Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource326 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource326), Fid:338, Did:0, useCase: 0

A.Samoilovs/J.Šmēdiņš uzvar pusfinālā un nodrošina kārtējo finālspēli ar Pļaviņu/Toču

"Ergo Open 2020" Latvijas čempionāta finālposma pludmales volejbolā otrajā vīriešu pusfinālā Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš ar 2:0 (21:12 21:17) pieveica Ardi Danielu Bedrīti/Arni Reliņu. Atšķirībā no pirmās pusfināla spēles, šajā intrigas un kaislību bija krietni mazāk un favorīti apliecināja savu pārākumu uzvarot divos setos. Posma finālā Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš mēģinās revanšēties Mārtiņam Pļaviņam/Edgaram Točam par zaudējumu Saulkrastu kokteiļa finālspēlē.
1

Solovejam sarkanā kartīte, Pļaviņš/Točs ar uzvaru nepabeigtā 3. setā iekļūst finālposma finālā

"Ergo Open 2020" Latvijas čempionāta finālposma pludmales volejbolā vīriešu pusfināla spēlē Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs ar 2:1(18:21 21:8 15:7) pārspēja Aleksandru Soloveju/Mihailu Samoilovu. Spēle paliks atmiņā ar to, ka izšķirošajā trešajā setā Solovejs vispirms nopelnīja dzelteno kartīti, bet vēl pēc brīža atkārtoti izteica neapmierinātību ar tiesneša lēmumu un atteicās spēli turpināt, tādejādi finālā iekļuva Pļaviņš/Točs.

Graudiņa/Kravčenoka pārliecinoši iekļūst 5. posma finālā

"Ergo Open 2020" Latvijas čempionāta pludmales volejbolā noslēdzošajā posmā Anastasija Kravčenoka/Tīna Graudiņa pusfināla spēlē pārliecinoši 21:9 21:5 pieveica ar 5 numuru izsētās Martu Ozoliņa/Luīzi Skrastiņu. Latvijas vadošais sieviešu pludmales volejbola duets pa abiem setiem pretiniecēm ļāva savākt tikai 14 punktus, bet otrajā setā liela daļa uzvaras tika nodrošināta ar netveramām servēm.

Ergo Open 2020 5. posms Cēsīs. Pusfināls vīriešiem. Samoilovs/Šmēdiņš - Bedrītis/Reliņš . Spēles ieraksts

Ergo Open 2020 5. posms Cēsīs. Pusfināls vīriešiem. Samoilovs/Šmēdiņš - Bedrītis/Reliņš . Spēles ieraksts

Ergo Open 2020 5. posms Cēsīs. Pusfināls vīriešiem, Plaviņš/Točs - Samoilovs/Solovejs. Spēles ieraksts

Ergo Open 2020 5. posms Cēsīs. Pusfināls vīriešiem, Plaviņš/Točs - Samoilovs/Solovejs. Spēles ieraksts

Ergo Open 2020 5. posms Cēsīs. Pusfināls sievietēm Graudiņa/Kravčenoka-Ozoliņa/Skrastiņa. Spēles ieraksts

Ergo Open 2020 5. posms Cēsīs. Pusfināls sievietēm Graudiņa/Kravčenoka-Ozoliņa/Skrastiņa. Spēles ieraksts
6

Namiķe un Brailko atbild uz ātriem jautājumiem jautrā gaisotnē

Pašmāju sieviešu pludmales volejbola otrais labākais duets patlaban ir Varvara Brailko un Anete Namiķe. Latvijas Volejbola federācijas pārstāvis lūdza atbildēt uz jautājumiem, iespēju robežās norādot uz sevi vai otru. Jautājumu bija daudz un pārsvarā tika rādīts uz Aneti. Kurai ir vairāk dīvainību? Abas parādīja uz sevi un pēc tam skaidroja, ka bija neērti rādīt uz otru. Kura pavada vairāk laika sociālajos tīklos? Tad gan norādīja viena uz otru. Video: Latvijas Volejbola federācija
Anete Namiķe un Varvara Brailko. Foto: Latvijas Volejbola federācija
5

Ciemos pie Brailko un Namiķes: dzīve, sadzīve, mērķi un sapņi

Pašmāju sieviešu pludmales volejbola otrais labākais duets patlaban ir Varvara Brailko/Anete Namiķe. Latvijas Volejbola federācijas pārstāvis devās apciemot šīs spēlētājas. Atklājās, ka Brailko nedzer ne tēju, ne kafiju, tikai ūdeni. Pludmales volejbolā Varvara sāka trenēties pēc tam, kad meitenes ieteica "Beach Box", kur ir labs treneris - "tik smieklīgs, tik foršs". Pēc tam federācijas pārstāvis devās apsveikt Namiķi dzimšanas dienā: "Esam sarūpējuši dāvanu - 18 kūkas un 1 svecīte." Izrādījās, ka Anetei pagalmā ir pludmales volejbola laukums. Video: Latvijas Volejbola federācija

Samoilova/Šmēdiņa uzvara nodrošina Latvijas komandu finālspēli "Ergo Open" 2. posmā

"Ergo Open 2020" Latvijas čempionāta otrā posma otrajā pusfinālā tikās pirmā posma fnālisti Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš un Patrikas Stankevičus/Audrius Knašs no Lietuvas. Arī šoreiz pārāki izrādījās mājinieki divos setos ar 21:18 21:15 nodrošinot dalību finalspēlē.

