Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource524 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource524), Fid:2529, Did:0, useCase: 0

Kas uzvarēs septembrī?

Kas uzvarēs septembrī?
Foto: Scanpix/AFP

Jūlijā Vieglatlētikas prognožu spēlē laurus plūca Mareks Ārents, bet prognozētājiem uzvarēja dnszns. Līdz 31. augustam var prognozēt septembra izcilniekus, bet jau pēc pāris dienām būs zināms, vai augustā atkal būs uzvarēs Ārents, ar Latvijas rekordu pirmā būs Laura Ikauniece – Admidiņa, svētdien šķēpa mešanas finālā pārsteigs Sinta Ozoliņa vai arī uzvarētājs būs kāds cits.

Jūlijā par spīti Latvijas rekordam Vieglatlētikas prognožu spēlē neuzvarēja Laura Ikauniece – Admidiņa, jo kārtslēcēja Mareka Ārenta personiskais rekords izrādījās par četriem punktiem pārāks:
Atkal Ārents

Savukārt vislabāk notikumus jūlijā spēja paredzēt sportacentrs.com lietotājs dnszns: Vadībā izvirzās dnszns

Uzvarētājas titulam augustā ar bronzas medaļu pasaules čempionātā Pekinā un jau trešo Latvijas rekordu šogad vistuvāk ir Ikauniece – Admidiņa, taču viņas konkurentiem vēl ir trīs dienas. Gan tiem trim Latvijas sportistiem, kas vēl startēs Pekinā, gan tiem, kas palikuši mājās un sapņo par nākamā gada olimpiskajām spēlēm Riodežaneiro. Notikumus augustā prognozētāji vairs nevar ietekmēt, bet vēl trīs dienas ir iespēja nobalsot par saviem favorītiem septembrī – par Ārentu, Ikaunieci – Admidiņu, Ozoliņu, skrējēju Jeļenu Prokopčuku, lodes grūdēju Māri Urtānu, šķēpmetējiem, lēcējiem, skrējējiem... To var izdarīt šeit: http://sportacentrs.com/vieglatletikas_spele/veic_prognozi/12012015-2015_gada_prognozu_spele

Spēles noteikumi paredz, ka uzvarētājs balvā saņems iespēju iegādāties VIP dalības karti 2016. gada pasaules čempionātam telpās Portlendā (ASV):
Vieglatlētikas prognožu spēles nolikums

Lai veicas!

restorāni Rīgā - saņem atlaides