Nākamā lapa

"Spartaks" iesit pamatlaika pēdējā sekundē, "Riga" izrauj uzvaru papildlaikā (6) 20.09.2017 21:29

Aizraujošā spēlē "Skonto" stadionā trešdienas vakarā "Riga FC", ar rezultātu 2:1 papildlaikā pieveica Jūrmalas "Spartaku", otro reizi pēc kārtas iekļūstot Latvijas kausa izcīņas finālā.

"Liepāja/Mogo" iesit četrus vārtus bezzobainajai RFS, pirmoreiz iekļūstot Latvijas kausa finālā (25) 20.09.2017 20:57

Latvijas kausa pusfinālspēlē "Liepāja/Mogo" ar rezultātu 4:1 pieveica RFS komandu, iekļūstot Latvijas kausa finālā, kas 18. oktobrī norisināsies "Skonto" stadionā.

Liepājā un "Skonto" stadionā tiks noskaidrotas Latvijas kausa finālistes (5) 20.09.2017 10:52

Šovakar Latvijas kausa izcīņā futbolā tiks noskaidrotas finālistes. "Liepāja"/"Mogo" uzņems RFS, savukārt "Riga" savā laukumā tiksies ar Jūrmalas "Spartaku". Abu spēļu sākums plkst. 19:00, un tās tiešraidē būs vērojamas portālā Sportacentrs.com.

Uzsākta pieteikšanās "Milan Junior Camp 2017" nometnei (1) 18.09.2017 17:22

Jau devīto gadu pēc kārtas sadarbībā ar Futbola skolu “Metta” Rīgā no 23. līdz 27. oktobrim tiks rīkota leģendārā Itālijas augstākās līgas kluba “AC Milan” futbola nometne “Milan Junior Camp“, kā jau allaž norisinoties Elektrum Olimpiskā centrā uz atjaunotā futbola seguma.

"Riga" izlaiž divu vārtu pārsvaru, taču izrauj uzvaru pendelēs, iekļūstot kausa pusfinālā (5) 13.09.2017 21:40

Latvijas kausa pēdējā ceturtdaļfināla duelī "Riga FC" Skonto stadionā izlaida 2:0 vadību, tomēr ar 2:2, 3:1 pēcspēles 11 metru sitienu sērijā apspēlēja "Jelgavu", iekļūstot turnīra pusfinālā.

Jānoskaidro ceturtā pusfināliste - ''Riga'' vai ''Jelgava'' 13.09.2017 13:55

Šovakar Skonto stadionā Latvijas kausa ceturtdaļfināla ietvaros tiks noskaidrota pēdējā pusfināliste. ''Riga'' FC savā laukumā uzņems ''Jelgavas'' futbolistus. Mača sākums pulksten 19:00.

RFS jaunais leģionārs nopelna trīs spēļu diskvalifikāciju dublieros (2) 12.09.2017 18:21

LFF Disciplinārlietu komisijas šodien publiskotajos lēmumos Jūrmalas „Spartaka” spēlētāji Ņikita Bērenfelds un Luka Šimunovičs saņēmuši vienas spēles diskvalifikāciju par saņemtajām sarkanajām kartītēm iepriekšējā Virslīgas mačā.

Latvijas sieviešu futbola izlase rangā pakāpjas par trīs vietām 01.09.2017 17:04

FIFA publicējusi sieviešu futbola izlašu rangu, kura galvgalī palikusi ASV. Pirmoreiz vēsturē trijniekā iekļuvusi Anglija, kamēr Latvija (87.) kopā ar pārējām divām Baltijas valstīm kāpušas trīs pozīcijas.

Gauračs 113. minūtē izrauj uzvaru pret "Mettu", "Spartaks" pusfinālā (21) 17.08.2017 21:26

Papildlaika otrajā puslaikā pēc sitiena ar galvu Edgars Gauračs guva vienīgos Jūrmalas "Spartaka" vārtus Latvijas kausa ceturtdaļfināla spēlē pret "Mettu/Latvijas Universitāti", līdz ar to Latvijas čempione izcīnīja uzvaru mačā ar 1:0 un iekļuva pusfinālā.

