Nākamā lapa

Šabalam asprātīgi vārti un nopelnīta pendele, "Riga" sper soli pretī finālam (5) 26.04.2017 19:52

Soli pretī Latvijas kausa finālam spēra "Riga" FC, kas pusfināla pirmajā mačā ar 2:0 savā laukumā pieveica valsts čempionu Jūrmalas "Spartaku". Valērijs Šabala iesita uzvaras vārtus un nopelnīja 11 metru soda sitienu, kuru realizēja slovēnis Renē Miheličs.

Uldriķis atkal iesit, "Ventspils" 90. minūtē izrauj neizšķirtu (7) 26.04.2017 19:50

Latvijas kausa pusfināla pirmajā spēlē RFS un "Ventspils" cīnījās neizšķirti – 1:1. Mājiniekus 85. minūtē ar tālsitienu vadībā izvirzīja Roberts Uldriķis, tomēr pēc piecām minūtēm kurzemniekiem izdevās izcelties pēc stūra sitiena.

"Riga" un RFS cīņā par Eirokausiem un pirmo kausa finālu komandu vēsturē (16) 26.04.2017 09:59

Šovakar ar pirmajām pusfinālspēlēm sāksies cīņa par iekļūšanu Latvijas kausa finālā futbolā. RTU stadionā "Riga" uzņems Latvijas čempionu Jūrmalas "Spartaku", savukārt sešas reizes kausu ieguvusī "Ventspils" Kauguru vidusskolā tiksies ar RFS. Abu maču sākums paredzēts plkst. 18:00.

Izlases nesenais kandidāts Vorobjovs cieta avārijā, kurā gāja bojā cilvēks (8) 24.04.2017 00:05

Latvijas futbola izlases nesenais kandidāts un "SynotTip" Virslīgas klubu RFS pārstāvošais Sergejs Vorobjovs pirms pāris nedēļām pasažiera statusā cieta autoavārijā, kurā gāja bojā cilvēks.

Spēcīgā vējā, lietū un sniegā "Riga" izrauj uzvaru pār RFS (8) 22.04.2017 19:55

Latvijas "SynotTip" Virslīgas piektās kārtas noslēdzošajā spēlē "Riga FC" ar 1:0 ekstremālos apstākļos Hanzas vidusskolas laukumā pārspēja RFS. Vienīgos vārtus guva igauņu leģionārs Bogdans Vaštšuks.

Kurzemes derbijā divi noraidījumi, divi ātri vārti un neizšķirts (21) 22.04.2017 17:52

"SynotTip" futbola Virslīgas spēlē "Ventspils" un "Liepāja/Mogo" nospēlēja neizšķirti 1:1. Abi vārti tika gūti mača sākumā, kad Ģirts Karlsons sita savos vārtos, bet Tosins Aijeguns guva ceturtos vārtus šosezon. Abas komandas maču pabeidza desmit vīru sastāvā.

Debitante "Babīte" divreiz nenosargā vadību pret čempioniem (10) 22.04.2017 15:50

SynotTip Latvijas Virslīgā pie pirmās uzvaras tomēr netika debitante "Babīte/Dinamo", kas divas reizes izvirzījās vadībā, taču cīnījās neizšķirti 2:2 ar pašreizējo Latvijas čempionu un turnīra tabulas līderi Jūrmalas "Spartaku".

Kurzemes derbiju uzņems "Ventspils", Rīgas derbijā RFS pret "Riga FC" (5) 22.04.2017 11:32

SynotTip Latvijas Virslīgā futbolā šodien tiks aizvadītas trīs spēles. Pulksten 14:00 čempions Jūrmalas "Spartaks" uzņems debitanti "Babīti/Dinamo", 16:00 "Ventspils" Kurzemes derbijā uzņems "Liepāju/Mogo", bet 18:00 RFS Rīgas derbijā uzņems "Riga FC".

