"Pacers" atspēlējas un atgūst vadību pret Klīvlendu, Milvokī pirmā uzvara (20) 21.04.2018 08:53

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) izslēgšanas turnīra ietvaros šonakt aizvadītas trīs spēles, kurās pie uzvarām tika Indiānas ''Pacers'', Vašingtonas ''Wizards" un MIlvokī ''Bucks'' komandas.

Šopronas brīnums: Milovanovičas metiens ieved mazpilsētas klubu Eirolīgas finālā 21.04.2018 00:28

"Sopron" basketbolistes piektdien, 20. aprīlī, pateicoties Jeļenas Milovanovičas tālmetienam 1,2 sekundes pirms pamatlaika beigām, sensacionāli uzvarēja Turcijas zvaigžņoto "Yakin Dogu" komandu ar 68:65 un pirmo reizi vēsturē sasniedza FIBA Eirolīgas finālu.

Lasenbergs 28 minūtēs iemet 28 punktus, Rozītim 8+9 20.04.2018 23:57

Igaunijā ļoti rezultatīvu spēli aizvadījis Edgars Lasenbergs, kurš realizēja sešus tālmetienus un guva 28 punktus "Valgas/Valkas" uzvarā. Savukārt Spānijas otrajā līgā no latviešiem rezultatīvākais bija Dāvis Rozītis, kurš astoņiem punktiem pievienoja deviņas atlēkušās bumbas.

Strēlniekam astoņi punkti, "Olympiacos" galotnē aptur "Žalgiri" (25) 20.04.2018 23:32

"Olympiacos" basketbolisti piektdien, 20. aprīlī, savā laukumā uzvarēja Kauņas "Žalgiri" ar 79:68. Eirolīgas ceturtdaļfinālā sērijā līdz trīs uzvarām rezultāts kļuvis neizšķirts 1-1. Nākamās divas spēles notiks Kauņā.

Timma pirmajā puslaikā gūst 11 punktus, "Baskonia" piedzīvo otro zaudējumu (1) 20.04.2018 22:45

ULEB Eirolīgas čempione Stambulas "Fenerbahce" izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā tikusi pie otrās uzvaras, savā laukumā ar 95:89 pieveicot Vitorijas "Baskonia". Spānijas kluba rindās pirmajā puslaikā ar 11 punktiem izcēlās Jānis Timma, taču turpinājumā viņš klusēja.

Mote notur iniciatīvu, "TTT juniores" aprīļa tveicē nopelna bronzu 20.04.2018 20:33

"TTT juniores" piektdien, 20. aprīlī, viesos uzvarēja Rīgas Stradiņa Universitāti ar 74:57, LSBL bronzas sērijā līdz divām uzvarām bija pārākas ar 2-1 un izcīnīja bronzas godalgas.

Neapturamā Mūra lauž UGMK lāstu un gāž Kursku no Eirolīgas troņa 20.04.2018 20:02

FIBA Eirolīgā jau astoto gadu neviena komanda neuzvarēs divreiz pēc kārtas. Jekaterinburgas UGMK piektdien, 20. aprīlī, pusfinālā Šopronā uzvarēja Kurskas "Dynamo" ar 84:77, pārtraucot pretinieču 34 uzvaru sēriju. Maja Mūra uzvarētāju labā guva 28 punktus.

Eirolīgas izslēgšanas spēles: vai "Žalgiris" ceturto reizi sezonā pārspēs "Olympiacos"? (4) 20.04.2018 11:44

Šovakar otrās spēles gaidāmas arī atlikušajos Eirolīgas ceturtdaļfināla pāros. Plkst. 20:45 pēc Latvijas laika čempione Stambulas "Fenerbahce" uzņems Jāņa Timmas un Rinalda Mālmaņa "Baskonia", bet pusstundu vēlāk Kauņas "Žalgiris" viesosies pie Pirejas "Olympiacos" un Jāņa Strēlnieka.

Durenta savainojums nav nopietns, "Warriors" līderis neizlaidīs ceturto spēli 20.04.2018 10:48

Viens no Nacionālās basketbola asociācijas čempiones Goldensteitas "Warriors" līderiem Kevins Durents šonakt nepabeidza izslēgšanas spēļu trešo maču pret Sanantonio "Spurs" (110:97), taču visdrīzāk varēs palīdzēt nākamajā cīņā.

Bertānam un "Spurs" vēl viena neveiksme pret "Warriors", sērijā 0-3 (33) 20.04.2018 07:07

Viena zaudējuma attālumā no sezonas beigām nonākusi Sanantonio „Spurs”, kas arī šonakt nespēja otrajā puslaikā izturēt „Warriors” ātrumus un cieta zaudējumu ar 97:110, nonākot NBA „play-off” pirmās kārtas sērijā iedzinējos ar 0-3. Dāvis Bertāns guva piecus punktus, nospēlējot 20 minūtes.

