Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:0, Did:0, useCase: 0

KHL 2014/2015

Trešdiena, 3. septembris, 2014 — otrdiena, 5. maijs, 2015

Sacensību jaunumi
 6:1Metallurg M. — OHK Dynamo
 5:4Amur — Admiral
 0:1Avangard — Metallurg Novokuzņecka
 5:4Barys — Salavat Yulaev
 3:2Ak Bars — Avtomobilist
 2:5Lada — Yugra
 4:1Neftekhimik — Traktor
 0:2Severstal — Torpedo
 5:3SKA — Lokomotiv
 4:5 PJokerit — Dinamo Minska
 5:2Slovan — Medvescak
 1:4OHK Dynamo — CSKA
 4:2Dinamo Rīga — Dinamo Minska
 4:2Avangard — Admiral
 6:1Sibir — Metallurg Novokuzņecka
 3:2Avtomobilist — Medvescak
 3:2 PMBarys — Amur
 2:3Metallurg M. — Slovan
 6:1Salavat Yulaev — Vityaz
 1:4Ak Bars — Atlant
 2:3Severstal — Traktor
 1:3Torpedo — Yugra
 3:2SKA — HC Sochi
 3:2Jokerit — Lokomotiv
 2:5Dinamo Rīga — Lokomotiv
 8:5Avangard — Vityaz
 1:3Avtomobilist — Slovan
 4:0Barys — Admiral
 4:1Metallurg M. — Atlant
 3:5Salavat Yulaev — Amur
 4:2Ak Bars — Medvescak
 4:3 PLada — Neftekhimik
 2:3Severstal — OHK Dynamo
 4:3CSKA — Yugra
 4:5 PMTorpedo — Traktor
 5:2SKA — Dinamo Minska
 3:0Jokerit — HC Sochi
 2:3 PMetallurg Novokuzņecka — Sibir
 1:2Dinamo Rīga — HC Sochi
 4:1Avangard — Amur
 3:4 PMAvtomobilist — Atlant
 0:2Barys — Vityaz
 6:0Metallurg M. — Medvescak
 6:4Salavat Yulaev — Admiral
 4:2Severstal — Yugra
 4:3Ak Bars — Slovan
 2:0CSKA — Traktor
 4:2Neftekhimik — Lada
 3:2Dinamo Minska — Atlant
 2:3Neftekhimik — Dinamo Rīga
 2:5Metallurg Novokuzņecka — Barys
 3:5Sibir — Avangard
 1:2Traktor — Jokerit
 6:1Vityaz — Avtomobilist
 2:4Lada — SKA
 1:4Lokomotiv — Metallurg M.
 3:2OHK Dynamo — Ak Bars
 0:2Amur — Salavat Yulaev
 3:2Dinamo Minska — CSKA
 2:3 PMSlovan — Torpedo
 5:2Medvescak — Severstal
 3:2 PLada — Dinamo Rīga
 2:3Amur — Salavat Yulaev
 2:1 PMetallurg Novokuzņecka — Avangard
 4:1Sibir — Barys
 2:6Traktor — SKA
 1:2 PYugra — Jokerit
 2:3 PMLokomotiv — Ak Bars
 1:4Vityaz — Metallurg M.
 6:3HC Sochi — Avtomobilist
 0:3Atlant — CSKA
 0:3Slovan — Severstal
 1:4Medvescak — Torpedo
 2:1 PMTraktor — Dinamo Rīga
 0:4Amur — Avangard
 3:2Admiral — Barys
 3:2Metallurg Novokuzņecka — Salavat Yulaev
 3:4Yugra — SKA
 2:0Lokomotiv — Avtomobilist
 5:7Neftekhimik — Jokerit
 0:5HC Sochi — Ak Bars
 0:1 PMOHK Dynamo — Metallurg M.
 2:1 PMAmur — Avangard
 4:2Admiral — Barys
 3:1Atlant — Torpedo
 3:4 PMDinamo Minska — Severstal
 2:3Medvescak — CSKA
 5:2Yugra — Dinamo Rīga
 3:1Sibir — Salavat Yulaev
 1:2Lada — Jokerit
 1:5Neftekhimik — SKA
 1:2HC Sochi — Metallurg M.
