Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource520 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource520), Fid:2492, Did:0, useCase: 0

Melbārdis pieļauj, ka Sočos bija viņa pēdējās olimpiskās spēles

Melbārdis pieļauj, ka Sočos bija viņa pēdējās olimpiskās spēles
Oskars Melbārdis
Foto: Romāns Kokšarovs, F64

Latvijas bobsleja pilots Oskars Melbārdis, kura pilotētais četrinieks Soču olimpiskajās spēlēs sarūpēja Latvijai sudraba medaļas, pieļāvis, ka viņa bobslejista karjerā aizvadītās olimpiskās spēles varētu būt pēdējās.

"Varianti pašlaik ir visādi, bet pieļauju, ka šī bija mana pēdējā olimpiāde," sarunā ar aģentūru LETA sacīja Melbārdis. "Jāskatās, kā viss veidosies - kādi būs treneri, kas būs vadībā, kas paliks no mūsu šī brīža kolektīva. Nākamsezon noteikti braukšu, bet man ir svarīgi, kāds būs kolektīvs, lai varētu potenciāli sākt gatavoties nākamajām olimpiskajām spēlēm."

"Nobraucot pēdējo braucienu Sočos, šķita - bļāviens, tikko vēl bija Vankūveras olimpiskās spēles, tagad tik daudz kas ir mainījies. Tad bija piloti Edgars Maskalāns un Jānis Miņins. Tik daudz kas ir mainījies - kaut kas nereāls," piebilda Melbārdis.

26 gadus vecais Oskars Melbārdis savu bobslejista karjeru sāka kā stūmējs, šādā statusā plānojot piedalīties arī Vankūveras olimpiskajās spēlēs 2010.gadā, tomēr toreiz līdz olimpiādei Melbārdis netika smagā ekipāžas kritiena dēļ kādā no treniņiem sarežģītajā Vistleras trasē.

Pēc tam Melbārdis turpināja karjeru kā pilots, šādā statusā tiekot pie lielākajiem panākumiem savā karjerā – diviem pasaules juniora čempiona tituliem (2012.gadā Īglsas trasē gan divniekos, gan četriniekos), uzvarai Pasaules kausa izcīņas kopējā ieskaitē (2012./13.gada sezonā) un lieliskajiem rezultātiem Sočos (sudrabam četriniekos un piektajai vietai divniekos).

Izmantotie resursi:
Ziņu aģentūra LETA

1 2 3 4 113 komentāri

  +6 [+] [-]

, 2014-02-25 11:34, pirms 6 gadiem
Nu skatisimies ka bus
Cerams,kad redzesim tevi Koreja

 +12 [+] [-]

, 2014-02-25 11:34, pirms 6 gadiem
Man jau liekas ka vismaz divas,varbuut pat triis olimpiaades priekshaa! Tikai 26 gadi,prieks pilota tas tak tikai juniora vecums! Ja neshaubos juniora chempionaatu daliibnieku maksimaalais vecums 26 gadi!

  +5 [+] [-]

, 2014-02-25 11:35, pirms 6 gadiem
saspiedies? 26 gados karjeru beigt, vāks.

 +46 [+] [-]

, 2014-02-25 11:36, pirms 6 gadiem
Tas bija mājiens ar mietu, ka funkcionāriem būtu jāiespringst noturēt Latvijā Prūsi un pārējos. Jo piedāvājumi viņiem ir bijuši un tagad būs vēl labāki.

 +16 [+] [-]

, 2014-02-25 11:36, pirms 6 gadiem
nujaunujau, Zubkovs nebeigs/Melbārdis beigs???
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

 +26 [+] [-]

, 2014-02-25 11:38, pirms 6 gadiem
Tas vairāk ir mājiens ar koku LOKa virzienā, lai nodrošina apstākļus. Netik sen LOK apkopēja pelnīja vairāk, nekā Tīruma vecāka, kas tobrīd bija pasaules top-10 top-12 braucēja. Manuprāt, nav arī pieļaujams, ka LOK prezidentam alga būtu lielāka, nekā tiem mūsu sportistiem, kas ir izcīnijuši Olimpiskās medaļas pēdējās Olimpiskajās spēlēs. Bet diemžēl LOK ir biedrība nevis iestāde un tāpēc nav vispārējā valsts atalgojuma sistēmā un var noteikt pati sev algas.

