Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:0, Did:0, useCase: 0

ATP 2018

Pirmdiena, 1. janvāris — svētdiena, 4. novembris

Sacensību jaunumi
Tata Open Maharashtra6:3, 6:2Marin Čilić — Pierre-Hugues Herbert

Ceturtdaļfināls

 
 6:2, 6:3Gilles Simon — Ricardo Ojeda Lara

Ceturtdaļfināls

 
Qatar ExxonMobil Open2:6, 3:6Mirza Basic — Guido Pella

Ceturtdaļfināls

 
Tata Open Maharashtra7:6(3), 4:6, 2:6Mikhail Kukushkin — Kevin Anderson

Ceturtdaļfināls

 
 5:7, 6:2, 3:6Robin Haase — Benoit Paire

Ceturtdaļfināls

 
Qatar ExxonMobil Open6:3, 7:5Andrey Rublev — Borna Coric

Ceturtdaļfināls

 
 7:5, 6:4Dominic Thiem — Stefanos Tsitsipas

Ceturtdaļfināls

 
 6:3, 7:6(6)Gaël Monfils — Peter Gojowczyk

Ceturtdaļfināls

 
Brisbane International4:6, 0:6Michael Mmoh — Alex De Minaur

Ceturtdaļfināls

 
 1:6, 6:3, 6:4Nick Kyrgios — Alexander Dolgopolov

Ceturtdaļfināls

 
 6:7(6), 2:4Denis Istomin — Ryan Harrison

Ceturtdaļfināls
Istomins izstājās gurna savainojuma dēļ

 
 6:3, 6:7(3), 6:4Grigor Dimitrov — Kyle Edmund

Ceturtdaļfināls

 
Tata Open Maharashtra6:1, 3:6, 2:6Marin Čilić — Gilles Simon

Pusfināls

 
 7:6(6), 6:7(2), 1:6Benoit Paire — Kevin Anderson

Pusfināls

 
Qatar ExxonMobil Open2:6, 6:4, 6:7(2)Guido Pella — Andrey Rublev

Pusfināls

 
 Zaudējums bez cīņasDominic Thiem — Gaël Monfils

Pusfināls
Tīms no mača atteicās slimības dēļ

 
Brisbane International6:4, 6:7(5), 4:6Alex De Minaur — Ryan Harrison

Pusfināls

 
 6:3, 1:6, 4:6Grigor Dimitrov — Nick Kyrgios

Pusfināls

 
Tata Open Maharashtra7:6(4), 6:2Gilles Simon — Kevin Anderson

Fināls

 
Qatar ExxonMobil Open6:2, 6:3Gaël Monfils — Andrey Rublev

Fināls

 
Brisbane International6:4, 6:2Nick Kyrgios — Ryan Harrison

Fināls

 
ASB Classic6:7(1), 2:6Jiri Vesely — Roberto Bautista Agut

Ceturtdaļfināls

 
 4:6, 4:6Peter Gojowczyk — Robin Haase

Ceturtdaļfināls

 
Sydney International6:7(4), 7:6(4), 6:2Fabio Fognini — Adrian Mannarino

Ceturtdaļfināls

 
ASB Classic6:3, 6:2David Ferrer — Hyeon Chung

Ceturtdaļfināls

 
Sydney International3:6, 3:6Paolo Lorenzi — Daniil Medvedev

Ceturtdaļfināls

 
ASB Classic6:7(4), 3:6Karen Khachanov — Juan Martín del Potro

Ceturtdaļfināls

 
Sydney International6:4, 6:4Benoit Paire — Gilles Muller

Ceturtdaļfināls

 
 6:4, 6:4Alex De Minaur — Feliciano Lopez

Ceturtdaļfināls

 
ASB Classic7:6(7), 6:7(3), 6:7(5)Robin Haase — Roberto Bautista Agut

Pusfināls

 
Sydney International2:6, 6:4, 6:1Daniil Medvedev — Fabio Fognini

Pusfināls

 
ASB Classic4:6, 4:6David Ferrer — Juan Martín del Potro

Pusfināls

 
Sydney International4:6, 6:1, 6:1Alex De Minaur — Benoit Paire

Pusfināls

 
ASB Classic6:1, 4:6, 7:5Roberto Bautista Agut — Juan Martín del Potro

Fināls

 
Sydney International1:6, 6:4, 7:5Daniil Medvedev — Alex De Minaur

Fināls

 
Sofia Open6:7(5), 7:6(2), 7:6(2)Ernests Gulbis — Lorenzo Sonego

Kvalifikācijas 1. kārta

 
 6:4, 6:1Ernests Gulbis — Florian Mayer

Kvalifikācijas 2. kārta

 
 3:6, 7:6(2), 3:6Ernests Gulbis — Viktor Troicki

1. kārta

 
 6:4, 6:4Marius Copil — Gilles Muller

Ceturtdaļfināls

 
 7:6(2), 6:4Jozef Kovalik — Marcos Baghdatis

Ceturtdaļfināls

 
Open Sud de France6:4, 6:4David Goffin — Karen Khachanov

Ceturtdaļfināls

 
 4:6, 2:6Damir Dzumhur — Richard Gasquet

Ceturtdaļfināls

 
Sofia Open6:1, 7:6(3)Stan Wawrinka — Viktor Troicki

Ceturtdaļfināls

 
Ecuador Open3:6, 6:2, 7:6(5)Roberto Carballes Baena — Nicolas Jarry

Ceturtdaļfināls

 
Open Sud de France4:6, 6:7(1)Andrey Rublev — Jo-Wilfried Tsonga

Ceturtdaļfināls

 
Sofia Open6:4, 4:6, 6:3Mirza Basic — Maximilian Marterer

Ceturtdaļfināls

 
Ecuador Open6:3, 6:4Andrej Martin — Corentin Moutet

Ceturtdaļfināls

 
Open Sud de France1:6, 4:6Benoit Paire — Lucas Pouille

Ceturtdaļfināls

 
Ecuador Open6:4, 2:6, 6:4Thiago Monteiro — Gaël Monfils

Ceturtdaļfināls

 
 2:6, 4:6Gerald Melzer — Albert Ramos Viñolas

Ceturtdaļfināls

 
Sofia Open6:4, 6:2Marius Copil — Jozef Kovalik

Pusfināls

 
Open Sud de France4:6, 6:0, 3:6David Goffin — Richard Gasquet

Pusfināls

 
 6:1, 5:5Jo-Wilfried Tsonga — Lucas Pouille

Pusfināls

 
Sofia Open6:7(6), 4:6Stan Wawrinka — Mirza Basic

Pusfināls

 
Ecuador Open6:4, 3:6, 2:6Andrej Martin — Roberto Carballes Baena

Pusfināls

 
 4:6, 7:6(4), 4:6Thiago Monteiro — Albert Ramos Viñolas