 2:3 PVityaz — Ak Bars
 4:2OHK Dynamo — Avtomobilist
 2:5Atlant — Severstal
 3:0Dinamo Minska — Torpedo
 1:4Slovan — CSKA
 1:0 PBarys — Metallurg Novokuzņecka
 4:1OHK Dynamo — Traktor
 5:1Medvescak — Lada
 4:2Avangard — Lokomotiv
 4:2Dinamo Rīga — Atlant
 2:3Avtomobilist — Metallurg Novokuzņecka
 2:1Metallurg M. — Sibir
 2:4Salavat Yulaev — OHK Dynamo
 3:4 PMYugra — Traktor
 3:1Ak Bars — Amur
 2:3 PMSeverstal — Neftekhimik
 1:2 PTorpedo — Dinamo Minska
 3:0CSKA — Lada
 4:3SKA — Admiral
 3:4Jokerit — Vityaz
 3:4 PMBarys — Lokomotiv
 1:4Slovan — Medvescak
 0:1 PMDinamo Rīga — Vityaz
 2:3 PAvtomobilist — Sibir
 7:2Metallurg M. — Amur
 1:2 PMAk Bars — Metallurg Novokuzņecka
 1:3Severstal — Dinamo Minska
 3:0Torpedo — Lada
 0:1HC Sochi — OHK Dynamo
 6:3CSKA — Neftekhimik
 5:4SKA — Atlant
 7:3Jokerit — Admiral
 5:2Salavat Yulaev — Lokomotiv
 4:2Traktor — Yugra
 1:3Medvescak — Slovan
 4:2Dinamo Rīga — Admiral
 8:1Avangard — HC Sochi
 3:1Avtomobilist — Amur
 1:2Barys — OHK Dynamo
 4:1Metallurg M. — Metallurg Novokuzņecka
 5:2Ak Bars — Sibir
 4:3Severstal — Lada
 7:1SKA — Vityaz
 5:6 PTorpedo — Neftekhimik
 2:0CSKA — Dinamo Minska
 4:2Jokerit — Atlant
 3:2Jokerit — Dinamo Rīga
 4:1Lokomotiv — HC Sochi
 3:2 PMSlovan — Dinamo Minska
 1:5Medvescak — SKA
 4:5Amur — Severstal
 4:1Admiral — Torpedo
 2:3Sibir — CSKA
 1:4Avtomobilist — Metallurg M.
 2:4Traktor — Avangard
 1:2Yugra — Barys
 0:2Lada — Salavat Yulaev
 2:3Neftekhimik — Ak Bars
 6:4OHK Dynamo — Vityaz
 5:1Slovan — Dinamo Rīga
 3:4 PAtlant — Jokerit
 0:5Medvescak — SKA
 2:7Amur — Torpedo
 5:4 PMAdmiral — Severstal
 1:6Metallurg Novokuzņecka — CSKA
 3:5Avtomobilist — Ak Bars
 4:6Traktor — Barys
 3:2Yugra — Avangard
 3:2Lada — Metallurg M.
 0:4Neftekhimik — Salavat Yulaev
 4:2Lokomotiv — OHK Dynamo
 3:2Medvescak — Dinamo Rīga
 4:3Atlant — SKA
 2:3Dinamo Minska — Jokerit
 0:5Admiral — CSKA
 1:6Metallurg Novokuzņecka — Torpedo
 1:0Sibir — Severstal
 1:2 PTraktor — Salavat Yulaev
 1:2Yugra — Metallurg M.
 3:4Neftekhimik — Avangard
 2:1 PMLada — Barys
 2:1Ak Bars — Avtomobilist
 3:2Vityaz — Lokomotiv
 2:1 POHK Dynamo — HC Sochi
 1:3Dinamo Rīga — Dinamo Minska
 1:2Amur — CSKA
 2:3Sibir — Torpedo
 3:7Metallurg Novokuzņecka — Severstal
 1:2Yugra — Salavat Yulaev
 3:1Lada — Avangard
 4:5 PMNeftekhimik — Barys
 7:2SKA — Slovan
 2:3Jokerit — Medvescak
 2:4Vityaz — HC Sochi
 2:0OHK Dynamo — Lokomotiv
 1:4Dinamo Rīga — Slovan
 2:3Atlant — Jokerit
 5:2SKA — Medvescak
 3:2 PMAvtomobilist — Traktor
 3:4Metallurg M. — Admiral
 3:4Severstal — Vityaz
 6:2CSKA — HC Sochi
 3:1Torpedo — OHK Dynamo
 2:3 PLada — Ak Bars
 4:3Dinamo Rīga — Medvescak
 0:2Avangard — Metallurg Novokuzņecka
 6:3Barys — Sibir
 7:2Salavat Yulaev — Amur
 4:1SKA — Jokerit
 4:1Dinamo Minska — Slovan
 5:1Avtomobilist — Admiral
 5:4Metallurg M. — Yugra
 1:4Neftekhimik — Lada
 3:0Ak Bars — Traktor
 1:0CSKA — Vityaz
 4:1Avangard — Amur
 4:5 PMBarys — Metallurg Novokuzņecka
 2:3Salavat Yulaev — Sibir
 5:1OHK Dynamo — Severstal
 3:4 PMLokomotiv — Torpedo
 5:2Atlant — Medvescak
 2:4Slovan — Jokerit
