Nākamā lapa

Latvijas-Igaunijas čempionāta - "Schenker" līgas" - ceturtdaļfināla pirmajā spēlē ceturtdien Rīgā, "Daugavas" sporta namā "RTU/Robežsardze" ar 3:2 pārspēja Tartu "Bigbank", sērijā līdz diviem panākumiem izvirzoties vadībā ar 1:0. Otrais mačs sestdien, 28. februārī notiks Tartu. Foto: Renārs Buivids

Baltijas Basketbola līgas (BBL) ceturtdaļfināla pirmajā spēlē Latvijas čempione "Ventspils" šodien savā laukumā ar 70:64 pārspēja Tamperes "Pyrinto". Kristaps Janičenoks ventspilnieku labā guva 21 punktu. Atbildes spēle Tamperē notiks 4. martā, un uz Somiju ventspilnieki dosies ar + 6 kabatā. BBL pusfinālā iekļūs tā komanda, kura uzvarēs divu spēļu summā.

Piedāvājam fotoapskatu no OlyBet Sports Bar karsējgrupu konkursa, kurā pirmo vietu izcīnīja BK ''Ventspils'' karsējgrupa, otrajā vietā ''Liepāja/Triobet'', bet labāko trijnieku noslēdza ''Latvijas Universitāte''. Foto: Mikus Kļaviņš.FOTO: Dārgais triumfē Aldaris slam-dunk konkursā

Aizvadītajā nedēļas nogalē Kuldīgā risinājās Latvijas vieglatlētikas čempionāts telpās. Uz pārējo fona izcēlās valsts zelta medaļnieki, kuri jau iepriekš bija izpildījuši Eiropas vieglatlētikas čempionāta normatīvus telpās - lodes grūdējs Māris Urtāns, kārtslēcējs Mareks Ārents un tāllēcēja Aiga Grabuste, kā arī jaunais augstlēcējs Mārtiņš Sulainis, kam pavisam nedaudz pietrūka līdz minētā normatīva izpildīšanai.

Eiropas čempionāts telpās notiks 6.-8. martā.

Fotoapskats no Zvaigžņu spēles ''Aldaris'' slam-dunk sevī ietver mirkļus no sacensību čempiona Kristapa Dārgā performances, Aivara Lemberga asistēšanas Renāram Buldurim, Troja Bārnīsa go-pro kameras danka un Kārļa Apsīša lieliskā Zaka Lavīna danka atainojuma. Foto: Mikus Kļaviņš.

Piedāvājam fotoapskatu no Zvaigžņu spēles Sportland Meistarības konkursa, kurā dramatiskā cīņā uzvaru izcīnīja ''Latvijas Universitātes'' aizsargs Kārlis Večens. Teicama iespēja izraut uzvaru bija BK ''Saldus'' pārstāvim Dāvim Gūtmanim, tomēr viņa bumbas trieciens grozā no augšas un divi atkārtotie metieni grozā netrāpīja. Foto: Mikus Kļavinš.FOTO: Dārgais triumfē Aldaris slam-dunk konkursā

Piedāvājam aplūkot fotogaleriju no Aldaris LBL Zvaigžņu spēles Ventspils ''Miesnieka'' trīspunktu metienu konkursa, kurā uzvarēja ''Barons/LDz'' ukraiņu aizsargs Pavlo Burenko, kurš finālā ar 18 punktiem pārspēja 2013. gada Zvaigžņu spēles snaiperu konkursa uzvarētāju Māri Gulbi (BK ''Ventspils'') un BK ''Jelgava'' aizsargu Dāvi Geku (abiem pa 17 punktiem). Foto: Mikus Kļaviņš.FOTO: Dārgais triumfē Aldaris slam-dunk konkursā

"Schenker" līgas regulārās sezonas noslēguma dienā Rīgā, "Daugavas" sporta namā "RTU/Robežsardze" trijos setos uzveica "Poliuru/Ozolniekus". Rīdzinieki ieņēma piekto vietu un ceturtdien, 26. februārī turpat "Daugavas" SN uzsāks cīņu ceturtdaļfinālā pret Igaunijas "Bigbank". Foto: Renārs Buivids

Piedāvājam nelielu foto ieskatu no svēršanās procedūras pirms cīņu šova "UFC Fight Night 61", kura vakara galvenajā mačā dūres krustos bijušais UFC smagā svara čempions Frenks Mirs ar bijušo EliteXC čempionu Antonio Silvu.

