Nākamā lapa

"Liepāja/Mogo" pārliecinoši tiek galā ar "Jelgavu" un paceļas līdz 2. vietai (45) 21.05.2017 19:58

SynotTip Latvijas Virslīgā futbolā uz otro vietu pacēlusies 2015. gada čempione "Liepāja/Mogo", kas savā laukumā ar 3:0 pieveica "Jelgavu". Ar vārtu guvumiem izcēlās Raivis Andris Jurkovskis, Kristaps Grebis un Artūrs Karašausks.

Fināla atkārtojumā "Ventspilij" un "Riga" FC neizdodas gūt vārtus (13) 21.05.2017 17:50

SynotTip Latvijas Virslīgā futbolā kopvērtējuma kaimiņu cīņā "Ventspils" un "Riga" FC uzvarētāju nenoskaidroja – 0:0. Abas komandas daudz kļūdījās piespēlēs un reti apdraudēja sāncenšu vārtus.

Kazačokam sekmīgs brīvsitiens beigās, "Spartaks" ar pūlēm pieveic "Mettu"/LU (3) 21.05.2017 15:50

Šodien "SynotTip" futbola Virslīgas 9. kārtas spēlē Jūrmalas "Spartaks" savā laukumā ar 1:0 pārspēja "Mettu"/LU. Visa mača garumā jūrmalniekiem bija neliels teritoriāls pārsvars un viesi izrādīja vairāk nekā cienījamu pretestību, taču 76. minūtē spēles likteni izšķīra Jevgeņijs Kazačoks un viņa izpildītais brīvsitiens.

Trīs spēles Virslīgā: "Riga" mēģinās revanšēties par neveiksmi finālā (4) 21.05.2017 09:33

Šodien „SynotTip” futbola Virslīgā tiks aizvadītas trīs devītās kārtas spēles. 14:00 līdervienība „Spartaks” uzņems „Mettu/LU”, 16:00 „Ventspils” un „Riga” tiksies kausa fināla atkārtojumā, bet 18:00 attiecības skaidros „Liepāja/Mogo” un „Jelgava”. Visu spēļu translācijas „Sportacentrs.com TV”.

RFS salauž "Babītes/Dinamo" aizsardzību un beidzot pārtrauc neveiksmju sēriju (5) 20.05.2017 21:20

Šovakar tika aizvadīta pirmā Latvijas "SynotTip" Futbola Virslīgas devītās kārtas spēle, kurā RFS ar 2:1 pieveica turnīra jaunpienācēju SK "Babīti/Dinamo".

Virslīgas pirmā apļa labākā jaunā spēlētāja balvai izvirzīti pieci kandidāti (3) 20.05.2017 17:18

Latvijas Futbola federācijas (LFF) Treneru padome izvirzījusi piecus kandidātus SynotTip Virslīgas pirmā apļa labākā jaunā spēlētāja balvai, kam turpinājumā sekos futbola žurnālistu un virslīgas klubu galveno treneru balsojums.

Virslīgas devīto kārtu iesildīs RFS un "Babītes/Dinamo" duelis (14) 20.05.2017 10:25

Šovakar ar vienu spēli Hanzas vidusskolas laukumā Rīgā sāksies Latvijas futbola čempionāta "Synottip" Virslīgas devītā kārta - 19:30 savā starpā tiksies divu pēdējo vietu īpašnieces turnīra tabulā RFS un "Babīte/Dinamo".

LFF valde atbalsta 1. un 2. līgas tiesnešu apmaksas kompensāciju klubiem (2) 18.05.2017 17:00

Latvijas Futbola federācijas (LFF) valde Latvijas kausa izcīņas 2016./2017. gada sezonas finālspēles dienā aizvadīja kārtējo sēdi.

Pertijam 150 eiro sods par lamāšanos, "Ventspils" un "Metta/LU" saņem brīdinājumus (1) 18.05.2017 16:51

Publicēti Latvijas Futbola federācijas (LFF) Disciplinārlietu komisijas pēdējās sēdes lēmumi - "Liepājas/Mogo" galvenajam trenerim Tamazam Pertijam par necenzētas leksikas lietošanu piešķirts 150 eiro liels naudas sods.