 2:1SKA — Dinamo Rīga
 1:0Avtomobilist — Yugra
 6:1Metallurg M. — Traktor
 4:3Ak Bars — Admiral
 1:3Avangard — Sibir
 5:0Barys — Amur
 3:0Salavat Yulaev — Metallurg Novokuzņecka
 5:3Lokomotiv — Severstal
 2:6HC Sochi — CSKA
 3:2Vityaz — Torpedo
 2:3 PMDinamo Minska — Atlant
 1:0Medvescak — Slovan
 5:2Jokerit — Dinamo Rīga
 3:4Lada — Traktor
 3:4 PNeftekhimik — Yugra
 2:3 PMTorpedo — Severstal
 4:3SKA — CSKA
 0:2Amur — HC Sochi
 1:4Admiral — OHK Dynamo
 2:5Metallurg Novokuzņecka — Vityaz
 1:4Sibir — Lokomotiv
 2:6Salavat Yulaev — Avangard
 2:1 PMMetallurg M. — Ak Bars
 4:2Jokerit — Barys
 3:2Traktor — Slovan
 1:2 PYugra — Medvescak
 5:4 PNeftekhimik — Dinamo Minska
 2:1 PMLada — Atlant
 2:3Dinamo Rīga — Barys
 1:0 PMAdmiral — HC Sochi
 2:3Amur — OHK Dynamo
 0:1Metallurg Novokuzņecka — Lokomotiv
 2:3Sibir — Vityaz
 3:2 PMSeverstal — Avtomobilist
 3:2 PSKA — Avangard
 3:2Torpedo — Ak Bars
 2:4Jokerit — Salavat Yulaev
 2:4Traktor — Medvescak
 3:4 PMYugra — Slovan
 2:3Neftekhimik — Atlant
 1:3Lada — Dinamo Minska
 2:1Dinamo Rīga — Salavat Yulaev
 5:4 PMAmur — Lokomotiv
 5:4Admiral — Vityaz
 3:2 PMMetallurg Novokuzņecka — OHK Dynamo
 1:2 PSibir — HC Sochi
 2:1 PMSeverstal — Metallurg M.
 3:2Torpedo — Avtomobilist
 2:3 PMCSKA — Ak Bars
 5:3SKA — Barys
 1:2Jokerit — Avangard
 2:3Traktor — Dinamo Minska
 2:3 PMYugra — Atlant
 1:3Neftekhimik — Slovan
 2:1Lada — Medvescak
 3:2 PMDinamo Rīga — Avangard
 3:4 PMAmur — Vityaz
 2:1 PMAdmiral — Lokomotiv
 1:0Metallurg Novokuzņecka — HC Sochi
 3:5Sibir — OHK Dynamo
 1:2Severstal — Ak Bars
 2:1 PMTorpedo — Metallurg M.
 2:1CSKA — Avtomobilist
 7:2SKA — Salavat Yulaev
 2:1Traktor — Atlant
 2:6Yugra — Dinamo Minska
 4:3 PMNeftekhimik — Medvescak
 3:6Lada — Slovan
 1:2CSKA — Metallurg M.
 1:2HC Sochi — Torpedo
 3:4OHK Dynamo — Dinamo Rīga
 3:0Avangard — Traktor
 2:3 PBarys — Yugra
 2:3 PMSalavat Yulaev — Neftekhimik
 0:1Ak Bars — Metallurg M.
 0:2Vityaz — Jokerit
 3:2 PMLokomotiv — SKA
 2:3 PAtlant — Admiral
 3:2 PMDinamo Minska — Amur
 2:3 PSeverstal — CSKA
 2:0Medvescak — Sibir
 4:2HC Sochi — Dinamo Rīga
 4:1Avangard — Yugra
 2:1Barys — Lada
 3:0Avtomobilist — Neftekhimik
 2:3 PMSalavat Yulaev — Traktor
 1:3Lokomotiv — Jokerit
 1:0Dinamo Minska — Admiral
 4:6Vityaz — SKA
 2:1Atlant — Amur
 2:1 PMMedvescak — Metallurg Novokuzņecka
 3:0Torpedo — CSKA
 2:3Slovan — Sibir
 4:1Lokomotiv — Dinamo Rīga
 1:0Avangard — Lada
 6:5 PMBarys — Neftekhimik
 1:0Avtomobilist — Traktor
 1:3Salavat Yulaev — Yugra
 3:2 PMHC Sochi — Jokerit
 4:2Atlant — Metallurg Novokuzņecka
 4:3 POHK Dynamo — SKA
 1:3Slovan — Amur
 3:4Medvescak — Admiral
 1:4Dinamo Minska — Sibir
 4:2Vityaz — Dinamo Rīga
 5:1Avangard — Neftekhimik
 5:4 PMetallurg M. — Avtomobilist
 3:2Salavat Yulaev — Lada
 6:1Ak Bars — Yugra
 2:1 PMSeverstal — Lokomotiv
 3:1CSKA — Atlant
 4:1Dinamo Minska — Metallurg Novokuzņecka
 1:3OHK Dynamo — Jokerit
 1:2HC Sochi — SKA
 4:1Slovan — Admiral
 2:5Medvescak — Amur
 2:3Avtomobilist — Lokomotiv
 5:3CSKA — Torpedo
 6:0OHK Dynamo — Salavat Yulaev
 1:4Jokerit — Metallurg M.
