Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:374, Did:0, useCase: 0

Ar turnīru Ogrē startēs frisbija telpās sezona

Ritvars Raits
Ritvars Raits

Ar turnīru Ogrē startēs frisbija telpās sezona
Foto: Ritvars Raits, frisbee.lv

Jau rīt, 21. oktobrī, Ogrē norisināsies ikgadējais pārbaudes turnīrs "Rīgas Rudens Tryouts", kas allaž ir pirmās telpu sezonas sacensības. Šogad turnīrā piedalīsies deviņas vīriešu un septiņas sieviešu komandas.

Vīriešu konkurencē šogad deviņas komandas tika sadalītas trijās apakšgrupās - pa trim vienībām katrā. Komandas aizvadīs divas apakšgrupas spēles, lai noskaidrotu vietu grupā. Katra komanda turpinājumā aizvadīs divas spēles ar pārējo grupu komandām, kas ieņēmušas to pašu vietu savā apakšgrupā.

Tikmēr sieviešu konkurencē septiņas komandas sadalītas divās apakšgrupās pa trim un četrām vienībām. Pēc tam katra komanda aizvadīs vienu spēli ar otras grupas attiecīgo komandu.

Vīriešu divīzijas A grupā spēlēs "Salaspils WT", Rīgas "Ultimate Decision" un Rīgas "Sirocco", B grupā – Rīgas "Hardcore Ultimate", "Valmiera" un "Salaspils Jr", savukārt C grupā – "Ventspils Frisbija klubs", Ogres "NightWatch" un "Inčukalns/Valmiera".

Sievietēm D grupā sacentīsies "Valmiera", "KCN Rīga", Rīgas "Sirocco" un Inčukalna "WildCats", savukārt E grupā būs Ogres "Moments", "Salaspils" un "Ventspils".

Pirmās sezonas sacensības pēc pārbaudes turnīra gaidāmas jau 18.-19. novembrī, kad norisinās starptautiskais turnīrs "Rīgas Rudens", kas šogad notiks 20. reizi.

Izmantotie resursi:
Latvijas frisbija federācija |