Čempions "Spartaks" pret studentiem – kas iekļūs Latvijas kausa pusfinālā? (10) 17.08.2017 09:25

Latvijas kausa izcīņā zināmas divas pusfinālistes. Šovakar pulksten 19:00 sāksies trešais ceturtdaļfināls – pašreizējais valsts čempions Jūrmalas "Spartaks" tiksies ar "Mettu/Latvijas Universitāti". Tiešraide portālā Sportacentrs.com.

E. Višņakovam pokers, Dubram vārti, Cauņam pirmā spēle 16 mēnešu laikā (10) 16.08.2017 19:54

Latvijas kausa izcīņas pusfinālā pārliecinoši tika RFS, kas izbraukumā ar sagrāva 2. līgas vienību "Karosta" un nākamajā kārtā spēlēs pret "Liepāju"/"Mogo". Pirmoreiz pamatsastāvā kopš pagājušā gada 13. augusta izgāja Kaspars Dubra, bet pirmā oficiālā spēle kopš 2016. gada 9. aprīļa bija Aleksandram Cauņam.

Grebis pēdējās sekundēs kļūst par varoni, "Liepāja" mazākumā iekļūst pusfinālā (28) 16.08.2017 18:54

Dramatisku uzvaru Latvijas kausa ceturtdaļfinālā svinēja "Liepāja"/"Mogo", kas 86. minūtē mazākumā izlaida pārsvaru, taču kompensācijas laika pēdējās sekundēs tomēr izrāva uzvaru Ventspilī (2:1) un otro reizi kluba vēsturē iekļuva kausa pusfinālā. Uzvaras vārtus guva uz maiņu iznākušais Kristaps Grebis.

Kausa 1/4 finālā Kurzemes derbijs un RFS pret "Karostu" (14) 16.08.2017 12:22

Šodien Ventspilī, Liepājā un Jūrmalā tiks aizvadītas divas Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfināla spēles. Kurzemes derbija ietvaros ''Ventspils'' pret ''Liepāja/Mogo'', RFS viesosies pie Liepājas ''Karostas''.

"Riga" un "Jelgava" spēle pārcelta, Latvijas kausa fināls atkal "Skonto" stadionā (5) 11.08.2017 11:26

Latvijas Futbola federācija (LFF) pavēstījusi, ka otro reizi pēc kārtas Latvijas kausa izcīņas fināls norisināsies "Skonto" stadionā Rīgā - tas paredzēts 18. oktobrī. Savukārt ceturtdaļfināla spēle starp "Riga" un "Jelgavas" komandām, kas sākotnēji bija paredzēta nākamajā nedēļā, pārcelta uz 13. septembri.

Latvijas pludmales futbola izlase pieveic Lietuvu 09.08.2017 20:06

Sestdien, 5. augustā, Majoru pludmalē uzvaru pārbaudes spēlē pret Lietuvu izcīnīja galvenā trenera Mihaila Busela vadītā Latvijas pludmales futbola izlase - 4:3 (2:0, 2:0, 0:3).

"Kreiss" atgūst Latvijas čempionu titulu pludmales futbolā 08.08.2017 09:00

Noslēdzies Latvijas pludmales futbola čempionāts. Pēc divu gadu pārtraukuma zelta medaļas atkal izcīnīja Rīgas Kreiss, kas par trim punktiem apsteidza RTU/Beerhouse No1, bet trešo vietu ieguva FK TUC, tādējādi tiekot pie pirmajām valsts čempionāta medaļām komandas vēsturē.

Baltijas sporta žurnālisti un Latvijas futbola zvaigznes piedalīsies "Artura Vaidera kausā" 31.07.2017 17:26

Jau šonedēļ, 3. augustā, Engurē norisināsies starptautisks mediju futbola turnīrs “Artura Vaidera kauss”, kurā sacentīsies Latvijas, Igaunijas un Lietuvas mediju pārstāvji, kā arī Latvijas futbola zvaigznes Kaspars Gorkšs un Māris Verpakovskis.

