Nākamā lapa

Pēcspēles komentāri pēc FK "Liepāja/Mogo" un FK "Jelgava" spēles Liepājā, 2017.gada 21.maijā.

2017.gada 21.maija spēles ieraksts no Liepājas.

SynotTip futbola virslīga: FK Ventspils - Riga FC. Pēcspēles komentāri.

21. maijā Daugavas stadionā, Liepājā, norisinājās "Synottip" futbola Virslīgas 9. kārtas spēle starp FK "Liepāja/Mogo" un FK "Jelgava". Šajā mačā mājinieki pārliecinošāk kontrolēja bumbu, tomēr abām komandām pēc aktīva sākuma nesekmējās ar momentu veidošanu. Likās, ka pirmais puslaiks beigsies ar bezvārtu neizšķirtu, tomēr pašā perioda izskaņā Raivis Andris Jurkovskis atklāja rezultātu ar lielisku tālšāvienu. Turpinājumā mājinieki turpināja vairāk uzbrukt, un pēc stūra sitiena izspēles pārsvaru dubultoja Kristaps Grebis. Mača beigās skaistus individuālos vārtus guva Artūrs Karašausks, un uzstādīja gala rezultātu - 3:0 (1:0; 2:0).

Svētdien, 21.maijā Ventspils Olimpiskā centra stadionā tika aizvadīta SynotTip Virslīgas spēle, kurā tikās abas Latvijas kausa finālistes, turklāt atkārtotu savstarpējo maču aizvadot vien pēc 3 dienu pārtraukuma - "Ventspils" un "Riga FC". Šoreiz cīņa noslēdzās neizšķirti 0:0.

21. maijā Slokas stadionā norisinājās "Synottip" futbola Virslīgas 9. kārtas spēle starp Jūrmalas FK "Spartaks" un FK "Metta/LU". Šajā spēlē vairāk bumbu kontrolēja mājinieki, tomēr momentu no abu komandu pusēm bija neraksturīgi maz, kas nozīmēja, ka vieni vārti varēja izšķirt spēles likteni. Šāds izšķirošs brīdis bija 75. minūtē, kad Jevgēņijs Kazačoks skaisti realizēja patālu brīvsitienu. Pēc tam rezultāts vairs nemainījās, un "Spartaks" svinēja laimīgu uzvaru ar 1:0 (0:0;1:0).

SynotTip futbola virslīga: FK Spartaks Jūrmala - FK Metta/LU. Pēcspēles komentāri

SynotTip futbola virslīga: FK Ventspils - Riga FC. Spēles ieraksts.

SynotTip futbola virslīga: FK Spartaks Jūrmala - FK Metta/LU. Spēles ieraksts

Sestdien "SynotTip" futbola Virslīgas 9. kārtas pirmajā spēlē RFS savā laukumā ar 2:1 apspēlēja pastarīti "Babīti"/"Dinamo". Piedāvājam noskatīties pēcspēles preses konferenci ar abu komandu treneriem.

Sestdien, 20.maijā Rīgas Hanzas vidusskolas laukumā tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 9.kārtas pirmā spēle, kurā RFS mājinieku lomā uzņēma SK "Babīte/Dinamo" komandu. Uzvaru ar 2:1 (1:1) izcīnīja rīdzinieki, izšķirošos vārtus 73.minūtē gūstot Leonīdam Koveļam. Rezultātu spēles 23.minūtē atklāja Roberts Uldriķis, savukārt 30.minūtē pavisam negaidīti ''Babītes'' labā precīzs bija Aleksejs Saveļjevs. Mājiniekiem uzvaras vārtus izdevās gūt vien 73.minūtē, kad precīzi sita Leonīds Koveļs.

20.05.2017. SynotTip futbola virslīga: RFS - SK Babīte/Dinamo

Raidījuma ''Futbolbumbas'' 10. epizodē pie raidījuma vadītāja Kriša Upenieka un Latvijas futbola žurnālista Edmunda Novicka viesojās ''Riga'' FC pārstāvis Sergejs Soboļevs, kurš sociālajos tīklos pazīstams ar saviem jautrajiem video. Kopā ar Sergeju studijā enerģiskā solī ieradās kluba lauva Ga.

