• EPT Super High Roller uzvarētājs saņems vairāk kā €1 miljonu + TV tiešraide
  12:50 EPT Super High Roller uzvarētājs saņems vairāk kā €1 miljonu + TV tiešraide
  Par EPT Barselona €50k Super High Roller fināla galda žetonu līderi kļuvis spēlētājs no Norvēģijas Mortens Kleins ar 3’740’000 žetoniem. Otro vietu pēc žetonu skaita ieņem Vladimirs Trojanovskijs ar 3’370’000 žetoniem. Kopumā EPT Barselona €50k Super High Roller turnīrā dalības maksa tika izveidotas no 77 spēlētāju iemaksām, kopumā turnīrā pieteicās 58 spēlētāji un 19 spēlētāji izmantoja atkārtotas iemaksas iespēju. Kopējais turnīru balvu fonds sasniedza €3’697’155 apmērā, garantējot pirmās vietas ieguvējam balvu €1’016’700 apmērā.
 • Tiešraide: EPT Barselona: 19. - 27. augusts
  10:03 Tiešraide: EPT Barselona: 19. - 27. augusts
  Nāc un vēro EPT 11 Barselona TV tiešraidi Sportacentrs.com POKERS sadaļā un noskaidro pirmais, kurš kļūs par EPT 11 Barselona turnīru uzvarētāju.
 • Izveido savu sapņu EPT komandu un laimē balvas!
  16.aug. Izveido savu sapņu EPT komandu un laimē balvas!(9)
  Šodien sākas Eiropas Pokera Tūres 100. jubilejas sērija, kas notiek Barselonā. Ja neesi devies uz saulaino Spāniju, tad tev ir lieliska iespēja izveidot savu sapņu komandu no spēlētājiem, kas piedalās šajā turnīru sērijā un krāt punktus, un labākie kopvērtējuma spēlētāji iegūs lieliskas balvas no turnīru organizatoriem.
 • Izpildi uzdevumu un saņem daļu no $500'000
  16.aug. Izpildi uzdevumu un saņem daļu no $500'000(16)
  Šovasar vasaras ikdienas uzdevumu All-in Shootout turnīros PokerStars piešķirs vairāk nekā $500 000 naudas balvās un World Championship of Online Poker (WCOOP) biļetēs. Lai arī Jūs varētu mēģināt vinnēt, PokerStars programmā atveriet savu personīgo vasaras ikdienas uzdevumu logu. Katru dienu no 12. augusta līdz 4. septembrim pulksten 00:00 ET (07:00 EET) būs pieejams jauns uzdevums.
 • Rīt sākas EPT 11 Barselona + TV tiešraides kalendārs
  15.aug. Rīt sākas EPT 11 Barselona + TV tiešraides kalendārs
  Jau rītdien sāksies Eiropas Pokera Tūres 11. sezona. Par pirmo EPT pieturvietu ir kļuvusi Barselona, kurā no 16. līdz 27. augustam daudzi tūkstoši pokera spēlētāji sēdīsies pie pokera galdiem, lai noskaidrotu jaunos EPT čempionus un sadalītu iespaidīgaās naudas balvas. Šī būs 100 turnīru sērija EPT pastāvēšanas vēsturē.
 • PokerStars 7 jaunā versija ir klāt!
  08.aug. PokerStars 7 jaunā versija ir klāt!(29)
  Vakardien, PokerStars paziņoja par jaunās PokerStars 7 versijas palaišanu, kas pēc pokera istabas pārstāvju teiktā ir liels un nozīmīgs solis pasaules lielākās pokera istabas attīstībā.
 • Izsolē pārdod Full Tilt Poker preces par kopējo summu $130 tūkstošu apmērā
  06.aug. Izsolē pārdod Full Tilt Poker preces par kopējo summu $130 tūkstošu apmērā
  Pagājušo nedēļu jau rakstījām par izsoli, kurā bija pieejamas visdažādākās preces ar pokera istabas Full Tilt Poker logotipu par kopējo summu $3.5 miljonu vērtībā.
 • Fils Helmuts TV filmēšanā ierodas ģērbies kā mazulis
  06.aug. Fils Helmuts TV filmēšanā ierodas ģērbies kā mazulis(4)
  Pirms pāris dienām noslēdzās jaunā TV šova ‘Poker Nigh in America’ epizodes filmēšana, kurā piedalījās arī 13 WSOP aproču īpašnieks Fils Helmuts, kurš bija ģērbies kā mazulis, rokās turot rotaļlietu un piena pudelīti.
 • PokerStars piedāvā apgūt padziļināti Omaha spēles veidus
  04.aug. PokerStars piedāvā apgūt padziļināti Omaha spēles veidus
  Arī vasarā var mācīties, par ko pārliecināti ir arī PokerStars.eu, kas sākot ar šodienu pokera spēlētājus aicina iesaistīties jaunā akcijā - Omaha Nedēļa. Katru dienu ir pieejami gan turnīri, gan mācību video, gan arī papildus iespējas, lai ikviens spēlētājs padziļināti varētu apgūt kādu no Omahas spēles veidiem.
 • PokerStars izveidojis jaunu pokera spēlētāju reitingu
  01.aug. PokerStars izveidojis jaunu pokera spēlētāju reitingu(3)
  Pirms pāris dienām PokerStars blogā parādījās interesants raksts, kurā izveidots jauns pokera spēlētāju reitings. Šoreiz gan reitings nebūs par to, kurš vairāk vai mazāk nopelnījis vai uzvarējis turnīru, bet gan par to, kurš no pokera profesionāļiem ir aktīvākais tādos sociālajos tīklos kā Facebook un Twitter. Reitinga veidotāji spēlētāju vērtēšanai izmantojuši tādus instrumentus kā Follower Wonk un Likealyzer. 


 • lasīt vairāk
restorāni Rīgā - saņem atlaides