"Ventspils" atspēlējas pret "Mettu/LU", mačs beidzas ar neizšķirtu un asumiem (11) 13.05.2017 18:50

„SynotTip” futbola Virslīgā „Ventspils” mača gaitā bija spiesta atspēlēties pret „Mettu/LU” un uzvaru neizcīnīja, spēlējot 1:1. „Mettai” mača izskaņā bija iespēja izraut uzvaru, kad bumba trāpīja pa pretinieku vārtu stabu, savukārt konflikti un asumi laukumā nerimās arī pēc beigu svilpes.

Karašausks ar diviem meistarīgiem vārtiem nokārto "Liepājas" uzvaru pret "Riga" (16) 13.05.2017 15:55

Ar zaudējumu "Riga" galvenā trenera amatā oficiāli debitēja Jevgeņijs Perevertailo, kura trenētā komanda ar 0:2 savā laukumā zaudēja "Liepājai"/"Mogo" un šķīrās no "SynotTip" Virslīgas vicelīderes statusa. Abus vārtus guva Artūrs Karašausks.

"Riga" un "Ventspils" pirms kausa fināla spēlēs pret "Liepāju" un "Mettu"/LU (3) 13.05.2017 11:05

"SynotTip" Virslīgas otrā apļa pirmā kārta šodien noslēgsies ar divām spēlēm Rīgā. Plkst. 14:00 "Riga" RTU stadionā uzņems "Liepāju"/"Mogo", savukārt plkst. 17:00 Hanzas vidusskolā tiksies "Metta"/LU un "Ventspils". Abu spēļu tiešraides Sportacentrs.com portālā un TV kanālā.

"Spartaks" iedzen RFS vēl dziļākā bedrē (19) 12.05.2017 20:51

„SynotTip” futbola Virslīgā ceturto zaudējumu pēc kārtas cietusi RFS, kas ar 0:2 piekāpās čempionei un kopvērtējuma līderei Jūrmalas „Spartaks” komandai.

"Jelgava" otrajā puslaikā sagrauj "Babīti", Ošam divi vārti (5) 12.05.2017 18:47

„SynotTip” futbola Virslīgas otrā apļa ievadā „Jelgava” ar 5:0 izbraukumā sakāva līgas debitanti „Babīti/Dinamo”. Tā ir sezonas pirmā spēle, kurā viena komanda guvusi piecus vārtus, un arīdzan lielākā sagrāve šosezon Virslīgā. Četrus vārtus „Jelgava” guva otrajā puslaikā 15 minūšu intervālā.

Virslīgas pirmo mēneša labākā spēlētāja balvu ieguvis Jevgeņijs Kozlovs (3) 12.05.2017 16:15

Žurnālistu un līdzjutēju balsojumā par šīs SynotTip Virslīgas sezonas marta/aprīļa labāko spēlētāju atzīts ''Spartaks Jūrmala'' pussargs Jevgeņijs Kozlovs, savukārt Latvijas Futbola federācijas (LFF) Treneru padomes vērtējumā labākā trenera balvu saņem Pols Ašvorts (FK Ventspils).

Oficiāli: Par "Riga FC" galveno treneri kļūst Jevgēņijs Perevertailo (5) 12.05.2017 13:34

Par "Synottip" Virslīgas kluba "Riga FC" galveno treneri oficiāli apstiprināts Krievijas speciālists Jevgēņijs Perevertailo, kurš jau ilgāku laiku ir Latvijā un ir bijis ar komandu pēdējos panākumos.

"Bites" mēģinās iedzelt "Jelgavai", čempioni uzņems RFS (9) 12.05.2017 12:11

Šovakar ar divām spēlēm sāksies Latvijas futbola čempionāta "Synottip" Virslīgas 8. kārta - 17:00 "Babīte/Dinamo" mājās Piņķos uzņems "Jelgavu", savukārt čempione un tabulas līdere Jūrmalas "Spartaks" 19:00 Slokas stadionā tiksies ar uz priekšpēdējo vietu noslīdējušo RFS.