 4:2Amur — Dinamo Minska
 3:2 PAdmiral — Atlant
 1:0 PMSibir — Slovan
 4:1Barys — Medvescak
 3:5Avtomobilist — Severstal
 3:4 PTraktor — Lokomotiv
 3:2 PYugra — Torpedo
 1:3Lada — HC Sochi
 2:3Neftekhimik — Vityaz
 5:4 POHK Dynamo — Avangard
 1:2SKA — Metallurg M.
 3:0Sibir — Dinamo Rīga
 0:2Amur — Atlant
 6:3Admiral — Dinamo Minska
 2:3Metallurg Novokuzņecka — Medvescak
 6:1Barys — Slovan
 3:2Traktor — Torpedo 
 3:1Yugra — Severstal 
 4:5Lada — Vityaz 
 3:6Neftekhimik — HC Sochi 
 2:3 PMAk Bars — CSKA 
 6:3Metallurg Novokuzņecka — Dinamo Rīga 
 6:2Salavat Yulaev — HC Sochi
 0:1Vityaz — OHK Dynamo
 2:3Yugra — Lada
 0:1Amur — Avtomobilist
 1:5Admiral — Ak Bars
 4:1Sibir — Metallurg M.
 5:4 PMBarys — HC Sochi
 1:2 PMSalavat Yulaev — Avangard
 0:2Torpedo — Atlant
 3:2 PMCSKA — Lokomotiv
 1:4SKA — OHK Dynamo
 3:1Jokerit — Dinamo Minska
 1:2 PMSlovan — Medvescak
 0:1Traktor — Lada
 2:4Yugra — Neftekhimik
 4:1Dinamo Rīga — Dinamo Minska
 1:8Amur — Ak Bars
 1:4Admiral — Avtomobilist
 2:1 PMetallurg Novokuzņecka — Metallurg M.
 1:3Barys — Avangard
 2:4Torpedo — Severstal
 7:0CSKA — Salavat Yulaev
 4:3 PVityaz — Lokomotiv
 4:1Medvescak — Atlant
 6:2Traktor — Neftekhimik
 3:1Dinamo Rīga — OHK Dynamo
 2:1Amur — Metallurg M.
 1:3Metallurg Novokuzņecka — Ak Bars
 3:1Sibir — Avtomobilist
 2:0Torpedo — Lokomotiv
 8:2CSKA — Severstal
 2:1Jokerit — Slovan
 3:6Medvescak — Vityaz
 4:1Lada — Traktor
 3:1Neftekhimik — Yugra
 3:2SKA — Dinamo Minska
 2:4Admiral — Metallurg M.
 3:4Metallurg Novokuzņecka — Avtomobilist
 6:1Sibir — Ak Bars
 5:3Salavat Yulaev — Barys
 4:1Torpedo — Vityaz
 1:2Atlant — Slovan
 0:3Severstal — CSKA
 4:1HC Sochi — Traktor
 4:1OHK Dynamo — Yugra
 2:5Medvescak — Dinamo Minska
 1:0 PMDinamo Rīga — Slovan
 2:1 PMAvangard — Barys
 4:2Lokomotiv — Neftekhimik
 0:2Vityaz — Lada
 3:1Jokerit — SKA
 3:2Admiral — Amur
 1:4Metallurg Novokuzņecka — Sibir
 3:4 PMTorpedo — CSKA
 4:1HC Sochi — Yugra
 4:2Dinamo Rīga — SKA 
 2:1 PAvtomobilist — Barys
 2:6Metallurg M. — Salavat Yulaev
 3:2 PMVityaz — Neftekhimik
 2:4Lokomotiv — Lada
 3:4 PSeverstal — Atlant
 4:2Ak Bars — Avangard 
 1:3Medvescak — Jokerit
 4:2Sibir — Metallurg Novokuzņecka
 3:4Dinamo Rīga — Jokerit
 2:1Amur — Admiral
 3:0Avtomobilist — Salavat Yulaev
 0:4Metallurg M. — Avangard
 3:1Traktor — Lada
 2:4Yugra — Neftekhimik
 2:4Dinamo Minska — HC Sochi
 3:2Ak Bars — Barys
 5:3CSKA — SKA
 3:2 PMOHK Dynamo — Atlant
 1:3Slovan — Lokomotiv
 3:1Medvescak — Vityaz
 5:2Avtomobilist — Avangard
 0:1 PMAk Bars — Salavat Yulaev
 2:4Atlant — HC Sochi
 2:4Lada — Metallurg M.
