Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:10, Did:0, useCase: 0

Sveiks Latvijas labākos florbolistus, trenerus un tiesnešus

Šodien, 15. augustā, kultūras pilī "Ziemeļblāzma", Rīgā, svinīgā ceremonijā tiks sveikti un apbalvoti 2018./2019. gada sezonas labākie florbolisti, treneri un tiesneši. Pasākuma sākums pulksten 16.00, ierašanās no pulksten 15.00.
FK "Ogres Vilki" galvenais treneris Jurijs Fedulovs. Foto: Ritvars Raits

Par FK "Ogres Vilki" galveno treneri kļuvis Jurijs Fedulovs

ELVI florbola līgas vīriešiem komandai "Ogres Vilki" jaunajā sezonā būs jauni mērķi. Ogrēnieši trešajā Virslīgas sezonā viņus cīņā vedīs jauns galvenais treneris - Jurijs Fedulovs. Ogres klubs vienojies par sadarbību ar pieredzes bagāto florbola speciālistu Juriju Fedulovu, kurš līdz šim lielāko daļu trenera darba pavadījis, strādājot ar jauniešu, kā arī sieviešu Virslīgas komandām. Piedevām viņa pieredzes bagāžā ir arī vairāki pasaules čempionāti kā sieviešu un meiteņu U-19 nacionālo izlašu galvenajam trenerim. Pirmie iespaidi, komandas mērķi un komandas atbalstītāji kā svarīga kluba sastāvdaļa. Par šo un citām lietām lasītāju uzmanībai tiek piedāvāta pirmā intervija ar FK "Ogres Vilki" jauno galveno treneri.

Bauskas florbola seniori triumfē turnīrā "European Masters Games"

Divas Bauskas florbola veterānu komandas ar izciliem panākumiem startējušas Itālijas pilsētā Turīnā notikušajā turnīrā "European Masters Games". Baušķenieki kļuva par uzvarētājiem divās vecuma grupās uzreiz – 35+ un 45+.
"SK Slampe/ZeVid"

Latviešu klubi iekļūst trešajā kārtā

Starptautisko florbola turnīru "Czech Open" pēc otrās spēļu dienas noslēdza abi spēcīgākie mūsu klubi sacensībās CĒsu "Lekrings" un "Talsu NSS/Krauzers". Tikmēr zemāko līgu klubi FBK SĀC un "Slampe/ZeVid" sestdien spēlēs izslēgšanas turnīra trešajā kārtā.
Pirms turnīra "Talsu NSS/Krauzers" aizvadīja pārbaudes spēli ar spēcīgo "Chodov".
Foto: Talsu NSS/Krauzers
1

"Lekrings" Čehijas iekarošanu sāk ar diviem līdzīgiem zaudējumiem

Čehijas galvaspilsētā Prāgā startējis tradicionālais starptautiskais florbola turnīrs "Czech Open", kurā šovasar dalību pieteikušas četras komandas no Latvijas. Spēcīgākajā turnīrā divas līdzvērtīgas spēles aizvadījuši Cēsu "Lekrings", kamēr "Talsu NSS/Krauzers" mainīgām sekmēm spēlējuši pēc spēka otrajā stiprākajā turnīrā.
Latvijas vīriešu U19 izlase florbolā. Foto: Ritvars Raits, floorball.lv

Sāk kampaņu Latvijas florbola atbalstam

Nacionālais pārtikas mazumtirdzniecības tīkls ELVI uzsāk kampaņu Latvijas Florbola Virslīgas atbalstam, līdz 6.novembrim daļu no ienākumiem par dažādām precēm novirzot Latvijas florbolistu projektiem un jauno talantu attīstīšanai. Preces, kuru pirkums palīdzēs vākt līdzekļus sportistu atbalstam, veikalos varēs atpazīt pēc speciālām norādēm. Šāda iniciatīva veikalos ELVI norisinās jau ceturto gadu un iepriekš jau ir izdevies savākt vairāk kā 15 000 eiro.
4

Florboliste Dadajeva diskvalificēta uz četriem gadiem

Disciplinārā antidopinga komisija 2019. gada 2. jūlijā pieņēma lēmumu par sieviešu florbola komandas FK "Ķekava" spēlētājas Lindas Dadajevas saukšanu pie atbildības par Antidopinga noteikumu pārkāpumu.
Klāvs Jansons
Foto: Floorball.lv
2

Jansons: "Centīšos izmantot katru doto iespēju"

Sportacentrs.com jau rakstīja, ka talantīgais latviešu florbolists Klāvs Jansons nākamajā sezonā pievienosies Somijas pēc spēka otrās stiprākās līgas klubam "Koovee". Sarunā ar portālu Jansons atzina, ka ir gatavs cīnīties par katru sniegto iespēju.
Publicitātes foto

24. augustā florbola tiesnešu pirmssezonas seminārs Kocēnos

24. augustā Kocēnu kultūras nama konferenču zālā un Kocēnu sporta laukumā norisināsies pirmssezonas seminārs florbola tiesnešiem, sākums pulksten 10.00.
71

Video: Diskusija: kāpēc Latvijas sportisti no citiem atpaliek fiziskajā sagatavotībā?

Jau ilgāku laiku Latvijas sporta treneri gan darbā ar jauniešiem, gan pieaugušajiem publiskajā vidē min mūsu sportistu nepietiekamo atlētismu un fizisko sagatavotību, saskaroties ar pretiniekiem starptautiskajā arēnā. Sportacentrs.com Apaļā galda diskusijā šoreiz par bērnu, jauniešu un profesionālu sportistu fizisko sagatavotību piedalās Sportacentrs.com pārstāvji Jānis Celmiņš un Andrejs Siliņš, kā arī nozares eksperti basketbola treneris Kristaps Zeids, hokeja treneris Oļegs Sorokins, fiziskās sagatavotības treneris Ēriks Visockis, kā arī Latvijas Olimpiskās komitejas ģenerālsekretārs Žoržs Tikmers.Fragments no diskusijas šeit: Karstas diskusijas par jauniešu un profesionālu...Audio formātā klausies diskusiju:"SoundCloud" ŠEIT;"Apple Podcast" ŠEIT;"Spotify" ŠEIT.