Ar uzvaru divos setos Pļaviņš/Točs iekļūst "Ergo Open" 2. posma finālā

"Ergo Open 2020" Latvijas čempionāta otrā posma vīriešu pusfinālā Mārtiņš Pļaviņš/ EdgarsTočs ar 2:0(21:19 21:12) pārspēja Arturu Vasiļjevu/Robertu Juhņeviču no Lietuvas. Tikai pirmā seta galotnē turnīra duetam #1 izdevās panākt izšķirošo pārsvaru, bet otrajā setā viesu pārim neizdevās nopietni apgrūtināt mūsējo ceļu uz finālu.

Graudiņa/Kravčenoka otrajā pusfinālā pēc kārtas pārspēj Hollasu/Sometsu

"Ergo Open 2020" Latvijas čempionāta otrā posma pusfināla spēlē Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka atkārtoja Ventspils posma panākumu ar 2:0(21:17 21:11) pārspējot Heleene Hollasu/Liisu Sometsu no Igaunijas. Pirmajā setā ritēja līdzīga cīņa, bet otrajā mūsējās ļāva pretiniecēm gūt tikai 11 punktus un ar pārliecinošu uzvaru divos setos iekļuva finālā.

Ergo Open 2020 2. posms Jūrmalā. Pusfināls vīriešiem. Stankevicius/Knasas - Samoilovs/Šmēdiņš. Spēles ieraksts

Ergo Open 2020 2. posms Jūrmalā. Pusfināls vīriešiem. Stankevicius/Knasas - Samoilovs/Šmēdiņš. Spēles ieraksts

Ergo Open 2020 2. posms Jūrmalā. Pusfināls vīriešiem, Plaviņš/Točs - Vasiljev/Juchnevic. Spēles ieraksts

Ergo Open 2020 2. posms Jūrmalā. Pusfināls vīriešiem, Plaviņš/Točs - Vasiljev/Juchnevic. Spēles ieraksts.

Ergo Open 2020 2. posms Jūrmalā. Pusfināls sievietēm Graudiņa/Kravčenoka-Hollas/Soomets. Spēles ieraksts

Ergo Open 2020 2. posms Jūrmalā. Pusfināls sievietēm Graudiņa/Kravčenoka-Hollas/Soomets. Spēles ieraksts.
5

#4 "eXi ciemos" pie sporta ārsta Āra Aivara

Piedāvājam raidījuma "eXi ciemos" ceturto epizodi, kurā Jānis Celmiņš un bijušais Latvijas izlases futbolists Jurijs Žigajevs viesojas pie sporta ārsta Āra Aivara.Seko "eXi" sociālajos tīklos:YouTube: https://ej.uz/eXiSportsYouTubeFacebook: https://www.facebook.com/exisports/Instagram: https://www.instagram.com/exi_sports/Twitter: https://twitter.com/eXi_Sports

Pludmales volejbolistes spēlē baseinā

ASV pludmales volejbolistes Sāra Sponsila un Kellija Kleiza trenējas arī baseinā, spēlējot sava veida ūdens pludmales volejbolu. Video: smsponcil
1

A.Samoilovs/J.Šmēdiņš gūst panākumu pusfinālā

LČ pludmales volejbola pusfinālā Samoilovs/Šmēdiņš ar rezultātu 2:1 (19:21, 21:14,15:10) uzvarēja Soloveju/Samoilovu. Pirmajā setā Solovejs/Samoilovs spēlēja pārliecinoši, bet seta galotni gandrīz atdeva,vien Šmēdiņa kļūda servē, lika pārim uzelpot un svinēt uzvaru pirmajā setā. Otrajā setā Samoilovs/Šmēdiņš uzvarēja pārliecinoši , un līdzīgi otrajam setam arī trešajā setā pāris parādīja meistarību un uzvarēja spēli. Piedāvājam noskatīties labākos momentus.

Turnīra favorīti Pļaviņš/Točs piedzīvo zaudējumu pusfinālā

LČ pludmales volejbola pusfināla spēlē Pļaviņš/Točs ar 1:2 (21:17, 20:22, 14:16) piedzīvoja sāpīgu zaudējumu lietuviešiem Stankevičum/Knašam. Pirmajā setā latviešu pludmales volejbola pārim izdevās stabili nospēlēt un uzvarēt. Otrā seta galotnē Pļaviņš/Točs nospēlēja ļoti blāvi, līdz ar to likumsakarīgs zaudējums un trešais sets. Spēles noslēdzošajā setā lietuvieši ieguva pārliecību un emocijas, un uzvarēja turnīrā ar pirmo numuru izliktos latviešus. Piedāvājam noskatīties labākos momentus.
3

Graudiņa/Kravčenoka pārliecinoši uzvar pusfinālā

LČ pirmajā posmā pludmales volejbolā pusfinālā Graudiņa/Kravčenoka ar rezultātu 2:0 (21:13, 21:14) svinēja uzvaru pār igaunietēm Hollasa/Sometsa. Abus setus ļoti pārliecinoši aizvadīja latvietes, Graudiņai nodemostrēja ļoti labu spēli pie tīkla, kā arī Kravčenoka ieguva vairākus punktus ar servi. Piedāvājam noskatīties spēles labākos momentus.

Ergo Open 1.posms pludmales volejbolā. Pusfināls vīriešiem: A.Samoilovs/Šmēdiņš - Solovejs/M.Samoilovs. Spēles ieraksts

Ergo Open 1.posms pludmales volejbolā. Pusfināls vīriešiem: A.Samoilovs/Šmēdiņš - Solovejs/M.Samoilovs. Spēles ieraksts