 3:4 PMSeverstal — Torpedo
 6:2SKA — Metallurg Novokuzņecka
 3:1Jokerit — Sibir
 0:2Slovan — Vityaz
 3:4 PMedvescak — Lokomotiv
 3:1Dinamo Rīga — Amur
 2:1Avangard — Salavat Yulaev
 1:0Dinamo Rīga — Metallurg Novokuzņecka
 4:5 PBarys — Admiral
 2:3 PTraktor — Metallurg M.
 4:0Yugra — Avtomobilist
 2:5Vityaz — Severstal
 1:4Neftekhimik — Ak Bars
 5:4SKA — Sibir
 4:3Dinamo Minska — Medvescak
 4:1HC Sochi — Torpedo
 3:4 PMOHK Dynamo — CSKA
 2:1 PMSlovan — Atlant
 3:2 PMJokerit — Amur
 2:3Dinamo Rīga — Sibir
 3:2Salavat Yulaev — Barys
 5:3OHK Dynamo — Torpedo
 4:3Avangard — Admiral
 3:0Yugra — Metallurg M. 
 3:2 PHC Sochi — Severstal
 2:1 PMVityaz — Atlant
 2:4Jokerit — Ak Bars
 5:0Slovan — Metallurg Novokuzņecka
 7:1SKA — Amur
 2:1Salavat Yulaev — Admiral
 2:3 PMTraktor — Ak Bars
 4:2Lada — Avtomobilist 
 4:5Lokomotiv — Dinamo Minska
 1:3Neftekhimik — Metallurg M.
 4:1HC Sochi — Slovan
 9:1CSKA — Severstal
 3:1Vityaz — Torpedo
 2:5Atlant — Sibir
 2:3 PMOHK Dynamo — Medvescak
 6:1Jokerit — Metallurg Novokuzņecka
 0:2Barys — Avangard
 4:3 PMYugra — Ak Bars
 1:4Neftekhimik — Avtomobilist
 6:2HC Sochi — Medvescak
 3:5Vityaz — Dinamo Minska
 7:2OHK Dynamo — Slovan
 0:4Lokomotiv — CSKA
 4:1Atlant — Dinamo Rīga
 2:1OHK Dynamo — SKA
 0:2Amur — Neftekhimik
 3:0Admiral — Lada
 0:1Metallurg Novokuzņecka — Yugra
 0:1Sibir — Traktor
 2:3 PMSeverstal — HC Sochi
 4:0Dinamo Minska — Salavat Yulaev
 3:5Slovan — Avangard
 3:5Medvescak — Barys
 3:2Ak Bars — Dinamo Rīga
 4:0Avtomobilist — Jokerit
 4:3 PMetallurg M. — SKA
 3:2Amur — Lada
 5:3Admiral — Neftekhimik
 1:6Metallurg Novokuzņecka — Traktor
 5:2Sibir — Yugra
 2:1Severstal — Lokomotiv
 4:6Torpedo — HC Sochi
 1:4Vityaz — CSKA
 6:1Atlant — Salavat Yulaev
 3:2Slovan — Barys
 2:6Medvescak — Avangard
 5:4Metallurg M. — Dinamo Rīga
 1:5Avtomobilist — SKA
 1:2Ak Bars — Jokerit
 2:4Amur — Traktor
 1:2Admiral — Yugra
 5:3Metallurg Novokuzņecka — Lada
 7:2Sibir — Neftekhimik
 2:4Severstal — Vityaz
 1:2Torpedo — Lokomotiv 
 1:6HC Sochi — OHK Dynamo 
 6:2Dinamo Minska — Avangard
 3:4Atlant — Barys 
 3:2 PMSlovan — Salavat Yulaev 
 0:3Avtomobilist — Dinamo Rīga
 3:4Metallurg M. — Jokerit
 3:1Ak Bars — SKA
 1:2CSKA — OHK Dynamo 
 4:3 PMAdmiral — Traktor
 1:3Amur — Yugra
 3:2 PMMetallurg Novokuzņecka — Neftekhimik
 4:3Sibir — Lada 
 3:1Atlant — Avangard 
 5:1Torpedo — Vityaz
 5:2Dinamo Minska — Barys
 2:9HC Sochi — Lokomotiv 
 1:3Medvescak — Salavat Yulaev 
 6:2Slovan — Jokerit
