Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:12, Did:0, useCase: 0

Dainis Dukurs. Foto: Radio "Baltkom"
4

Krievijas bobslejisti un skeletonisti cer ierasties Latvijā bez pašizolācijas

Pagaidām nav skaidrs, vai Krievijas bobsleja un skeletona izlasēm atļaus ierasties uz treniņnometni Latvijā, neievērojot pašizolāciju. Bet ir cerība, ka kopā ar Starptautisko bobsleja un skeletona federāciju (IBSF) visi jautājumi tiks atrisināti pozitīvi, informē Krievijas Bobsleja federācijas prezidente Jeļena Aņikina.
Oskars Melbārdis un Intars Dambis. Foto: Romāns Kokšarovs/f64
7

Olimpiskais čempions Melbārdis atguvis motivāciju un turpinās karjeru

Latvijas bobsleja zvaigzne Oskars Melbārdis pēc individuāla darba atkal trenējas ar izlasi, turklāt sarunā ar portālu Sportacentrs.com viņš uzsver, ka motivācija ir atgriezusies un gribētos aizvadīt vēl kādu veiksmīgu sezonu.
Sandis Prūsis
Foto: Romāns Kokšarovs/f64

Prūsis: "Ja kādam iesāpas kakls vai uzkāpj temperatūra, esam uzmanīgāki"

Mūsu bobsleja izlases galvenais treneris Sandis Prūsis atklāj, ka šobrīd treniņos netiek ievēroti īpaši piesardzības pasākumi saistībā ar Covid-19, taču sezonas laikā būs īpašs reglaments. Ja komandā kāds saslims, tad bobsleja specifikas dēļ pārējie dalībnieki diez vai varēs izvairīties no saslimšanas. Par to tika vēstīts Latvijas Radio raidījumā "Piespēle".
Latvijas Olimpiskās vienības valdes priekšsēdētājs Einars Fogelis. Foto: LOK
15

Atsevišķiem atlētiem jāsāk uztraukties par LOV finansējumu

Aptuveni 5-6 sportistiem jāsāk uztraukties par savu vietu Latvijas Olimpiskajā vienībā (LOV), sarunā ar Sportacentrs.com neslēpa LOV vadītājs Einars Fogelis. To vidū ir arī atlēti, kuri bijuši starp vadošajiem Latvijā.
Oskars Melbārdis un Jānis Strenga. Foto: Romāns Kokšarovs/f64
6

Prūsis neizslēdz, ka olimpiskais medaļnieks Strenga karjeru ir noslēdzis

Divkārtējais olimpiskais medaļnieks Jānis Strenga šajā starpsezonā nav trenējies kopā ar Latvijas bobsleja izlasi, un komandas galvenais treneris Sandis Prūsis sarunā ar Sportacentrs.com neizslēdza, ka sportists savu karjeru jau varētu būt noslēdzis. Tiesa, pats Strenga norādīja, ka šobrīd vēl ir pārdomu procesā un galīgo lēmumu pieņems vēlāk rudenī.
ASV bobslejistes Lorena Gibsa un Keilija Hamfrīza. Foto: SPO/Scanpix
3

Ledus renēs sezonas sākums būs bez amerikāņu bobslejistiem un skeletonistiem

Starptautiskā bobsleja un skeletona federācija (IBSF) pavēstījusi, ka līdz janvārim sacensībās Eiropā neiesaistīsies Amerikas bobsleja un skeletona sportisti.
Oskars Ķibermanis. Foto: Viesturs Lācis/bobslejs.lv
32

Bobsleja un skeletona sezona sāksies novembra vidū ar diviem posmiem Siguldā

Šodien Starptautiskā bobsleja un skeletona federācija publicējusi 2020./21. gada Pasaules kausa sezonas kalendāru. Sezona sāksies novembrī ar posmiem Siguldas trasē.
Zintis Ekmanis. Foto: Romāns Kokšarovs, F64
5

Siguldā piedāvā rīkot pasaules čempionātu bobsleja divniekos un skeletonā

Latvijas bobsleja un skeletona federācijas ģenerālsekretārs Zintis Ekmanis informē, ka Starptautiskā bobsleja un skeletona federācija (IBSF) piedāvā iespēju Siguldas trasē rīkot pasaules čempionātu. Par to tika vēstīts Latvijas Radio 1.
Foto: LoboStudioHamburg / pixabay.com
6

Izveidota platforma, kas ļaus aizsargāt sportistus no nozākāšanas internetā

Uzņēmums "Sportradar Integrity Services" izveidojis atbalsta tīklu sporta organizācijām, kas ļaus aizsargāt profesionālus atlētus no nozākāšanas sociālajos tīklos.
Zintis Ekmanis sagaida bobslejistus. Foto: Bobslejs.lv
1

Ekmanis par sponsoru nolēkšanu un nepieciešamību pēc vidēja izmēra stūmējiem

Bobslejam un citiem ziemas sporta veidiem laicīgi izdevās noslēgt sezonu tieši pirms pandēmijas sākuma, tomēr bez Covid-19 iejaukšanās neizdevās izvairīties. Latvijas Bobsleja un skeletona federācijas ģenerālsekretāru Zintis Ekmanis sarunā ar Sportacentrs.com atzina, ka, iespējams, septembrī varētu tikt rīkota vēl viena atlase, jo četriniekos nepieciešami arī vidēja izmēra stūmēji (apmēram no 180 līdz 184 centimetriem), nevis tikai gari "torņi".