Pusfināls

 
Open Sud de France6:7(2), 4:6Richard Gasquet — Lucas Pouille

Fināls

 
Sofia Open7:6(6), 6:7(4), 6:4Mirza Basic — Marius Copil

Fināls

 
Ecuador Open6:3, 4:6, 6:4Roberto Carballes Baena — Albert Ramos Viñolas

Fināls

 
ABN AMRO World Tennis TournamentZaudējums bez cīņasTomáš Berdych — David Goffin

Ceturtdaļfināls

 
 3:6, 4:6Andrey Rublev — Grigor Dimitrov

Ceturtdaļfināls

 
Argentina Open6:3, 7:5Federico Delbonis — Guillermo Garcia-Lopez

Ceturtdaļfināls

 
New York Open5:7, 6:2, 3:6Adrian Menendez-Maceiras — Adrian Mannarino

Ceturtdaļfināls

 
ABN AMRO World Tennis Tournament4:6, 6:1, 6:1Roger Federer — Robin Haase

Ceturtdaļfināls

 
Argentina Open4:6, 4:6Diego Schwartzman — Aljaz Bedene

Ceturtdaļfināls

 
ABN AMRO World Tennis Tournament7:6(4), 4:6, 6:3Andreas Seppi — Daniil Medvedev

Ceturtdaļfināls

 
New York Open6:7(5), 6:7(4)Ivo Karlovic — Sam Querrey

Ceturtdaļfināls

 
Argentina Open4:6, 6:3, 3:6Leonardo Mayer — Gaël Monfils

Ceturtdaļfināls

 
 7:6(7), 6:4Dominic Thiem — Guido Pella

Ceturtdaļfināls

 
New York Open6:4, 3:6, 1:6Radu Albot — Kei Nishikori

Ceturtdaļfināls

 
 6:3, 5:7, 6:4Kevin Anderson — Frances Tiafoe

Ceturtdaļfināls

 
ABN AMRO World Tennis Tournament3:6, 1:0David Goffin — Grigor Dimitrov

Pusfināls

 
Argentina Open6:4, 2:6, 6:1Aljaz Bedene — Federico Delbonis

Pusfināls

 
New York Open7:6(5), 5:7, 3:6Adrian Mannarino — Sam Querrey

Pusfināls

 
ABN AMRO World Tennis Tournament6:3, 7:6(3)Roger Federer — Andreas Seppi

Pusfināls

 
Argentina Open6:2, 6:1Dominic Thiem — Gaël Monfils

Pusfināls

 
New York Open6:1, 3:6, 7:6(4)Kevin Anderson — Kei Nishikori

Pusfināls

 
ABN AMRO World Tennis Tournament6:2, 6:2Roger Federer — Grigor Dimitrov

Fināls

 
Argentina Open6:2, 6:4Dominic Thiem — Aljaz Bedene

Fināls

 
New York Open4:6, 6:3, 7:6(1)Kevin Anderson — Sam Querrey

Fināls

 
Open 13 Provence4:6, 4:6Julien Benneteau — Karen Khachanov

Ceturtdaļfināls

 
 7:6(4)Tomáš Berdych — Damir Džumhur

Ceturtdaļfināls

 
Delray Beach Open1:6, 4:6Evgeny Donskoy — Steve Johnson

Ceturtdaļfināls

 
Open 13 Provence6:7(5), 6:3, 4:6Filip Krajinovic — Lucas Pouille

Ceturtdaļfināls

 
Rio Open7:5, 6:3Nicolas Jarry — Pablo Cuevas

Ceturtdaļfināls

 
Delray Beach Open6:7(5), 3:6Reilly Opelka — Peter Gojowczyk

Ceturtdaļfināls

 
Rio Open3:6, 4:6Gaël Monfils — Diego Schwartzman

Ceturtdaļfināls

 
Open 13 Provence4:6, 6:3, 5:7Nicolas Mahut — Ilya Ivashka

Ceturtdaļfināls

 
Rio Open6:4, 6:0Fernando Verdasco — Dominic Thiem

Ceturtdaļfināls

 
Dubai Duty Free Tennis Championships6:4, 6:4Ernests Gulbis — Lukáš Lacko

Kvalifikācijas 1. kārta

 
Delray Beach Open7:5, 6:4Denis Shapovalov — Taylor Fritz

Ceturtdaļfināls

 
Rio Open6:7(3), 6:3, 6:1Fabio Fognini — Aljaz Bedene

Ceturtdaļfināls

 
Delray Beach Open7:5, 4:6, 4:6Hyeon Chung — Frances Tiafoe

Ceturtdaļfināls

 
Open 13 Provence3:6, 2:6Tomáš Berdych — Karen Khachanov

Pusfināls

 
 6:3, 7:6(6)Lucas Pouille — Ilya Ivashka

Pusfināls

 
Rio Open7:5, 6:2Diego Schwartzman — Nicolas Jarry

Pusfināls

 
 7:6(3), 6:3Peter Gojowczyk — Steve Johnson

Pusfināls

 
Dubai Duty Free Tennis Championships6:3, 6:2Ernests Gulbis — Stefano Travaglia

Kvalifikācijas 2. kārta

 
Rio Open1:6, 5:7Fabio Fognini — Fernando Verdasco

Pusfināls

 
 5:7, 4:6Denis Shapovalov — Frances Tiafoe

Pusfināls

 
Open 13 Provence7:5, 3:6, 7:5Karen Khachanov — Lucas Pouille

Fināls

 
Delray Beach Open1:6, 4:6Peter Gojowczyk — Frances Tiafoe

Fināls

 
Rio Open6:2, 6:3Diego Schwartzman — Fernando Verdasco

Fināls

 
Dubai Duty Free Tennis Championships4:6, 4:6Ernests Gulbis — Lucas Pouille

1. kārta

 
 7:6(4), 6:4Roberto Bautista Agut — Borna Coric

Ceturtdaļfināls

 
 6:4, 3:6, 6:3Malek Jaziri — Stefanos Tsitsipas

Ceturtdaļfināls

 
 6:3, 3:6, 2:6Yuichi Sugita — Lucas Pouille

Ceturtdaļfināls

 
 6:1, 6:2Filip Krajinovic — Evgeny Donskoy

Ceturtdaļfināls

 
Abierto Mexicano Telcel3:6, 1:6Feliciano Lopez — Jared Donaldson

Ceturtdaļfināls

 
 4:6, 1:6Ryan Harrison — Alexander Zverev

Ceturtdaļfināls

 
 6:7(5), 4:6Hyeon Chung — Kevin Anderson

Ceturtdaļfināls

 
 6:2, 7:6(7)Juan Martín del Potro — Dominic Thiem

Ceturtdaļfināls

 
Dubai Duty Free Tennis Championships3:6, 7:6(4), 6:7(5)Filip Krajinovic — Lucas Pouille