 +11 [+] [-]

, 2014-02-25 11:41, pirms 6 gadiem
RobisMC rakstīja: Neko darīt! Kārtējais Dombrovska veiksmes stāsts.
Dombrovskis, atšķirībā no Kalvīša un citiem trekno gadu varoņiem kuri Siguldu nekādi neatbalstīja, pagājušā gada beigās apstiprināja, Siguldas treniņkompleksa izbūvi, kas mūsu sportistiem nodrošinās, ļoti labus sauso treniņu apstākļus Siguldā.
Nu tas tā, ja runājam, par to, kurš ko ir izdarījis.

  +7 [+] [-]

, 2014-02-25 11:44, pirms 6 gadiem
Nu lai cik tas dīvaini pirmajā brīdī neizklausītos, bet nu mirkli adomājot sava jēga un doma tur ir saskatāma. Proti, ja bliežam uz nākamajām Os, tad bliežam augstā līmenī...kkā muļļāties nav jēga.

 +15 [+] [-]

, 2014-02-25 11:45, pirms 6 gadiem
Prūsi jau Korejieši lenc?

  +5 [+] [-]

, 2014-02-25 11:48, pirms 6 gadiem
rudy_Latvija rakstīja: Prūsi jau Korejieši lenc?
Par Prusi nezinu, bet Dukuru vecāko, šie it kā gribot sev par trases konsultantu. Vismaz tādas baumas bija, kad šis uzrakstīja atlūgumu no Siguldas.

 +11 [+] [-]

, 2014-02-25 11:50, pirms 6 gadiem
rudy_Latvija rakstīja: Prūsi jau Korejieši lenc?
naturalizetais Korejas bobsleja izlases treneris Sandjans Prūščans

  +1 [+] [-]

, 2014-02-25 11:51, pirms 6 gadiem
THIS IS LATVIA!!!

     [+] [-]

, 2014-02-25 11:54, pirms 6 gadiem
Dīvaini, bet to pašu teica arī Daumants un Prūsis. Tikai citos vārdos. Melbārdis: "Es nebiju bēdīgs. Droši vien biju... - te Daumants, Prūsim neatceros precīzu avotu.

Kas tur notiek?
Ja Latvijas sportam ir cerība uz vēl kādu bleķi, tad bobslejs tas ir noteikti. Kaut kā skumji un dīvaini šie izteikumi. Ja vien, protams, mediji nav izrāvuši no konteksta vai arī Melnbārdis ir saslimis ar T.Dukura "Viss ir slikti"

  +8 [+] [-]

, 2014-02-25 11:54, pirms 6 gadiem
Pareizi dara. Lai mazliet LOK pašantažē. Ceru, ka sporta funkcionāri saprot, kāds darbs ieguldīts un kāds ir potenciāls. Džeki ir pelnījuši normālus apstākļus, nevis minimālo iztiku. Nedomāju, ka tā maize viņiem tik viegla.
Puiši milzīgi malači. Atbalstu un ceru satikt korejā kā olimpiskos čempionus.

  +1 [+] [-]

, 2014-02-25 12:02, pirms 6 gadiem
Protams, ka visu parādīs laiks un tas kāda veidosies komanda!
Ar Z.Ekmaņa entuziasmu un uzņēmību vien vajadzētu pietikt, lai nekādi nepatīkami pārsteigumi līdzjūtējiem netiktu sagādāti!
Lai beigu beigās nepaliekam tur, kur šobrīd ir Francijas, Austrijas un Kanādas vīriešu bobslejistu komandas, kad pēc tādiem izciliem pilotiem kā Minžons, Štamfers un Lidērs paliek bedre!
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +3 [+] [-]

, 2014-02-25 12:11, pirms 6 gadiem
Norims emocījas un tad jau redzēsim. Cerams ka pārdomās jo vēl jau ir ko pierādīt.

  -2 [+] [-]

, 2014-02-25 12:12, pirms 6 gadiem
Es jau runāju par vīriešu, nevis sieviešu bobsleju!
Salīdzinājumā ar Franciju un Austriju potenciāls Kanādai, protams, krietni lielāks!
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +1 [+] [-]

, 2014-02-25 12:18, pirms 6 gadiem
Cerams, ka tas tāds pēcolimpiādes šoks. Viņš taču kā pilots ir sava ceļa sākumā, vēl vismaz divas olipiādes!

  +1 [+] [-]

, 2014-02-25 12:27, pirms 6 gadiem
Mieru tikai mieru! Oskars tikai cenu sev uzsit! Dod mājienu Latvijas olimpiskajai komitejai un sporta funkcionāriem, ka viņa cena ir augusi... (pamatoti protams)! Resp viņš grib lai visai programmai lielāks finansējums ir - lai ir kur augt, jo ar esošo finansējumu maksimums ir sasniegts (praktiski)!

p.s. Tā ir tikai mana versija!

