Nākamā lapa

Video: Karsums kopā ar Maskavas "Dynamo" uzsāk gatavošanos nākamajai sezonai 10.07.2017 17:51

Latvijas hokejists Mārtiņš Karsums, kurš uz brīdi kļuva par brīvo aģentu, bet piektdien atkal parakstīja jaunu līgumu ar Maskavas “Dynamo”, kopā ar pārējo komandu atgriezies no atvaļinājuma un uzsācis gatavošanos jaunajai sezonai. Jāatgādina, ka šoreiz “Dynamo” nerīkos savu slaveno treniņometni Pinskā, taču kluba galvenais treneris Vladimirs Vorobjovs intervijā krievu medijam “Sport-Express” izteicies, ka nav starpības, kur tieši notiek treniņi, tie tāpat būs smagi un vērtīgi. Treneris arī teica, ka vēl pārāk agri spriest par konkrētiem maiņu virknējumiem, taču pieļāva iespēju, ka Karsums varētu spēlēt vienā maiņā ar Dastinu Boidu un Mihailu Varnakovu. Video: Maskavas Dynamo Youtube profils

Video: Džeriņš par lauztām rokām, spēlēt prieku, čehu hokeju un "Dinamo" 03.07.2017 16:05 +3

Par Latvijas hokeja izlases uzbrucēju Andri Džeriņu var teikt tāpat kā šķirtie lauleņi par savām bijušajām sievām. Proti, pirmās vai otrās sievas plusus iespējams novērtēt tikai tad, kad trešā gadījusies īsta ragana. Septiņas sezonas spēlējot "Dinamo", par mainu Meija - Džeriņš - Bukarts itin bieži bija dzirdams: eh, ko no viņi! Mūžīgi trešie! Kam gan viņi bez "Dinamo" vēl vajadzīgi. Pērnvasar izrādījās, ka čehu virslīgas klubam no Hradeckrālovas Džera tik ļoti vajadzīgs, ka kluba galvenais treneris Vaclavs Sikora (eks SKA) uz Latviju zvanīja arī pats...

Piecus pasaules čempionātus pēc kārtas neiemetot nevienu ripu pretinieku vārtos, arī sestajā (2015) Andris vispirms aizmeta garām tukšiem vārtiem, lai pēc tam savu pirmo ripu iemestu mačā pret Šveici. Pēdējos trijos pasaules čempionātos Džeriņš jau bijis Latvijas izlases labākās maiņas centrs. Ar Daugaviņu un Dārziņu, Miķeli Rēdlihu un Robertu Bukartu, Daugaviņu un Bukartu, Ķelnē kļūstot par izlases rezultatīvāko spēlētāju (4+1). Trenējies pie daudziem speciālistiem, Andris vislielāko paldies saka Aiviekstes skolas matemātikas skolotājam Aivaram Sinelam, kurš iepazīstinājis ar hokeju. Motto: labāk nāciet pie manis un pasvīstiet, nekā autobusa pieturā dzerat divlitrenes. Cits Aivars - Skudra ("Latvijas bērzs/Prizma-88") devis hokeja mīlestību un spēles prieku. Bilstot, lai puikas pārāk nesadomājoties. Ja no viņa komandas divi spēlēšot Latvijas izlasē, tas būšot daudz. Iznāca trīs - Džeriņš, Cibuļskis un Kulda. Bet provokators vārtpriekšā gan viņš neesot, tikai mazliet pats uzkurinot sevi.

Sarunas garums: 71 minūtes

Video: Jaks par pārliecību hokejā, studijām Amerikā, Tambijevu, Hārtliju un Nolanu (1) 20.06.2017 17:38 +3

Jūs varbūt neticēsiet, bet American Int'l College (Amerikas Starptautiskās koledžas, Springfīlda) 2. kursa students Jānis Jaks knapi pabeidza 6. klasi Iecavas vidusskolā... Tikai mammai apsolot, ka ies prom uz citu skolu, dažos mācību priekšmetos saliktas apmierinošas atzīmes. Toties Rīgas Itas Kazakevičas Poļu vidusskolu viņš beidzis ar vidējo atzīmi - 7,6.

