Layout: current: getLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource520 ), alternative: getLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource520), Fid:2492, Did:0, useCase: 0
 • Tiesa atceļ vijolnieces Vanesas Mejas četru gadu diskvalifikāciju slēpošanā
  20.jūn. Tiesa atceļ vijolnieces Vanesas Mejas četru gadu diskvalifikāciju slēpošanā(2)
  Sporta arbitrāžas tiesa (CAS) vakar nosprieda, ka Vanesa Meja Vanakorna (36) pati nav vainīga nepareizajos rezultātos, kas viņai ļāva kvalificēties milzu slalomam 2014. gada Soču olimpiskajās spēlēs. Līdz ar to tiek atcelta iepriekš piespriestā četru gadu diskvalifikācija.
 • Latvijas hokeja izlases spēles olimpiādē - gada skatītākās TV pārraides
  12.jan. Latvijas hokeja izlases spēles olimpiādē - gada skatītākās TV pārraides(19)
  Pētījumu kompānija TNS ir apkopojusi 2014. gada skatītākās TV pārraides. Pirmo četrinieku veido sporta notikumi Soču ziemas olimpiskajās spēlēs.
 • Saraksts: Olimpiskie medaļnieki - līderi valsts naudas balvu topā
  11.dec. Saraksts: Olimpiskie medaļnieki - līderi valsts naudas balvu topā(10)
  Decembris ir laiks, kad sportā tiek noteikti labākie. Zināms rādītājs ir arī naudas balvas apmērs, ko piešķir valsts par sportistu sasniegumiem. Lielākās naudas balvas šogad saņem renes sporta veidu pārstāvji, kuri izcīnīja medaļas Soču olimpiskajās spēlēs. Skeletona sudraba ieguvējs Martins Dukurs šajā topā ieņem pirmo vietu (111 884 eiro), viņam seko bobslejisti Oskars Melbārdis un Daumants Dreiškens (pa 101 999), kā arī kamaniņu sporta brāļi Šici (pa 100 651).
 • Iznākusi grāmata par latviešiem Soču olimpiskajās spēlēs
  26.nov. Iznākusi grāmata par latviešiem Soču olimpiskajās spēlēs
  Siguldas Valsts ģimnāzijā šonedēļ notika grāmatas "Latvijas leģendas IV" atklāšanas svētki. Grāmata veltīta ziemas olimpiskajām spēlēm un olimpiešiem, kuri ar saviem sasniegumiem, uzvarām un cīņas sparu Latvijas valsts vārdu ir nesuši pasaulē. Krāsaini attēli un aizraujoši stāsti par mums nozīmīgām personībām - brāļiem Dukuriem, Elīzu Tīrumu, Andri un Juri Šiciem un citiem - motivēs ne tikai topošos sportistus, bet jebkuru lasītāju.
 • Slavenā vijolniece diskvalificēta uz četriem gadiem kalnu slēpošanā
  11.nov. Slavenā vijolniece diskvalificēta uz četriem gadiem kalnu slēpošanā(13)
  Starptautiskā Slēpošanas federācija (FIS) uz četriem gadiem diskvalificējusi olimpisko kalnu slēpotāju Vanesu Vanakornu, kura vairāk pazīstama kā vijolniece Vanesa Meja (36). Šodien bargais sods uzlikts par to, ka olimpiskajā kvalifikācijā viņas rezultāti tika viltoti - jūlijā par to jau sodīja vairākus funkcionārus.
 • Noteikti izcilnieki pēdējās divās olimpiskajās spēlēs
  07.nov. Noteikti izcilnieki pēdējās divās olimpiskajās spēlēs(6)
  Nacionālo olimpisko komiteju asociācija šodien Ģenerālajā asamblejā Bangkokā pasniedza savas balvas 2014. un 2012. gada olimpisko spēļu izcilniekiem.
 • Vijolniece Vanesa Meja uz Soču olimpiādi tikusi ar viltotiem rezultātiem
  11.jūl. Vijolniece Vanesa Meja uz Soču olimpiādi tikusi ar viltotiem rezultātiem(4)
  Slovēnijas Slēpošanas asociācija diskvalificējusi uz četriem gadiem četrus slovēņu slēpošanas funkcionārus, kuri viltojuši slavenās vijolnieces Vanesas Mejas olimpiskās kvalifikācijas rezultātus milzu slalomā. Sportiskā vijolniece Soču olimpiskajām spēlēm kvalificējās pēdējā brīdī Slovēnijā, bet olimpiādē no finišējušajām pārliecinoši palika pēdējā vietā.
 • Latvijas olimpieši tiekas ar Saeimas apmeklētājiem
  19.mai. Latvijas olimpieši tiekas ar Saeimas apmeklētājiem(1)
  Saeimas nama apmeklētāji sestdien Muzeju naktī tikās ar mūsu olimpiešiem. Kopumā sešu stundu laikā Saeimas nams pulcēja vairāk nekā trīs tūkstošus apmeklētāju, informē mūsu likumdevēja preses dienests.
 • Prezidents Kols: "Vēlamies turpināt sadarbību ar Prūsi"
  20.mar. Prezidents Kols: "Vēlamies turpināt sadarbību ar Prūsi"(5)
  Latvijas Bobsleja un skeletona federācijas prezidents Jānis Kols (55) sarunā ar "Latvijas Avīzi" atzīst, ka finasiālā situācija ļauj ar cerībām raudzīties uz nākamo olimpisko ciklu. Ar bobsleja izlases galveno treneri, visticamāk, netiks slēgts oficiāls līgums, jo 8 gadus nevainojami darbojusies džentelmeņu vienošanās.
 • Ventspils sveiks Prūsi un Puķīti ar panākumiem olimpiskajās spēlēs
  14.mar. Ventspils sveiks Prūsi un Puķīti ar panākumiem olimpiskajās spēlēs
  Sestdien, 15.martā, plkst. 16:50 pirms Baltijas Basketbola līgas ceturtdaļfinālspēles starp BK "Ventspils" – "Šiauliai" BC (Lietuva) Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs sveiks šorttrekistu Roberto Puķīti ar izcīnīto 15.vietu 1500m distancē un Latvijas bobsleja izlases galveno treneri Sandi Prūsi ar viņa bobsleja četrnieka komandas iegūto sudraba medaļu Soču ziemas olimpiskajās spēlēs, informē kurzemnieku pilsētas preses dienests.
 • lasīt vairāk
restorāni Rīgā - saņem atlaides