Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource520 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource520), Fid:2492, Did:0, useCase: 0

Foto: Latvijas olimpieši viesojas Saeimas namā

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis
Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa šodien Saeimas namā tikās ar Latvijas olimpisko komandu un delegāciju, lai pateiktos par augstajiem sasniegumiem Soču ziemas olimpiskajās spēlēs un Latvijas vārda nešanu pasaulē.

Pateicībā par izcīnītajām olimpiskajām medaļām un sasniegtajiem augstajiem sportiskajiem rezultātiem Saeimas priekšsēdētāja Latvijas delegācijas sportistiem, treneriem, ārstiem, sporta federāciju un Latvijas Olimpiskās komitejas pārstāvjiem pasniedza Saeimas Prezidija un Saeimas priekšsēdētājas atzinības rakstus, informē Saeimas preses dienests.

Foto: Ernests Dinka, saeima.lv

     [+] [-]

, 2014-02-27 14:38, pirms 6 gadiem
Bet vai Saeimas nams atbalstīs sportistus un sporta cilvēkus vispār, arī tad, kad viņiem būs vajadzīga palīdzība vai šī ir tikai kārtējā pakazuha kā parasti bijis un no kuras šķebina dūšu?

  +1 [+] [-]

, 2014-02-27 14:58, pirms 6 gadiem

Komentārs par 9. attēlu

Ruck&Maul rakstīja: Bet vai Saeimas nams atbalstīs sportistus un sporta cilvēkus vispār, arī tad, kad viņiem būs vajadzīga palīdzība vai šī ir tikai kārtējā pakazuha kā parasti bijis un no kuras šķebina dūšu?
Stabili, ka pakazuha!

  -2 [+] [-]

, 2014-02-27 15:13, pirms 6 gadiem
Katrs dara kā grib, bet es tai stirnai roku nedotu. Necienu un viss.

  +5 [+] [-]

, 2014-02-27 15:22, pirms 6 gadiem
Nevajag jau tik slimīgi uztvert tādus pasākumus.
Āboltiņa jau tur nepārstāv sevi, bet mūs, valsti, to paldies viņi saņem no mums. Varbūt pēc gadiem 50 visi būs aizmirsuši par tādu Āboltiņu, bet sportistu mazbērni leposies ka savulaik viņu vecvecāku sasniegumus novērtēja Latvijas Republika.
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

     [+] [-]

, 2014-02-27 16:29, pirms 6 gadiem

Komentārs par 18. attēlu

brūnās jakas tas ir kaut kas..un tad vēl solvita mūždien spīdīgajos tērpos...
restorāni Rīgā - saņem atlaides