  +7 [+] [-]

, 2014-02-25 12:31, pirms 6 gadiem
Protams, bobslejisti, Dukuri, kamaniņu braucēji malači! Bet, diemžēl, valsts, sports funkcionāru ieguldījums, atbalsts ir niecīgs! Tagad jau lielās, bet tās medaļas ir neliela entuazistu skaita nopelns! Kas ir aiz Dukuriem, aiz desmit bobslejistiem, pieciem kamaniņu braucējiem? Faktiski tukšums, nebūtu krievu laikā izbūvētā Siguldas trase, vispār nekas nebūtu! Kas vēl ir bez šiem dažiem medaļniekiem? Viens biatlonists, viens slidotājs! Jā, igauņiem šoreiz nav medaļnieki, bet ir slēpotāji, biatlonisti, tramplīnlēcēji un nevis viens divi , bet lielākā skaitā, viņi spēj nokomlektēt stafetes komandas! Tā kā gods un slava Dukura ģimenei, Prūša biatlonistiem un brāļiem Šiciem , rubenim un Tīrumai, bet ne jau mūsu sporta sistēmai un funkcionāriem!

     [+] [-]

, 2014-02-25 12:32, pirms 6 gadiem
Bobīti pametīs - un ko tālāk? Labākais (Zubkova) vecums Melbārdim būs vēl tikai pēc TRĪS olimpiādēm, bet Zubkovs pat tagad netaisās pamest bobīti rūsot sētmalē...
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +1 [+] [-]

, 2014-02-25 12:33, pirms 6 gadiem
armandsrulz rakstīja: Kā saka nav pietieka finasiāla atbalsta, nav arī vairs velmes centsties un attīstīties.

Pateicoties sliktajam valsta atbalsta daudzi sportis vainu beidz karjeru nesasniedzot visu ko varēja sasniegt vai ieslīgts kredītos

Ar tukšu vēderu ilga par valsts patriotu nebūsi
Speciāli tik kļūdaini raksti? 4 rindās 13 kļūdas!
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +1 [+] [-]

, 2014-02-25 12:40, pirms 6 gadiem
Kāds zina, kāda alga ir šiem sportistiem? Nu tā precīzi. Summas nav nemaz tik niecīgas. It īpaši top sportistiem.
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +2 [+] [-]

, 2014-02-25 12:41, pirms 6 gadiem
Jānis Derums rakstīja: Protams, bobslejisti, Dukuri, kamaniņu braucēji malači! Bet, diemžēl, valsts, sports funkcionāru ieguldījums, atbalsts ir niecīgs! Tagad jau lielās, bet tās medaļas ir neliela entuazistu skaita nopelns! Kas ir aiz Dukuriem, aiz desmit bobslejistiem, pieciem kamaniņu braucējiem? Faktiski tukšums, nebūtu krievu laikā izbūvētā Siguldas trase, vispār nekas nebūtu! Kas vēl ir bez šiem dažiem medaļniekiem? Viens biatlonists, viens slidotājs! Jā, igauņiem šoreiz nav medaļnieki, bet ir slēpotāji, biatlonisti, tramplīnlēcēji un nevis viens divi , bet lielākā skaitā, viņi spēj nokomlektēt stafetes komandas! Tā kā gods un slava Dukura ģimenei, Prūša biatlonistiem un brāļiem Šiciem , rubenim un Tīrumai, bet ne jau mūsu sporta sistēmai un funkcionāriem!
Nu piedod, bet nevaru tev piekrist! Protams, ka finansējums nav optimāls, bet teikt, ka viss balstās tikai uz entuziamsu (utml.) nevar!

Ja naudas visma nepietiek, tad tā ir jākoncentrē tajos virzienos, kurs ir cerības! Tavuprāt to mazumiņu naudas būtu labāk izklīdināt tā ka nevienam nepietiek? Vai tomēr labāk koncentrēt atsevi'
skos sporta veidos, tā lai daudz maz pietiek?

Federācijas, kuras saņem naudu, strādā iespēju robežās... Vienmēr protams var gribēt labāk, bet pietiek dziedāt veco dziemsu, ka redz igauņiem tā un šitā.. Nifiga tur nekas labāks tiem igauņiem nav!

Pietiks vienreiz spļaut pašiem savā dārziņā... Cilvēki strādā - arī federācijās un organizatioriskajā darbā! Nav tā, ka visi sporat rezultāti balstās TIKAI un vienīgi uz fanātisku pašiniciatīvu (protams, ka sportistu un treneru atdeve ir milzīga - tur nva šaubu)!
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
1 2 3 4 113 komentāri
restorāni Rīgā - saņem atlaides