Krasts/Ševics-Mikeļševics izcīna trešo vietu Pasaules kausa posmā jauniešiem (1) 20.01.2018 20:01

LETA. Latvijas jauniešu kamaniņu braucēju divnieks Lūkass Krasts un Eduards Ševics-Mikeļševics sestdien Vinterbergas trasē Vācijā izcīnīja trešo vietu Pasaules kausa izcīņas sestajā posmā.

Brāļi Šici un Gudramovičs/Kalniņš iekļūst pieciniekā, Aparjodei 10. vieta Pasaules kausā (5) 20.01.2018 15:37

LETA. Latvijas kamaniņu braucēja Kendija Aparjode sestdien Lillehammerē izcīnīja desmito vietu Pasaules kausa sezonas priekšpēdējā, astotajā, posmā, ar savu karjerā labāko rezultātu PK iesildoties Eiropas čempionātam, kas jau pēc nedēļas risināsies Siguldā. Tikmēr Ulla Zirne ierindojās 13.pozīcijā, kamēr Elīza Cauce ieņēma 15.vietu, visām trim latvietēm kvalificējoties svētdien gaidāmajam Sprinta kausam.

Nāciju kausā Lillehammerē godalgas Kivleniekam un Gudramovičam/Kalniņam 19.01.2018 14:22

Lillehammerē, Norvēģijā piektdien aizvadītas sezonas pirmspēdējās Nāciju kausa sacensības pirms nedēļas nogalē gaidāmā 8. Viessmann Pasaules kausa posma. Labākie latviešu rindās Inārs Kivlenieks, kuram sudrabs, bet Oskaram Gudramovičam/Pēterim Kalniņam zelts.

Siguldu apmeklēs Zviedrijas olimpiskās komitejas pārstāvji (2) 17.01.2018 17:09

23.janvārī Siguldā viesosies Zviedrijas Olimpiskās komitejas pārstāvji, lai klātienē novērtētu olimpisko spēļu sacensību kamaniņu sportā, bobslejā un skeletonā rīkošanas iespējas Latvijā, vēstīts Latvijas Olimpiskās komitejas mājaslapā.

Valdība piekrīt veidot Latvijas Antidopinga biroju (2) 16.01.2018 16:29

LETA. Ministru kabinets šodien akceptēja Veselības ministrijas (VM) izstrādātos grozījumus Sporta likumā, tādējādi piekrītot veidot atsevišķu tiešās pārvaldes iestādi - Latvijas Antidopinga biroju, kas būs veselības ministra pārraudzībā.

Latvijai komandu stafetē Oberhofā sudrabs (8) 14.01.2018 14:58

Latvijas komanda Pasaules kausa posmā kamaniņu sportā komandu stafetē Oberhofā svētdien pirmo reizi sezonā izcīnīja medaļu, tiekot pie otrās vietas un piekāpjoties vien kopvērtējuma līderei Vācijai.

Dārzniekam velna ducis Oberhofā, trešoreiz sezonā triumfē Lohs 14.01.2018 13:13

Svētdien Pasaules kausa izcīņas 7. posmā Vācijas pilsētā Oberhofā kamaniņu sportā vīru sacensībās trešo uzvaru sezonā izcīnīja vācietis Fēlikss Lohs, bet Artūrs Dārznieks ar 13. vietu bija labākais no Latvijas sportistiem. Kristeram Aparjodam 16. pozīcija.

Kamaniņu braucējai Caucei tikai 19.vieta Pasaules kausa posmā Oberhofā (6) 13.01.2018 19:53

Latvijas kamaniņu braucēja Elīza Cauce sestdien ieņēma tikai 19.vietu Vācijas trasē Oberhofā notiekošā Pasaules kausa izcīņas septītajā posmā.

Brāļiem Šiciem piektā vieta Oberhofā 13.01.2018 13:29

LETA. Brāļu divnieks Andris un Juris Šici sestdien izcīnīja piekto vietu Oberhofas trasē, Vācijā, notiekošajā Pasaules kausa (PK) izcīņas septītajā posmā kamaniņu braukšanā, kamēr Oskars Gudramovičs un Pēteris Kalniņš palika devītie, bet Kristens Putins un Imants Marcinkēvičs ieņēma 18.pozīciju.

Kivlenieks, Zirne un Aparjode nekvalificējas Pasaules kausa posmam (5) 12.01.2018 17:54

Gatavojoties Pasaules kausa sacensībām, šodien Vācijas trasē Oberhofā notikušas Nāciju kausa sacensības kamaniņu braucējiem. Starp latviešiem labākos rezultātus sasniedza Elīza Cauce, kura bija trešā dāmu konkurencē, un Oskars Gudramovičs un Pēteris Kalniņš, kuri tika pie otrās pozīcijas divniekiem.

