• LFL pārspēļu turnīrā uzvar "Valmiera" un "UltiManiacs"
  17.dec. LFL pārspēļu turnīrā uzvar "Valmiera" un "UltiManiacs"
  Šodien Salaspils sporta namā notika Latvijas Frisbija līgas (LFL) vīriešu divīzijas pārspēļu turnīrs, kurā "Valmiera" pārspēja pieredzējušo Rīgas komandu "Ultimate Decison", tādējādi izcīnot vietu LFL labāko piecniekā. Ventspils "UltiManiacs", pieveicot mājinieci "Salaspils Jr", nosargāja savu vietu A grupā.
 • LFL vadībā - "Salaspils WT" un "Moments"
  12.dec. LFL vadībā - "Salaspils WT" un "Moments"
  Pagājušās nedēļas nogalē Limbažos un Ventspilī norisinājās Latvijas Frisbija līgas (LFL) otrā posma spēles, pēc kurām savas līderes pozīcijas nostiprināja "Salaspils WT" un "Moments" no Ogres. Vīriešu divīzijā iespēju cīnīties par vietu augstākajā grupā ieguva "Valmiera" un "Salaspils Jr", bet savu pozīciju centīsies nosargāt Ventspils "UltiManiacs" un Rīgas "Ultimate Decision".
 • LSPA pirmo reizi kļūst par Latvijas studentu čempioni
  04.dec. LSPA pirmo reizi kļūst par Latvijas studentu čempioni(2)
  3. decembrī, kad visā pasaulē atzīmēja starptautisko Spēles gara dienu, Kocēnu sporta namā tika noskaidroti Latvijas studentu čempioni frisbijā jauktajā grupā. Par uzvarētāju šogad pirmo reizi turnīra vēsturē kļuva Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas izlase.
 • Foto: Salaspiliešiem trešais čempionu tituls pēc kārtas
  27.nov. Foto: Salaspiliešiem trešais čempionu tituls pēc kārtas
  Jūsu uzmanībai piedāvājam fotogaleriju no Latvijas Jaunatnes čempionātā frisbijā jauktajā grupā finālspēles un apbalvošanas ceremonijas. Jau trešo gadu pēc kārtas par čempioni kļuva Salaspils 1. vidusskola izlase. Atlikušās vietas uz goda pjedestāla ieņēma attiecīgi Ventspils tehnikums un Ventspils 6. vidusskola.
  Foto: Ritvars Raits
 • Salaspiliešiem trešais čempionu tituls pēc kārtas
  27.nov. Salaspiliešiem trešais čempionu tituls pēc kārtas
  26.novembrī Ogrē norisinājās piektais Latvijas Jaunatnes čempionāts frisbijā jauktajā grupā, kurā jau trešo gadu pēc kārtas par čempioni kļuva Salaspils 1. vidusskola izlase. Atlikušās vietas uz goda pjedestāla ieņēma attiecīgi Ventspils tehnikums un Ventspils 6. vidusskola.
 • Ogrē notiek jaunatnes čempionāts frisbijā
  26.nov. Ogrē notiek jaunatnes čempionāts frisbijā
  Šodien, 26. novembrī Ogrē notiek jau piektais Latvijas jaunatnes čempionāts frisbijā jauktajā grupā. Čempionātā kopumā piedalās astoņas mācību iestādes no Rīgas, Salaspils, Ogres, Valmieras un Ventspils. Spēles par medaļām tiks translētas videotiešraidē.
 • LFL vadībā "Salaspils WT" un "Flying Worms"
  21.nov. LFL vadībā "Salaspils WT" un "Flying Worms"
  Pēc pirmā Latvijas Frisbija līgas spēļu posma vadībā izvirzījušās komandas "Salaspils WT" un Ventspils "Flying Worms" . Otrajā grupā labākās – Ogres "NightWatch" un "Valmiera Open".