"Jelgava" otrajā puslaikā parāda raksturu un salauž "Mettu/LU" (11) 21.04.2017 20:50

Šovakar "Synottip" futbola virslīgas pirmajā 5. kārtas spēlē ''Metta/LU'' savās mājās zaudēja viesiem no Jelgavas 1:3. Pēc pirmā puslaika rīdzinieki bija vadībā, taču minimālu pārsvaru nespēja noturēt.

Vai "Metta"/LU noņems arī Kurtejana skalpu? (7) 21.04.2017 08:50

Šovakar plkst.19:00 Hanzas vidusskolas laukumā "SynotTip" futbola Virslīgas 5. kārtas pirmajā spēlē "Metta"/LU uzņems "Jelgavu", kuras galvenais treneris Aleksandrs Kurtejans sezonu nav sācis tā, kā to vēlētos.

Indriksons paziņo par LFF prezidenta amata atstāšanu 2018. gada pavasarī (50) 19.04.2017 17:17

Jaunā Latvijas izlases galvenā trenera Aleksandra Starkova preses konferencē ilggadējais LFF prezidents Guntis Indriksons paziņoja, ka nolēmis atkāpties no sava amata. Viņš to izdarīs nākamajā gadā, kad arī notiks jaunā prezidenta vēlēšanas.

Spēles laikā nesodītais Freimanis saņem trīs spēļu diskvalifikāciju (14) 19.04.2017 16:42

"SynotTip" futbola Virslīgas vienības "Jelgavas" kapteinis Gints Freimanis nevarēs piedalīties trīs nākamajās turnīra spēlēs, lēmusi Latvijas Futbola federācijas Disciplinārlietu komisija. Viņš sodīts par savā soda laukumā veiktu sitienu pretiniekam, turklāt jāuzsver, ka spēles laikā Freimanim šajā epizodē sods netika fiksēts un pendele par labu "Spartakam" netika nozīmēta.

Virslīgā pirmais atlaistais treneris - "Riga FC" atbrīvojas no Volčeka (31) 19.04.2017 15:10

SynotTip Latvijas Virslīgā futbolā atlaists pirmais treneris. Bagātā "Riga FC", kas ar vienu uzvaru četrās spēlēs ieņem tikai sesto vietu, pārtraukusi attiecības ar Vladimiru Volčeku, portāls Sportacentrs.com noskaidroja pēc sazināšanās ar klubu.

LFF saņem informāciju par "Babītes" iepriekšējo spēli, klubs aizdomas noliedz (28) 18.04.2017 17:59

Totalizatoru likmju monitoringa organizācija FederBet savā profilā sociālo tīklu vietnē Facebook paziņoja, ka novērojusi ļoti aizdomīgas koeficientu svārstības "SynotTip" Virslīgas nesenajā spēlē starp "Babīti"/"Dinamo" un "Ventspili", kurā tika fiksēta pirmā sagrāve šosezon – 4:0 kurzemnieku labā.

"Metta/LU" nenotur 2:0, "Riga" izrauj neizšķirtu (78) 16.04.2017 17:56

Pirmajās Lieldienās Latvijas futbola čempionāta "Synottip" Virslīgas 4. kārtas noslēdzošajā spēlē ļoti interesantā spēlē RTU laukumā "Metta/Latvijas Universitāte" aizvadīja lielisku pirmo puslaiku, izvirzoties vadībā ar 2:0, taču otrajā "Riga FC" milzīga spiediena rezultātā izvilka neizšķirtu - 2:2.

Lieldienās kaimiņu cīņa: "Riga" pret "Mettu/LU" (6) 16.04.2017 11:51

Šodien ''SynotTip'' futbola Virslīgas turnīrā tiks izspēlēta pēdējā 4. kārtas spēle, kurā "Riga" FC savā laukumā RTU stadionā uzņems ''Metta/LU''. Mača sākums pulksten 16:00, tiešraide portālā Sportacentrs.com.