Pusfināls

 
 3:6, 4:6Malek Jaziri — Roberto Bautista Agut

Pusfināls

 
Brasil Open2:6, 7:6(13), 6:7(5)Leonardo Mayer — Pablo Cuevas

Ceturtdaļfināls

 
 4:6, 2:6Guillermo Garcia-Lopez — Fabio Fognini

Ceturtdaļfināls

 
 6:7(3), 6:2, 6:4Horacio Zeballos — Rogerio Dutra Silva

Ceturtdaļfināls

 
 7:6(6), 4:6, 6:7(3)Albert Ramos Viñolas — Nicolas Jarry

Ceturtdaļfināls

 
Abierto Mexicano Telcel3:6, 6:4, 3:6Jared Donaldson — Kevin Anderson

Pusfināls

 
 6:4, 6:2Juan Martín del Potro — Alexander Zverev

Pusfināls

 
Dubai Duty Free Tennis Championships6:3, 6:4Roberto Bautista Agut — Lucas Pouille

Fināls

 
Brasil Open4:6, 2:6Pablo Cuevas — Fabio Fognini

Pusfināls

 
 6:7(5), 6:4, 6:4Nicolas Jarry — Horacio Zeballos

Pusfināls

 
Abierto Mexicano Telcel4:6, 4:6Kevin Anderson — Juan Martín del Potro

Fināls

 
Brasil Open6:1, 1:6, 4:6Nicolas Jarry — Fabio Fognini

Fināls

 
BNP Paribas Open2:6, 6:4, 7:6(3)Borna Coric — Kevin Anderson

Ceturtdaļfināls

 
 7:5, 6:1Roger Federer — Hyeon Chung

Ceturtdaļfināls

 
 5:7, 6:2, 3:6Sam Querrey — Milos Raonic

Ceturtdaļfināls

 
 3:6, 6:3, 6:4Juan Martín del Potro — Philipp Kohlschreiber

Ceturtdaļfināls

 
 5:7, 6:4, 6:4Roger Federer — Borna Coric

Pusfināls

 
 2:6, 3:6Milos Raonic — Juan Martín del Potro

Pusfināls

 
 4:6, 7:6(8), 6:7(2)Roger Federer — Juan Martín del Potro

Fināls

 
Miami Open1:6, 4:6Hyeon Chung — John Isner

Ceturtdaļfināls

 
 5:7, 7:6(1), 7:6(3)Juan Martín del Potro — Milos Raonic

Ceturtdaļfināls

 
 6:4, 5:7, 7:6(6)Pablo Carreño Busta — Kevin Anderson

Ceturtdaļfināls

 
 6:4, 6:4Alexander Zverev — Borna Coric

Ceturtdaļfināls

 
 1:6, 6:7(2)Juan Martín del Potro — John Isner

Pusfināls

 
 6:7(4), 2:6Pablo Carreño Busta — Alexander Zverev

Pusfināls

 
 7:6(4), 4:6, 4:6Alexander Zverev — John Isner

Fināls

 
Grand Prix Hassan II2:6, 6:1, 3:6Ernests Gulbis — Pedro Martinez

Kvalifikācijas 1. kārta

 
US Men's Clay Court Championship4:6, 7:5, 6:3Tennys Sandgren — Guido Pella

Ceturtdaļfināls

 
 3:6, 6:2, 6:3Ivo Karlovic — Nick Kyrgios

Ceturtdaļfināls

 
 3:6, 6:3, 4:6Jack Sock — Taylor Fritz

Ceturtdaļfināls

 
 6:7(4), 6:4, 6:7(5)John Isner — Steve Johnson

Ceturtdaļfināls

 
Grand Prix Hassan II2:6, 6:4, 1:6Nikoloz Basilashvili — Joao Sousa

Ceturtdaļfināls

 
 4:6, 7:5, 3:6Alexey Vatutin — Pablo Andujar

Ceturtdaļfināls

 
 2:6, 6:7(4)Gilles Simon — Richard Gasquet

Ceturtdaļfināls

 
 2:6, 1:6Malek Jaziri — Kyle Edmund

Ceturtdaļfināls

 
 3:6, 4:6Richard Gasquet — Kyle Edmund

Pusfināls

 
 6:4, 6:4Pablo Andujar — Joao Sousa

Pusfināls

 
US Men's Clay Court Championship6:7(2), 6:7(4)Ivo Karlovic — Tennys Sandgren

Pusfināls

 
 7:5, 6:7(4), 6:2Steve Johnson — Taylor Fritz

Pusfināls

 
Grand Prix Hassan II6:2, 6:2Pablo Andujar — Kyle Edmund

Fināls

 
US Men's Clay Court Championship7:6(2), 2:6, 6:4Steve Johnson — Tennys Sandgren

Fināls

 
Monte-Carlo Rolex Masters6:4, 7:6(5)Grigor Dimitrov — David Goffin

Ceturtdaļfināls

 
 6:0, 6:2John Isner — Dominic Thiem

Ceturtdaļfināls

 
 6:4, 6:7(1), 6:3Kei Nishikori — Marin Čilić

Ceturtdaļfināls

 
 6:4, 2:6, 5:7Richard Gasquet — Alexander Zverev

Ceturtdaļfināls

 
 6:4, 6:1John Isner — Grigor Dimitrov

Pusfināls

 
 6:3, 3:6, 4:6Alexander Zverev — Kei Nishikori

Pusfināls

 
 6:3, 6:2John Isner — Kei Nishikori

Fināls

 
Hungarian Open7:5, 4:6, 2:6Jan-Lennard Struff — Marco Cecchinato

Ceturtdaļfināls

 
Barcelona Open6:3, 6:2Stefanos Tsitsipas — Dominic Thiem

Ceturtdaļfināls

 
Hungarian Open6:4, 7:6(3)Andreas Seppi — Nikoloz Basilashvili

Ceturtdaļfināls

 
Barcelona Open6:3, 7:6(4)Pablo Carreño Busta — Grigor Dimitrov

Ceturtdaļfināls

 
Hungarian Open3:6, 6:2, 2:6Lorenzo Sonego — Aljaz Bedene

Ceturtdaļfināls

 
Barcelona Open6:0, 7:5John Isner — Martin Klizan

Ceturtdaļfināls

 
