• Aizvadīts lielākais skolēnu turnīrs galda hokejā
  01.dec. Aizvadīts lielākais skolēnu turnīrs galda hokejā
  26. novembrī Rīgas Kultūru vidusskolā veiksmīgi noritēja skolēnu galda hokeja turnīrs Sarauj 2016.
 • Edgars Caics uzvar arī Latvijas Kausa 2. posmā
  08.nov. Edgars Caics uzvar arī Latvijas Kausa 2. posmā
  Ar Edgara Caica (BJC Laimīte) uzvaru sestdien Rīgas Kultūru vidusskolā noslēdzās Latvijas kausa 2. posms galda hokejā. Finālā ar rezultātu 4-1 viņš uzveica skrundenieku Gintu Lasmani. Arī bronzas medaļa Skrundas kluba pārstāvim - Valtam Smagaram, kurš mazajā finālā ar 3-0 uzveica Inčukalna GHK pārstāvi Kārli Balodi.
 • Latvijas kausa 1. posmā uzvar Caics
  17.okt. Latvijas kausa 1. posmā uzvar Caics
  Aizvadītās nedēļas nogalē tika dots starts Latvijas Kausam galda hokejā, jo Ventspilī tika aizvadīts pirmais posms. Par uzvarētāju tajā bez problēmām kļuva rīdzinieks Edgars Caics, finālā uzvarot Elviju Siliņu no VJN Ventspils kluba. Trešā vieta Valtam Smagaram, kurš bronzas finālā uzveica kluba biedru Jevgēniju Zaharovu.
 • Caics uzvar Latvia Open ceturto gadu pēc kārtas
  26.sep. Caics uzvar Latvia Open ceturto gadu pēc kārtas
  Sestdien, 24. septembrī, tika dots starts jaunajai galda hokeja sezonai Latvijā, jo Inčukalnā norisinājās Pasaules tūres posms Latvia Open 2016. Turnīrā pulcējās 76 dalībnieki no Igaunijas, Lietuvas, Krievijas, Lielbritānijas un protams Latvijas.
 • Inčukalna GHK - Latvijas komandu čempioni galda hokejā
  15.apr. Inčukalna GHK - Latvijas komandu čempioni galda hokejā
  Ja vakar ziņojām par Latvijas čempionātiem nominācijās, tad šodien informējam par Latvijas komandu čempionātu 2016, kas norisinājās aizvadītajā svētdienā turpat Inčukalnā
 • Noskaidroti galda hokeja Latvijas čempioni nominācijās
  14.apr. Noskaidroti galda hokeja Latvijas čempioni nominācijās
  Aizvadītās nedēļas nogalē par Latvijas galda hokeja centru kļuva Inčukalns, kas pulcēja labākos galda hokejistus trīs turnīros - Latvijas čempionātos sievietēm, senioriem un junioriem.
 • Valts Smagars – Latvijas kausa ieguvējs
  30.mar. Valts Smagars – Latvijas kausa ieguvējs(2)
  26. martā tika aizvadīts Latvijas kausa ceturtais posms galda hokejā, kas arī bija noslēdzošais šajā sezonā. Par turnīra uzvarētāju kļuva Edgars Caics, tomēr par Latvijas kausa ieguvēju kļuva Skrundas kluba pārstāvis Valts Smagars.
 • Rīgas čempions - pirmo reizi Smagars
  17.jan. Rīgas čempions - pirmo reizi Smagars
  Kā pēdējos aptuveni 10 gados ierasts, jaunais gads galda hokejā tiek uzsākts ar Rīgas čempionātu. Veiksmīgi finiša taisnē uzvaru izcīnīja un Rīgas čempiona titulu ieguva Skrundas galda hokeja klubu pārstāvošais Valts Smagars, otrajā un trešajā vietā atstājot inčukalniešus Edgaru Saulīti un Jāni Kalnevicu.
 • BJC Laimīte Kurskā kļūst par trīskārtējo Pasaules klubu čempioni
  10.jan. BJC Laimīte Kurskā kļūst par trīskārtējo Pasaules klubu čempioni
  Šīs nedēļas nogalē par Pasaules galda hokeja centru kļuva Krievijas pilsēta Kurska, jo tur norisinājās gan Pasaules tūres posms individuālajā konkurencē, kā arī Pasaules klubu čempionāts, kurā vienīgie Latvijas pārstāvji - BJC Laimīte - izcīnīja zelta medaļas.
 • Borisovs kļūst par trīskārtējo Rīgas kausa uzvarētāju
  07.dec. Borisovs kļūst par trīskārtējo Rīgas kausa uzvarētāju
  Maksims Borisovs no Krievijas kļuvis par šī gada Rīgas Kausa čempionu un nu jau arī par trīskārtēju šī turnīra uzvarētāju. Finālā viņš sērijā ar rezultātu 4-2 uzvarēja mūsu pašu Edgaru Caicu, kuram sudrabs. Bronzu sīvā cīņā izrāva Atis Sīlis, mazajā finālā uzvarot Valtu Smagaru no Skrundas ar 3-2. Sacensībās kopumā piedalījās rekordliels dalībnieku skaits - 232 dalībnieku no 12 valstīm.
 • Novembris: Pie 'ruļļiem' skolēni un Dinamo fani
  02.dec. Novembris: Pie 'ruļļiem' skolēni un Dinamo fani
  Rudens vētru un pirmā sniega pavadībā ir noslēdzies novembris, kas galda hokeja saimniecībā šogad ir bijis ražens, jo tika aizvadīts viens no lielākajiem skolēnu turnīriem ne vien Latvijā, bet arī Baltijā un Eiropā. Tāpat savus spēkus izmēģināt galda hokejā bija iespējams arī Rīgas "Dinamo" līdzjutējiem.