Virslīga atbrīvo Oliveru Šlēglu no izpilddirektora amata (21) 10.05.2017 18:11

Biedrības ''Latvijas Futbola Virslīga'' valde lēmusi par darba attiecību pārtraukšanu ar līdzšinējo izpilddirektoru Oliveru Šlēglu, ziņots organizācijas mājaslapā.

Latvijas kausa finālu tiesās Treimaņa brigāde (8) 10.05.2017 12:00

Darbam Latvijas kausa izcīņas 2016./2017. gada sezonas turnīra finālspēlē nozīmēta galvenā tiesneša Andra Treimaņa tiesnešu brigāde. Cīņā par trofeju trešdien, 17. maijā, Skonto stadionā Rīgā plkst. 20:15 Riga FC komanda tiksies ar FK Ventspils futbolistiem.

Šabala pēdējās minūtēs izbojā Babītes sensāciju un no 0:1 panāk 2:1 (17) 08.05.2017 20:56

Latvijas izlases uzbrucējs Valērijs Šabala ar diviem vārtu guvumiem „SynotTip” Virslīgas spēles pēdējās piecās minūtēs izglāba „Riga” no izgāšanās, izraujot komandai uzvaru 2:1 pār pēdējā vietā esošo „Babīti/Dinamo”.

Novājinātā Jelgava paturpina RFS neveiksmju sēriju (8) 08.05.2017 19:19

„SynotTip” futbola Virslīgā RFS savā laukumā nespēja pieveikt „Jelgavu”, kas par spīti daudzu vadošo spēlētāju iztrūkumam izcīnīja uzvaru 1:0. RFS līdz ar nav guvusi vārtus trīs Virslīgas spēlēs pēc kārtas un pirmo apli pabeigs pārspēļu zonā, proti, septītajā vietā.

"Jelgava" bez vairākiem līderiem pret RFS, "Riga" iespēja panākt līderi (1) 08.05.2017 13:48

''SynotTip'' futbola Virslīgas 7. kārtas noslēdzošajās spēlēs šovakar Kauguru vidusskolas laukumā RFS spēlēs pret ''Jelgavu'', bet ''Riga'' FC RTU stadionā uzņems pašreizējo čempionāta pastarīti ''Babīti/Dinamo''. Abas spēles Sportacentrs.com TV tiešraidēs.

"Fitnesa Parks" sadarbībā ar "Riga" FC uzlabos infrastruktūru Skonto stadionā (14) 08.05.2017 11:58

Uzņēmums ''Fitnesa Parks'' sadarbībā ar ''Riga'' FC jau pagājušajā nedēļā uzsāka darbus pie infrastruktūras uzlabošanas Latvijas lielākajā un labākajā futbola stadionā ''Skonto''. 17. maijā stadionā risināsies Latvijas kausa izcīņas finālspēle, vēstīts kluba paziņojumā.

Karašauskam skaisti vārti pretuzbrukumā, Liepāja uzvar "Mettu/LU" (30) 07.05.2017 18:56

Gūstot vārtus ar savu pirmo pieskārienu pēc nākšanas laukumā uz maiņu otrā puslaika sākumā, Kristaps Grebis svētdien palīdzēja "Liepājai/Mogo" Latvijas futbola čempionāta Virslīgas 7. kārtas spēlē izbraukumā ar rezultātu 3:1 apspēlēt "Mettu/Latvijas Universitāti".

''Spartaks'' un ''Ventspils'' neizmanto momentus un dala punktus (6) 07.05.2017 15:48

Kauguru vidusskolas mākslīgā seguma laukumā šodien startēja ''SynotTip'' futbola Virslīgas 8. kārta. Divu līderu cīņā starp Jūrmalas ''Spartaku'' un ''Ventspili'' fiksēts bezvārtu neizšķirts 0:0. Jau 17:00 spēle Hanzas vidusskolā starp ''Mettu/LU'' un ''Liepāju''.