Uldriķis iesit vienīgos vārtus un nodrošina uzvaru pret "Liepāju" (192) 15.04.2017 19:58

Otro sezonas zaudējumu "SynotTip" Virslīgas ietvaros cieta "Liepāja"/"Mogo", minimāli savā laukumā piekāpjoties pret RFS. Kamēr pirmais puslaiks varēja likties salīdzinoši garlaicīgs, otrais bija pilns vārtus gūšanas iespējām, no kurām viena arī tika izmantota. Jaunais uzbrucējs Roberts Uldriķis nu dala rezultatīvākā spēlētāja godu līgā.

"Babīte" neiesit tukšos, Aijeguns ar hat-trick nokārto "Ventspils" uzvaru (7) 15.04.2017 16:51

Vēl vienu pārliecinošu uzvaru svinēja "Ventspils", kas pirmoreiz vēsturē oficiālā spēlē tikās ar "Babīti"/"Dinamo" un "SynotTip" Virslīgas ietvaros debitantus sagrāva ar rezultātu 4:0. Pašā mača sākumā mājinieku pussargs Aleksejs Grjaznovs neiesita tukšos vārtos, toties puslaika turpinājumā Tosins Aijeguns 14 minūtēs tika pie hat-trick.

"Liepāja" pēc fiasko kausā uzņems RFS, "Babītei" pirmā cīņa pret "Ventspili" (6) 15.04.2017 12:20

Dienā, kad Latviju starp Lielo Piektdienu un Pirmajām Lieldienām pārsteidzis sniegs, "SynotTip" Virslīgā paredzētas divas spēles. Plkst. 15:00 debitante "Babīte"/"Dinamo" uzņems "Ventspili", bet plkst. 18:00 "Liepāja"/"Mogo" savā laukumā tiksies ar RFS. Abu spēļu tiešraides portālā Sportacentrs.com, bet maču no Liepājas varēsiet vērot arī Sportacentrs.com TV kanālā.

"Spartaks" otro reizi īsā laikā apspēlē "Jelgavu" (12) 14.04.2017 17:50

''SynotTip'' futbola Virslīgas 4. kārtas spēlē divi dažādi puslaiki bija vērojami Olaines mākslīgā seguma laukumā, kur Jūrmalas ''Spartaks'' pirmajā puslaikā pelnīti ieguva 2:0 pārsvaru, bet otrajā spēles daļā smagi strādāja, lai trīs punktus pret ''Jelgavu'' noturētu, kas arī veiksmīgi izdevās - 2:1.

Čempions un līderis "Spartaks" viesos pie sudraba medaļniekiem (9) 14.04.2017 10:46

SynotTip Latvijas Virslīgā futbolā šodien sāksies ceturtā kārta, un to ievadīs pagājušās sezonas čempiona Jūrmalas "Spartaka" viesošanās pie sudraba medaļnieces "Jelgavas". Komandas pirms nedēļas tikās Latvijas kausā. Sākums pulksten 16:00, tiešraide Sportacentrs.com TV.

LFF gatavo Liepājas stadionu kā rezerves variantu (76) 13.04.2017 21:17

Latvijas Futbola federācija (LFF) aktīvi turpina risināt situāciju ar negaidītajiem notikumiem Skonto stadionā Rīgā, kas apdraud Latvijas un Portugāles izlašu spēles sekmīgu norisi 9. jūnijā Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas cikla ietvaros. LFF aktuālo rīcību un soļus skaidro LFF izpilddirektors Edgars Pukinsks.

Fedotovs: ""Riga'' grib spēlēt sabalansētu futbolu, nevis vienkārši dauzīt bumbu'' (5) 13.04.2017 17:37

“Riga” FC sastāvu papildinājis 25 gadus vecs Ukrainas futbolists Vitālijs Fedotovs, kurš Rīgā jau ir vairākas nedēļas, atzīmējot, ka viņam patiesi patīk dzīvot Latvijā – visapkārt ir patīkams miers un ar iejušanos komandā nav nekādu problēmu.