 • Līdz ar pirmo sniegu sākas arī galda hokeja viesulis
  27.nov. Līdz ar pirmo sniegu sākas arī galda hokeja viesulis
  Līdz ar ziemas iestāšanos, jau tradicionāli sākas ne tikai lielā hokeja spēlēšana pagalmos un uz dīķiem, bet arī galda hokeja aktīvā sezona. 28. novembrī tiks aizvadīts skolēnu turnīrs “Sarauj 2015”, kas dos iespēju skolēniem iepazīties ar galda hokeju kā sporta veidu un izvērtēt savas iespējas piedalīties augsta ranga sacensībās. Bet jau pēc nedēļas, 5. un 6. decembrī, Rīgā norisināsies Pasaules tūres posms – Rīgas Kauss, kas notiks jau 17. reizi.
 • Valts Smagars uzvar Inčukalnā un izvirzās vadībā kopvērtējumā
  08.nov. Valts Smagars uzvar Inčukalnā un izvirzās vadībā kopvērtējumā
  Ar Valta Smagara (Skrundas GHK) uzvaru sestdien Inčukalnā noslēdzās Latvijas kausa 2. posms galda hokejā. Finālā ar rezultātu 4-2 viņš uzveica vietējo Jāni Kalnevicu. Arī bronzas medaļa mājiniekam - Edgars Saulītis mazajā finālā ar 3-0 uzveica skrundinieku Jevgēniju Zaharovu.
 • Oktobris: Galda hokeja sezona rit pilnā sparā
  02.nov. Oktobris: Galda hokeja sezona rit pilnā sparā(1)
  Aktīvi jaunajā sezonā ir ieskrējies galda hokejs, oktobrī aizvadot pirmo Latvijas reitinga turnīru, kā arī tika aizvadīti vairāki lokāli turnīri. Apskatīsim, kas sadarīts galda hokeja laukumos oktobrī un noskaidrosim, kādi ievērības cienīgi notikumi norisināsies novembrī.
 • Caics izcīna vieglu uzvaru Latvijas kausa 1. posmā
  22.okt. Caics izcīna vieglu uzvaru Latvijas kausa 1. posmā(1)
  Aizvadītās nedēļas nogalē tika dots starts Latvijas Kausam galda hokejā, jo Ventspilī tika aizvadīts pirmais posms. Par uzvarētāju tajā bez problēmām kļuva rīdzinieks Edgars Caics, finālā uzvarot Valtu Smagaru no Skrundas galda hokeja kluba. Trešā vieta Smagara kluba biedram - Jevgēnijam Zaharovam.
 • Ventspilī sāks griezties Latvijas kausa karuselis galda hokejā
  12.okt. Ventspilī sāks griezties Latvijas kausa karuselis galda hokejā(1)
  17. oktobrī Ventspilī tiks dots starts jaunajai Latvijas Kausa galda hokejā sezonai. Šogad Latvijas kausa ieguvējs tiks noskaidrots jau 15. reizi.
 • Septembris: Iesildīšanās sezonai ar Pasaules tūres posmu Jēkabpilī
  03.okt. Septembris: Iesildīšanās sezonai ar Pasaules tūres posmu Jēkabpilī
  Pamazām, pamazām, līdz ar jaunā mācību gada uzsākšanos ir sākusies arī galda hokeja jaunā 2015./2016. gada sezona. Šoreiz aplūkosim, kas septembra laikā jauns noticis galda hokejā, kā arī lūkosim, kas ieplānots oktobrī
 • Latvia Open 2015 uzvarētājs Caics: "Šajā turnīrā nebiju labākais spēlētājs"
  21.sep. Latvia Open 2015 uzvarētājs Caics: "Šajā turnīrā nebiju labākais spēlētājs"
  Pirms nedēļas tika aizvadīts Pasaules tūres posms Jēkabpilī. Sīkāk par izšķirošajām uz sarunu aicinājām abus šī turnīra finālistus - Edgaru Caicu un Ati Sīli. Bronzas medaļas ieguvējs Andrejs Voskobojņikovs no Krievijas savus komentārus par turnīru diemžēl nesniedza
 • Pasaules tūres Jēkabpils posmā uzvar Caics
  14.sep. Pasaules tūres Jēkabpils posmā uzvar Caics
  Sestdien Jēkabpilī tika aizvadīts Pasaules tūres posms Latvia Open 2015. Finālā, pieveicot savu principiālāko pretinieku Ati Sīli, par uzvarētāju trešo gadu pēc kārtas kļuva Edgars Caics, kurš turnīrā izspēlēja maksimālo iespējamo spēļu skaitu.
 • Zviedru laiki Stavangerā, Pasaules elite šonedēļ Jēkabpilī
  09.sep. Zviedru laiki Stavangerā, Pasaules elite šonedēļ Jēkabpilī
  Norvēģijas dienvidrietmu pilsetā Stavangerā aizvadītās nedēļas nogalē tika aizvadīts Pasaules tūres Majors kategorijas galda hokeja turnirs Norway Open 2015. Kas interesanti, gala rezultatā labako sešiniekā iekļuva seši zviedru galda hokejisti, bet par turnīra uzvaretāju kļuva juniors Oskars Henriksons.
 • lasīt vairāk