Līderu spēle Kauguros, ievainotā "Liepāja/Mogo" pie bīstamās "Mettas/LU" (6) 07.05.2017 12:13

Ar spēlēm Kauguros un Rīgā šodien startē ''SynotTip'' futbola Virslīgas 7. kārta. Līdere ''Spartaks'' savā laukumā jau pulksten 14:00 uzsāks spēli pret otrajā vietā esošo ''Ventspili'', bet neveiksmīgi sezonu iesākusi ''Liepāja/Mogo'' viesosies Hanzas vidusskolā pie ''Mettas/LU''.

RFS nerealizē apšaubāmu pendeli izskaņā, Ventspils iesoļo finālā (21) 03.05.2017 19:55

Šovakar Latvijas kausa izcīņā futbolā tika izspēlēti atbildes mači pusfinālu cīņās. Ventspils savās mājās pārspēja RFS 1:0 (summā 2:1) un iekļuva turnīra noslēdzošajā fāzē.

Lazdiņam un Bakmazam divu spēļu diskvalifikācija, Kurtejanu tikai brīdina (8) 03.05.2017 15:11

Latvijas Futbola federācijas Disciplinārlietu komisija pieņēmusi lēmumu Virslīgas vicečempiones "Jelgavas" spēlētājiem Antem Bakmazam un Artim Lazdiņam piešķirt divu maču diskvalifikāciju par nedēļas nogalē izdarītajiem pārkāpumiem.

"Riga" FC sargās pārsvaru, RFS jāgūst vārti Ventspilī (3) 03.05.2017 12:50

Šovakar tiks noskaidrotas abas Latvijas kausa futbolā finālistes. Pulksten 18:00 "Riga" FC izbraukumā pie čempiona Jūrmalas "Spartaka" sargās divu vārtu pārsvaru, kamēr "Ventspils" duelī ar RFS mēģinās izmantot viesos gūtos vārtus. Abu dueļu tiešraides portālā Sportacentrs.com.

"Jelgavai" divi noraidījumi un sakāve mājās pret "Riga" FC (30) 30.04.2017 19:50

SynotTip Latvijas Virslīgā futbolā pārliecinošu uzvaru izcīnīja "Riga" FC, kas izbraukumā ar 3:0 sakāva "Jelgavu". Mājinieki nopelnīja divus noraidījumus – 38. minūtē sarkano kartīti saņēma Artis Lazdiņš, bet otrā puslaika ievadā no laukuma tika aizdzīts Ante Bakmazs. Rīdzinieki otrajā puslaikā guva divus vārtus trīs minūšu laikā.

RFS pēdējā uzbrukumā trāpa pa pārliktni, "Ventspils" nosargā uzvaru (16) 30.04.2017 17:51

SynotTip Latvijas Virslīgā futbolā trešo uzvaru sešās spēlēs izcīnīja "Ventspils", kas savā laukumā ar 1:0 pārspēja RFS. Vienīgos vārtus pēc stūra sitiena guva Tosins Aijeguns, kurš izcēlās piekto reizi sezonā. Tikmēr pirmajā puslaikā cīņa savainojuma dēļ beidzās Ģirtam Karlsonam.

Virslīgas intrigas uz dabīgā seguma sāksies arī Ventspilī un Jelgavā (5) 30.04.2017 11:11

Svētdien norisināsies divas atlikušās spēles Latvijas futbola čempionāta "SynotTip" Virslīgas sestajā kārtā: "Ventspils" 16:00 savā laukumā uzņems RFS, savukārt divas stundas vēlāk, 18:00, "Jelgava" mājās tiksies ar "Riga FC".