Embīds atgriežas drošā uzvarā pār Maiami, "Pelicans" grauj un panāk 3-0 (19) 20.04.2018 05:21

Nacionālajā basketbola asociācijā Filadelfijas „76ers” pārņēmusi vadību sērijā pret „Heat” ar 2-1, šonakt gūstot graujošu uzvaru ar 128:108. Savukārt vienas uzvaras attālumā no nākamās kārtas nonākusi Ņūorleānas "Pelicans", kas trešo reizi tika galā ar "Trail Blazers" (119:102).

Dikeulaku netīrais ducis, Vroclava zaudē, pusfinālā būs piektā spēle 19.04.2018 23:37

Elīna Dikeulaku un "Sleza Wroclaw" basketbolistes ceturtdien, 19. aprīlī, savā laukumā zaudēja "Artego Bydgoszcz" ar 61:67. Polijas pusfināla sērijā līdz trīs uzvarām rezultāts kļuvis 2-2.

CSKA nokļūst soli no "Četru fināla" Belgradā, "Real Madrid" revanšējas (6) 19.04.2018 23:04

ULEB Eirolīgas ceturtdaļfinālā savu otro uzvaru svinējusi Maskavas CSKA, kas mājās ar 89:84 pieveica Maskavas apgabala "Khimki", tādējādi nonākot uzvaras attālumā no "Četru fināla" kārtas. Tikmēr ''Real Madrid'' spēja revanšēties Atēnu ''Panathinaikos'', viesos izcīnot uzvaru ar 89:82.

RSU spēlē pārliecinoši un revanšējas "Bukiem" 19.04.2018 21:09

Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijas (LBL2) pusfinālā starp "Rīgas Stradiņa universitāti" un Gulbenes "Bukiem/BJSS" aizvadīta otrā spēle. RSU savā laukumā revanšējās par zaudējumu pirmajā spēlē, esot pārāka ar rezultātu 79:65 un izlīdzināja rezultātu sērijā līdz divām uzvarām.

Grūtā situācijā nokļuvusī "Spurs" bez Popoviča uzņems "Warriors" (7) 19.04.2018 18:21

Šonakt 4:30 Dāvja Bertāna pārstāvētā Sanantonio „Spurs” aizvadīs pirmo mājas spēli NBA „play-off” sērijā pret Goldensteitas „Warriors”. Pagaidām „Spurs” ir iedzinējos ar 0-2, turklāt komandas galvenais treneris Gregs Popovičs šodienas spēli izlaidīs ģimenes traģēdijas dēļ, tāpat kā to darīs franču centrs Žofrē Loverņs.

Kalatess - Eirolīgas pirmo izslēgšanas spēļu MVP (1) 19.04.2018 16:48

ULEB Eirolīga par izslēgšanas turnīra pirmo spēļu vērtīgāko spēlētāju jeb MVP nosaukusi Grieķijas kluba ''Panathinaikos'' aizsargu Niku Kalatesu.

Pirms Pasaules kausa dāmu izlase Rīgā aizvadīs sešas pārbaudes spēles (11) 19.04.2018 14:55

Latvijas sieviešu basketbola valstsvienība, gatavojoties septembra beigās Tenerifē (Spānija) paredzētajam Pasaules kausa izcīņas turnīram, aizvadīs 11 pārbaudes spēles, tai skaitā tiekoties ar pasaules elites komandām. Seši mači paredzēti Rīgā, vēstī Latvijas Basketbola savienība (LBS).

"Knicks" īpašnieks: "Nevaram vienkārši sēdēt, kamēr Porziņģis ir prom" (5) 19.04.2018 13:57

"Mums jāattīsta komanda un, kad Kristaps būs gatavs atgriezties, jāiesaista tajā viņš," sacīja Nacionālā basketbola asociācijas (NBA) kluba Ņujorkas "Knicks" īpašnieks Džeimss Doulens, norādot, ka komandas jaunajam galvenajam trenerim jābūt speciālistam ar mūsdienīgu domāšanu un spējām attīstīt gan spēlētājus, gan visu komandu.

Kā uz sagrāvi pirmajā spēlē Atēnās reaģēs "Real"? (7) 19.04.2018 13:30

Šovakar norisināsies otrās spēles divos ULEB Eirolīgas ceturtdaļfināla dueļos. 20:00 Maskavas CSKA uzņems Maskavas apgabala "Khimki", pret ko ir vadībā ar 1-0, bet 21:15 Atēnās sāksies otrā spēle starp vietējo "Panathiniakos" un Madrides "Real", ko mājinieki pirmajā mačā sagrāva ar 28 punktu starpību.

Deputāti atbalsta Antidopinga biroja izveidi veselības ministra pārraudzībā (2) 19.04.2018 12:54

LETA. Saeima šodien otrajā lasījumā atbalstīja Veselības ministrijas (VM) izstrādāto likumprojektu par grozījumiem Sporta likumā, kas paredz veidot atsevišķu tiešās pārvaldes iestādi - Latvijas Antidopinga biroju, kas būs veselības ministra pārraudzībā.