Layout: current: getLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource524 ), alternative: getLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource524), Fid:2529, Did:0, useCase: 0
 • Rolands Štrobinders: "Es i vienkāršāks par vienkāršu"
  23.dec. Rolands Štrobinders: "Es i vienkāršāks par vienkāršu"(1)
  Aizvadītā sezona škēpmetējam Rolandam Štrobinderam nesanāca viegla. Sākumā viņš ļoti ilgi medīja rokā pasaules čempionāta kvalifikācijas normatīvu, pēc tam pasaules čempionātā neizdevās iekļūt pamatsacensībās. No otras puses, bija arī divi personiskie rekordi, ar otro no kuriem Rolands nodrošināja uzvaru arī Vieglatlētikas spēles kopvērtējumā.
 • Novembrī – Marhele, gadā – Štrobinders
  13.dec. Novembrī – Marhele, gadā – Štrobinders
  Pirmoreiz Vieglatlētikas spēles vēsturē novembrī divi Latvijas sportisti pārsnieguši 1000 punktu robežu Starptautiskās vieglatlētikas federāciju asociācijas (IAAF) publicētajās disciplīnas salīdzinošajās tabulās. Tikmēr par 2017. gada sezonas uzvarētāju kopvērtējumā kļuvis šķēpmetējs Rolands Štrobinders.
 • Oktobrī bez izmaiņām
  10.nov. Oktobrī bez izmaiņām
  Oktobrī parasti iepauzē visi vieglatlēti, atskaitot šosejniekus. Šā gada oktobrī pauze bija lielmeistara cienīga, jo Vieglatlētikas spēle palika bez uzvarētāja.
 • Kurš labāks – Ārents vai Leitis?
  12.okt. Kurš labāks – Ārents vai Leitis?
  Mareks Ārents lec ar kārti, bet Jānis Leitis – bez kārts, turklāt reizēm skrien arī sprintu. Kamēr nebija izdomātas rezultātus salīdzinošās tabulas vieglatlētikā, viņu rezultātus salīdzināt bija neiespējami.
 • Štrobinderam iekšā ir!
  06.sep. Štrobinderam iekšā ir!(2)
  Šķēpmetējs Rolands Štrobinders, kurš jūlijā laboja personisko rekordu, augusta nogalē sacensībās Vācijā to paveica vēlreiz, uzvarēdams arī Vieglatlētikas spēlē augustā.
 • Anetes Kociņas revanšs
  04.aug. Anetes Kociņas revanšs(1)
  Atkal augstvērtīgāko rezultātu Latvijas vieglatlētikā sasniegusi šķēpmetēja. Jau otro mēnesi pēc kārtas. Atkal sieviete.
 • Palameika jūnijā uzvar cīņā par Latvijas labākās šķēpmetējas godu
  12.jūl. Palameika jūnijā uzvar cīņā par Latvijas labākās šķēpmetējas godu
  Jūnijā Latvijas škēpmetēji neklātienē cīnījās par Latvijas labākā vieglatlēta godu. Uzvarēja Madara Palameika. Kā būs jūlijā?
 • Ikaunieces-Admidiņas spridzeklis
  12.jūn. Ikaunieces-Admidiņas spridzeklis(1)
  Jau pēc pirmā Lauras Ikaunieces-Admidiņas lēciena tāllēkšanas bedrē Gecisā bija skaidrs, ka notiek kas unikāls un ka Latvijā viņai konkurentu nebūs.
 • Dvīnīšu mēnesis
  14.mai. Dvīnīšu mēnesis
  Pirmo reizi Vieglatlētikas spēles vēsturē ir divi mēneša uzvarētāji. Arī trešo vietu mēnesī ir ieguvuši uzreiz divi sportisti.
 • Priekšā tikai Bružiks
  13.apr. Priekšā tikai Bružiks
  Jau trešo uzvaru četros mēnešos Vieglatlētikas spēlē šosezon svinējis kāds no lēcējiem. Šoreiz tas bija Elvijs Misāns, kurš Eiropas meistarsacīkstēs telpās pirmoreiz karjerā pārsniedza 17 metru robežu.
restorāni Rīgā - saņem atlaides