Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:13, Did:0, useCase: 0

Amantova: "Olimpiešu rezultāti ir emocionāls pacēlums jaunajiem censoņiem"

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Amantova: "Olimpiešu rezultāti ir emocionāls pacēlums jaunajiem censoņiem"
Aldons Vrubļevskis un Ingrīda Amantova
Foto: Emīls Desjatņikovs, F64

Latvijas jauno kamaniņu braucēju trenere Ingrīda Amantova atklāj, ka mūsu olimpiešu izcīnītās Soču medaļas dod pacēlumu un dzirksteli viņas trenētajiem censoņiem, liecina Latvijas Kamaniņu sporta federācijas rīcībā esošā informācija.

Soču olimpiskajās spēlēs Latvijas kamaniņu braucēji izcīnīja sešas bronzas godalgas (divnieks un stafetes komanda), un tas jau ir atstājis iespaidu uz jauno paaudzi. ''Gribu pateikt vēlreiz lielu lielu paldies olimpiešiem, par sagādātajām emocijām, rezultātiem, par padarīto darbu,'' saka jauniešu trenere Amantova. "Ticiet vai nē, bet tas bija labs emocionālais pacēlums jaunajiem censoņiem pirms došanās tālajā ceļā [uz sacensībām Austrijā] un laba viela pārdomām garās stundas aizvadot autobusā. Un actiņās dzirkstelīte ir daudz daudz lielāka kā citreiz. Paldies jums par to!"

"Welt JugendChallenge 2014" sacensībām Austrijā pieteikušies 200 dalībnieki vairākās vecuma grupās. ''Svētdien stāsimies uz starta līnijas," informē Latvijas trenere. "Treniņbraucienus izskatās cerīgi. Vairāki mūsu jauniešu izlases kamaniņu braucēji ar savu sniegumu var pacīnīties ne tikai par pirmo sešinieku."

Kā zināms, aizvadītā gada nogalē Ingrīda Amantova saņēma Latvijas Gada balvu kā paraugs sportā.

Izmantotie resursi:
www.kamanas.lv

  +2 [+] [-]

, 2014-02-22 13:22, pirms 7 gadiem
jāpastaigā pa jauno tehniķu pulciņiem un jasavāķ puiši un meitenes no autobusu pieturām

  +2 [+] [-]

, 2014-02-22 13:30, pirms 7 gadiem
Teiciens tik pat spēcīgs kā Āboltiņas MORĀLAIS klātienes "atbalsts.

  -1 [+] [-]

, 2014-02-22 20:55, pirms 7 gadiem
Jaunie censoņi, jeb citu sporta veidu neveiksminieki.