"Schenker" līgas regulārās sezonas priekšpēdējā spēlē sestdien Rīgā, "Daugavas" sporta namā "RTU/Robežsardze" ar 2:3 zaudēja Daugavpils Universitātei. Foto: Renārs Buivids

Aldaris Latvijas Basketbola līgas tradicionālajā Zvaigžņu spēlē Ventspilī LBL izlase ar 124:113 (26:24, 55:58, 86:86) pārspēja Leģionāru komandu, izvirzoties vadībā šo komandu principiālajā duelī ar 4:3 (viena spēle beigusies neizšķirti). Par mača vērtīgāko spēlētāju atzīts LBL komandas rezultatīvākais vīrs Jānis Timma (41 punkts).

Piedāvājam nelielu foto ieskatu no sportistu svēršanās procedūrā pirms šovakar Lietuvā notiekošā cīņu šova ""Knight of the Cage 5", kurā piedalīsies arī Latvijas sportisti Gvido Granauskis, Staņislavs Lukašēvičs, Pāvels Baženovs un Sergejs Jefimovs.

20. februāra vakarā Liepājas Latviešu biedrības namā risinājās gadskārtējais pasākums "Sporta laureāts", kurā atzinības rakstu un balvas saņēma pilsētas sportisti, treneri, komandas un sporta dzīves organizētāji, kuri ar savu piemēru, rezultātiem un mērķtiecīgu darbu 2014. gadā kaldināja Liepājas sporta panākumus, nodrošināja sacensību norisi un popularizēja veselīgu dzīvesveidu.

Aldaris Latvijas Basketbola līgas centrālajā spēlē 18. februārī savā laukumā BK "Ventspils" piekāpās "VEF Rīga" ar rezultātu 75:67. Rezultatīvākais ventspilnieku rindās ar 14 punktiem Žanis Peiners. Šī spēle vēsturē ieies ar faktu, ka spēles 3. ceturtdaļā ventspilnieks Dāvis Lejasmeiers iemeta BK "Ventspils" komandas 60 000. punktu Latvijas čempionāta spēlē. Šāds skaits punktu pretinieku grozā samests kopš 1994. gada 22. oktobra.

Aldaris Latvijas Basketbola līgas trešdienas spēlē Mārupes Sporta centrā "Barons/LDz" ar 92:57 pārspēja BK "Saldus". Foto: Renārs Buivids

Aizvadītajā nedēļas nogalē ar Soču posmu noslēdzās Pasaules kausa sezona bobslejā un skeletonā.

Pēdējā posmā Melbārža bobsleja četrinieks izcīnīja pirmo vietu, bet divnieks bija otrais. Sezonas kopvērtējumā triumfēja gan viens, gan otrs.

Martins Dukurs pēdējā posmā ieguva otro vietu. Sezonas kopvērtējumā Martins uzvarēja jau sesto sezonu pēc kārtas, savukārt viņa brālis Tomass Dukurs finišēja otrajā pozīcijā. Sezonas laureāti saņēma godam nopelnītās trofejas, kas no tāluma izskatās vienādas.

Latvijas-Igaunijas līgā sestdien, 14. februārī "TTT Rīga" divreiz atspēlējās no krietniem mīnusiem, pārspēja "1182 Tallinn" ar rezultātu 85:66 un rezervēja vienu no divām ceļazīmēm uz pusfinālu.

Trešdien, 11.februārī, Rīgas Olimpiskajā Sporta centrā tika aizvadīta Aldaris LBL spēle starp Latvijas Universitātes un VEF Rīga komandām. Aizraujošā spēlē uzvaru ar 74-62 guva valsts vicečempione VEF, līdz ar to tiekot pie 6.panākuma pašmāju čempionātā.

Trešdien, 11. februārī, Latvijas klubi aizvadīja divas spēles Baltijas Sieviešu basketbola līgā. "TTT Rīga" sagrāva Minskas "Horizont-2" komandu ar rezultātu 99:38.