Layout: current: getLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource285 ), alternative: getLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource285), Fid:1404, Did:0, useCase: 0
 • 838 “Nike Riga Run” dalībnieki saņems jūras ceļojumu uz Stokholmu no “Tallink”
  838 “Nike Riga Run” dalībnieki saņems jūras ceļojumu uz Stokholmu no “Tallink”
  No šodienas līdz 5. septembrim t/p “Alfa” “Sportland” veikalā 838 “Nike Riga Run” dalībnieki un aktīvākie treniņu apmeklētāji varēs apmainīt "Nike Riga Run" un "Tallink" kopīgi organizētās akcijas sakrātās uzlīmju kartiņas pret dāvanu karti – apmaksātu jūras ceļojumu uz Stokholmu.
 • Foto: Nike Riga Run
  Foto: Nike Riga Run(1)
  Svētdien, 18. augustā, Mežaparkā notika lielākais sporta labdarības pasākums Latvijā – "Nike Riga Run". Visas dienas garumā notika sacensības četros sporta veidos astoņās disciplīnās. Kopumā startam bija pieteikušies nepilni 7000 sportotāju.
 • "Nike Riga Run" pulcē gandrīz septiņus tūkstošus dalībnieku
  "Nike Riga Run" pulcē gandrīz septiņus tūkstošus dalībnieku(3)
  Svētdien, 18.augustā, Mežaparkā notika lielākais sporta labdarības pasākums Latvijā – "Nike Riga Run". Visas dienas garumā notika sacensības četros sporta veidos astoņās disciplīnās. Kopumā startam bija pieteikušies nepilni 7000 sportotāju.
 • Svētdien tiks dots starts Baltijā lielākajam sporta labdarības pasākumam "Nike Riga Run"
  Svētdien tiks dots starts Baltijā lielākajam sporta labdarības pasākumam "Nike Riga Run"
  Šo svētdien, 18. augustā Mežaparkā nu jau ceturto gadu norisināsies Baltijā lielākais sporta labdarības pasākums “Nike Riga Run”, kas šogad notiek Rīgas svētku ietvaros. Uz starta pulcēsies vairāki tūkstoši aktīva dzīvesveida entuziastu, lai kopīgiem spēkiem palīdzētu fonda Ziedot.lv projektam “Mazajām sirsniņām” – bērniem ar kustību un sirdsdarbības traucējumiem. Visi ieņēmumi no dalības maksām tiks novirzīti organizācijai “Ziedot.lv” projektam “Mazajām sirsniņām”.
 • Labdarības skrējienā "Nike Riga Run" tiek gaidīti 8500 dalībnieki
  Labdarības skrējienā "Nike Riga Run" tiek gaidīti 8500 dalībnieki
  Rīgas svētku laikā tiks rīkots "Nike Riga Run" - ar mērķi aicināt uz veselīgu un aktīvu dzīvesveidu, kā arī vākt finanšu līdzekļus organizācijas ziedot.lv projektam Mazajām sirsniņām. "Nike Riga Run" ir vienīgais sporta pasākums Latvijā, kur pilnībā visas dalības maksas tiek ziedotas labdarībai, informē pasākuma organizatori.
 • Komandu stafetes skrējienam “Nike Riga Run” piesaka “Sieviešu skrējiena vēstneses”
  Komandu stafetes skrējienam “Nike Riga Run” piesaka “Sieviešu skrējiena vēstneses”
  Lai kopīgiem spēkiem sasniegtu izvirzīto mērķi – palīdzēt projektā “Mazajām sirsniņām” pieteiktajiem bērniem, komandu stafetes skrējienam “Nike Riga Run” ir izveidojušas “Sieviešu skrējiena vēstneses” - Kristīne Virsnīte, Gundega Bičevska, Anita Kažemāka un Indra Muceniece.
 • Darbu sāks "Nike Riga Run" EXPO
  Darbu sāks "Nike Riga Run" EXPO
  Jau šo ceturtdien, no 15. līdz 17. augustam t/p “Alfa” veikalā “Sportland” darbu sāks “Nike Riga Run” EXPO. Pasākuma dienās ikviens, kurš reģistrējies lielākajam sporta labdarības pasākumam Baltijā “Nike Riga Run”, varēs izņemt sacensību numuru un iegūt informāciju par sacensībām un to norisi.
