Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:374, Did:0, useCase: 0

Pirmajā pludmales čempionātā triumfē salaspilieši

Ritvars Raits
Ritvars Raits

Pirmajā pludmales čempionātā triumfē salaspilieši
Salaspils frisbijisti
Foto: frisbee.lv

Salaspils Frisbija kluba visas trīs komandas aizvadītajā nedēļas nogalē Ventspils pludmalē kļuva par pirmajām Latvijas čempionēm pludmales frisbijā, visās divīzijās sudraba godalgas atstājot mājiniekiem.

Sestdien čempionāts risinājās sieviešu un vīriešu divīzijās, kurās abos finālos tikās Salaspils un Ventspils komandas. Vīriešu divīzijas fināls sākās līdzīgigā cīņā, līdz pirmā puslaika beigās "Salaspils WT" spēja gūt punktu pret vēju. Otrajā puslaikā salaspilieši vēl vairāk palielināja savu pārsvaru svinot panākumu ar 11:5. "Salaspils WT" ieguva arī Spēles gara balvu.

Sieviešu finālu labāk sāka Ventspils "Pandas", kas spēja izvirzīties vadībā ar 4:2. Pieredzējušās "Salaspils FK" spēlētājas mača turpinājumā demonstrēja kvalitatīvu sniegumu, gūstot piecus punktus pēc kārtas un pārņemot vadību spēlē (7:4). Atspēlēt zaudēto mājiniecēm vairs neizdevās, tādēļ par čempioni kļuva "Salaspils FK" (10:6). Bez zelta Salaspils meitenes ieguva arī Spēles gara balvu.

Svētdien jauktās grupas finālā tikās "Salaspils MIX" un "Ventspils Frisbija klubs". Spēles sākums labāk padevās viesiem, kas spēja panākt trīs punktu pārsvaru (7:4), taču ventspilnieki pretinieku pārsvaru samazināja līdz minimumam (7:8). Spēles laikam beidzoties, rezultāts bija 9:8, kam sekoja sekmīgs "Salaspils MIX" uzbrukums, kas ļāva viesiem izcīnīt čempionāta zeltu. Gluži kā pārējās divīzijās, arī jauktajā grupā Spēles gara balvu ieguva uzvarētāji.

Trešo vietu sievietēm izcīnīja "Rīga Ultimate", mazajā finālā apspēlējot "Salaspils Jr". Arī vīriešiem soli aiz goda pjedestāla palika Salaspils juniori, kas piekāpās Rīgas "Furious Cocks". Jauktās grupas cīņā par trešo vietu tikai ar viena punkta pārsvaru Rīgas "Sirocco" izcīnīja uzvaru, atkal bez medaļām atstājot "Salaspils Jr MIX" komandu.

Pirmajā sacensību dienā rezultatīvākie bija Arvīds Žanis Orlovskis (Salaspils WT) un Lāsma Kublicka (Salaspils FK). Arī jauktajā grupā ar visvairāk sekmīgām darbībām spēles protokolā izcēlās Orlovskis (Salaspils Jr MIX), bet starp sievietēm rezultatīvākā bija Evija Arste (Salaspils MIX).

Izmantotie resursi:
Latvijas frisbija federācija |