Layout: current: getLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource282 ), alternative: getLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource282), Fid:1336, Did:0, useCase: 0

Svētdiena, 29. novembris

10:30 Raidījums "Veselīga", 14. epizode
11:15 Raidījums "Futbolbumbas"
12:25 LIVE Optibet futbola virslīga: FK Metta - Valmiera FC
15:00 Šodien Optibet futbola virslīga: FK Tukums 2000/TSS - RFS
17:23 LIVE Zviedrijas Superlīga florbolā vīriešiem: IK Sirius IBK - IBK Dalen
20:00 Šodien Jaunatnes hokeja līga (MHL): HK Rīga - Krylya Sovetov
22:45 Šodien Optibet futbola virslīga: BFC Daugavpils - FK Spartaks

Pirmdiena, 30. novembris

01:00 Paukošanas sacensības Coupe du Monde Riga 2019.
08:00 Jaunatnes hokeja līga (MHL): HK Rīga - Krylya Sovetov
10:30 "Ārpus kadra" - Sportacentrs.com podkāsts
11:45 UEFA Čempionu līgas kvalifikācija telpu futbolā: Petro-w - Lučenec
14:15 Optibet futbola virslīga: BFC Daugavpils - FK Spartaks
16:15 Optibet futbola virslīga: FK Tukums 2000/TSS - RFS
18:26 LIVE Jaunatnes hokeja līga (MHL): HK Rīga - Krylya Sovetov
21:15 Raidījums "Veselīga", 14. epizode
22:00 CEV izaicinājuma kauss volejbolā sievietēm: Ostrava -RVS

Otrdiena, 1. decembris

00:00 Šķēpa mešanas sacensības "Ventspils Šķēpi 2019"
02:45 Šķēpa mešanas sacensības "Talsu šķēpi 2020"
05:30 Jāņa Lūša kausa izcīņa šķēpa mešanā
08:00 Jaunatnes hokeja līga (MHL): HK Rīga - Krylya Sovetov
10:45 Optibet hokeja līga: HK Zemgale/LLU - HK Prizma/IHS
13:15 Zviedrijas Superlīga florbolā vīriešiem: IK Sirius IBK - IBK Dalen
15:45 Optibet futbola virslīga: FK Metta - Valmiera FC
18:00 Cīņas sportu sacensības "LNK Fight Night 17"
21:00 Sporta sarunu šovs "eXi", 2. sezonas 6. epizode
22:30 Sporta deju sacensības "Rīgas atklātās meistarsacīkstes 2020"

Trešdiena, 2. decembris

01:00 UEFA U21 kvalifikācija futbolā: Bulgārija - Latvija
03:30 UEFA U21 kvalifikācija: Latvija - Krievija
06:00 UEFA U21 kvalifikācija: Polija - Latvija
08:00 Telpu futbola virslīga: Jēkabpils lūši - RSU/BAO-Dobele
10:00 UEFA Čempionu līgas kvalifikācija telpu futbolā: Petro-w - Lučenec
12:15 CEV izaicinājuma kauss volejbolā sievietēm: RVS/LU - TJ Ostrava
14:30 Optibet futbola virslīga: FK Metta - Valmiera FC
16:30 Jaunatnes hokeja līga (MHL): HK Rīga - Krylya Sovetov
19:00 LIVE Optibet hokeja līga: HK Dinaburga - HK Zemgale/LLU
21:45 Raidījums "Veselīga", 14. epizode
22:15 Cīņas sportu sacensības "LNK "Fight Night 17"

Ceturtdiena, 3. decembris

01:00 Pasaules kausa posms rollerslēpošanā 2020
06:00 Latvijas kausa izcīņa pludmales futbolā. Finālspēles.
08:00 Optibet hokeja līga: HK Liepāja - HK Dinaburga
10:45 Optibet hokeja līga: HK Dinaburga - HK Zemgale/LLU
13:30 Optibet futbola virslīga: RFS - Riga FC
16:00 Optibet futbola virslīga: FK Metta - Valmiera FC
18:30 Optibet hokeja līga: HK Dinaburga - HK Zemgale/LLU
21:15 Jaunums! Sporta sarunu šovs "eXi", 2. sezonas 7. raidījums
23:00 UEFA Čempionu līgas kvalifikācija telpu futbolā: Petro-w - Lučenec

Piektdiena, 4. decembris

01:30 Pro-Kart Madona 2019. Latvijas kartinga atklātā čempionāta 3. posms
06:15 Labdarības spēle hokejā "Katram draugam savu cilvēku!"
08:00 Sporta sarunu šovs "eXi", 2. sezonas 7. raidījums
09:45 Optibet hokeja līga: HK Dinaburga - HK Zemgale/LLU
12:30 Optibet futbola virslīgas spēle
14:45 Optibet futbola virslīgas spēle
17:00 Optibet hokeja līga: HK Mogo/LSPA - HK Olimp/Venta 2002
19:45 Raidījums makšķerniekiem "Copes garša"
20:30 Sporta sarunu šovs "eXi", 2. sezonas 7. raidījums
22:15 Sporta deju sacensības

Sestdiena, 5. decembris

08:00 Peldēšanas sacensības "Rīgas sprints 2020"
12:00 Elvi florbola līgas spēle
14:15 Optibet hokeja līga: HK Dinaburga - HK Zemgale/LLU
17:00 LIVE Optibet hokeja virslīga: HK Dinaburga - HK Prizma/IHS
19:30 Sporta sarunu šovs "eXi", 2. sezonas 7. raidījums
21:15 Cīņas sportu sacensības "LNK Fight Night"

