Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:374, Did:0, useCase: 0

Latvijas Frisbija federācija pārtop par Disku sportu savienība

Ritvars Raits
Ritvars Raits

"Latvijas Frisbija federācija" oficiāli kļuvusi par "Latvijas Disku sportu savienību". Līdz ar jauno savienības nosaukumu biedrībai ir arī jauni statūti.

Jaunie statūti paredz, ka federācija strādā ne tikai ar frisbija attīstību, bet arī ar citiem sporta veidiem, piemēram, disku golfu, kas pēdējo gadu guvis strauju popularitāti. "Šis ir sākums lielām pārmaiņām Latvijas disku sporta kultūrā," skaidroja disku sportu savienības prezidents Jānis Bernāns. "Jaunā savienība paver jaunas iespējas un padara mūs interesantākus potenciālo sadarbības partneru acīs," piebilda Bernāns.

"Prasība par vienotu sporta federāciju ir arī no Pasaules lidojošo disku federācijas," norādīja Bernāns.

Savienības valdes sastāvā amatus saglabā iepriekšējās federācijas locekļi - Jānis Bernāns (prezidents), Linda Gulbe (viceprezidente), Emīls Elksnītis, Jēkabs Eglītis un Helēna Dreimane.

Pašreizējās savienības valdes pilnvaras ir spēkā līdz 11. martam.

Izmantotie resursi:
Latvijas frisbija federācija |