.
00:59-09:10 - Nedēļas citāts: Pertija un šašliki, Riherta sakliegšanās ar Ašvortu
09:16-11:32 - Futbols ārzemēs: Eiropas TOP5 čempionātu čempioni
11:35-12:55 - Ronaldinju nenotikusī pāreja uz "Riga", cerības Rīgā redzēt Azāru
15:50-29:30 - Aktuālais jautājums: līdzjutēju piesaiste tribīnēs, "Riga" asprātīgie "promo" video
29:32-36:28 - Nedēļas ārzemnieks: Dāvis Ikaunieks par gūtajiem vārtiem Čehijā un brāļa Jāņa nākotni
37:37-40:12 - Kādu futbola slavenību "Riga" varētu atvilināt un cik tas izmaksātu
40:15-42:55 - Kausa fināls starp "Riga" un "Ventspili"
42:56-47:32 - Soboļevs par motivāciju taisīt "promo" video, futbola popularizēšanu un citu Virslīgas klubu pasivitāti

Piedāvājam Andra Riherta un Pola Ašvorta sacīto pēc Virslīgas spēles starp "Mettu"/LU un "Ventspili" (1:1).

Latvijas čempions Jūrmalas "Spartaks" otro apli "SynotTip" Virslīgā sāka ar uzvaru pār RFS (2:0). Piedāvājam abu komandu galveno treneru Mareka Zuba un Andreja Kaļiņina pēcspēles komentārus.

13. maijā Hanzas vidusskolas stadionā norisinājās "Synottip" futbola Virslīgas 8. kārtas spēle starp FK "Metta/LU" un FK "Ventspils". Teritoriālais pārsvars šajā mačā piederēja viesiem no Kurzemes, savukārt mājinieki atbildēja ar ātriem pretuzbrukumiem. Tieši "Metta" arī pirmā izvirzījās vadībā, kad Vladislavs Fjodorovs izpildīja ļoti precīzu soda sitienu. Otrajā puslaikā "Ventspils" uzturēja spiedienu, un tas attaisnojās - Adeleke Akinjemi izmantoja apjukumu mājinieku soda laukumā, un trieca bumbu tālajā vārtu devītniekā. Turpinājumā komandām vēl bija labas vārtu gūšanas iespējas, tomēr lieliski turpināja spēlēt vārtsargi Maksims Uvarenko un Dmitrijs Grigorjevs. Rezultāts vairs nemainījās, un spēle noslēdzās ar neizšķirtu 1:1 (1:0; 0:1).

SynotTip futbola virslīga: Riga FC - FK Liepāja/Mogo. Pēcspēles komentāri

SynotTip futbola virslīga: Riga FC - FK Liepāja/Mogo. Spēles ieraksts

Šodien RTU stadionā norisinājās SynoTip Futbola Virslīgas 8.kārtas spēle starp komandām "Riga FC" un FK "Liepāja/Mogo". Šajā mačā laukumā ritēja diezgan līdzvērtīga cīņa, tomēr labāku sniegumu nodemonstrēja liepājnieki, izcīnot uzvaru ar rezultātu 2:0. Uzvarētāju labā abus vārtus guva Artūrs Karašausks. Neiztika arī bez asumiem, un otrajā puslaikā pēc Oļega Laizāna sitiena asa vārdu apmaiņa izvērtās starp "Liepāja/Mogo" treneri Tamazu Pertiju un "Riga FC" komandas pārstāvjiem (skatīt no 2:54).

12. maijā Kauguru vidusskolas stadionā norisinājās "Synottip" futbola Virslīgas spēle starp Jūrmalas FK "Spartaks" un RFS. Šajā spēlē komandas spēlēja diezgan ātru, uzbrūkošu futbolu, un tika radīti daudzi vārtu gūšanas momenti, tomēr uzdevumu augstumos bija abu komandu vārtsargi. Izšķirošie momenti tika realizēti otrā puslaika sākumā no vārtu priekšas "Spartaka" izpildījumā, precīzi sitieni padevās Vladislavam Kozlovam un Edgaram Gauračam. Pēc šiem gūtajiem vārtiem vārtsargi atkal spēlēja nevainojami, un mačs tā arī noslēdzās ar mājinieku uzvaru - 2:0 (0:0; 2:0).