Svētdiena, 6. decembris

08:00 Raidījums "Veselīga", 14. epizode
08:30 Raidījums makšķerniekiem "Copes garša"
09:15 Optibet hokeja virslīga: HK Dinaburga - HK Prizma/IHS
12:00 Elvi florbola līgas spēle
14:30 Credit24 Meistarlīga volejbolā
17:00 IFBB Fit Model Pasaules čempionāts
21:30 Sporta sarunu šovs "eXi", 2. sezonas 7. raidījums
23:15 Optibet hokeja virslīga: HK Dinaburga - HK Prizma/IHS

Pirmdiena, 7. decembris

08:00 Jaunatnes hokeja līga (MHL): HK Rīga - Krylya Sovetov
10:30 Sporta sarunu šovs "eXi", 2. sezonas 7. raidījums
12:15 Zviedrijas florbola Superlīga vīriešiem: IK Sirius IBK - IBK Dalen
14:45 Zviedrijas florbola Superlīga sievietēm: Nacka - Karlstad
17:15 Optibet hokeja virslīga: HK Dinaburga - HK Prizma/IHS
20:00 Jaunums! Raidījums "Futbolbumbas"
21:30 Optibet hokeja līga: HK Zemgale/LLU - HK Olimp/Venta 2002

Otrdiena, 8. decembris

08:00 Raidījums "Futbolbumbas"
09:15 Zviedrijas florbola Superlīga sievietēm: Nacka - Karlstad
11:45 Optibet futbola virslīga: FK Tukums 2000/TSS - RFS
14:00 LIVE UEFA EČ kvalifikācija telpu futbolā: Spānija - Latvija
16:30 Credit24 Meistarlīga volejbolā: RTU/Robežsardze/Jūrmala - VK Biolars/Jelgava
18:00 LIVE Optibet hokeja līga: HK Prizma/IHS - HK Liepāja
20:30 Raidījums "Futbolbumbas"
21:45 Jaunums! "Ārpus kadra" - Sportacentrs.com podkāsts
23:00 Šodien UEFA EČ kvalifikācija telpu futbolā: Spānija - Latvija

Trešdiena, 9. decembris

08:00 UEFA EČ kvalifikācija telpu futbolā: Spānija - Latvija
10:30 Cīņas sportu sacensības "LNK Fight Night 17"
14:00 Latvijas kauss futbolā. Ceturtdaļfināls: RFS - Riga FC
16:30 Optibet hokeja līga: HK Prizma/IHS - HK Liepāja
19:15 LIVE Optibet hokeja līga: HK Mogo/LSPA - HK Zemgale/LLU
22:00 Jaunums! Raidījums "Veselīga", 15. epizode
22:30 UEFA EČ kvalifikācija telpu futbolā: Spānija - Latvija

Ceturtdiena, 10. decembris

08:00 Raidījums "Veselīga", 15. epizode
08:30 Optibet hokeja līga: HK Mogo/LSPA - HK Zemgale/LLU
11:15 Optibet hokeja līga: HK Prizma/IHS - HK Liepāja
14:00 Mākslas vingrošanas sacensības "Baltijas Aplis"
17:30 Optibet futbola virslīgas spēle
20:00 Optibet hokeja līga: HK Mogo/LSPA - HK Zemgale/LLU
22:45 Sporta sarunu šovs "eXi", 2. sezonas 7. raidījums

Piektdiena, 11. decembris

08:00 Raidījums "Futbolbumbas"
09:30 UEFA EČ kvalifikācija telpu futbolā: Spānija - Latvija
12:00 Optibet hokeja līga: HK Mogo/LSPA - HK Zemgale/LLU
15:00 Zviedrijas florbola Superlīga vīriešiem: IK Sirius IBK - IBK Dalen
17:30 Raidījums makšķerniekiem "Copes garša"
18:30 LIVE Somijas florbola virslīga vīriešiem: Oilers - EräViikingit
21:15 Raidījums "Veselīga", 15. epizode
21:45 Latvijas gada auto 2021 apbalvošanas ceremonija
23:00 "Ārpus kadra" - Sportacentrs.com podkāsts

Sestdiena, 12. decembris

08:00 "Ārpus kadra" - Sportacentrs.com podkāsts
09:30 Raidījums "Futbolbumbas"
11:00 Raidījums "Veselīga", 15. epizode
11:30 UEFA Čempionu līgas kvalifikācija telpu futbolā: Petro-w - Lučenec
14:00 LIVE Telpu futbola virslīgas spēle
17:00 LIVE Zviedrijas florbola Superlīgas spēle
19:30 Somijas florbola virslīga vīriešiem: Oilers - EräViikingit
22:00 Šodien Telpu futbola virslīgas spēle

Svētdiena, 13. decembris

08:00 Sporta sarunu šovs "eXi", 2. sezonas 6. raidījums
09:30 Raidījums "Veselīga", 15. epizode
10:00 Sporta sarunu šovs "eXi", 2. sezonas 7. raidījums
11:45 Zviedrijas florbola Superlīgas spēle
14:15 Optibet hokeja līga: HK Mogo/LSPA - HK Zemgale/LLU
17:00 Somijas florbola virslīga vīriešiem: Oilers - EräViikingit
19:30 Telpu futbola virslīgas spēle
21:45 IFBB Fit Model pasaules čempionāts

Ceturtdiena, 17. decembris

21:15 Jaunums! Sporta sarunu šovs "eXi", 2. sezonas 8. raidījums

Otrdiena, 22. decembris

21:45 Jaunums! "Ārpus kadra" - Sportacentrs.com podkāsts

Trešdiena, 23. decembris

21:15 Jaunums! Raidījums "Veselīga", 16. epizode