 • Pirmajā posmā neapturamas "Moments" un "Lynx"
  20.nov. Pirmajā posmā neapturamas "Moments" un "Lynx"
  Vakar Rīgā, O.Kalpaka Rīgas tautas daiļamatu pamatskolas sporta kompleksā, deviņas sieviešu divīzijas komandas uzsāka Latvijas Frisbija līgas 2016./2017.gada sezonu. Pēc pirmā posma vadībā izvirzījušās Ogres "Moments" un "Lynx" no Tallinas. Šodien, 21.novembrī, startēs vīriešu divīzijas komandas.
 • Klāt jaunā LFL sezona
  18.nov. Klāt jaunā LFL sezona
  Jau rīt, 19.novembrī, sieviešu divīzijas komandas atklās jauno Latvijas Frisbija līgas sezonu, puiši startēs svētdien, 20.novembrī. Visas spēles norisināsies Rīgā, O.Kalpaka Rīgas tautas daiļamatu pamatskolas sporta kompleksā.
 • "Rīgas Rudens" zeltu izcīna "Salaspils WT" un "Andre Kontrol"
  06.nov. "Rīgas Rudens" zeltu izcīna "Salaspils WT" un "Andre Kontrol"
  Šīs nedēļas nogalē Ogrē, Lielvārdē un Salaspilī norisinājās starptautiskais frisbija turnīrs "Rīgas Rudens 2016', kas pulcēja 36 komandas no piecām valstīm. Vīriešu divīzijā otro gadu pēc kārtas par čempioni kļuva "Salaspils WT", bet starp sievietēm – komanda "Andre Kontrol" no Krievijas.
 • Foto: Ogrē noticis pirmais Cepures turnīrs frisbijā
  15.okt. Foto: Ogrē noticis pirmais Cepures turnīrs frisbijā
  Ļoti saulainajā un tikai nedaudz vējainajā 15.oktobra dienā Ogres Valsts ģimnāzijas sporta laukumā norisinājās tā dēvētais Cepures turnīrs frisbijā. Tas bija pirmais Ogrē notikušais Cepures turnīrs. Šādu turnīru koncepcija ir tāda, ka sacensību vietā ierodas nevis frisbija komandas, bet atsevišķi spēlētāji, kuriem līdzi ir divu krāsu krekli – balti un melni. Visu frisbijistu vārdi tiek sarakstīti uz lapiņām, ko saber cepurē (tāpēc tāds nosaukums). Pēc tam notiek izloze, pēc nejaušības principa noskaidrojot, kurš sportists kurā komandā spēlēs. Uz Cepures turnīru Ogrē bija ieradušies gan salaspilieši, gan rīdzinieki, ventspilnieki un pat daugavpilieši, bet visvairāk, protams, bija vietējo – ogrēniešu. Jaunizveidotajām komandām bija jāizvēlas sev nosaukums, aizņemoties to no Amerikas Profesionālās frisbija līgas kāda kluba. Sīvā cīņā Ogres pirmajā Cepures turnīrā uzvarēja komanda "Otavas Outlavs", kuras sastāvā bija četri ogrēnieši: Sintija Liepiņa, Harijs Dombrovskis, Igors Minovs un Alvis Viļumsons, kā arī rīdzinieks Jānis Zvirbulis..
  Foto: Ritvars Raits
 • "Salaspils WT" dodas uz Eiropas čempionātu
  28.sep. "Salaspils WT" dodas uz Eiropas čempionātu
  Šīs nedēļas nogalē, no 30. septembra līdz 2. oktobrim, Vācijas pilsētā Frankfurtē norisināsies Eiropas klubu frisbija čempionāta finālturnīrs, kurā par medaļām cīnīsies arī pēdējo trīs gadu Latvijas čempioni - "Salaspils WT" - frisbijisti.
