• bwin.party vērtība divu mēnešu laikā pieaug par $100 miljoniem
  11:23 bwin.party vērtība divu mēnešu laikā pieaug par $100 miljoniem(1)
  Kā jau to varēja paredzēt tad cīņa starp 888 Holdingu un GVC par uzņēmuma bwin.party iegādi turpinās. Nupat ir kļuvis zināms, ka arī 888 Holdings ir pacēluši savas likmes un izteikuši labāku piedāvājumu.
 • Džons Džuanda atklāti par derībām un pokeru
  10:03 Džons Džuanda atklāti par derībām un pokeru(1)
  Pagājušo nedēļu jau mēs rakstījām par EPT Barselona turnīra uzvarētāju Džonu Džuandu, kas pokeru nebija spēlējis pēdējos 12 mēnešus. Pirms pāris dienām Džons sniedza interviju pokera portālam PokerListings.com, kurā arī pastāstīja par iemesliem, kāpēc viņš nebija spēlējis pokeru.
 • Royal Jackpot turnīri tagad trešdienās!
  02.sep. Royal Jackpot turnīri tagad trešdienās!
  Klāt ir septembris, kas nozīmē, ka atvaļinājumi ir beigušies un laiks atgriezties pie darbiem. Tomēr ko darīt garajos vakaros? Lieliska iespēja ir doties uz Olympic Voodoo kazino pokera klubu, kur katru dienu notiek interesanti un aizraujoši pokera turnīri.
 • Viktors Bloms 11 dienās nopelnījis jau $2.9 miljonus
  02.sep. Viktors Bloms 11 dienās nopelnījis jau $2.9 miljonus(5)
  Pagājušo nedēļu jau rakstījām par Viktoru "Isildur1" Blomu, kurš nedēļas nogalē nopelnīja nepilnu miljons dolāru. Vakardien savai bilancei Viktors pievienoja vēl $493.7 tūkstošus dolāru. Kopumā Viktors Bloms pēdējo 11 dienu laikā ir nopelnījis ne vairāk un ne mazāk kā $2.9 miljonus!
 • EPT Barselona turnīru uzvar pokera profesionālis Džons Džuanda
  31.aug. EPT Barselona turnīru uzvar pokera profesionālis Džons Džuanda(2)
  Vakardien noslēdzās EPT Barselona Galvenais turnīrs, kurā par uzvarētāju kļuva pokera profesionālis Džons Džuanda par ko viņš saņēma galveno balvu €1'022'593 apmērā. Kopumā turnīrā piedalījās 1'694 spēlētāji.
 • Pokera profesionāļi organizē labdarības pokera turnīru
  28.aug. Pokera profesionāļi organizē labdarības pokera turnīru(2)
  Pasaules labākie turnīru spēlētāji Vanessa Selbsta un Daniels Negreanu pirms pāris dienām paziņoja par jauna labdarības turnīra organizēšanu, kura uzvarētājs saņems balvā apmaksātu ceļojumu uz Bahamu salām un dalību PCA 2016 turnīru sērijā, par kopējo summu $15'000 apmērā. Šī gada 29. septembrī Ņujorkā notiks īpašs pokera turnīrs, kura mērķis ir pievērst sabiedrības uzmanību problēmām, par kurām lielākā daļa cilvēku ikdienas steigā nemaz neaizdomājas.
 • EPT Barselona turnīrā atlikuši 3 spēlētāji, Līva Boerē - 2. vieta
  27.aug. EPT Barselona turnīrā atlikuši 3 spēlētāji, Līva Boerē - 2. vieta(6)
  EPT Barselona High Roller €25K turnīrā atlikuši vien 3 spēlētāji. kur viena no spēlētājām ir simpātiskā pokera profesionāle Līva Boerē.
 • Testa "Vai Tu esi pokera eksperts?" rezultāti un statistika
  26.aug. Testa "Vai Tu esi pokera eksperts?" rezultāti un statistika(1)
  Pagājušo nedēļu Olybet sadarbībā ar JautrieTesti.lv aicināja visus Sportacentrs lasītājus aizpildīt testu un noskaidrot cik liels pokera eksperts Tu es? Tests sastāvēja gan no teroijas jautājumiem, gan arī āķīgiem jautājumiem par spēlētāju sasniegumiem.
 • Viktors Bloms pāris dienās nopelna nepilnus $950 tūkstošus
  24.aug. Viktors Bloms pāris dienās nopelna nepilnus $950 tūkstošus(4)
  Pagājušās nedēļas nogalē pokera portāls HighStakesDB publicēja vairākus rakstus par Viktora "Isildur1" Bloma sasniegumiem online pokerā vairāku dienu garumā. Piektdien Bloms nopelnīja $241 tūkstoti, savukārt vakar viņam izdevās nopelnit vairāk $700 tūkstošus. Kopumā kopš piektdienas sesijas Viktora peļņa sasniedz jau gandrīz $950 tūkstošus.
 • Bwin.party atceļ $1.4 miljardu vērto darījumu ar 888 Holdingu
  21.aug. Bwin.party atceļ $1.4 miljardu vērto darījumu ar 888 Holdingu
  Pirms mēneša jau rakstījām par darījumu $1.4 miljarda apmērā starp 888 Holdings un bwin.party uzņēmumu. Nupat ir kļuvis zināms, ka šis darījums ir ticis apturēts, jo uzņēmums GVC, kas arī bija iesaistījies cīņā iegūt bwin.party uzņēmumu ir palielinājis savu piedāvājumu, kas bwin.party pārstāvjiem ir licis aizdomāties.
 • lasīt vairāk
restorāni Rīgā - saņem atlaides