Rozītis: "Traumas brīdī kamaniņu braukšanu gribēju mest pie malas" (2) 12.01.2018 13:34

Latvijas kamaniņu braucējs Riks Kristens Rozītis brīdī, kad lauzis plaukstu, zaudējot cerības uz dalību Phjončhanas olimpiskajās spēlēs, emociju uzplūdā gribējis sportu mest pie malas, tomēr pēc tam nomierinājies un šobrīd koncentrējas rehabilitācijas procesam, domājot par nākamo sezonu, aģentūrai LETA sacīja sportists.

Jaunākājās sporta prognozēs Latvijai paredz vienu olimpisko medaļu Phjončhanā (23) 10.01.2018 11:31

LETA. Latvija pēc mēneša gaidāmajās Phjončhanas olimpiskajās spēlēs varētu izcīnīt vienu zelta medaļu, vēsta organizācijas "Gracenote" jaunākā pētījuma rezultāti.

Latvijai stafetē sestā vieta, Vāciju diskvalificē (9) 07.01.2018 16:26

Pasaules kausa sestā posma pēdējās sacensībās kamaniņu sportā komandu stafetē Latvija svētdien palika sestajā pozīcijā, kas ir sliktākais rezultāts šajā sezonā.

Kivlenieks nenoturas desmitniekā, Aparjodam kritiens (1) 07.01.2018 14:30

Svētdien Kēnigszē trasē Vācijā Pasaules kausa sestajā posmā kamaniņu braukšanā uzvaru izcīnīja austrietis Volfgangs Kindls, bet no Latvijas labākais bija Inārs Kivlenieks, kuram gan neizdevās noturēt pirmajā braucienā iegūto devīto vietu un beigās 13. pozīcija.

Cauce samierinās ar 16.vietu Pasaules kausa posmā Kēnigszē (2) 06.01.2018 19:13

LETA. Latvijas labākā dāmu kamaniņu braucēja Elīza Cauce sestdien samierinājās ar 16.vietu Vācijas trasē Kēnigszē notiekošajā Pasaules kausa izcīņas sestajā posmā, kamēr viņas komandas biedrenes bija vēl zemāk.

Latvijas divnieku ekipāžas paliek ārpus desmitnieka, viss pjedestāls Vācijai (4) 06.01.2018 14:41

LETA. Brāļu Andra un Jura Šicu, kā arī Oskara Gudramoviča un Pētera Kalniņa divnieku ekipāžas sestdien Vācijas trasē Kēnigzsē palika attiecīgi 12. un 13.vietā Pasaules kausa izcīņas kamaniņu sportā sestajā posmā.

Kivlenieks uzvar Nāciju kausa sacensībās Kēnigzē 05.01.2018 20:02

Ar Nāciju kausa sacensībām Kēnigzē, Vācijā piektdien sācies 6. Viessmann Pasaules kausa izcīņas posms. Labākie starp latviešiem Inārs Kivlenieks un Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš, kuriem attiecīgi 1. un 2. vieta, starp dāmām Elīza Cauce ceturtā.

Kivlenieks uzvar Nāciju kausā, pamatsacensībās startēs arī Dārznieks 05.01.2018 14:12

LETA. Latvijas kamaniņu braucējs Inārs Kivlenieks piektdien Vācijas trasē Kēnigzsē guva uzvaru Pasaules kausa sezonas sestā posma Nāciju kausa sacensībās vīriešiem.

FIL Disciplinārā komisija nesoda krievus Demčenko un Ivanovu (8) 03.01.2018 15:33

LETA. Starptautiskās Kamaniņu braukšanas federācijas (FIL) Disciplinārā komisija lēmusi nepiemērot soda sankcijas Krievijas kamaniņu braucējiem Albertam Demčenko un Tatjanai Ivanovai, kurus iepriekš par līdzdalību Krievijas dopinga programmā diskvalificēja Starptautiskā Olimpiskā komiteja (SOK).

Stokholmai pašai savas bobsleja trases izbūve olimpiskajām spēlēm maksātu 85 miljonus eiro (33) 02.01.2018 13:03

Zviedrijas galvaspilsēta Stokholma sākotnēji atkāpās no domām izvirzīt savu kandidatūru 2026. gada ziemas olimpisko spēļu rīkošanai, tomēr nu vēlas atgriezties cīņā un izmaksu optimizācijas nolūkos apsver iespēju bobsleja, skeletona un kamaniņu sporta sacensības rīkot ārzemēs – Siguldas trasē.