Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:374, Did:0, useCase: 0

"Sirocco" un "Ventspils" cīnās par vietu elitē

Ritvars Raits
Ritvars Raits

"Sirocco" un "Ventspils" cīnās par vietu elitē
Publicitātes foto

Jau šosestdien Oskara Kalpaka Rīgas tautas daiļamatu pamatskolas sporta zālē mājinieku „Sirocco” un Ventspils Frisbija klubs cīnīsies par vietu Latvijas frisbija elitē. Tāpat sestdien vīriešu komandas uzsāks otro Latvijas frisbija līgas spēļu kārtas, bet svētdien sievietes aizvadīs otro posmu. Nedēļas nogalē paredzētas kopumā 14 tiešraides.

Rīgas „Sirocco” un ventspilnieku spēle paredzēta 9.00.

„Sirocco” pirmo spēļu kārtu noslēdza otrajā vietā otrajā grupā, kas deva iespēju cīnīties par vietu elitē. Tikmēr vadošo komandu vidū ventspilnieki palika pēdējie, nonākot uz izkrišanas sliekšņa no elites.

Atlikušo sezonas daļu elitē spēlēs sešas komandas, bet otrajā grupā – piecas.

Pēc pirmā apļa automātisku vietu vīriešu elitē ieguva „Valmiera”.

Pēc diviem spēļu posmiem pirmajā vietā atrodas Salaspils „Wild Things 1” un Rīgas „Hardcore Ultimate”, kas katra iekrājusi pa trim uzvarām četrās spēlēs. Par uzvaru mazāk ir galvaspilsētas „Ultimate Decision” un Salaspils „Wild Things A”.

Tikmēr sieviešu grupā nepārspētas pēc pirmajām spēlēm ir valmierietes un „Salaspils FK 1”.

Latvijas frisbija līgā vīriešiem startē 11 komandas, bet sievietēm - deviņas, tostarp pa vienai no Igaunijas un Lietuvas.

Izmantotie resursi:
Latvijas frisbija federācija |