Hungarian Open2:6, 6:1, 6:4John Millman — Yannick Maden

Ceturtdaļfināls

 
Barcelona Open6:7(3), 6:2, 6:2David Goffin — Roberto Bautista Agut

Ceturtdaļfināls

 
 7:5, 6:3Stefanos Tsitsipas — Pablo Carreño Busta

Pusfināls

 
Hungarian Open7:5, 6:7(4), 3:6Andreas Seppi — Marco Cecchinato

Pusfināls

 
Barcelona Open6:4, 6:0John Isner — David Goffin

Pusfināls

 
BMW Open6:4, 3:6, 4:6Ernests Gulbis — Martin Klizan

Kvalifikācijas 1. kārta

 
Hungarian Open2:6, 7:6(3), 7:6(5)John Millman — Aljaz Bedene

Pusfināls

 
Barcelona Open6:2, 6:1John Isner — Stefanos Tsitsipas

Fināls

 
Hungarian Open5:7, 4:6John Millman — Marco Cecchinato

Fināls

 
BMW Open6:3, 6:4Hyeon Chung — Martin Klizan

Ceturtdaļfināls

 
TEB BNP Paribas Istanbul Open6:1, 1:6, 4:6Rogerio Dutra Silva — Taro Daniel

Ceturtdaļfināls

 
 6:2, 6:2Jeremy Chardy — Thomas Fabbiano

Ceturtdaļfināls

 
BMW Open6:3, 6:2Alexander Zverev — Jan-Lennard Struff

Ceturtdaļfināls

 
Millennium Estoril Open6:7(2), 6:2, 7:6(3)Stefanos Tsitsipas — Roberto Carballes Baena

Ceturtdaļfināls

 
 3:6, 6:1, 0:6Kyle Edmund — Joao Sousa

Ceturtdaļfināls

 
BMW Open6:4, 6:4Philipp Kohlschreiber — Roberto Bautista Agut

Ceturtdaļfināls

 
TEB BNP Paribas Istanbul Open3:6, 6:4, 6:1Malek Jaziri — Jiri Vesely

Ceturtdaļfināls

 
BMW Open3:6, 4:6Marton Fucsovics — Maximilian Marterer

Ceturtdaļfināls

 
TEB BNP Paribas Istanbul Open6:7(5), 7:5, 7:6(3)Laslo Djere — Paolo Lorenzi

Ceturtdaļfināls

 
Millennium Estoril Open5:7, 2:6Simone Bolelli — Frances Tiafoe

Ceturtdaļfināls

 
 2:6, 6:2, 1:6Nicolas Jarry — Roberto Bautista Agut

Ceturtdaļfināls

 
BMW Open7:5, 6:2Alexander Zverev — Hyeon Chung

Pusfināls

 
 2:6, 4:6Maximilian Marterer — Philipp Kohlschreiber

Pusfināls

 
Millennium Estoril Open4:6, 6:1, 6:7(4)Stefanos Tsitsipas — Joao Sousa

Pusfināls

 
TEB BNP Paribas Istanbul Open6:3, 4:6, 6:4Taro Daniel — Jeremy Chardy

Pusfināls

 
Millennium Estoril Open6:2, 6:3Frances Tiafoe — Pablo Carreño Busta

Pusfināls

 
TEB BNP Paribas Istanbul Open6:3, 6:2Malek Jaziri — Laslo Djere

Pusfināls

 
BMW Open6:3, 6:3Alexander Zverev — Philipp Kohlschreiber

Fināls

 
TEB BNP Paribas Istanbul Open6:7(4), 4:6Malek Jaziri — Taro Daniel

Fināls

 
Millennium Estoril Open6:4, 6:4Joao Sousa — Frances Tiafoe

Fināls

 
Mutua Madrid Open6:7(3), 6:3, 3:6Dusan Lajovic — Kevin Anderson

Ceturtdaļfināls

 
 5:7, 3:6John Isner — Dominic Thiem

Ceturtdaļfināls

 
 5:7, 7:6(6), 4:6Kyle Edmund — Denis Shapovalov

Ceturtdaļfināls

 
 4:6, 5:7John Isner — Alexander Zverev

Ceturtdaļfināls

 
 6:4, 6:2Dominic Thiem — Kevin Anderson

Pusfināls

 
 4:6, 1:6Denis Shapovalov — Alexander Zverev

Pusfināls

 
 4:6, 4:6Dominic Thiem — Alexander Zverev

Fināls

 
Internazionali BNL d'Italia4:6, 6:1, 6:2John Isner — Fabio Fognini

Ceturtdaļfināls

 
 3:6, 3:6Pablo Carreño Busta — Marin Čilić

Ceturtdaļfināls

 
 6:2, 1:6, 3:6Kei Nishikori — Novak Djokovic

Ceturtdaļfināls

 
 4:6, 6:3, 3:6David Goffin — Alexander Zverev

Ceturtdaļfināls

 
 7:6(4), 6:3John Isner — Novak Djokovic

Pusfināls

 
 6:7(13), 5:7Marin Čilić — Alexander Zverev

Pusfināls

 
 6:1, 1:6, 6:3John Isner — Alexander Zverev

Fināls

 
Open Parc Auvergne-Rhône-Alpes Lyon7:6(1), 6:4Cameron Norrie — John Isner

Ceturtdaļfināls

 
Geneva Open3:6, 7:6(3), 3:6Andreas Seppi — Peter Gojowczyk

Ceturtdaļfināls

 
 6:7(3), 6:7(5)Tennys Sandgren — Fabio Fognini

Ceturtdaļfināls

 
Open Parc Auvergne-Rhône-Alpes Lyon6:4, 4:6, 6:7(5)Mikhail Kukushkin — Gilles Simon

Ceturtdaļfināls

 
Geneva Open3:6, 4:6Guido Pella — Steve Johnson

Ceturtdaļfināls

 
Open Parc Auvergne-Rhône-Alpes Lyon5:7, 1:6Taylor Fritz — Dusan Lajovic

Ceturtdaļfināls

 
Geneva Open4:6, 0:6Stan Wawrinka — Marton Fucsovics

Ceturtdaļfināls

 
Open Parc Auvergne-Rhône-Alpes Lyon6:7(4), 7:6(0), 6:4Dominic Thiem — Guillermo Garcia-Lopez