Jāņa piemērs ir unikāls arī hokejā: 2013. gada decembrī netiekot uz pasaules junioru čempionātu, viņš grasījies jau slidas kārt vadzī... Lai pēc nepilna pusgada spēlētu Latvijas nacionālajā izlasē pasaules čempionātā Minskā. Un pēc tam - divas sezonas ASV otrajā spēcīgākajā junioru līgā (NAHL). Tur nopelnot hokejista stipendiju studēšanai un spēlēšanai NCAA. Ar domu par NHL. Un mammas gatavoto auksto zupu. Bez latviešu alus Amerikā viņš varot iztikt, bet šajos Jāņos varbūt kādus divus Valmiermuižas alus izdzeršot. Lai labi garšo! Un ne tikai Jāņiem.

Sarunas garums: 69 minūtes

Video: NHL play-off momentos uzvar "Senators" 16.06.2017 11:55

Nacionālā hokeja līga (NHL) apkopojusi izslēgšanas spēļu labākās epizodes. Pirmajā vietā ierindots Otavas "Senators" kanādiešu uzbrucējs Maiks Hofmans ar efektīgiem vārtiem.
Video: NHL

Video: NHL izslēgšanas spēļu labākie spēka paņēmieni 15.06.2017 00:55

Apkopoti Nacionālās hokeja līgas (NHL) izslēgšanas spēļu efektīgākie spēka paņēmieni.
Video: sportsnet.ca

Video: Rihards Bukarts par tēvu Ralfu, Stupinu, Tambijevu un NHL sapni (3) 14.06.2017 16:21 +2

Rihards Bukarts ir viens no šā pavasara Latvijas hokeja izlases spilgtākajiem atklājumiem. Lielā brāļa Roberta lielākais fans - savulaik skatījies pilnīgi visas brāļa spēles un pirmo golu Latvijas izlasē iemetis no brāļa piespēles. Kas gan var būt vēl skaistāk? Atšķirībā no pragmatiskā un varbūt mazliet lēnīgā Roberta pats sevi sauc par trako brāli, kuram minūtes laikā emocijas var mainīties no +100 līdz - 100. Tiešām trakais Bukarts, jo vairāk par visu grib spēlēt NHL.

No trīs četru gadu vecuma uz ledus katru (!) dienu, tēvam piederošajā "Daugavas" stadiona hallē. Skolojies pie daudziem treneriem, bet Leonīdu Tambijevu uzskata par pašu godīgāko treneri pasaulē. Kā jaunais spēlētājs audzis arī Rīgas čempionātā, kur, spēlējot kopā ar Ronaldu Cinku, mačā pret "Hanzu" (13:12) piedalījies visos 13 vārtu guvumos (7+6). Ļoti atvērts un simpātisks jauns cilvēks, kurš daudz nedomā, ko citi par viņu domās, pie izdevības uzdziedot arī par visapkārt esošo zemeņu lauku. Kā jau jūrmalnieks...

Sarunas garums: 64 minūtes

Video: NHL finālsērijas momentos triumfē "Penguins" 13.06.2017 12:15

Nacionālā hokeja līga (NHL) apkopojusi finālsērijas labākās epizodes. Pirmajā vietā ir Pitsburgas vienības zviedru uzbrucēja Patrika Hornkvista zelta vārti un "Penguins" čempionu tituls.
Video: NHL

Video: Bļugers par NHL, AHL, dažādiem pingvīniem un Hārtliju (1) 06.06.2017 14:40 +5

Nepilnus 23 gadus vecais Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Teodors Bļugers Amerikā nodzīvojis un hokeju nospēlējis jau deviņus (!) gadus. Divkārt kļūstot par ASV vidusskolu (USHS) čempionu un divas reizes uzvarot ASV studentu (NCAA) čempionātā. Nu jau aiz muguras arī pirmā sezona Amerikas Hokeja līgā. Latvijas izlasē būtu gribējis spēlēt jau aizpērn, bet aicināts tikai šogad. Iekļaujoties komandā, it kā tur būtu spēlējis jau sen. Septembrī Teodoram jābūt Pitsburgā, uz lielo pingvīnu nometni. Lai izdodas tikt NHL!