"RTU/Beerhouse No1" uzveic "Kreiss" un atjauno intrigu (2) 29.07.2017 10:00

Aizvadītas Latvijas pludmales futbola čempionāta septītās un astotās kārtas spēles. Lielisku sniegumu nodemostrēja “RTU/Beerhouse No1” vienība, kas ar 8:0 sagrāva FK “TUC”, bet pēc tam ar 4:3 revanšējās “Kreiss” par zaudējumu pirmajā aplī, tādējādi samazinot “Kreiss” pārsvaru līdz vienas uzvaras tiesai. Čempionāta pēdējais posms, kurā izšķirsies visu godalgu liktenis, tiks aizvadīts 3.augustā.

Latvijas kausu pludmales futbolā atkal iegūst "Kreiss" 25.07.2017 12:30

Sestdien un svētdien Liepājā lieliskos laika apstākļos notika Latvijas kausa izcīņa pludmales futbolā. Jau ceturto gadu pēc kārtas triumfēja Rīgas komanda Kreiss, kas finālā spraigā cīņā ar 3:1 pārspēja citu galvaspilsētas vienību FK TUC.

"Ghetto Games" 3x3 futbola finālā latvieši apspēlē brazīliešus 21.07.2017 17:53

Trešdien, 19. jūlijā, Grīziņkalna sporta kompleksā pirmo reizi projekta “Ghetto Games” vēs-turē tika aizvadīts “Ghetto Football” starptautiskais turnīrs ielu futbolā 3 pret 3. Turnīrā 10 komandu konkurencē, finālā ar rezultātu 2:0 pārspējot komandu no Brazīlijas, uzvaras laurus plūca komanda “72” no Latvijas, kuras sastāvā spēlēja Artemijs Loginovs, Maksims Osipovs, Artašess Daniljans un Artūrs Fjodorovs.

Kausa 1/4 fināla izloze: atkal Kurzemes derbijs, "Karosta" pret RFS (11) 18.07.2017 14:21

Otrdien Latvijas Futbola federācijas (LFF) telpās tika veikta Latvijas kausa izcīņas 2017. gada sezonas ceturtdaļfināla pāru izloze, kurā tika noskaidroti arī potenciālie komandu pāri pusfināla stadijā.

Latvijas pludmales futbola čempionātā "Kreiss" atraujas sešu punktu attālumā 16.07.2017 18:20

Ceturtdien, 13. jūlijā, Majoros tika aizvadītas Latvijas pludmales futbola čempionāta piektās un sestās kārtas spēles. Joprojām pārliecinošu sniegumu turpina demonstrēt Kreiss, kas izcīnīja uzvaras abos aizvadītajos mačos, savukārt RTU/Beerhouse No1 un FK TUC vienības piedzīvoja pa vienam zaudējumam. Līdz ar to Kreiss vīriem atstatumu līdz tuvākajiem sekotājiem izdevies palielināt līdz sešiem punktiem.

"Rīgas FS" pārspēj "Floru" un saglabā izredzes uzvarēt Baltijas līgā 16.07.2017 13:55

Šajā nedēļas nogalē Rīgā un Liepājā tika aizvadītas divas Baltijas Sieviešu futbola līgas spēles. "Rīgas Futbola skola" uzņēma Tallnas "Floru", kamēr liepājnieces tikās ar Igaunijas čempionvienību "Pärnu" JK.

Latvijas pludmales futbola čempionātā bez zaudējumiem tikai ''Kreiss'' 13.07.2017 13:38

Ceturtdien, 13. jūlijā, Majoros ar piektās kārtas spēlēm noslēgsies Latvijas pludmales futbola čempionāta pirmais aplis, bet tūdaļ pēc tām tiks aizvadīti arī sestās kārtas mači, kas, savukārt, ievadīs sacensību otro riņķi.

Liepāja dramatiskā mača galotnē izrauj uzvaru pret Daugavpili un iekļūst 1/4 finālā (130) 10.07.2017 19:53

Šovakar Latvijas kausā futbolā risinājās pēdējā 1/8 fināla spēle. BFC Daugavpils savās mājās kā līdzīgs ar līdzīgu cīnījās pret ''Liepāja/Mogo''. Mājinieki demonstrēja atzīstamu sniegumu, taču tikai spēles otrā puslaika kompensācijas laikā Liepājai uzvaru 1:0 izrāva Andris Raivis Jurkovskis.