Ceturtdaļfināls

 
Geneva Open6:4, 6:4Peter Gojowczyk — Fabio Fognini

Pusfināls

 
Open Parc Auvergne-Rhône-Alpes Lyon6:1, 7:6(6)Gilles Simon — Cameron Norrie

Pusfināls

 
Geneva Open6:2, 4:6, 1:6Steve Johnson — Marton Fucsovics

Pusfināls

 
Open Parc Auvergne-Rhône-Alpes Lyon6:4, 5:7, 6:4Dominic Thiem — Dusan Lajovic

Pusfināls

 
 3:6, 7:6(1), 6:1Dominic Thiem — Gilles Simon

Fināls

 
Geneva Open6:2, 6:2Marton Fucsovics — Peter Gojowczyk

Fināls

 
Libéma Open6:4, 4:6, 7:6(5)Jeremy Chardy — Mackenzie McDonald

Ceturtdaļfināls

 
Mercedes Cup4:6, 7:6(5), 3:6Denis Istomin — Lucas Pouille

Ceturtdaļfināls

 
Libéma Open6:3, 6:3Matthew Ebden — Marius Copil

Ceturtdaļfināls

 
Mercedes Cup7:6(2), 7:6(1)Milos Raonic — Tomáš Berdych

Ceturtdaļfināls

 
Libéma Open6:4, 7:6(3)Bernard Tomic — Fernando Verdasco

Ceturtdaļfināls

 
Mercedes Cup6:4, 6:4Roger Federer — Guido Pella

Ceturtdaļfināls

 
Libéma Open6:7(2), 6:7(4)Stefanos Tsitsipas — Richard Gasquet

Ceturtdaļfināls

 
Mercedes Cup6:4, 3:6, 6:3Nick Kyrgios — Feliciano Lopez

Ceturtdaļfināls

 
 6:4, 7:6(3)Milos Raonic — Lucas Pouille

Pusfināls

 
Libéma Open4:6, 7:6(6), 2:6Bernard Tomic — Richard Gasquet

Pusfināls

 
Mercedes Cup6:7(2), 6:2, 7:6(5)Roger Federer — Nick Kyrgios

Pusfināls

 
Libéma Open6:4, 7:5Jeremy Chardy — Matthew Ebden

Pusfināls

 
Mercedes Cup6:4, 7:6(3)Roger Federer — Milos Raonic

Fināls

 
Libéma Open3:6, 6:7(5)Jeremy Chardy — Richard Gasquet

Fināls

 
Gerry Weber Open2:6, 5:7Yuichi Sugita — Denis Kudla

Ceturtdaļfināls

 
Fever-Tree Championships7:6(3), 6:2Marin Čilić — Sam Querrey

Ceturtdaļfināls

 
Gerry Weber Open7:6(2), 7:5Roger Federer — Matthew Ebden

Ceturtdaļfināls

 
Fever-Tree Championships6:7(5), 6:7(3)Feliciano Lopez — Nick Kyrgios

Ceturtdaļfināls

 
Gerry Weber Open3:6, 7:6(3), 3:6Karen Khachanov — Roberto Bautista Agut

Ceturtdaļfināls

 
Fever-Tree Championships5:7, 1:6Adrian Mannarino — Novak Djokovic

Ceturtdaļfināls

 
Gerry Weber Open5:7, 3:6Andreas Seppi — Borna Coric

Ceturtdaļfināls

 
Fever-Tree Championships6:4, 6:4Jeremy Chardy — Frances Tiafoe

Ceturtdaļfināls

 
Gerry Weber Open7:6(1), 7:5Roger Federer — Denis Kudla

Pusfināls

 
Fever-Tree Championships7:6(3), 7:6(4)Marin Čilić — Nick Kyrgios

Pusfināls

 
Gerry Weber Open3:2Roberto Bautista Agut — Borna Coric

Pusfināls

 
Fever-Tree Championships6:7(5), 4:6Jeremy Chardy — Novak Djokovic

Pusfināls

 
Gerry Weber Open6:7(6), 6:3, 2:6Roger Federer — Borna Coric

Fināls

 
Fever-Tree Championships5:7, 7:6(4), 6:3Marin Čilić — Novak Djokovic

Fināls

 
Nature Valley International Eastbourne6:3, 6:4Lukas Lacko — Cameron Norrie

Ceturtdaļfināls

 
Turkish Airlines Antalya Open4:6, 1:6Pierre-Hugues Herbert — Damir Dzumhur

Ceturtdaļfināls

 
 6:7(5), 2:6Nikoloz Basilashvili — Jiri Vesely

Ceturtdaļfināls

 
Nature Valley International Eastbourne5:7, 6:3, 6:2Marco Cecchinato — John Millman

Ceturtdaļfināls

 
Turkish Airlines Antalya Open7:6(3), 6:4Adrian Mannarino — Joao Sousa

Ceturtdaļfināls

 
Nature Valley International Eastbourne6:3, 6:3Mischa Zverev — Denis Shapovalov

Ceturtdaļfināls

 
Turkish Airlines Antalya Open7:6(3), 6:4Gaël Monfils — Guillermo Garcia-Lopez

Ceturtdaļfināls

 
Nature Valley International Eastbourne5:7, 6:3, 6:1Mikhail Kukushkin — Kyle Edmund

Ceturtdaļfināls

 
Turkish Airlines Antalya Open3:6, 6:7(1)Jiri Vesely — Damir Dzumhur

Pusfināls

 
 4:6, 7:6(4), 6:4Adrian Mannarino — Gaël Monfils

Pusfināls

 
Nature Valley International Eastbourne6:3, 6:4Lukas Lacko — Marco Cecchinato

Pusfināls

 
 7:6(9), 6:4Mischa Zverev — Mikhail Kukushkin

Pusfināls

 
Turkish Airlines Antalya Open1:6, 6:1, 1:6Adrian Mannarino — Damir Dzumhur

Fināls

 
Nature Valley International Eastbourne4:6, 4:6Lukas Lacko — Mischa Zverev

Fināls

 
Dell Technologies Hall of Fame Open1:6, 7:5, 4:6Jason Jung — Tim Smyczek

Ceturtdaļfināls

 
 7:5, 6:2Ramkumar Ramanathan — Vasek Pospisil

Ceturtdaļfināls

 
SkiStar Swedish Open6:4, 6:2Fernando Verdasco — Pablo Carreño Busta

Ceturtdaļfināls

 
 4:6, 3:6Federico Delbonis — Fabio Fognini

Ceturtdaļfināls

 
 7:6(4), 6:2Richard Gasquet — Casper Ruud

Ceturtdaļfināls

 
 6:3, 2:6, 4:6Simone Bolelli — Henri Laaksonen

Ceturtdaļfināls

 
Plava Laguna Croatia Open Umag3:6, 6:7(6)Andrey Rublev — Robin Haase

Ceturtdaļfināls

 
Dell Technologies Hall of Fame Open3:6, 1:6Adrian Mannarino — Marcel Granollers

Ceturtdaļfināls

 
Plava Laguna Croatia Open Umag6:7(3), 5:7Dusan Lajovic — Guido Pella

Ceturtdaļfināls

 
 6:1, 6:4Marco Trungelliti — Evgeny Donskoy

Ceturtdaļfināls

 
Dell Technologies Hall of Fame Open6:2, 6:3Steve Johnson — Dudi Sela

Ceturtdaļfināls

 
Plava Laguna Croatia Open Umag4:6, 1:6Laslo Djere — Marco Cecchinato

Ceturtdaļfināls

 
SkiStar Swedish Open6:1, 4:6, 7:5Fabio Fognini — Fernando Verdasco

Pusfināls

 
 2:6, 3:6Henri Laaksonen — Richard Gasquet

Pusfināls

 
Plava Laguna Croatia Open Umag6:3, 1:6, 6:2Guido Pella — Robin Haase

Pusfināls

 
Dell Technologies Hall of Fame Open4:6, 5:7Tim Smyczek — Ramkumar Ramanathan

Pusfināls

 
Plava Laguna Croatia Open Umag6:2, 6:1Marco Cecchinato — Marco Trungelliti

Pusfināls

 
Dell Technologies Hall of Fame Open3:6, 3:6Marcel Granollers — Steve Johnson

Pusfināls

 
SkiStar Swedish Open3:6, 6:3, 1:6Richard Gasquet — Fabio Fognini

Fināls

 
Dell Technologies Hall of Fame Open7:5, 3:6, 6:2Steve Johnson — Ramkumar Ramanathan

