• VIDEO! Ieskats PokerStars ikdienā no otras puses...
  10:45 VIDEO! Ieskats PokerStars ikdienā no otras puses...(17)
  Pagājušo nedēļu publicējām video, kurā PokerStars profesionālis Daniels Negreanu izrādīja savu māju. Bet vai vēlaties uzzināt, kā izskatās PokerStars birojā un ko nozīmē strādāt PokerStars?
 • Pokera Slavas zālei zināmi 10 kandidātu vārdi
  13:40 Pokera Slavas zālei zināmi 10 kandidātu vārdi(4)
  Pagājušo nedēļu tika publicēts Pokera Slavas zāles finālistu saraksts no kuriem tiks izvēlēti kandidāti, kuru vārdi tiks iekļauti Pokera Slavas zālē. Kandidātu vārdi tiks paziņoti WSOP Fināla galda turnīra norises laikā. Par vienu no galvenajiem favorītiem tiek uzskatīts 40 gadus vecais pokera profesionālis Daniels Negreanu.
 • Singapūras likumprojekts paredz cietumsodu par pokera spēlēšanu
  12.sep. Singapūras likumprojekts paredz cietumsodu par pokera spēlēšanu(4)
  Ko jūs teiktu par likumu, kad par pusstundas spēlēšanu pie Zoom pokera galdiem, jūs varētu nonākt cietumā? Tieši šādu likumprojektu patlaban izskata Singapūras likumdevēji, kurā tiek minēts, ka gadījumā ja Singapūras varas iestādes konstatēs, ka spēlētājs spēlē nelicenzētā online pokera istabā, tad viņu varēs sodīt ar reālu brīvības atņemšanu.
 • IELŪGUMS! WCOOP bezmaksas Freebuy - 13. septembris
  11.sep. IELŪGUMS! WCOOP bezmaksas Freebuy - 13. septembris(5)
  Par rudens gaidītāko notikumu online pokerā daudzu spēlētāju vidū var uzskatīt īpašo turnīru sēriju - WCOOP 2014, kuras ietvaros pieejami 66 turnīri un garantētais balvu fonds $40 miljonu apmērā.
 • Krievijas pokera spēlētāji maksās nodokļus 13% no saviem ienākumiem
  10.sep. Krievijas pokera spēlētāji maksās nodokļus 13% no saviem ienākumiem(4)
  Kā ziņo masu mediji, tad Krievijas pokera industrijas pārstāvji ir nākuši klajā ar priekšlikumu kā legalizēt online pokeru, no spēlētājiem iekasējot ienākuma nodokli 13% apmērā. Ienākuma nodoklis tiks iekasēts tikai no tiem līdzekļiem, kurus spēlētāji izmaksās uz bankas kontu, pārējā nauda, kas paliek spēlētāja pokera istabas kontā netiks aplikta ar nodokli. 

 • WCOOP-02 turnīrā spēlētājs no Latvijas paliek 2. vietā, saņem $143'959
  10.sep. WCOOP-02 turnīrā spēlētājs no Latvijas paliek 2. vietā, saņem $143'959(8)
  Pirms pāris dienām PokerStars istabā sākās WCOOP 2014 turnīru sērija, kurā jau aizvadīti pirmie turnīri. Par pirmajiem pārsteigumiem ir pārūpējušies arī pokera spēlētāji no Latvijas.
 • Pokers un šahs – jauns turnīra formāts
  08.sep. Pokers un šahs – jauns turnīra formāts(3)
  Vai varat iedomāties, pokera turnīra spēlēšanu apvienojumā ar šaha spēli? PokerStars piedāvā vēl nebijušu turnīra formātu, kurā tiks spēlēts gan šahs, gan arī pokers. UKIPT Isle of Man turnīru sērijā jau 3. oktobrī tiks organizēts īpašs £200+20 turnīrs, kurā dalību pieteikuši jau vairāki šaha lielmeistari un pokera slavenības.
  Kā zināms tad daudzi pokera profesionāļi pirms pokera spēlētāja karjeras uzsākšanas ir bijuši tieši saistīti ar šaha spēlēšanu, kā piemēru var minēt, pokera profesionāli Julonu Švarcu.
 • Daniels Kolmans nepilna gada laikā turnīros jau nopelnījis $21'000'000
  05.sep. Daniels Kolmans nepilna gada laikā turnīros jau nopelnījis $21'000'000
  Viņa sasniegumu sarakstā šī gada laikā ir 6 fināla galdi un 4 no tiem viņš saņēma balvu ar septiņiem cipariem, no kuriem viens no turnīriem bija One Drop, kura dalības maksa bija $1’000’000. Vai nojaušat par ko iet runa?
 • WCOOP sākas 7. septembrī + KALENDĀRS
  04.sep. WCOOP sākas 7. septembrī + KALENDĀRS(10)
  Līdz WCOOP turnīru sērijas sākumam atlikušas vien pāris dienas. No 7. – 28. Septembrim ikvienam ir iespēja cīnīties par WCOOP uzvarētāja titulu un iegūt daļu no garantētā $40 miljonu balvu fonda. WCOOP turnīru sērijas ietvaros norisināsies 66 turnīri, kuru dalības maksa ir sākot no $109 līdz pat $10’300.
 • Sunday Million 31. augusta latviešu spēlētāju rezultāti + VIDEO
  03.sep. Sunday Million 31. augusta latviešu spēlētāju rezultāti + VIDEO(3)
  Noslēdzoties vasarai, pagājušo svētdien, 31. augustā PokerStars istabā $215 Sunday Million turnīrā kopumā reģistrējās 7’133 spēlētāji, izveidojot kopējo balvu fondu $1'426'600.00 un garantējot pirmās vietas ieguvējam balvu $213’994.70 apmērā. Šoreiz visaugstāk no visiem Latvijas spēlētājiem izdevās nokļūt – 3bongs, paliekot 254. vietā par ko viņš saņēma $613.43.
 • lasīt vairāk
restorāni Rīgā - saņem atlaides