Kozlovi nokārto grūtu "Spartaka" uzvaru Liepājā (77) 29.04.2017 19:57

Grūtu uzvaru "SynotTip" Virslīgas ietvaros izcīnīja Jūrmalas "Spartaks", kas izbraukumā sakāva ''Liepāju''/''Mogo''. Ar diviem vārtiem izcēlās Vladislavs Kozlovs, kamēr pašās spēles beigās Jevgēņijs Kozlovs pretuzbrukumā guva trešos. Vienīgos mājiniekiem iesita Kristaps Grebis.

A.Kurakins: "Arī pāreja no mākslīgā uz dabīgo segumu ir sarežģīta" (1) 29.04.2017 16:36

“Riga” FC aizsargs Antons Kurakins kluba oficiālajai mājaslapai atzīmējis, ka pēdējās spēlēs ir jūtams uzlabojums komandas sapratnē, kas ļauj sasniegt labākus rezultātus. Pēdējās uzvaras arī komandā raisījušas krietni labākas emocijas un, protams, arī pārliecību.

Superšāviens, neielaista pendele un izrauta uzvara - "Metta" triumfē Piņķos (9) 29.04.2017 15:51

Laimīgu uzvaru "SynotTip" Virslīgā izcīnīja "Metta"/LU, kas izbraukumā atspēlējās, guva fantastiskus vārtus, neielaida pendeli un tomēr izrāva trīs punktus pret 1. līgas čempioni "Babīti"/"Dinamo" - 2:1. Mājiniekiem izcēlās Pavels Močaļins, bet viesiem vārtus guva Eduards Emsis un Ņikita Ivanovs.

Pirmā spēle Virslīgā uz dabīgā seguma - "Liepāja" uzņems čempionu "Spartaku" (9) 29.04.2017 11:16

Aprīļa izskaņā "SynotTip" Virslīgā beidzot norisināsies pirmā spēle uz dabīgā laukuma – "Liepāja" plkst. 18:00 tiksies ar Jūrmalas "Spartaku". Savukārt plkst. 14:00 gaidāma intriģējoša cīņa par ietekmi tabulas lejasgalā – debitante "Babīte"/"Dinamo" uzņems "Mettu"/LU.

Latvijas titulētākais klubs "Skonto" FC tiks izlikts pārdošanā (35) 28.04.2017 14:12

Latvijas Futbola federācijas (LFF) kongresā Latvijas Universitātes Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā viens no jautājumiem bija fakts, ka pārdošanā tiks izlikts Latvijas titulētākais klubs ''Skonto FC'', šodien paziņoja maksātnespējas administrators.

Šabalam asprātīgi vārti un nopelnīta pendele, "Riga" sper soli pretī finālam (5) 26.04.2017 19:52

Soli pretī Latvijas kausa finālam spēra "Riga" FC, kas pusfināla pirmajā mačā ar 2:0 savā laukumā pieveica valsts čempionu Jūrmalas "Spartaku". Valērijs Šabala iesita uzvaras vārtus un nopelnīja 11 metru soda sitienu, kuru realizēja slovēnis Renē Miheličs.

Uldriķis atkal iesit, "Ventspils" 90. minūtē izrauj neizšķirtu (7) 26.04.2017 19:50

Latvijas kausa pusfināla pirmajā spēlē RFS un "Ventspils" cīnījās neizšķirti – 1:1. Mājiniekus 85. minūtē ar tālsitienu vadībā izvirzīja Roberts Uldriķis, tomēr pēc piecām minūtēm kurzemniekiem izdevās izcelties pēc stūra sitiena.

"Riga" un RFS cīņā par Eirokausiem un pirmo kausa finālu komandu vēsturē (16) 26.04.2017 09:59

Šovakar ar pirmajām pusfinālspēlēm sāksies cīņa par iekļūšanu Latvijas kausa finālā futbolā. RTU stadionā "Riga" uzņems Latvijas čempionu Jūrmalas "Spartaku", savukārt sešas reizes kausu ieguvusī "Ventspils" Kauguru vidusskolā tiksies ar RFS. Abu maču sākums paredzēts plkst. 18:00.