Fināls

 
Plava Laguna Croatia Open Umag2:6, 6:7(4)Guido Pella — Marco Cecchinato

Fināls

 
Swiss Open Gstaad6:4, 6:3Matteo Berrettini — Feliciano Lopez

Ceturtdaļfināls

 
German Tennis Championship6:3, 3:6, 2:6Thiago Monteiro — Jozef Kovalik

Ceturtdaļfināls

 
Swiss Open Gstaad3:6, 6:4, 6:3Jurgen Zopp — Facundo Bagnis

Ceturtdaļfināls

 
German Tennis Championship6:3, 4:6, 6:3Leonardo Mayer — Diego Schwartzman

Ceturtdaļfināls

 
Swiss Open Gstaad7:6(5), 3:6, 6:7(5)Viktor Galovic — Laslo Djere

Ceturtdaļfināls

 
German Tennis Championship6:7(5), 6:7(7)Dominic Thiem — Nicolas Jarry

Ceturtdaļfināls

 
Swiss Open Gstaad5:7, 1:6Taro Daniel — Roberto Bautista Agut

Ceturtdaļfināls

 
German Tennis Championship6:7(3), 4:6Pablo Carreño Busta — Nikoloz Basilashvili

Ceturtdaļfināls

 
BB&T Atlanta Open6:3, 6:2Matthew Ebden — Marcos Baghdatis

Ceturtdaļfināls

 
 7:5, 4:6, 6:1John Isner — Mischa Zverev

Ceturtdaļfināls

 
 6:7(3), 6:2, 7:6(5)Ryan Harrison — Hyeon Chung

Ceturtdaļfināls

 
Generali Open Kitzbühel2:6, 4:6Ernests Gulbis — Jurij Rodionov

Kvalifikācijas 1. kārta

 
BB&T Atlanta Open7:5, 3:0Cameron Norrie — Nick Kyrgios

Ceturtdaļfināls

 
German Tennis Championship7:6(6), 4:6, 6:7(7)Jozef Kovalik — Leonardo Mayer

Pusfināls

 
 5:7, 6:0, 1:6Nicolas Jarry — Nikoloz Basilashvili

Pusfināls

 
Swiss Open Gstaad4:6, 6:7(6)Jurgen Zopp — Matteo Berrettini

Pusfināls

 
 7:6(5), 4:6, 4:6Laslo Djere — Roberto Bautista Agut

Pusfināls

 
BB&T Atlanta Open6:4, 6:7(6), 6:1John Isner — Matthew Ebden

Pusfināls

 
 2:6, 6:3, 6:2Ryan Harrison — Cameron Norrie

Pusfināls

 
Swiss Open Gstaad7:6(9), 6:4Matteo Berrettini — Roberto Bautista Agut

Fināls

 
German Tennis Championship6:4, 0:6, 7:5Nikoloz Basilashvili — Leonardo Mayer

Fināls

 
BB&T Atlanta Open5:7, 6:3, 6:4John Isner — Ryan Harrison

Fināls

 
Generali Open Kitzbühel3:6, 3:6Maximialian Marterer — Denis Istomin

Ceturtdaļfināls

 
 5:7, 3:6Matteo Berrettini — Nicolas Jarry

Ceturtdaļfināls

 
 7:6(3), 6:3Jaume Munar — Taro Daniel

Ceturtdaļfināls

 
 4:6, 7:6(6), 6:2Martin Klizan — Dusan Lajovic

Ceturtdaļfināls

 
Abierto Mexicano Los Cabos6:2, 6:3Damir Džumhur — Michael Mmoh

Ceturtdaļfināls

 
 6:4, 6:4Cameron Norrie — Adrian Mannarino

Ceturtdaļfināls

 
 2:6, 2:6Yoshihito Nishioka — Fabio Fognini

Ceturtdaļfināls

 
 6:1, 6:1Juan Martín del Potro — Egor Gerasimov

Ceturtdaļfināls

 
Generali Open Kitzbühel5:7, 7:6(4), 4:6Nicolas Jarry — Denis Istomin

Pusfināls

 
 7:6(3), 6:3Martin Klizan — Jaume Munar

Pusfināls

 
Citi Open3:6, 4:6David Goffin — Stefanos Tsitsipas

Ceturtdaļfināls

 
 3:6, 6:1, 6:4Alexander Zverev — Kei Nishikori

Ceturtdaļfināls

 
Rogers Cup3:6, 6:7(3)Ernests Gulbis — Ryan Harrison

Kvalifikācijas 1. kārta

 
Citi OpenUzvara bez cīņasAlex De Minaur — Andy Murray

Ceturtdaļfināls

 
Abierto Mexicano Los Cabos4:6, 2:6Cameron Norrie — Fabio Fognini

Pusfināls

 
 6:3, 7:6(6)Juan Martín del Potro — Damir Džumhur

Pusfināls

 
Generali Open Kitzbühel6:2, 6:2Martin Klizan — Denis Istomin

Fināls

 
Citi Open1:6, 4:6Denis Kudla — Andrey Rublev

Ceturtdaļfināls

 
 6:2, 6:4Alexander Zverev — Stefanos Tsitsipas

Pusfināls

 
 5:7, 7:6(6), 6:4Alex De Minaur — Andrey Rublev

Pusfināls

 
Abierto Mexicano Los Cabos4:6, 2:6Juan Martín del Potro — Fabio Fognini

Fināls

 
Citi Open6:2, 6:4Alexander Zverev — Alex De Minaur

Fināls

 
Rogers Cup2:6, 2:6Grigor Dimitrov — Kevin Anderson

Ceturtdaļfināls

 
 3:6, 7:6(11), 6:4Stefanos Tsitsipas — Alexander Zverev

Ceturtdaļfināls

 
 3:6, 1:6Robin Haase — Karen Khachanov

Ceturtdaļfināls

 
 2:6, 6:4, 6:4John Isner — Marin Čilić

Ceturtdaļfināls

 
 7:6(4), 4:6, 6:7(7)Kevin Anderson — Stefanos Tsitsipas

Pusfināls

 
 7:6(3), 6:4John Isner — Karen Khachanov

Pusfināls

 
 6:2, 7:6(4)John Isner — Stefanos Tsitsipas

Fināls

 
Western & Southern Open5:7, 6:4, 3:6Milos Raonic — Novak Djokovic

Ceturtdaļfināls

 
 6:7(7), 4:6Pablo Carreño Busta — Marin Čilić

Ceturtdaļfināls

 