"Liepāja" un "Daugavpils" noskaidros Latvijas kausa pēdējo ceturtdaļfinālisti (7) 10.07.2017 12:44

Šovakar "Celtnieka" stadionā Daugavpilī norisināsies Latvijas kausa astotdaļfināla pēdējais duelis. Plkst. 18:00 savā starpā spēkosies "Daugavpils" un "Liepāja"/"Mogo", cīņas tiešraide arī Sportacentrs.com portālā un TV kanālā.

Virslīgas komandas turpina dominēt: Jelgava iznīcina Jēkabpili (28) 09.07.2017 19:49

Šovakar priekšpēdējo Latvijas kausa futbolā 1/8 fināla spēli aizvadīja Jēkabpils un Jelgava. Mājinieki maču iesāka varonīgi, tomēr spēles turpināja Jelgava demonstrēja savu pārākumu un brutāli pārmācīja Jēkabpili 8:0.

Ventspils un Akinjemi nogalina ''Monarhu'', grauj arī ''Riga'' (18) 09.07.2017 17:51

Latvijas kausa futbolā 1/8 fināli tuvojas noslēgumam. Šodien agrajā mača ''Ventspils'' pamatīgi sadauzīja 2. līgas komandu ''Monarhs/Flaminko'' 9:1, bet ''Riga'' sagrāva Preiļu BJSS ar 5:0.

''Metta/LU'' pieveic Valmieru un iekļūst Latvijas kausa 1/4 finālā (19) 08.07.2017 19:59

Šovakar tika aizvadīta trešā Latvijas kausa 1/8 fināla spēle, kurā tikās 1. līgas līdere Valmiera un Virslīgas šī brīža vājākā komanda ''Metta/LU''. Spēle kopumā bija līdzīga, taču Valmierai tā arī neizdevās uzlauzt rīdzinieku aizsardzību, mačam noslēdzoties 0:3.

Sīkstā Olaine iztur 90 minūtes, taču papildlaikā cieš sagrāvi pret RFS (31) 08.07.2017 18:27

Šodien tika aizvadīta otrā spēle Latvijas kausa 1/8 finālu cīņās. 1. līgas vienība FK Progress/AFA Olaine savās mājās cīnījās pret RFS. Spēles pamatlaiks noslēdzās 0:0, taču papildlaikā RFS sabēra četrus vārtus Olaines vārtos, mačam noslēdzoties 0:4. Interesants fakts, šodien laukumā kā pretinieki spēlēja brāļi Alekss (Olaine) un Marko Regža (RFS).

Cīņā par Latvijas kausu iesaistīsies arī RFS un "Metta/LU", tiešraides Sportacentrs.com (8) 08.07.2017 12:44

Šodien cīņā par Latvijas kausu iesaistīsies divas Virslīgas komandas. Pulksten 16:00 RFS ciemosies pie "Progresa/Olaines", bet divas stundas vēlāk "Metta/LU" tiksies ar "Valmiera Glass ViA". Abus mačus tiešraidē piedāvās Sportacentrs.com.

''Spartaks'' bez pārsteigumiem apspēlē Grobiņu un iesoļo Latvijas kausa 1/4 finālā (10) 07.07.2017 20:48

Šovakar tika aizvadīta pirmā 1/8 fināla spēle Latvijas kausa izcīņā futbolā. Slokas stadionā spēkiem mērojās viena no 1. līgas spēcīgākajām komandām Grobiņa un Jūrmalas ''Spartaks''. Jūrmalnieki teju visu spēli pārliecinoši kontrolēja bumbu un izcīnīja likumsakarīgu uzvaru 2:0.