 • Pasaules čempionātā Francijā piedalīsies Latvijas sieviešu izlase
  23.sep. Pasaules čempionātā Francijā piedalīsies Latvijas sieviešu izlase
  Latvijas Frisbija federācija uz 2017. gada pasaules pludmales frisbija čempionātu sūtīs sieviešu izlasi. Par izlases treneri iecelts Mārtiņš Gusārs. Tiek plānots arī mūsu jauniešu starts Eiropas čempionātā.
 • Inčukalna pirmajā Cepures turnīrā uzvar "Kosmoss"
  20.sep. Inčukalna pirmajā Cepures turnīrā uzvar "Kosmoss"
  17. septembrī Inčukalna Sporta kompleksa stadionā visas dienas garumā norisinājās frisbija Cepures turnīrs, kas kopumā pulcēja 37 spēlētājus no dažādām Latvijas pilsētām. Šis bija pēdējais vasaras sezonas turnīrs Latvijā, to organizēja jaunizveidota komanda - Inčukalna "Wild Cats".
 • Salaspilieši kvalificējas Eiropas čempionāta finālturnīram
  22.aug. Salaspilieši kvalificējas Eiropas čempionāta finālturnīram
  Aizvadītajā nedēļas nogalē, 20. un 21. augustā, Helsinkos norisinājās Eiropas frisbija klubu čempionāta Ziemeļu reģiona atlases turnīrs, kurā "Salaspils WT" vīri izcīnīja otro vietu, kas viņiem dod tiesības piedalīties Eiropas čempionāta finālturnīrā. Ventspils komanda turnīru noslēdza 8. vietā.
 • Salaspilieši iekļūst Eiropas klubu čempionāta atlases pusfinālā
  21.aug. Salaspilieši iekļūst Eiropas klubu čempionāta atlases pusfinālā
  Vakar Helsinkos sākās Eiropas frisbija klubu čempionāta ziemeļu reģiona atlases turnīrs, kurā pirmās dienas grupas spēles bez zaudējumiem aizvadīja "Salaspils WT", kas jau garantējusi sev vietu pusfinālā. Ventspils komandai viena uzvara un divi zaudējumi.
 • Nedēļas nogalē notiks Latvijas čempionāts suņu frisbijā
  17.aug. Nedēļas nogalē notiks Latvijas čempionāts suņu frisbijā
  Uzvaras parkā 20. un 21. augustā plkst.17 notiks Latvijas čempionāts suņu frisbijā. Suņu frisbijs ir sporta veids, kurā suns ķer lidojošu vai ripojošu frisbija šķīvīti un tad to atgādā atpakaļ saimniekam. Šajā sportā ir dažādas disciplīnas - gan iesācējiem, gan suņiem ar pieredzi.
 • Salaspilieši nosargā Latvijas čempionu titulu
  09.aug. Salaspilieši nosargā Latvijas čempionu titulu
  Pagājušās nedēļas nogalē Ogrē par Latvijas čempionāta frisbijā uzvarētāju vīriešu komandu grupā kļuva "Salaspils WT", bet sieviešu komandu grupā - "Salaspils FK". Abas Salaspils komandas ieguva arī Spēles gara balvu.
 • Foto: "Salaspils WT" - "Ulmoast Dead" (Rīga)
  06.aug. Foto: "Salaspils WT" - "Ulmoast Dead" (Rīga)
  Jūsu uzmanībai piedāvājam fotoieskatu Ogrē notikušā Latvijas Frisbija čempionāta spēlēs starp komandām "Salaspils WT" un "Ulmoast Dead" (Rīga).
  Foto: Ritvars Raits
 • Foto: "OFK" - "Sirocco"
  06.aug. Foto: "OFK" - "Sirocco"
  Jūsu uzmanībai piedāvājam fotoieskatu Ogrē notikušā Latvijas Frisbija čempionāta spēlēs starp komandām "OFK" (Ogre) un "Sirocco" (Rīga).
  Foto: Ritvars Raits
 • lasīt vairāk