LFF nosūtījusi vēstuli UEFA, apsaimniekotājs pēta lampu un krēslu cenas (56) 12.04.2017 19:01

Latvijas Futbola federācijas (LFF) izpilddirektors Edgars Pukinsks sarunā ar Sportacentrs.com pastāstīja, ka LFF nosūtījusi oficiālu vēstuli UEFA ar jautājumu, par iespēju izskatīt Liepājas stadionu kā alternatīvo Latvijas un Portugāles izlašu spēles norises vietu. Vienlaikus prioritāte joprojām ir spēles aizvadīšana "Skonto" stadionā, un apsaimniekotājs "Fitnesa parks" jau esot sācis cenu aptauju lampu un krēslu iegādei.

"Riga" bez lielām problēmām uzvar "Daugavpili" un turpina cīņu par kausu (2) 09.04.2017 15:53

Latvijas kausa izcīņā futbolā pusfinālā iekļuva arī "Riga", kas savā laukumā ar rezultātu 3:0 bez lielām problēmām apspēlēja no Virslīgas izkritušo "Daugavpili". Pa vārtiem guva Hizirs Apajevs, Andrejs Kovaļovs un Armands Pētersons. Pusfinālā rīdzinieki cīnīsies ar Latvjas čempionu Jūrmalas "Spartaku".

"Spartaks" 91. minūtē izslēdz kausu speciālisti "Jelgavu" (11) 08.04.2017 17:56

Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfinālā starp Jūrmalas ''Spartaku'' un ''Jelgavu'' piedzīvota dramatiska galotne. Kauguru vidusskolas mākslīgā seguma laukumā mājiniekiem uzvaru 91. minūtē izrāva Dmitrijs Platonovs, kas nozīmē, ka jelgavniekiem nebūs iespēja trofeju iegūt ceturto gadu pēc kārtas.

Kurakins: "Daugavpils komanda ir ļoti talantīga" 07.04.2017 12:15

''Riga'' FC sagatavojusi vārtsarga Vladislava Kurakina komentāru par sāpīgo zaudējumu iepriekšējā spēlē, kā arī par gaidāmo cīņu svētdien Latvijas kausa izcīņā pret Daugavpils komandu. Vladislavs neslēpj: ''Nākamā spēle obligāti ir jāuzvar''.

Latvijas kausa fināls notiks "Skonto" stadionā (22) 07.04.2017 11:14

Latvijas Futbola federācija (LFF) informē, ka par 2016./2017. gada sezonas Latvijas kausa izcīņas turnīra finālspēles norises vietu izvēlēts Skonto stadions Rīgā. Turnīra izšķirošais mačs notiks trešdien, 17. maijā, bet spēles sākuma laiks tiks paziņots vēlāk.

"Babītē" uzbrucējs no Krievijas Premjerlīgas, jauniņie arī Liepājā un Rīgā (29) 06.04.2017 17:06

"SynotTip" Virslīgā ziemas pāreju periods noslēdzās 3. martā, taču vēl līdz 4. aprīlim komandas varēja pieteikt brīvos aģentus, ar kuriem noslēgti profesionālie līgumi. Viens no šādiem piemēriem ir Aleksandrs Cauņa, taču slinkojušas nav arī citas vienības – piemēram, "Babītes"/"Dinamo" pieteikumā parādījies kotdivuāriešu uzbrucējs Moameds Konatē.

Rihertam un Kaļiņinam naudas sods un divu spēļu diskvalifikācija (10) 05.04.2017 14:55

LFF Disciplinārlietu komisijas sēdē šodien izskatīta situācija, kurā 3. kārtas ''SynotTip'' futbola Virslīgas spēlē izvērtās konflikts starp ''Metta/LU'' galveno treneri Andri Rihertu un RFS galveno treneri Andreju Kaļiņinu. Abiem treneriem piešķirta divu spēļu diskvalifikācija.

"Liepājas" dublieri grauj ar 10:0 un 7:0, visas uzvaras arī RFS-2 (2) 04.04.2017 21:38

Pirmās trīs spēļu kārtas noslēgušās arī Virslīgas dublieru čempionātā, kur pagaidām vienīgās divas komandas, kuras vēl nav zaudējušas punktus, ir "Liepāja-2" un RFS-2.