 • Baltijā lielākais sporta labdarības pasākums "Nike Riga Run" jau pēc dažām dienām
  Baltijā lielākais sporta labdarības pasākums "Nike Riga Run" jau pēc dažām dienām
  Vai esi gatavs mest izaicinājumu sev kādā no astoņām disciplīnām un kļūt par Nike Riga Run svarīgāko daļu – dalībnieku, piepildot Mazo sirsniņu sapņus? Viss, kas nepieciešams startam – gribasspēks, apņēmība un vēlme palīdzēt. Reģistrējies un 18. augustā finišē par vienu labu darbu bagātāks, aicina pasākuma organizatori un atbalstītāji.
 • ESPA Rīga dāvina atpūtu "Mazo sirsniņu" ģimenēm
  ESPA Rīga dāvina atpūtu "Mazo sirsniņu" ģimenēm
  Vakar, 7. augustā ar muzikālu priekšnesumu un lielisku, relaksējošu atpūtu Nike Riga Run “Mazo sirsniņu” vecāki baudīja ūdenspriekus un relaksāciju. Šo īpašo dāvanu vecākiem sagādāja "Nike Riga Run" sadarbības partneris ESPA Rīga, lai sniegtu iespēju uz mirkli aizmirst ikdienas rūpes un ļauties pilnvērtīgai atpūtai.
 • Nike Riga Run veselīga uztura treniņš
  Nike Riga Run veselīga uztura treniņš
  Jau šo ceturtdien, 8.augustā, 19.00 "Nike Riga Run" organizatori sadarbībā ar Rimi veselīgas ēšanas kustību Mežparkā rīkos šīs sezonas gardāko treniņu, kurā dalībnieki tiks iepazīstināti ar veselīga dzīvesveida un uztura pamatprincipiem. Uz šo treniņu visi aicināti ierasties Rimi korporatīvajā krāsā - sarkanā.
 • "Nike Riga Run" notiks pilsētas svētku ietvaros
  "Nike Riga Run" notiks pilsētas svētku ietvaros
  Augustā, kā ierasts, Rīga svin savu dzimšanas dienu, piedāvājot dažāda veida aktivitātes rīdziniekiem un pilsētas viesiem. Šogad svētku programma ir papildināta ar vienu no nozīmīgākajiem sporta notikumiem Latvijā – sporta labdarības pasākumu "Nike Riga Run", kas notiks svētdien, 18.augustā Mežaparkā.
 • "Nike Riga Run" organizē treniņu retro stilā
  "Nike Riga Run" organizē treniņu retro stilā
  Lai ar smaidu atcerētos aizgājušo laiku labākās sporta modes tradīcijas, ceturtdienas pievakarē - 1.augustā, plkst. 20.30, Mežaparkā visi "Nike Riga Run" treniņa apmeklētāji aicināti ierasties retro sporta apģērbā. Treniņa tematikai īpaši gatavojušies būs arī treneri.
 • "Nike Riga Run" būs iespējams startēt arī bez laika kontroles
  "Nike Riga Run" būs iespējams startēt arī bez laika kontroles
  Līdz Baltijā lielākajam sporta labdarības pasākumam "Nike Riga Run" atlicis mazāk kā mēnesis - tas ir pietiekami, lai kādai no 4 sacensību disciplīnām sagatavoties paspētu arī iesācēji. Šogad "Nike Riga Run" organizatori piedāvā dalībniekiem startēt sacensībās arī bez laika kontroles.
 • „Autobrava” sacensību dalībniekiem sniedz iespēju izmēģināt jauno Fiat 500L
  „Autobrava” sacensību dalībniekiem sniedz iespēju izmēģināt jauno Fiat 500L
  Laikā, kad līdz "Nike Riga Run" atlicis mazāk par mēnesi, sacensībām reģistrētie dalībnieki saņem aizvien jaunus pārsteigumus no organizatoriem. Viens no tādiem – trīs trešdienas, no 24.jūlija līdz 7.augustam, tiks izlozēts viens dalībnieks, kuram būs iespēja bez maksas vienu nedēļas nogali izmēģināt jauno Fiat 500L.
 • Aicina pievienoties "Nike Riga Run" brīvprātīgo komandai
  Aicina pievienoties "Nike Riga Run" brīvprātīgo komandai
  "Nike Riga Run" organizatori aicina pieteikties brīvprātīgos, lai kopīgiem spēkiem veiksmīgi sagatavotos un aizvadītu Baltijā lielāko sporta labdarības pasākumu jau ceturto gadu pēc kārtas.
 • lasīt vairāk