Sarunas garums: 60 minūtes

Video: Hārtlija vadītā treneru semināra aizkulises (6) 30.05.2017 22:59

Latvijas Hokeja federācija (LHF) sagatavotajā video sižetā iespējams aplūkot valstsvienības galvenā trenera Boba Hārtlija treneru semināra aizkulises. Kanādiešu speciālista vadītais seminārs Rīgā norisinājās no 23. līdz 25.maijam, kurā piedalījās kopumā 80 treneru no Latvijas un ārvalstīm.


Teorētiskajās un video nodarbībās Hārtlijs dalījās pieredzē par to, ko nozīmē būt labam trenerim, kā veidot līderus komandā, kāda ir trenera atbildība un efektīvas darba plānošanas metodes. Tāpat kanādiešu speciālists stāstīja par video apmācību nozīmību treniņu procesā, īpaši uzsverot mūsdienu modernās hokeja tendences treneru darbā.


Daļēji praktiskās nodarbības tika vadītas Mārupes ledushallē, kur Hārtlijs vērsa treneru uzmanību uz vairākām svarīgām niansēm: nūjas izmantošanas nozīmība aizsardzībā, spēle vārtu priekšā un spēlētāju pozīcija laukumā.

Izmantotie resursi:
LHF | Sākums

Video: Cibuļskis par rutīnu hokejā, Hārtlija alu, Džeriņa nūjām un savu lietderību (1) 30.05.2017 10:49 +5

Latvijā dažam labam "dīvāna trenerim" šķiet, ka "Dinamo" latviešu hokejistiem ir kā siltumnīca. Oskars Cibuļskis šajā "siltumnīcā" nostrādājis astoņus gadus. Pats bilstot, ka sezonas laikā viss aiziet rutīnā - spēle, treniņš, ēšana, gulēšana, pārlidojums uz nākamo pilsētu. Kad ar abām meitām un sievu sazinās caur Skype, īsziņām vai telefona zvanu. Un tāpēc nav brīnums, ka gadu vecā meitiņa Marta Oskaru vēl nesauc par tēti, bet tikai - atā, atā... Jo tētis visu laiku dodas kaut kur prom. Pusi dzīves komandējumā! Bet nemaina klubus kā zeķes. Abi kopā iesmejam, ka Osim karjerā lielākais panākums bijis Nadezhda Cup Best Defender. Arī Latvijas hokeja izlasē varot viens pasmieties par otru, neraugoties uz vecumu un pieredzi. Ja nopietni: pērn Maskavā Leonīds Beresņevs un šogad Ķelnē Bobs Hārtlijs Cibuļski nosauca starp trijiem labākajiem mūsu komandā. No Hārtlija Osis iemācījies, ka hokeja laukumā aizsargam vienmēr jābūt kustībā. Un tāds nu Cibuļskis ir.

Intervijas fragments bez maksas: Cibuļskis: "Spēka pietika, bet ir spēles, kuras...

Sarunas garums: 57 minūtes

Video: Cibuļskis: "Spēka pietika, bet ir spēles, kuras tu spēlē tikai uz emocijām" 29.05.2017 12:38 +1

Piedāvājam fragmentu no Jāņa Matuļa sarunas ar Latvijas hokeja izlases aizsargu Oskaru Cibuļski. Saruna pilnā garumā Sportacentrs.com sadaļā "Vienos vārtos" tiks publicēta jau rīt.

Video: NHL pusfinālu momentos triumfē "Predators" (2) 28.05.2017 11:25

Nacionālā hokeja līga (NHL) apkopojusi konferenču finālu labākās epizodes. Pirmajā vietā ierindoti Nešvilas "Predators" hokejisti.
Video: NHL

Video: Ābols par izlasi Ķelnē, Hārtlija lomu un latviešu spēlētāju psiholoģiju (5) 23.05.2017 14:15 +17

Piedāvājam Jāņa Matuļa un Jāņa Celmiņa sarunu ar Latvijas hokeja izlases treneri Arti Ābolu. Sarunas laikā vīri runā par Latvijas izlases parādīto sniegumu pasaules čempionātā Ķelnē, Latvijas izlases galveno treneri Bobu Hārtliju, latviešu hokejisti psiholoģiju un domāšanu, kā arī izlases taktiskajiem risinājumiem.