"Babīte/Dinamo" dodas uz treniņnometni Čehijā (5) 03.04.2017 15:07

Latvijas futbola čempionāta "SynotTip" Virslīgas debitante "Babīte/Dinamo" divu nedēļu pārtraukumā pirms ceturtās kārtas dosies uz treniņnometni Čehijā, kur arī paredzēts aizvadīt trīs pārbaudes spēles, ziņo klubs.

"Metta/LU" sakauj RFS, abus galvenos trenerus izraida no spēles (29) 02.04.2017 18:54

"SynotTip" futbola Virslīgā "Metta/Latvijas Universitāte" parūpējusies par pirmo patiešām lielo sensāciju šosezon, ar 3:1 pārspējot RFS, lai gan mača sākumā nonāca iedzinējos. RFS divās spēlēs pret potenciālajām pastarītēm "Metta/LU" un "Babīti" ieguvusi tikai vienu punktu.

Gorkšam noraidījums, "Spartakam" uzvara mājās pret "Riga" (66) 02.04.2017 15:52

SynotTip Virslīgā otro uzvaru pēc kārtas izcīnīja pašreizējais čempions Jūrmalas "Spartaks", kas ar 2:0 pieveica "Riga FC". Pa vieniem vārtiem katrā puslaikā iesita Jevgeņijs Kozlovs. 52. minūtē noraidījumu nopelnīja Kaspars Gorkšs, kurš pārkāpa noteikumus pret Edgaru Gauraču.

Čempioni uzņems "Riga FC", "Metta/LU" uzņems Uldriķi (17) 02.04.2017 10:57

SynotTip Latvijas Virslīgā futbolā šodien tiks aizvadītas divas trešās kārtas spēles. Čempions Jūrmalas "Spartaks" pulksten 14:00 uzņems "Riga FC", bet trīs stundas vēlāk "Metta/Latvijas Universitāte" spēkosies ar RFS

Skaistā spēlē "Jelgava" nosargā uzvaru pār "Ventspili" (21) 01.04.2017 17:55

SynotTip futbola Virslīgas 3. kārtas ietvaros tikās pērnās sezonas medaļnieki "Ventspils" un "Jelgava". Skatāmā spēlē jelgavniekiem izdevās noturēt minimālu uzvaru 2:1.

"Liepāja/Mogo" bez problēmām apspēlē "Babīti" (21) 01.04.2017 15:50

"SynotTip" futbola Virslīgas 3. kārtas spēlē "Daugavas" stadiona rezerves laukumā "Liepāja/Mogo" aizvadīja pārliecinošu spēli un ar rezultātu 3:1 apspēlēja Latvijas spēcīgākā čempionāta debitanti "Babīte/Dinamo". Pa vārtiem uzvarētājiem guva Valērijs Afanasjevs, Artūrs Karašausks un Dmitrijs Hmizs.

Liepājā Pertija pret Miholapu, Ventspilī pirmais duelis starp medaļniekiem (8) 01.04.2017 01:43

Izlašu pārtraukums ir noslēdzies un jau šodien laukumos atgriezīsies Virslīgas futbols. "SynotTip" Virslīgā 3. kārtas ietvaros sestdien divas spēles - plkst.14:00 "Liepāja"/"Mogo" pret "Babīti"/"Dinamo", bet plkst.16:00 "Ventspils" pret "Jelgavu". Abas spēles tiešraidē Sportacentrs TV un Sportacentrs.com.

Cauņa oficiāli pievienojas RFS, varētu spēlēt jau pēc mēneša (42) 31.03.2017 16:06

"SynotTip" futbola Virslīgas klubs RFS, kas sezonu sācis ar uzvaru un neizšķirtu, šodien paziņojis par līguma parakstīšanu ar Aleksandru Cauņu, kurš kopā ar Maskavas CSKA trīs reizes kļuvis par Krievijas čempionu un spēlējis Čempionu līgas grupu turnīrā.

Rimkus un daudzi citi uz "Ogri", Virslīgas čempions Gubins uz 1. līgu (31) 30.03.2017 22:09

Latvijas Futbola federācija publicējusi 1. līgas komandu ziemas pārejas.