 7:6(5), 7:6(4)David Goffin — Juan Martín del Potro

Ceturtdaļfināls

 
 7:6(2), 6:7(6), 2:6Stan Wawrinka — Roger Federer

Ceturtdaļfināls

 
 6:4, 3:6, 6:3Novak Djokovic — Marin Čilić

Pusfināls

 
 6:7(3), 1:1David Goffin — Roger Federer

Pusfināls

 
 6:4, 6:4Novak Djokovic — Roger Federer

Fināls

 
Winston-Salem Open6:1, 6:2Steve Johnson — Kyle Edmund

Ceturtdaļfināls

 
 3:6, 4:6Hyeon Chung — Pablo Carreño Busta

Ceturtdaļfināls

 
 7:6(4), 6:4Daniil Medvedev — Ryan Harrison

Ceturtdaļfināls

 
 6:4, 2:6, 1:6Nicolas Jarry — Taro Daniel

Ceturtdaļfināls

 
 6:1, 6:1Daniil Medvedev — Taro Daniel

Pusfināls

 
 6:3, 6:4Steve Johnson — Pablo Carreño Busta

Pusfināls

 
 6:4, 6:4Daniil Medvedev — Steve Johnson

Fināls

 
St.Petersburg Open6:3, 5:7, 3:6Denis Shapovalov — Martin Klizan

Ceturtdaļfināls

 
Moselle Open7:6(4), 6:4Radu Albot — Ricardas Berankis

Ceturtdaļfināls

 
St.Petersburg Open6:7(0), 3:6Marco Cecchinato — Roberto Bautista Agut

Ceturtdaļfināls

 
Moselle Open7:6(4), 6:2Gilles Simon — Richard Gasquet

Ceturtdaļfināls

 
St.Petersburg Open3:6, 4:6Damir Džumhur — Stan Wawrinka

Ceturtdaļfināls

 
 6:2, 3:6, 7:6(2)Dominic Thiem — Daniil Medvedev

Ceturtdaļfināls

 
Moselle Open6:3, 4:6, 6:4Kei Nishikori — Nikoloz Basilashvili

Ceturtdaļfināls

 
 6:3, 2:6, 6:4Matthias Bachinger — Yannick Maden

Ceturtdaļfināls

 
Chengdu Open4:6, 1:6Ernests Gulbis — Egor Gerasimov

Kvalifikācijas 1. kārta

 
St.Petersburg Open6:4, 3:6, 5:7Stan Wawrinka — Martin Klizan

Pusfināls

 
Moselle Open6:3, 6:1Gilles Simon — Radu Albot

Pusfināls

 
St.Petersburg Open6:4, 6:3Dominic Thiem — Roberto Bautista Agut

Pusfināls

 
Moselle Open6:2, 4:6, 5:7Kei Nishikori — Matthias Bachinger

Pusfināls

 
St.Petersburg Open6:3, 6:1Dominic Thiem — Martin Klizan

Fināls

 
Moselle Open6:7(2), 1:6Matthias Bachinger — Gilles Simon

Fināls

 
Chengdu Open6:4, 6:2Fabio Fognini — Matthew Ebden

Ceturtdaļfināls

 
Shenzhen Open7:6(6), 6:7(1), 4:6Albert Ramos Viñolas — Pierre-Hugues Herbert

Ceturtdaļfināls

 
Chengdu Open6:7(1), 5:7Sam Querrey — Taylor Fritz

Ceturtdaļfināls

 
Shenzhen Open6:3, 7:6(7)Alex De Minaur — Damir Džumhur

Ceturtdaļfināls

 
Chengdu Open6:1, 3:6, 6:3Joao Sousa — Malek Jaziri

Ceturtdaļfināls

 
Shenzhen Open6:7(2), 2:6Cameron Norrie — Yoshihito Nishioka

Ceturtdaļfināls

 
 4:6, 4:6Andy Murray — Fernando Verdasco

Ceturtdaļfināls

 
Chengdu Open6:2, 6:4Bernard Tomic — Felix Auger-Aliassime

Ceturtdaļfināls

 
 6:7(5), 6:0, 6:3Fabio Fognini — Taylor Fritz

Pusfināls

 
 4:6, 4:6Joao Sousa — Bernard Tomic

Pusfināls

 
Shenzhen Open5:7, 6:2, 6:7(8)Alex De Minaur — Pierre-Hugues Herbert

Pusfināls

 
 6:1, 3:6, 6:7(5)Fernando Verdasco — Yoshihito Nishioka

Pusfināls

 
Chengdu Open1:6, 6:3, 7:6(7)Fabio Fognini — Bernard Tomic

Fināls

 
Shenzhen Open7:5, 2:6, 6:4Yoshihito Nishioka — Pierre-Hugues Herbert

Fināls

 
Rakuten Japan Open6:4, 6:7(7), 4:6Jan-Lennard Struff — Denis Shapovalov

Ceturtdaļfināls

 
China Open6:4, 6:4Fabio Fognini — Marton Fucsovics

Ceturtdaļfināls

 
Rakuten Japan Open7:6(4), 6:3Daniil Medvedev — Milos Raonic

Ceturtdaļfināls

 
China Open6:3, 6:0Juan Martín del Potro — Filip Krajinovic

Ceturtdaļfināls

 
 6:3, 7:6(4)Kyle Edmund — Dusan Lajovic

Ceturtdaļfināls

 
Rakuten Japan Open3:6, 3:6Stefanos Tsitsipas — Kei Nishikori

Ceturtdaļfināls

 
 7:6(6), 7:6(4)Richard Gasquet — Kevin Anderson

Ceturtdaļfināls

 
China Open6:2, 6:2Nikoloz Basilashvili — Malek Jaziri

Ceturtdaļfināls

 
Rakuten Japan Open3:6, 3:6Denis Shapovalov — Daniil Medvedev

Pusfināls

 
 7:6(2), 6:1Kei Nishikori — Richard Gasquet

Pusfināls

 
China OpenUzvara bez cīņasJuan Martín del Potro — Fabio Fognini

Pusfināls

 
 6:7(6), 4:6Kyle Edmund — Nikoloz Basilashvili

Pusfināls

 
Rakuten Japan Open6:2, 6:4Daniil Medvedev — Kei Nishikori

Fināls

 
China Open4:6, 4:6Juan Martín del Potro — Nikoloz Basilashvili

Fināls

 
Rolex Shanghai Masters4:6, 4:6Kyle Edmund — Alexander Zverev