Kauss: viena no 1. līgas līderēm "Grobiņa" Slokā uzņems "Spartaku", tiešraide Sportacentrs.com (11) 07.07.2017 14:35

Šovakar norisināsies pirmā no Latvijas kausa izcīņas astotdaļfināla spēlēm futbolā. 2. līgas čempione un viena no 1. līgas līderēm "Grobiņa" plkst. 19:00 tiksies ar Latvijas čempionu un Virslīgas pašreizējo līderi Jūrmalas "Spartaku", tiesa gan, "mājas" spēli aizvadīs sāncenšu laukumā Slokā. Spēles tiešraide portālā Sportacentrs.com un Sportacentrs.com TV kanālā.

U17 izlasei dramatisks zaudējums Fēru salām, "Rīgas FS" pieveic "Žalgiri" 03.07.2017 19:55

Pirmdien, 3. jūlijā Rīgā un Kauņā risinājās divas starptautiskās futbola spēles sievietēm. Hanzas vidusskolas laukumā spēli pret Fēru salām aizvadīja Romāna Kvačova trenētā U17 izlase, kamēr Baltijas Sieviešu futbola līgas ietvaros "Rīgas Futbola skola" viesojās pie Kauņas "Žalgira".

Verpakovskis ar diviem vārtiem palīdz "Karostai" iekļūt kausa 1/4 finālā (19) 02.07.2017 00:03

Aizvadītas piecas Latvijas kausa izcīņas otrā posma otrās kārtas spēles, un jau kļuvusi zināma pirmā ceturtdaļfināliste. “Babītes” izslēgšanas dēļ par to kļuvusi “Karosta”, Liepājas komanda, kas ar bijušo Latvijas izlases līderi Māri Verpakovski sastāvā ar 5:3 šodien pieveica “Talsus”/”Laidzi”.

"Liepājai" pirmā uzvara Baltijas līgā, U17 izlasei 0:7 pret Turciju 01.07.2017 22:00

Sestdien, 1. jūlijā Rīgā un Liepājā risinājās divas starptautiskās futbola spēles sievietēm. Hanzas vidusskolas laukumā spēli pret Turciju aizvadīja Romāna Kvačova trenētā U17 izlase, bet "Daugavas" stadionā Baltijas Sieviešu futbola līgas ietvaros [BSFL] "Liepāja" uzņēma Kauņas "Žalgiri".

Divas komandas tiek izslēgtas no 2. līgas par spēles rezultāta sarunāšanu (66) 29.06.2017 15:18

Otro nedēļu pēc kārtas Latvijas Futbola federācijas Disciplinārlietu komisija bijusi spiesta pieņemt bargu lēmumu mahināciju ar spēļu rezultātiem dēļ. Pirms nedēļas no Virslīgas tika izslēgta “Babīte”, šodien paziņots par otrās līgas komandu BFK “Salaspils” un FK “Sirius” izmešanu no līgas.

Leģendārais Verpakovskis spēlēs Latvijas kausa ceturtdaļfināla tīkotājā "Karostā" (18) 28.06.2017 12:16

Nesen dibinātais futbola klubs "Karosta", kas spēlē Latvijas 2. līgā, savā profilā sociālo tīklu vietnē Facebook paziņoja par Māra Verpakovska piesaistīšanu. Leģendārā uzbrucēja gatavību atgriezties laukumā portālam Sportacentrs.com apstiprināja arī viens no kluba vadītājiem Dāvids Jansons.

"Babīte/Dinamo" izslēgta arī no Latvijas kausa, 1/4 finālā tiks otrās līgas komanda (14) 27.06.2017 19:02

Šodien notika Latvijas Virslīgas futbolā organizācijas sēde, kurā pieņemts lēmums, ka diskvalificētā "Babīte/Dinamo" nedrīkstēs startēt arī Latvijas kausa izcīņā. Tāpat noskaidrots, ka Virslīgas septītās vietas īpašniece piedalīsies pārspēlēs, tādējādi automātiski vietu nezaudēs neviena komanda.

Latvijas kausā jānoskaidro vienības, kas tiksies ar Virslīgas klubiem (4) 26.06.2017 11:14

Latvijas kausā futbolā Virslīgas klubi iesaistīsies pēc vēl vienas kārtas. "Liepājas/Mogo" pretinieks noskaidrosies Latgales komandu duelī. Iespēju tikties ar valsts spēcīgākajiem klubiem saglabā arī vairākas otrās līgas komandas.