• Latvijas sieviešu galda hokeja izlase - Pasaules čempiones
  16.jūn. Latvijas sieviešu galda hokeja izlase - Pasaules čempiones(6)
  Šodien tika dots starts 2017. gada Pasaules čempionātam galda hokejā. Pirmajā dienā tika sadalīti medaļu komplekti sešās kategorijās, no kurām vienā - sieviešu komandu sacensībās - zeltu izcīnīja Latvijas komanda! Finālā ar 5:4 tika uzveiktas Krievijas galda hokejistes, kas uzvarēja piecos no pēdējiem sešiem čempionātiem.
 • Veterānu galda hokeja izlases līderis Sergejs: "Mēs visi braucam uzvarēt!"
  13.jūn. Veterānu galda hokeja izlases līderis Sergejs: "Mēs visi braucam uzvarēt!"
  Jau šonedēļ tiks dots starta šāviens Pasaules čempionātam galda hokejā. Uz to aktīvi gatavojas arī Latvijas galda hokeja izlase, arī viens no visilgāk spēlējošajiem galda hokejistiem Sergejs Mihejevs jau kravā somu, lai dotos uz Čehiju un atgrieztos ar medaļām. Turpinot iepazīšanās rakstu sēriju, uzzināsim, kas sportistu piesaistīja sporta veidam agrāk un kāpēc azarts vēl nav zudis.
 • Raivis Miglinieks: "Pret pasaules čempionātu izturēšos atbildīgāk"
  05.jūn. Raivis Miglinieks: "Pret pasaules čempionātu izturēšos atbildīgāk"(1)
  Turpinot iepazīstināšanas rakstu sēriju ar Latvijas galda hokeja izlases dalībniekiem, šoreiz iepazīsimies tuvāk ar Latvijas junioru čempionu un Latvijas galda hokeja junioru izlases līderi Raivi Miglinieku, kurš pašreiz cītīgi trenē savas labākās kombinācijas, lai Pasaules Čempionātu padarītu neaizmirstamu, iegūstot labāko rezultātu, kāds iespējams. Ielūkosimies, ko par savu ikdienu un galda hokeju saka pats Raivis.
 • Latvijas čempione galda hokejā Elēna: “Esmu priecīga spēlēt savas komandas labā!”
  01.jūn. Latvijas čempione galda hokejā Elēna: “Esmu priecīga spēlēt savas komandas labā!”(4)
  Kārtējā Latvijas galda hokeja sezona ir noslēgusies. Valsts čempioni un izlases dalībnieki Pasaules čempionātam ir noskaidroti, par ko informējām mūsu iepriekšējā rakstā. Viena no Latvijas izlases dalībniekiem ir jaunā Latvijas Čempione sieviešu nominācijā Elēna Rācenāja, kurai šis būs otrais Pasaules čempionāts. Piedāvājam interviju ar Latvijas galda hokeja dāmu izlases vadošo spēlētāju.
 • Noskaidrots Latvijas izlases sastāvs startam Pasaules čempionātā galda hokejā
  29.mai. Noskaidrots Latvijas izlases sastāvs startam Pasaules čempionātā galda hokejā
  Līdz ar aizvadīto Latvijas čempionātu noslēdzās arī galda hokeja sezona Latvijā. Bija nepieciešamas vēl pāris dienu, lai uzzinātu visu kopējo Latvijas reitingu un noskaidrotu - kuri tad būs tie, kas šogad pārstāvēs Latvijas galda hokeja izlasi startam Pasaules čempionātā, kas jūnija vidū norisināsies Čehijas pilsētā Liberecā.
 • Edgars Caics kļūst par septiņkārtēju Latvijas čempionu
  17.mai. Edgars Caics kļūst par septiņkārtēju Latvijas čempionu
  Kamēr Francijā un Vācijā norisinās Pasaules čempionāts lielajā hokejā, tikmēr sestdien, 13. maijā, Inčukalnā tika noskaidroti labākie galda hokejisti Latvijas čempionātā 2017. Otro gadu pēc kārtas uzvarēja Edgars Caics, kļūstot par septiņkārtējo Latvijas čempionu.
 • Sīlis uzvar Rīgā, Smagars kopvērtējuma vadībā
  22.feb. Sīlis uzvar Rīgā, Smagars kopvērtējuma vadībā
  Pagājušajā sestdienā Rīgā tika aizvadīts Latvijas Kausa 3. posms galda hokejā. Par uzvarētāju tajā kļuva rīdzinieks Atis Sīlis, finālā uzvarot savu kluba biedru - Sandi Lagzdiņu. Trešā vieta Jevgēnijam Zaharovam.
 • Rīgas kausā uzvar Atis Sīlis
  05.dec. Rīgas kausā uzvar Atis Sīlis
  Sestdien un svētdien Rīgā norisinājās Pasaules Tūres SUPER series līmeņa sacensības galda hokejā Rīgas kauss. Par uzvarētāju pēc gada pārtraukuma kļuva Atis Sīlis, kuram šis ir ceturtais Rīgas kausa tituls. Finālā ar 4:3 tika uzveikts kluba biedrs Edgars Caics.
 • Jau rīt Pasaules tūres Super sērijas posms Rīgā
  02.dec. Jau rīt Pasaules tūres Super sērijas posms Rīgā
  Jau rīt 3. decembrī tiks dots starts pirmajam Pasaules tūres Super sērijas posmam galda hokejā - Rīgas kauss 2016. Turnīrs norisināsies Rīgas Kultūru vidusskolā, kur apmeklēt un atbalstīt savējos bez maksas varēs ik viens interesents.