 3:1Jokerit — Dinamo Rīga
 2:3 PMSlovan — Lada
 5:3Medvescak — Neftekhimik
 4:2Lokomotiv — Vityaz
 4:5Dinamo Rīga — CSKA
 1:4Amur — Sibir
 4:6Slovan — Neftekhimik
 1:4Barys — Ak Bars
 3:0Metallurg M. — Avtomobilist
 3:4 PSalavat Yulaev — Avangard
 2:1Traktor — Lada
 5:2Severstal — OHK Dynamo
 3:2 PTorpedo — HC Sochi
 2:1 PMDinamo Minska — SKA
 3:5Amur — Sibir
 6:3Lokomotiv — Atlant
 3:0Avtomobilist — Ak Bars
 7:6 PMMetallurg M. — Barys
 1:0Severstal — HC Sochi
 2:1 PMTorpedo — OHK Dynamo
 3:1CSKA — Avangard
 1:6Slovan — SKA
 2:1 PDinamo Minska — Dinamo Rīga
 2:4Vityaz — Atlant
 2:3Metallurg Novokuzņecka — Amur
 3:1Avangard — Barys
 3:0Sibir — Admiral
 2:3Metallurg M. — Ak Bars
 4:3 PMLada — Yugra
 2:1Lokomotiv — Severstal
 5:3CSKA — HC Sochi
 1:2SKA — OHK Dynamo
 2:3Atlant — Dinamo Rīga
 5:4Dinamo Minska — Vityaz
 6:2Sibir — Amur
 1:4Metallurg Novokuzņecka — Admiral
 4:2Barys — Traktor
 3:2Ak Bars — Yugra
 2:3 PMSeverstal — Torpedo
 4:2Lokomotiv — HC Sochi
 2:3 PMAvtomobilist — Neftekhimik
 2:0Metallurg M. — Lada
 5:2Jokerit — Dinamo Minska
 5:4Medvescak — Slovan
 1:0CSKA — OHK Dynamo
 5:4Metallurg Novokuzņecka — Salavat Yulaev
 4:0Sibir — Avangard
 1:3Metallurg M. — Neftekhimik
 5:2Traktor — Yugra
 3:0Ak Bars — Lada
 1:2 PMSeverstal — Lokomotiv
 5:2HC Sochi — Vityaz
 2:4Atlant — Dinamo Minska
 1:3Jokerit — SKA
 6:3Admiral — Amur
 3:2Dinamo Rīga — Jokerit
 3:2 PAvtomobilist — Lada
 1:3Salavat Yulaev — Barys
 0:4Torpedo — Severstal
 3:2 PCSKA — Vityaz
 3:2Ak Bars — Neftekhimik
 2:4HC Sochi — Lokomotiv
 3:7Avangard — OHK Dynamo
 3:2 PTraktor — Sibir
 3:1Yugra — Metallurg Novokuzņecka
 2:3Atlant — Medvescak
 3:2 PMDinamo Minska — Slovan
 5:2SKA — Torpedo
 3:2Jokerit — Severstal
 3:2Avangard — Ak Bars
 4:1Barys — Avtomobilist
 6:4Traktor — Amur
 3:6Yugra — Admiral
 3:2Salavat Yulaev — Metallurg M.
 6:3Lada — Metallurg Novokuzņecka
 2:3Atlant — OHK Dynamo
 2:3 PVityaz — Medvescak
 0:2Lokomotiv — Slovan
 1:2Neftekhimik — Sibir
 2:3HC Sochi — Dinamo Minska
 2:1Dinamo Rīga — Torpedo
 4:3 PSKA — Severstal
 4:3 PCSKA — Jokerit
 2:1Avangard — Avtomobilist
 2:3Barys — Metallurg M.
 5:3Salavat Yulaev — Ak Bars
 3:1Traktor — Admiral
 4:2Yugra — Amur
 1:3Lada — Sibir
 4:3Lokomotiv — Medvescak
 6:0Neftekhimik — Metallurg Novokuzņecka
 2:1 PVityaz — Slovan
 6:4HC Sochi — Atlant
 2:0Dinamo Rīga — Severstal
 3:2 PMDinamo Minska — OHK Dynamo
 3:4Torpedo — Jokerit
 3:1SKA — CSKA
 1:3Avangard — Metallurg M.
