Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:102, Did:0, useCase: 0

ESPN apskatnieks: "Ar NFL spēlētājiem ASV dominētu regbijā"

Juris Miņins
Juris Miņins

ESPN apskatnieks: "Ar NFL spēlētājiem ASV dominētu regbijā"
Ezekils Eliots
Foto: AFP/Scanpix

Viena no pasaules ietekmīgākajiem sporta medijiem, ESPN, apskatnieks Kevins Van Valkenbergs ir saniknojis ļoti daudzus regbija fanus, savā Twitter profilā paziņojot, ka, viņaprāt, ASV dominētu regbijā, ja vien izlasē spēlētu NFL futbolisti.

Kevins Van Valkenbergs vienā no sociālo tīklu ziņojumiem rakstīja: "Nedaudz apsktatījos regbiju, kamēr man grieza matus, jo golfu viņi atteicās rādīt. Dodiet man gadu, Urbanu Maijeru, Ezekilu Eliotu Džejdžeju Vatu, Leonardu Furnetu un dažus NFL rezervistus un ASV šajā sportā dominētu tik ļoti, ka citas valstis atteiktos spēlēt."

Šads komentārs, protams, izsauca sašutuma vētru regbija atbalstītāju aprindās. Nonāca līdz tam, ka pat regbija lielvalsts Īrijas senators Nīls Tomass nenoturējās no atbildes: "Sveiciens! Man patīk NFL, taču šis komentārs ir absolūti nekompetents. Lūdzu, noskaties augstākās klases spēles 80 minūtes, kurā uz laukuma būs regbisti, kuri trenējas kopš bērnības, nevis izdari secinājumus par spēli redzot ASV koledžu regbiju, kur laukumā dodas spēlētāji vien ar dažu gadu pieredzi."

Lai arī žurnālists saņēma patiesi daudz kritikas par saviem izteikumiem, viņš neatkāpās no saviem vārdiem, atsevišķiem komentētājiem atbildot, ka paliek pie saviem uzskatiem, ka NFL spēlētāji regbija laukumā būtu neapturami.

Jāpiebilst, ka līdz šim augstākā līmeņa regbijā un amerikāņu futbolā ir bijuši vairāki gadījumi, kad regbisti izmēģina savus spēkus futbolā, bet pretējā virzienā ir devies vien retais, no skaļākajiem un zināmākajiem piemēriem var minēt Psalmu Vūčingu, kurš 2017. gadā tā vietā lai pēc NCAA karjeras dotos iekarot NFL virsotnes, izvēlējās spēlēt regbiju un nu jau ir aizvadījis trīs mačus ASV izlases sastāvā, izceļoties ar vienu piezemējumu. Tiesa, klubu līmenī, lai arī viņš bija aizbraucis uz atrādīšanos arī uz Francijas čempionāta augstākajā divīzijā spēlējošo Po komandu, viņa sasniegumi ir pieticīgāki, jo havajiešu izcelsmes atlēts spēlē Itālijas čempionātā, "Viadana" komandā.

Izmantotie resursi:
Rugby World - The world's best-selling...

  +1 [+] [-]

, 2018-06-08 08:10, pirms 10 mēnešiem
Regbijā vajag smadzenes.

  +2 [+] [-]

, 2018-06-08 10:49, pirms 10 mēnešiem
Muļķības!!! NFL spēlētāji nevar neko stādīt pretim regbija spēlētājiem, protams spēks puišiem ir, tas nav noliedzami, bet NFL spēlētāji laukumā uz eksplozivitāti darbojas - caurmērā īsi skrējieni atkarībā no taktikas un mainās pie uzbrukuma/aizsardzības, bet regbijā vieni un tie paši kapā visu spēles laiku un savu ātrumu tur vienmērīgu.

  +1 [+] [-]

, 2018-06-08 11:20, pirms 10 mēnešiem
Nedaudz paskatījos vienu amatieru spēli, esmu eksperts un zinu, ka visus iznestu. Tipisks jeņķis.

     [+] [-]

, 2018-06-08 17:23, pirms 10 mēnešiem
Esmu pārliecināts, ka ar tādiem puišiem kā Zemgus Girgensons, Kristaps Sotnieks, Kaspars Daugaviņš un vēl daži Latvijas hokeja izlases rezervisti mēs varētu izveidot tādu regbija komandu, ka pat WTA ranga labākās tenisistes atteiktos pret viņiem spēlēt!

     [+] [-]

, 2018-06-08 21:31, pirms 10 mēnešiem
just me rakstīja: Regbijā vajag smadzenes.
Var redzēt, ka kādam nav ne jausmas (un ne smadzenes), kas amerikāņu futbolā darās...