Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource285 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource285), Fid:1404, Did:0, useCase: 0

Sabiedrības dāmas treniņā pie t/p Alfa aicinās palīdzēt „Mazajām sirsniņām”!

Sabiedrības dāmas treniņā pie t/p Alfa aicinās palīdzēt „Mazajām sirsniņām”!

Sabiedrības dāmas treniņā pie t/p Alfa aicinās palīdzēt „Mazajām sirsniņām”!

Piektdien, 3. augustā, plkst. 19:00 pie tirdzniecības parka Alfa pulcēsies sabiedrībā zināmas un sportiskas dāmas, lai kopā nodotos skriešanas treniņam profesionālo speciālistu vadībā. Lai dāmas būtu gatavas skrējienam, par kvalitatīvu iesildīšanos parūpēsies „DCH Studija” treneris Ralfs Upmanis, bet par uzmundrinājumu pirms starta rūpēsies grupa „PeR”. Turklāt šīs būs tikai dažas no daudzajām aktivitātēm, uz kuru aicināts ikviens no 3. līdz 5. augustam sportiskās nedēļas nogales ietvaros t/p Alfa.

Piektdienas pēcpusdienā t/p Alfa pie C ieejas, ikviens varēs izjust sportisku atmosfēru, gaidot lielāko sporta labdarības pasākumu Baltijā “Nike Riga Run”, saņemt jaunāko informāciju par tā norisi un reģistrēties dalībai. Savukārt plkst. 19 visa uzmanība tiks pievērsta Latvijā zināmajām dāmām - organizācijas „Go Blonde” dalībniecēm, TV dīvai Lienei Bērziņai un citām Latvijas slavenībām, kuras ar savu iniciatīvu aicina visas Latvijas sievietes vienoties kopējā skriešanas treniņā. Daudzas no viņām jau iecienījušas „Nike Riga Run” regulāros treniņus Mežaparkā.
Regulāri sportojot, dāmas uzsver arī veselīga uztura nozīmi treniņu procesā, tādēļ ikvienam pasākuma apmeklētājam būs iespēja pārbaudīt zināšanas uztura piramīdas salikšanā no reāliem produktiem, kā arī veldzēt slāpes ar „Rimi” veselīgas ēšanas kustības „Aikāgaršo” šefpavāra Normunda Baranovska sarūpētajiem atspirdzinošiem kokteiļiem.
Savukārt tos, kuri tikai tagad gatavojas uzsākt aktīvu trenēšanos, „Sporta laboratorija” konsultēs par veselības jautājumiem, bet „Nike Riga Run” treneri sniegs padomus par visiem četriem pasākuma sporta veidiem – skriešanu, skrituļslidošanu, rollerslēpošanu un nūjošanu. “Sportland” zonā risināsies dažādas sportiskas aktivitātes bet „Avon” kosmētikas teltī sportotāji varēs izmantot iespēju tikt pie jaunas frizūras un make-up. Ikvienam pasākuma dalībniekam būs iespēja iesaistīties dažādās nodarbēs un sacensībās, kā arī iegūt vērtīgas balvas no jaunatvērtā veikala „Sportland Alfa”.

Papildus informācija

“Nike Riga Run” ir lielākais sporta labdarības pasākums Latvijā un tiek rīkots jau trešo gadu. Visi ieņēmumi no dalības maksām tiek novirzīti labdarībai – organizācijas “Ziedot.lv” projektam “Mazajām sirsniņām”. Pasākuma sauklis “Palīdzi skrienot!” vislabāk raksturo “Nike Riga Run” ideju: piedaloties palīdzēt sev, rūpējoties par savu veselību, tajā pašā laikā sniedzot atbalstu bērniem, kam liegts kustību prieks. 2010. gadā “Nike Riga Run” savāca 5 540 latu, sniedzot atbalstu astoņiem bērniem, 2011. gadā – 14 383 lati, kas palīdzēja atgūt veselību 14 bērniem.

Katru otrdienu un ceturtdienu plkst. 19:00 „Nike Riga Run” Mežaparkā organizē bezmaksas grupu treniņus visos četros sporta veidos – skriešanā, nūjošanā, rollerslēpošanā un skrituļslidošanā. Kā treneri darbojas savas jomas profesionāļi, kuri ar savu padomu un izstrādāto programmu palīdz ikvienam sagatavoties startam 26. augustā paredzētajā „Nike Riga Run”. Plašāka informācija par “Nike Riga Run” gaidāmo pasākumu ir pieejama interneta vietnē Aktualitātes

     [+] [-]

, 2012-08-01 13:38, pirms 6 gadiem
Silikonu bars!!! Jāiet!

Tev jābūt autorizētam,