Ceturtdaļfināls

 
 6:7(1), 3:6Kevin Anderson — Novak Djokovic

Ceturtdaļfināls

 
 7:5, 6:4Borna Coric — Matthew Ebden

Ceturtdaļfināls

 
 6:4, 7:6(4)Roger Federer — Kei Nishikori

Ceturtdaļfināls

 
 2:6, 1:6Alexander Zverev — Novak Djokovic

Pusfināls

 
 4:6, 4:6Roger Federer — Borna Coric

Pusfināls

 
Intrum Stockholm Open6:4, 7:6(1)Ernests Gulbis — Markus Eriksson

Kvalifikācijas 1. kārta

 
Rolex Shanghai Masters3:6, 4:6Borna Coric — Novak Djokovic

Fināls

 
Intrum Stockholm Open6:1, 6:4Ernests Gulbis — Julien Benneteau

Kvalifikācijas 2. kārta

 
 6:4, 6:3Ernests Gulbis — Mikael Ymer

1. kārta

 
 6:2, 6:4Ernests Gulbis — Denis Shapovalov

2. kārta

 
 4:6, 6:3, 6:4Ernests Gulbis — Jack Sock

Ceturtdaļfināls

 
VTB Kremlin Cup7:6(3), 6:3Adrian Mannarino — Egor Gerasimov

Ceturtdaļfināls

 
Intrum Stockholm Open5:7, 1:2Hyeon Chung — Fabio Fognini

Ceturtdaļfināls

 
European Open4:6, 3:6Gilles Simon — Diego Schwartzman

Ceturtdaļfināls

 
VTB Kremlin Cup4:6, 6:7(2)Filip Krajinovic — Andreas Seppi

Ceturtdaļfināls

 
European Open6:4, 6:7(4), 7:6(9)Richard Gasquet — Jan-Lennard Struff

Ceturtdaļfināls

 
Intrum Stockholm Open3:6, 6:7(4)Philipp Kohlschreiber — Stefanos Tsitsipas

Ceturtdaļfināls

 
VTB Kremlin Cup2:6, 6:1, 4:6Ricardas Berankis — Daniil Medvedev

Ceturtdaļfināls

 
European Open7:5, 6:4Gaël Monfils — Vasek Pospisil

Ceturtdaļfināls

 
VTB Kremlin Cup2:6, 6:7(5)Mirza Basic — Karen Khachanov

Ceturtdaļfināls

 
European OpenUzvara bez cīņasKyle Edmund — Ilya Ivashka

Ceturtdaļfināls

 
Intrum Stockholm Open7:6(6), 6:7(5), 7:6(2)John Isner — Tennys Sandgren

Ceturtdaļfināls

 
 1:6, 6:3, 6:3Ernests Gulbis — John Isner

Pusfināls

 
 6:3, 6:2Stefanos Tsitsipas — Fabio Fognini

Pusfināls

 
VTB Kremlin Cup7:5, 7:5Adrian Mannarino — Andreas Seppi

Pusfināls

 
European Open6:3, 6:4Gaël Monfils — Diego Schwartzman

Pusfināls

 
VTB Kremlin Cup6:1, 6:7(5), 6:3Karen Khachanov — Daniil Medvedev

Pusfināls

 
European Open6:3, 6:4Kyle Edmund — Richard Gasquet

Pusfināls

 
Intrum Stockholm Open4:6, 4:6Ernests Gulbis — Stefanos Tsitsipas

Fināls

 
European Open3:6, 7:6(2), 7:6(4)Kyle Edmund — Gaël Monfils

Fināls

 
VTB Kremlin Cup2:6, 2:6Adrian Mannarino — Karen Khachanov

Fināls

 
Swiss Indoors Basel7:5, 6:4Ernests Gulbis — Jack Sock

1. kārta

 
 6:7(4), 6:7(0)Ernests Gulbis — Gilles Simon

2. kārta

 
Erste Bank Open 5004:6, 7:6(2), 7:6(4)Mikhail Kukushkin — Marton Fucsovics

Ceturtdaļfināls

 
Swiss Indoors Basel6:7(6), 5:7Taylor Fritz — Marius Copil

Ceturtdaļfināls

 
Erste Bank Open 5003:6, 1:6Dominic Thiem — Kei Nishikori

Ceturtdaļfināls

 
Swiss Indoors Basel5:7, 3:6Roberto Bautista Agut — Alexander Zverev

Ceturtdaļfināls

 
Erste Bank Open 5006:7(2), 2:1Borna Coric — Kevin Anderson

Ceturtdaļfināls

 
Swiss Indoors Basel7:6(1), 4:6, 6:4Roger Federer — Gilles Simon

Ceturtdaļfināls

 
Erste Bank Open 5006:4, 2:1Fernando Verdasco — Gaël Monfils

Ceturtdaļfināls

 
Swiss Indoors Basel4:6, 6:3, 3:6Stefanos Tsitsipas — Daniil Medvedev

Ceturtdaļfināls

 
Erste Bank Open 5006:4, 6:3Kei Nishikori — Mikhail Kukushkin

Pusfināls

 
Swiss Indoors Basel6:3, 6:7(6), 6:4Marius Copil — Alexander Zverev

Pusfināls

 
Erste Bank Open 5003:6, 6:3, 4:6Fernando Verdasco — Kevin Anderson

Pusfināls

 
Swiss Indoors Basel6:1, 6:4Roger Federer — Daniil Medvedev

Pusfināls

 
Erste Bank Open 5003:6, 6:7(3)Kei Nishikori — Kevin Anderson

Fināls

 
Swiss Indoors Basel7:6(5), 6:4Roger Federer — Marius Copil

Fināls

 
Rolex Paris Masters1:6, 2:6Alexander Zverev — Karen Khachanov

Ceturtdaļfināls

 
 6:4, 4:6, 4:6Jack Sock — Dominic Thiem

Ceturtdaļfināls

 
 6:4, 2:6, 3:6Marin Čilić — Novak Djokovic

Ceturtdaļfināls

 
 4:6, 4:6Kei Nishikori — Roger Federer

Ceturtdaļfināls

 
 4:6, 1:6Dominic Thiem — Karen Khachanov

Pusfināls

 
 6:7(6), 7:5, 6:7(3)Roger Federer — Novak Djokovic

Pusfināls

 
 7:5, 6:4Karen Khachanov — Novak Djokovic

Fināls

 
restorāni Rīgā - saņem atlaides