 • Aizvadīts lielākais skolēnu turnīrs galda hokejā
  01.dec. Aizvadīts lielākais skolēnu turnīrs galda hokejā
  26. novembrī Rīgas Kultūru vidusskolā veiksmīgi noritēja skolēnu galda hokeja turnīrs Sarauj 2016.
 • Edgars Caics uzvar arī Latvijas Kausa 2. posmā
  08.nov. Edgars Caics uzvar arī Latvijas Kausa 2. posmā
  Ar Edgara Caica (BJC Laimīte) uzvaru sestdien Rīgas Kultūru vidusskolā noslēdzās Latvijas kausa 2. posms galda hokejā. Finālā ar rezultātu 4-1 viņš uzveica skrundenieku Gintu Lasmani. Arī bronzas medaļa Skrundas kluba pārstāvim - Valtam Smagaram, kurš mazajā finālā ar 3-0 uzveica Inčukalna GHK pārstāvi Kārli Balodi.
 • Latvijas kausa 1. posmā uzvar Caics
  17.okt. Latvijas kausa 1. posmā uzvar Caics
  Aizvadītās nedēļas nogalē tika dots starts Latvijas Kausam galda hokejā, jo Ventspilī tika aizvadīts pirmais posms. Par uzvarētāju tajā bez problēmām kļuva rīdzinieks Edgars Caics, finālā uzvarot Elviju Siliņu no VJN Ventspils kluba. Trešā vieta Valtam Smagaram, kurš bronzas finālā uzveica kluba biedru Jevgēniju Zaharovu.
 • Caics uzvar Latvia Open ceturto gadu pēc kārtas
  26.sep. Caics uzvar Latvia Open ceturto gadu pēc kārtas
  Sestdien, 24. septembrī, tika dots starts jaunajai galda hokeja sezonai Latvijā, jo Inčukalnā norisinājās Pasaules tūres posms Latvia Open 2016. Turnīrā pulcējās 76 dalībnieki no Igaunijas, Lietuvas, Krievijas, Lielbritānijas un protams Latvijas.
 • Inčukalna GHK - Latvijas komandu čempioni galda hokejā
  15.apr. Inčukalna GHK - Latvijas komandu čempioni galda hokejā
  Ja vakar ziņojām par Latvijas čempionātiem nominācijās, tad šodien informējam par Latvijas komandu čempionātu 2016, kas norisinājās aizvadītajā svētdienā turpat Inčukalnā
 • Noskaidroti galda hokeja Latvijas čempioni nominācijās
  14.apr. Noskaidroti galda hokeja Latvijas čempioni nominācijās
  Aizvadītās nedēļas nogalē par Latvijas galda hokeja centru kļuva Inčukalns, kas pulcēja labākos galda hokejistus trīs turnīros - Latvijas čempionātos sievietēm, senioriem un junioriem.
 • Valts Smagars – Latvijas kausa ieguvējs
  30.mar. Valts Smagars – Latvijas kausa ieguvējs(2)
  26. martā tika aizvadīts Latvijas kausa ceturtais posms galda hokejā, kas arī bija noslēdzošais šajā sezonā. Par turnīra uzvarētāju kļuva Edgars Caics, tomēr par Latvijas kausa ieguvēju kļuva Skrundas kluba pārstāvis Valts Smagars.
 • Rīgas čempions - pirmo reizi Smagars
  17.jan. Rīgas čempions - pirmo reizi Smagars
  Kā pēdējos aptuveni 10 gados ierasts, jaunais gads galda hokejā tiek uzsākts ar Rīgas čempionātu. Veiksmīgi finiša taisnē uzvaru izcīnīja un Rīgas čempiona titulu ieguva Skrundas galda hokeja klubu pārstāvošais Valts Smagars, otrajā un trešajā vietā atstājot inčukalniešus Edgaru Saulīti un Jāni Kalnevicu.
 • BJC Laimīte Kurskā kļūst par trīskārtējo Pasaules klubu čempioni
  10.jan. BJC Laimīte Kurskā kļūst par trīskārtējo Pasaules klubu čempioni
  Šīs nedēļas nogalē par Pasaules galda hokeja centru kļuva Krievijas pilsēta Kurska, jo tur norisinājās gan Pasaules tūres posms individuālajā konkurencē, kā arī Pasaules klubu čempionāts, kurā vienīgie Latvijas pārstāvji - BJC Laimīte - izcīnīja zelta medaļas.
 • Borisovs kļūst par trīskārtējo Rīgas kausa uzvarētāju
  07.dec. Borisovs kļūst par trīskārtējo Rīgas kausa uzvarētāju
  Maksims Borisovs no Krievijas kļuvis par šī gada Rīgas Kausa čempionu un nu jau arī par trīskārtēju šī turnīra uzvarētāju. Finālā viņš sērijā ar rezultātu 4-2 uzvarēja mūsu pašu Edgaru Caicu, kuram sudrabs. Bronzu sīvā cīņā izrāva Atis Sīlis, mazajā finālā uzvarot Valtu Smagaru no Skrundas ar 3-2. Sacensībās kopumā piedalījās rekordliels dalībnieku skaits - 232 dalībnieku no 12 valstīm.
 • Novembris: Pie 'ruļļiem' skolēni un Dinamo fani
  02.dec. Novembris: Pie 'ruļļiem' skolēni un Dinamo fani
  Rudens vētru un pirmā sniega pavadībā ir noslēdzies novembris, kas galda hokeja saimniecībā šogad ir bijis ražens, jo tika aizvadīts viens no lielākajiem skolēnu turnīriem ne vien Latvijā, bet arī Baltijā un Eiropā. Tāpat savus spēkus izmēģināt galda hokejā bija iespējams arī Rīgas "Dinamo" līdzjutējiem.
 • lasīt vairāk