijas turnīrs turpinās arī Eiropas reģionā, kurā sadalīs desmit ceļazīmes uz finālturnīru. Pēc visnotaļ sekmīgā turnīra sākuma, turpinājums ne tik labs izvēršas Igaunijas izlasei.
Taizemes izlase līksmo par ceļazīmes izcīnīšanu
Foto: IFF Floorball

Zviedrijā dzimusī Johansone aizved Taizemi uz Šveici

Pasaules florbola čempionāta kvalifikācijas turnīrā Āzijas un Okeānijas reģionā noskaidrotas visas četras izlases, kas kvalificējušās finālturnīram. Turnīra piektajā dienā ceļazīmes izcīnīja Singapūras un Taizemes izlases.
Līga Vancāne. Foto: Florball.lv

Latvijas florbolistes PČ kvalifikāciju sāk ar Ungārijas sagraušanu

Latvijas florbola sieviešu izlase ar 6:1 apspēlēja Ungāriju, ar pārliecinošu uzvaru Slovākijā sākot pasaules čempionāta kvalifikācijas turnīru.
Lība Daija Mikova (#8) un Paula Matisone (#11). Foto: Ritvars Raits, floorball.lv

Cīņu par ceļazīmi sāksim pret ungārietēm

Šovakar pulksten 19.00 (pēc Latvijas laika) Slovākijas pilsētā Trenčīnā Latvijas sieviešu izlase aizvadīs pasaules čempionāta florbolā kvalifikācijas turnīra pirmo spēli, krustojot nūjas ar Ungārijas valstsvienību. Cīņas gaitai būs iespējams sekot līdzi tiešraidē, kas tiks nodrošināta Starptautiskās florbola federācijas YouTube kanālā.
Zviedrijas izlase spēlē pret Franciju guva vairāk kā vienus vārtus vidēji spēlē
Foto: IFF Floorball
2

Zviedrijas florbola izlase uzstāda jaunu rekordu

Pasaules florbola čempionāta kvalifikācijas turnīrs sācies trijās no četrām Eiropas grupām un jau pirmajā dienā jaunu rekordu uzstādījusi Zviedrijas izlase, kas mačā pret Franciju uzvarēja ar neticamo 61:0!
Neskatoties uz to, ka uzvara izpalika, malaizietes bija ļoti priecīgas
Foto: IFF Floorball

Austrālija un Japāna kvalificējas pasaules čempionātam

Par pirmajām divām izlasēm, kas kvalificējušās pasaules florbola čempionāta finālturnīram sievietēm, kļuvušas Austrālijas un Japānas valstsvienības.
Latvijas sieviešu florbola izlase. Foto: Ritvars Raits, floorball.lv

Latvijas izlase gatava cīņai par ceļazīmi uz PČ finālturnīru

Šodien Slovākijas pilsētā Trenčīnā ieradās Latvijas sieviešu florbola izlase, lai jau rīt aizvadītu pirmo pasaules čempionāta kvalifikcijas turnīra spēli. Lai garantēti iegūtu ceļazīmi uz finālturnīru, kas šī gada nogalē norisināsies Neišatelē (Šveice), latvietēm, konkurējot ar Ungārijas, Nīderlandes un Slovākijas valstsvienībām, jāizcīna pirmā vai otrā vieta.
Japānas izlase līksmo
Foto: IFF Floorball

Austrālija un Japāna turpina bez zaudējumiem

Pasaules florbola čempionāta kvalifikācijas turnīrā sieviešu izlasēm Āzijas un Okeānijas reģionā pašlaik labākās sekmes demonstrējušas Austrālijas un Japānas izlases, kas uzvarējušas abās cīņās.
Jane Klavana (no kreisās) un Diāna Klavana. Foto: Renee Kütisaar (ESHL)
1

Igaunijas futbola zvaigznes Klavana māsas spēlēs florbola izlasē

Šī brīža lielākās Igaunijas futbola zvaigznes Ragnara Klavana māsas iekļautas valsts florbola izlasē dalībai pasaules čempionāta kvalifikācijas turnīrā.

Filipīnas florbolā debitē ar nelielu zaudējumu

Taizemes pilsētā Bankokā turpinās pasaules sieviešu florbola čempionāta kvalifikācijas turnīrs Āzijas un Okeānijas grupā. Savu pirmo oficiālo spēli aizvadījusi Filipīnu valstsvienība, bet turnīru pārliecinoši iesākušas galvenās favorītes.
Jaunzēlandes florbolistes priecājas par pirmajiem vārtiem turnīrā
Foto: IFF Floorball
2

Singapūra, Japāna un Taizeme sper pirmo soli finālturnīra virzienā

Ar trim spēlēm Āzijas un Okeānijas reģionā sākušās pasaules čempionāta kvalifikācijas turnīra spēles florbolā sieviešu valstsvienībām. Soli tuvāk Šveicei spērušas Singapūras, Japānas un Taizemes valstsvienības.