 3:5Salavat Yulaev — Avtomobilist
 3:2Traktor — Metallurg Novokuzņecka
 2:4Yugra — Sibir
 2:1Lada — Admiral
 2:1Neftekhimik — Amur
 2:3 PMDinamo Rīga — SKA
 1:0CSKA — Torpedo
 3:0Dinamo Minska — Lokomotiv
 3:1Atlant — Vityaz
 3:4 PMedvescak — OHK Dynamo
 3:5Slovan — HC Sochi
 4:2Lada — Amur
 1:3Ak Bars — Avtomobilist
 4:1Avangard — Barys
 1:4Sibir — Salavat Yulaev
 1:4Atlant — Lokomotiv
 2:5Dinamo Minska — Vityaz
 0:2Slovan — OHK Dynamo
 3:2 PMedvescak — HC Sochi
 3:4 PMTorpedo — Dinamo Rīga
 3:1Metallurg M. — Ak Bars
 4:1Traktor — Avtomobilist

Spēle pārcelta no 1.decembra

 1:5Yugra — Neftekhimik

Spēle pārcelta no 26. decembra.

 2:4Severstal — SKA
 2:1Jokerit — CSKA
 1:2 PAmur — Admiral
 3:2Barys — Salavat Yulaev
 3:0CSKA — Dinamo Rīga
 2:5Metallurg Novokuzņecka — Sibir
 1:2 PMAvtomobilist — Metallurg M.
 1:0Lokomotiv — Traktor
 2:1Severstal — Jokerit
 0:1 PMTorpedo — SKA
 2:3 PMHC Sochi — Neftekhimik
 3:4 PVityaz — Yugra
 1:2OHK Dynamo — Lada
 4:6Slovan — Dinamo Minska
 2:3Medvescak — Atlant
 4:5 PMAdmiral — Amur
 4:5 PAvangard — Salavat Yulaev
 3:4Severstal — Dinamo Rīga
 3:2Barys — Sibir
 3:0Ak Bars — Metallurg M.
 5:2Lokomotiv — Yugra
 3:2Jokerit — Torpedo
 4:2Vityaz — Traktor
 1:3CSKA — SKA
 2:0OHK Dynamo — Neftekhimik
 4:2Medvescak — Dinamo Minska
 4:5Slovan — Atlant
 1:2 PMAdmiral — Metallurg Novokuzņecka

Spēle pārcelta no 24. decembra.

 3:2Admiral — Metallurg Novokuzņecka

Spēle pārcelta no 25. decembra.

 
 3:1Salavat Yulaev — SKA
 4:2Neftekhimik — Traktor

Spēle pārcelta no 28. decembra.

 2:4Metallurg Novokuzņecka — Amur
 2:1Sibir — Admiral
 3:1Dinamo Rīga — Atlant
 2:4Avangard — CSKA
 3:2 PBarys — Severstal
 1:3Avtomobilist — Traktor
 3:2Metallurg M. — Dinamo Minska
 0:6Salavat Yulaev — Torpedo
 3:1Ak Bars — Yugra
 2:1 PMLokomotiv — Vityaz
 3:0OHK Dynamo — HC Sochi
 1:2 PMSKA — Slovan
 1:4Jokerit — Medvescak
 5:4 PMMetallurg Novokuzņecka — Admiral
 4:1Sibir — Amur
 4:3 PMNeftekhimik — Lada
 1:2Dinamo Rīga — Medvescak
 2:3Avangard — Torpedo
 1:5Barys — CSKA
 4:3 PMAvtomobilist — Dinamo Minska
 5:3Metallurg M. — Yugra
 4:5Salavat Yulaev — Severstal
 2:1Ak Bars — Traktor
 5:2HC Sochi — Vityaz
 1:3SKA — Atlant
 4:0Jokerit — Slovan
 1:0OHK Dynamo — Lokomotiv
 6:0Dinamo Rīga — Slovan
 2:1Admiral — Sibir
 0:3Amur — Metallurg Novokuzņecka
 2:3 PAvangard — Severstal
 2:0Avtomobilist — Yugra
 2:0Metallurg M. — Traktor
 1:2Salavat Yulaev — CSKA
 6:2Lada — Neftekhimik
 2:1Ak Bars — Dinamo Minska
 5:2SKA — Medvescak
 3:2OHK Dynamo — Vityaz
 2:0Jokerit — Atlant
 4:1HC Sochi — Lokomotiv
 2:1Amur — Metallurg Novokuzņecka
 2:4Admiral — Sibir
 2:3Avangard — SKA
 1:2 PMAvtomobilist — Lada
 2:3Traktor — Neftekhimik
 3:2Dinamo Minska — Medvescak
 1:4Ak Bars — OHK Dynamo
 3:2CSKA — Lokomotiv
