• IELŪGUMS! 27.decembrī $5M Sunday Million Freeroll tikai LATVIJAS spēlētājiem
  24.dec. IELŪGUMS! 27.decembrī $5M Sunday Million Freeroll tikai LATVIJAS spēlētājiem(31)
  Vai zinājāt, ka jau 28. decembrī PokerStars istabā norisināsies īpašais $215 Sunday Million turnīrs, kurā garantētais balvu fonds būs $5 miljoni, garantējot pirmās vietas ieguvējam vismaz $500‘000.
 • Shark Cage: 8. epizode
  22.dec. Shark Cage: 8. epizode(4)
  Kopš septembra PokerStars Youtube kanālā tiek publicētas jaunākās epizodes no ilgi gaidītā pokera TV šova - Shark Cage. Šajā TV šovā piedalās pokera profesionāļi, starp kuriem ir daudzi pokera sabiedrībā zināmi spēlētāji. Tāpat vietu pie galda ieņem arī kāds īpašs spēlētājs, kas spējis uzvarēt online kvalifikācijas tūrē. Shark Cage galvenā balva ir $1’000’000, kuru saņems fināla turnīra uzvarētājs.
 • IELŪGUMS! 20.decembrī $1M Spin&Go Freeroll tikai LATVIJAS spēlētājiem
  19.dec. IELŪGUMS! 20.decembrī $1M Spin&Go Freeroll tikai LATVIJAS spēlētājiem(5)
  Decembrī PokerStars istabā ir pieejamas daudzas interesantas akcijas, kurās ikviens pokera spēlētājs var piedalīties un iegūt lieliskas naudas balvas. Starp šīm akcijām ir “$1M Spin&Go turnīri“ akcija, kurā spēlētāji aicināti piedalīties īpašos Spin&Go turnīros un kuros dalības maksa ir vien $5 taču jūs tajos varat iegūt līdz pat $1 miljonam!
 • EPT 11 Prāga ME uzvarētājs saņem €969,000
  18.dec. EPT 11 Prāga ME uzvarētājs saņem €969,000
  Par EPT 11 Prāga Galvenā turnīra uzvarētāju kļuva spēlētājs no ASV - Stīvens Graners. Kopumā EPT 11 Prāga Galvenajā turnīrā dalību pieteica rekordliels spēlētāju skaits - 1’107.
 • EPT 11 Prāga: Noskaidroti ME Fināla 7 spēlētāji + TV tiešraide
  17.dec. EPT 11 Prāga: Noskaidroti ME Fināla 7 spēlētāji + TV tiešraide
  EPT 11 Prāga Galvenajā turnīrā atlikuši vien 7 spēlētāji un jau šodien mēs uzzināsim, kurš no viņiem papildinās savu bankrolli par gandrīz miljons eiro. Kopumā EPT 11 Prāga ME pieteicās rekordliels spēlētāju skaits - 1’107.
 • EPT 11 Prāga: ME atlikuši 22 spēlētāji + TV tiešraide
  16.dec. EPT 11 Prāga: ME atlikuši 22 spēlētāji + TV tiešraide
  Līdz EPT 11 Prāgas Galvenā turnīra uzvarētāja noskaidrošanai atlikušas vien 2 dienas. Pēc aizvadītām 4 dienām par turnīra 5. dienas žetonu līderi ir kļuvis Estrellas Valencija turnīra uzvarētājs Fabio Sperlings (4’357’000 žetoni). 5. dienā dalību turnīrā tālāk turpina 22 spēlētāji.
 • Shark Cage: Miss Somija apspēlē ar blefu pokera profesionāli
  15.dec. Shark Cage: Miss Somija apspēlē ar blefu pokera profesionāli(10)
  Pagājušo nedēļu Sportacentrs.com lasītājiem tika publicētas jaunākā pokera TV šova ”Shark Cage” epizodes. Pēdējā epizodē simpātiskā Sāra Čafaka, kas ir “Miss Somija 2012” titula īpašniece, parādīja ka pokers viņai nav svešs. Ja gadījumā nenoskatījies 7. epizodi, piedāvajam noskatīties vienu no interesantākajām šova izspēlēm.
 • Tiešraide: EPT 11 Prāga: 13. - 17. decembris
  12.dec. Tiešraide: EPT 11 Prāga: 13. - 17. decembris(6)
  Nāc un vēro EPT 11 Prāga TV tiešraidi Sportacentrs.com POKERS sadaļā un noskaidro, kurš kļūs par EPT 11 Prāga Galvenā turnīra uzvarētāju. TV tiešraižu kalendārs
 • PokerStars PLAY tagad pieejams uz mobilajiem tālruņiem
  11.dec. PokerStars PLAY tagad pieejams uz mobilajiem tālruņiem(3)
  Vai esat sailgojušies pēc spēles ar amerikāņu spēlētājiem? Vēlaties pārbaudīt savas spējas pret visvairāk pokeru spēlējušo nāciju pasaulē? Tagad jums ir tāda iespēja, nāciet un izmēģiniet jauno mobile aplikāciju - PokerStars PLAY, kas sākotnēji tika palaista Facebook nu ir kļuvusi arī pieejama kā atsevišķa aplikācija uz mobilajiem telefoniem. Aplikācija ir pieejama gan iOS, gan arī Android telefonu lietotājiem.
 • PokerStars paziņo par MTT Kopvērtējuma izmaiņām 2015. gadā
  09.dec. PokerStars paziņo par MTT Kopvērtējuma izmaiņām 2015. gadā
  Ja runājam par jaunumiem un uzlabojumiem PokerStars istabā, tad pēdējo mēnešu laikā to ir vairāk kā pietiekami. Pirms pāris dienām PokerStars istaba paziņoja par gaidāmajām Turnīru līderu kopvērtējuma izmaiņām 2015. gadā.
 • lasīt vairāk
restorāni Rīgā - saņem atlaides