• Team Pro Online nedēļa: 20. - 26. oktobris
  14:48 Team Pro Online nedēļa: 20. - 26. oktobris
  PokerStars vietnē spēlē daži no pasaules vislabākajiem spēlētājiem, ieskaitot tādus slavenus Team Pro Online spēlētājus kā Isaac Haxton, Randy 'nanonoko' Lew, Lex 'L. Veldhuis' Veldhuis un Alex 'Kanu7' Millar. Katrs spēlētājs savu vietu komandā ir ieguvis, spēlējot PokerStars vietnē, un no 20. līdz 26. oktobrim Jūs varat pārbaudīt viņu prasmes, spēlējot par naudas balvām un daudz ko citu.
 • GSN veic aptauju par 'High Stakes Poker'
  13:06 GSN veic aptauju par 'High Stakes Poker'(1)
  Par vienu no skatītākajiem pokera šoviem GSN TV kanālā var viennozīmīgi uzskatīt “High Stakes Poker”, kas skatītājiem bija pieejams no 2006. līdz 2011. gadam. Pēc “Melnās Piektdienas” TV kanālā vairs nav iznākušas jaunas pokera šova epizodes. Tomēr, kā liecina jaunākā informācija pastāv iespēja, ka TV kanāls varētu atjaunot filmēšanu pie jaunā pokera TV šova epizodēm.
 • EPT Londona ME uzvarētājs Sebastians Paulijs saņem £499’700
  11:55 EPT Londona ME uzvarētājs Sebastians Paulijs saņem £499’700
  Pēc vairāk kā nedēļas Londonas kazino Grand Connaught Rooms noslēdzās EPT 11 Londona turnīru sērija. Par galvenā turnīra uzvarētāju kļuva Sebastians Paulijs, kas arī ieguva galveno balvu £499’700 un īpašo Slyde pulksteni. Savukārt pēc vairākām neveiksmēm ar otro vietu nācās samierināties Kevinam Makfijam, kas par izcīnīto augsto vietu saņēma £308’500.
 • AKCIJA: Vēlies iegūt biļeti uz Red Spade Open par brīvu?
  17.okt. AKCIJA: Vēlies iegūt biļeti uz Red Spade Open par brīvu?
  Pirms pāris dienām PokerStars istabas lobijā parādījās daudzu spēlētāju iecienītais turnīrs - Red Spade Open, kurš norisināsies jau nākamo nedēļu, 26. oktobrī. Turnīra dalības maksa ir $55 un garantētais balvu fonds $1’000’000, garantējot pirmās vietas ieguvējam vismaz $100’000.
 • Inside PokerStars: Kā darbojas kāršu dalīšanas mehānisms? [VIDEO]
  16.okt. Inside PokerStars: Kā darbojas kāršu dalīšanas mehānisms? [VIDEO](3)
  Pirms pāris dienām PokerStars bloga mājas lapā tika publicēts jaunākais video no sērijas “Inside PokerStars”, kurā tika atbildēts uz jautājumu, kāds algoritms tiek izmantots PokerStars istabā pie pokera galdiem, dalot kārtis jeb kā darbojas kāršu dalīšanas mehānisms.
 • Spin&Go Freeroll tikai Latvijas spēlētājiem: 17. - 19. oktobris
  16.okt. Spin&Go Freeroll tikai Latvijas spēlētājiem: 17. - 19. oktobris(6)
  Oktobrī par spēlētāko turnīru PokerStars istabā ir kļuvis jaunais pokera turnīra veids - Spin&Go, kurā dalības maksa ir sākot no $1, un kurus uzvarot, jūs varat iegūt līdz pat vairākiem desmitiem tūkstošiem dolāru vērtu lielu laimestu. Papildus šī nedēļa ir īpaša ar to, ka PokerStars istabā norisinās akcija Spin&Go Nedēļa, kuras ietvaros spēlētāji var tikt pie lieliskām naudas balvām un turnīru biļetēm uz šiem turnīriem.
 • EPT Londona ME atlikuši 36 spēlētāji + TV tiešraide
  16.okt. EPT Londona ME atlikuši 36 spēlētāji + TV tiešraide(1)
  Pēc aizvadītām pirmajām EPT 11 Londona Galvenā turnīra dienām par žetonu līderi ir kļuvis spēlētājs no Polijas Jakubs Mroczeks ar 1’790’000 žetoniem. Turnīra 4. dienu iesāks 36 spēlētāji, kas cīnīsies par EPT Londona čempiona titulu un galveno balvu £499,700 apmērā.
 • Rafaels Nadāls piedzīvo pirmo zaudējumu pie pokera galdiem
  15.okt. Rafaels Nadāls piedzīvo pirmo zaudējumu pie pokera galdiem(2)
  Karalis ir miris, lai dzīvo karalis! Vakardien visi pokera spēlētāji varēja vērot un arī piedalīties īpašā spēlē pie Zoom pokera galdiem kopā ar tenisa leģendu Rafaelu Nadālu. Akcijas ”Rafa pret Pasauli” ietvaros Rafaels Nadāls pirmo reizi piedzīvoja zaudējumu un nu rezultāts ir 3 pret 1.
 • Rafa Nadāls vs PokerStars spēlētāji – šovakar, pl. 21.00
  14.okt. Rafa Nadāls vs PokerStars spēlētāji – šovakar, pl. 21.00
  PokerStars piedāvā īpašu akciju ‘Duelis’(”The Duel”), un drīz, 4. novembrī, mēs visi uzzināsim, kurš no divām sporta leģendām ir labāks pokera spēlētājs - Rafaels Nadāls vai Ronaldo.
 • Sākas EPT Londona 2. diena + TV tiešraide
  14.okt. Sākas EPT Londona 2. diena + TV tiešraide
  Vakardien noslēdzās EPT 11 Londona Galvenā turnīra 1b diena, kurā reģistrējās vairāk kā 440 spēlētāji, kas ir gandrīz divreiz lielāks spēlētāju skaits kā 1a dienā. Šis nu ir lielākais spēlētāju skaits, kāds ir piedalījies EPT Londona Galvenajā turnīrā kopš 2011. gada, kam par iemeslu var minēt arī samazināto dalības maksu, kas no £5,000 ir samazināta līdz £4,000.
 • lasīt vairāk
restorāni Rīgā - saņem atlaides