Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2529, Did:0, useCase: 0
Pasaules čempionātā
Foto: Scanpix/REUTERS
1

Rolands Štrobinders: "Es i vienkāršāks par vienkāršu"

Aizvadītā sezona škēpmetējam Rolandam Štrobinderam nesanāca viegla. Sākumā viņš ļoti ilgi medīja rokā pasaules čempionāta kvalifikācijas normatīvu, pēc tam pasaules čempionātā neizdevās iekļūt pamatsacensībās. No otras puses, bija arī divi personiskie rekordi, ar otro no kuriem Rolands nodrošināja uzvaru arī Vieglatlētikas spēles kopvērtējumā.
Novembra uzvarētāja
Foto: http://riga.pilseta24.lv

Novembrī – Marhele, gadā – Štrobinders

Pirmoreiz Vieglatlētikas spēles vēsturē novembrī divi Latvijas sportisti pārsnieguši 1000 punktu robežu Starptautiskās vieglatlētikas federāciju asociācijas (IAAF) publicētajās disciplīnas salīdzinošajās tabulās. Tikmēr par 2017. gada sezonas uzvarētāju kopvērtējumā kļuvis šķēpmetējs Rolands Štrobinders.
Ir sniegs, jādomā par Ziemassvētkiem, nav, - par lietussargu. Kāda vieglatlētika?
Foto: scanpix/AFP

Oktobrī bez izmaiņām

Oktobrī parasti iepauzē visi vieglatlēti, atskaitot šosejniekus. Šā gada oktobrī pauze bija lielmeistara cienīga, jo Vieglatlētikas spēle palika bez uzvarētāja.
Leitim (attēlā) atšķirībā no Ārenta šī bija pirmā mēneša uzvara spēles 4 gados
Foto: huskers.com

Kurš labāks – Ārents vai Leitis?

Mareks Ārents lec ar kārti, bet Jānis Leitis – bez kārts, turklāt reizēm skrien arī sprintu. Kamēr nebija izdomātas rezultātus salīdzinošās tabulas vieglatlētikā, viņu rezultātus salīdzināt bija neiespējami.
Šogad šķēpmetējs otro reizi kļuva par Latvijas čempionu
Foto: Romāns Kokšarovs, f64
2

Štrobinderam iekšā ir!

Šķēpmetējs Rolands Štrobinders, kurš jūlijā laboja personisko rekordu, augusta nogalē sacensībās Vācijā to paveica vēlreiz, uzvarēdams arī Vieglatlētikas spēlē augustā.
Tēmējot uz uzvaru
Foto: scanpix/ K. Porebski/PRESSFOCUS/SIPA
1

Anetes Kociņas revanšs

Atkal augstvērtīgāko rezultātu Latvijas vieglatlētikā sasniegusi šķēpmetēja. Jau otro mēnesi pēc kārtas. Atkal sieviete.
Foto: Scanpix/EPA

Palameika jūnijā uzvar cīņā par Latvijas labākās šķēpmetējas godu

Jūnijā Latvijas škēpmetēji neklātienē cīnījās par Latvijas labākā vieglatlēta godu. Uzvarēja Madara Palameika. Kā būs jūlijā?
Spēles uzvarētāja maijā (pa kreisi) ar Nafisatū Tiamu un Karolīnu Šēferi
Foto: Scanpix/imago/Nordphoto
1

Ikaunieces-Admidiņas spridzeklis

Jau pēc pirmā Lauras Ikaunieces-Admidiņas lēciena tāllēkšanas bedrē Gecisā bija skaidrs, ka notiek kas unikāls un ka Latvijā viņai konkurentu nebūs.
Ansis Brūns
Foto:Romualds Vambuts, Sportacentrs.com

Dvīnīšu mēnesis

Pirmo reizi Vieglatlētikas spēles vēsturē ir divi mēneša uzvarētāji. Arī trešo vietu mēnesī ir ieguvuši uzreiz divi sportisti.
Foto: Scanpix/REUTERS

Priekšā tikai Bružiks

Jau trešo uzvaru četros mēnešos Vieglatlētikas spēlē šosezon svinējis kāds no lēcējiem. Šoreiz tas bija Elvijs Misāns, kurš Eiropas meistarsacīkstēs telpās pirmoreiz karjerā pārsniedza 17 metru robežu.