 4:3Atlant — Slovan
 0:2Salavat Yulaev — Jokerit
 2:4HC Sochi — Barys
 1:3Dinamo Rīga — Avtomobilist
 2:1 PMYugra — Lada
 3:2Neftekhimik — Admiral
 4:3Avangard — Jokerit
 3:0Severstal — Metallurg Novokuzņecka
 2:1Torpedo — Barys
 7:3HC Sochi — Sibir
 2:4Dinamo Rīga — Traktor
 2:3 PMAtlant — Avtomobilist
 2:1Vityaz — Admiral
 3:1Dinamo Minska — Yugra
 0:3Severstal — Sibir
 3:2Torpedo — Metallurg Novokuzņecka
 1:3Metallurg M. — CSKA
 1:3Lada — Avtomobilist
 0:3Lokomotiv — Admiral
 2:4Dinamo Minska — Traktor
 1:2Jokerit — OHK Dynamo
 1:5SKA — Ak Bars
 3:2Vityaz — Amur
 6:1Atlant — Yugra
 3:1SKA — Dinamo Rīga
 3:2 PMMetallurg Novokuzņecka — Barys
 1:2 PMSibir — Avangard
 4:3Metallurg M. — Neftekhimik
 1:2 PYugra — Traktor
 2:1 PLokomotiv — Amur
 4:3 PMSeverstal — Medvescak
 2:1 PMTorpedo — HC Sochi
 12:0CSKA — Slovan
 3:6Vityaz — OHK Dynamo
 1:3Admiral — Salavat Yulaev
 2:3Dinamo Minska — Atlant
 6:2Admiral — Salavat Yulaev
 2:3Metallurg Novokuzņecka — Avangard
 4:0Sibir — Barys
 2:3Avtomobilist — Neftekhimik
 2:1 PMetallurg M. — Traktor
 1:2Ak Bars — Lada
 3:1Torpedo — Slovan
 5:2CSKA — Medvescak
 1:5Vityaz — HC Sochi
 4:3Lokomotiv — OHK Dynamo
 4:3Atlant — Dinamo Minska 
 3:1Admiral — Avangard
 3:5Amur — Barys
 5:2Metallurg Novokuzņecka — Salavat Yulaev
 3:4 PMetallurg M. — Lada
 4:2Traktor — Yugra
 1:2Ak Bars — Neftekhimik
 1:2 PLokomotiv — HC Sochi
 4:2Severstal — Slovan
 3:1Torpedo — Medvescak
 2:1 PMSKA — Jokerit
 0:2CSKA — OHK Dynamo
 2:3Amur — Barys
 2:3 PAdmiral — Avangard
 4:2Sibir — Salavat Yulaev
 3:1Vityaz — Medvescak
 3:4Slovan — Dinamo Rīga
 2:1 PMTraktor — Ak Bars
 1:3Lada — Avtomobilist
 4:2Neftekhimik — Metallurg M.
 3:4HC Sochi — Torpedo
 1:7Dinamo Minska — SKA
 2:3 PMLokomotiv — CSKA
 2:4Atlant — Jokerit
 1:3OHK Dynamo — Severstal
 1:3Medvescak — Dinamo Rīga
 3:0Avangard — Sibir
 2:0Barys — Metallurg Novokuzņecka
 1:2 PMYugra — Ak Bars
 3:4Lada — Metallurg M.
 2:1Lokomotiv — Torpedo
 4:5Neftekhimik — Avtomobilist
 4:5 PMHC Sochi — Severstal
 3:1Dinamo Minska — Jokerit
 1:0Atlant — SKA
 2:1 POHK Dynamo — CSKA
 1:2Amur — Admiral
 1:0Dinamo Minska — Dinamo Rīga
 1:0Barys — Sibir
 4:1Salavat Yulaev — Metallurg Novokuzņecka
 2:4Traktor — Metallurg M.
 1:0Yugra — Avtomobilist
 1:4Lada — Ak Bars
 1:4Vityaz — Severstal
 2:3OHK Dynamo — Torpedo
 2:3 PMHC Sochi — CSKA
 5:2Slovan — SKA
 4:5 PMMedvescak — Jokerit
 7:2Atlant — Dinamo Rīga
 6:0Admiral — Amur
 2:3 PAvangard — Metallurg Novokuzņecka
 4:2Barys — Torpedo
 3:2Salavat Yulaev — Sibir
 3:2 PMTraktor — Avtomobilist
 4:3 PYugra — Metallurg M.
 2:1 PLokomotiv — Severstal
 0:6Neftekhimik — Ak Bars
 1:2 PVityaz — CSKA
 3:1HC Sochi — Lada
 3:1OHK Dynamo — Dinamo Minska
 2:3 PSlovan — Jokerit
restorāni Rīgā - saņem atlaides