Intervijas fragments bez maksas: Ābols: "Hārtlijs katru spēlētāju vērtēja pats"

Sarunas garums: 65 minūtes

Video: Ābols: "Hārtlijs katru spēlētāju vērtēja pats" (10) 22.05.2017 16:37 +5

Piedāvājam fragmentu no Jāņa Matuļa un Jāņa Celmiņa sarunas ar Latvijas izlases treneri Arti Ābolu. Saruna pilnā garumā tiks publicēta jau tuvākajās dienās sadaļā "Vienos vārtos".

Video: Zviedrija pēcspēles metienos sakauj Kanādu un kļūst par čempioni 22.05.2017 09:20

Par pasaules čempioni hokejā pēc četru gadu pārtraukuma kļuvusi Zviedrijas izlase, kas Ķelnē ar 2:1 pēcspēles metienu sērijā pieveica kanādiešus. Henriks Lundkvists atvairīja četrus bullīšus, bet ar precīziem metieniem izcēlās Niklass Bekstrems un Olivers Ekmans-Lāšons. Video: Pasaules Čempionāts Hokejā - CAN - SWE 1:2...

Video: Zviedrija pārliecinoši sakauj somus un sasniedz finālu 20.05.2017 23:43

Pasaules čempionāta otrajā pusfinālā šovakar Zviedrijas izlases hokejisti Ķelnē ar 4:1 pieveica Somijas valstsvienību. Svētdien mačā par bronzas medaļām Somija tiksies ar Krieviju, bet pēc tam finālspēlē Zviedrija mērosies spēkiem ar Kanādu. Video: Pasaules Čempionāts Hokejā - SWE - FIN 4:1...

Video: Kanāda periodā samet četras ripas un sakauj Krieviju (6) 20.05.2017 19:26

Par pasaules čempionāta hokejā pirmo finālisti kļuvusi Kanādas valstsvienība. Kanādieši pasaules hokeja titānu cīņā atspēlēja divu vārtu deficītu, trešajā periodā guva četrus vārtus un ar rezultātu 4:2 pieveica Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenēto Krievijas izlasi, turpinot aizstāvēt pērn iegūto čempiontitulu. Video: Pasaules Čempionāts Hokejā - CAN-RUS 4:2 Spēles...

Video: Hokejistus mājās sagaida cienīgi, derībās zaudējušais aktieris Andžāns - dzied (18) 18.05.2017 09:14 +2

17. maija vakarā mājās no pasaules čempionāta Ķelnē atgriezās Latvijas hokeja izlase. Lai gan 1/4 finālu mūsu izlasei sasniegt neizdevās un hokejistu sejas nebija tās priecīgākās, līdzjutēji savus varoņus mājās sagaidīja cienīgi. Derības zaudējušais aktieris Gints Andžāns Latvijas izlasei pat veltīja dziesmu.

Video: Hokeja diēta: Indraša "šoti", Puče slavē Hārtliju un oponē Matulim… (56) 17.05.2017 15:40 +5

Piedāvājam noslēdzošo raidījuma “Hokeja diēta” sēriju, kurā viesojas sporta žurnālists un hokeja apskatnieks Armands Puče. Raidījuma laikā Puče velta labus vārdus Bobam Hārtlijam, oponē Jānim Matulim, kā arī pauž cerību, ka Latvijas hokejs piedzīvos pārmaiņas. Raidījuma noslēgumā pavasara hokeja kokteili “Arēna 29” bārā gatavo mūsu izlases uzbrucējs Miks Indrašis.

Raidījumu Sportacentrs.com TV kanālā skaties 17. maijā plkst. 22:00, bet atkārtojumā 18. maija rītā plkst. 9:00.

Iepriekšējie raidījumi:
Hokeja diēta: Daugaviņš ar "Karsuma triecienu",...
Hokeja diēta: Masaļska pavasara brīvdienas,...
Hokeja diēta: Lipmans stāsta par sevis atstāto...
Hokeja diēta: Karsums par veselību, Maskavu, PČ...
Hokeja diēta: Irbe par naudu NHL, pelēkajiem...

Nākamā lapa

restorāni restorāni Rīgā