Layout: current: getLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource248 ), alternative: getLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource248), Fid:164, Did:0, useCase: 0
 • Nākamgad sporta pasākumu organizēšanai Rīgas dome plāno atvēlēt 1,72 miljonus eiro
  Nākamgad sporta pasākumu organizēšanai Rīgas dome plāno atvēlēt 1,72 miljonus eiro
  LETA. Nākamgad sporta pasākumu organizēšanai Rīgas dome plāno atvēlēt 1,72 miljonus eiro, izriet no Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta 2020.gada budžeta pieprasījuma.
 • Zviedrijas vīriešu izlase ceturto gadu pēc kārtas triumfē EČ kērlingā
  Zviedrijas vīriešu izlase ceturto gadu pēc kārtas triumfē EČ kērlingā
  Šodien ar sieviešu un vīriešu komandu finālspēlēm A divīzijā noslēdzās 42. Eiropas kērlinga čempionāts, kas no 17. līdz 25.novembrim norisinājās Šveices pilsētā Sanktgallenē. Par Eiropas čempioniem vīriešiem kļuva Zviedrijas izlase, bet sievietēm Skotijas izlase. Latvijas sieviešu un vīriešu komandas startēja B divīzijā, iegūstot attiecīgi 2. un 8.vietu.
 • Prokopčuka pirmā pusmaratonā, Kažemākai Rio normatīvs maratonā
  Prokopčuka pirmā pusmaratonā, Kažemākai Rio normatīvs maratonā(18)
  Latvijas labākā skrējēja Jeļena Prokopčuka svētdien, 15. maijā, uzvarēja "Lattelecom" 26. Rīgas maratona pusmaratona skrējienā, finišējot ar rezultātu 1:16:06.
 • Blogs: Jelgavā ieradīsies bulgāru leģenda Balakovs
  Blogs: Jelgavā ieradīsies bulgāru leģenda Balakovs(5)
  Jau ceturtdien UEFA Eiropas līgas 2015./16.gada sezonas pirmo spēli aizvadīs "Jelgava", kas uzņems spēcīgo Bulgārijas komandu "Litex". Šīs komandas galvenais treneris ir Krasimirs Balakovs.
 • Žolnerovičs tuvu Latvijas rekorda labojumam, pusmaratonā uzvar Girgensons un Prokopčuka
  Žolnerovičs tuvu Latvijas rekorda labojumam, pusmaratonā uzvar Girgensons un Prokopčuka(19)
  "Lattelecom" Rīgas maratonā šodien uzvaru svinēja etiopietis Haile Tolossa Bekuma, kurš distanci veica divās stundās, 12 minūtēs un 28 sekundēs.
 • Ārsti aicina dalībniekus izvērtēt savas spējas pirms Rīgas maratona
  Ārsti aicina dalībniekus izvērtēt savas spējas pirms Rīgas maratona
  Pirms svētdien, 17.maijā, gaidāmā Lattelecom Rīgas maratona, Neatliekamās palīdzības (NMP) dienesta mediķi aicina tās dalībniekus nopietni izvērtēt savas spējas, spēkus un veselību iecerētās distances veikšanai.
 • Jaunākais žurnāla «Maratons» numurs ļaus labāk sagatavoties skriešanas sezonai
  Jaunākais žurnāla «Maratons» numurs ļaus labāk sagatavoties skriešanas sezonai
  Labu rezultātu sasniegšanai ikvienam skriešanas entuziastam noderīgs būs jaunais žurnāla «Maratons» numurs. Tajā atradīsiet daudz interesantas un vērtīgas informācijas – gan profesionāļu ieteikumus, gan skrējēju pieredzi.
 • "Lattelecom" Rīgas maratons nodrošinās svētkus visas nedēļas nogales laikā
  "Lattelecom" Rīgas maratons nodrošinās svētkus visas nedēļas nogales laikā(2)
  Šodien oficiālajā preses konferencē Rīgas Domē "Lattelecom" Rīgas maratona organizatori un partneri – "Lattelecom" un "Nordea banka", informēja par 2015. gada maratona jauninājumiem, ko skrējiena dalībnieki un līdzjutēji piedzīvos gatavošanās procesā un Maratona nedēļas nogalē 16.-17.maijā.
 • Kļūsti par žurnāla «Maratons» vāka modeli sadarbībā ar adidas
  Kļūsti par žurnāla «Maratons» vāka modeli sadarbībā ar adidas
  Tiek izsludināts konkurss skrienošām meitenēm – dalies pieredzē un kļūsti par žurnāla «Maratons» vāka modeli!
  Gatavojoties maratonu sezonai, ikvienai sievietei ir unikāla iespēja pierādīt, ka šī pozitīvā kustība – skriešana – var būt kas vairāk par laika pavadīšanu ārpus telpām.
 • Lattelecom Rīgas maratona adidas skriešanas skola pulcēs vairāk nekā 400 dalībnieku
  Lattelecom Rīgas maratona adidas skriešanas skola pulcēs vairāk nekā 400 dalībnieku
  Jau trešo gadu Lattelecom Rīgas maratons ikvienam skriešanas un veselīga dzīvesveida piekritējam piedāvā unikālu iespēju apmeklēt adidas skriešanas skolu, lai apgūtu praktiskas zināšanas par skriešanu un garo distanču veikšanu. Šogad adidas skriešanas skolas darbnīcas notiks 7. februārī, 28. februārī un 28. martā. Tuvākā nodarbība 7.februārī pulcēs vairāk nekā 400 dalībnieku.
 • Lattelecom Rīgas maratona adidas skriešanas skola uzsāk reģistrāciju trešajai skolas sezonai
  Lattelecom Rīgas maratona adidas skriešanas skola uzsāk reģistrāciju trešajai skolas sezonai
  Jau trešo gadu Lattelecom Rīgas maratons ikvienam skriešanas un veselīga dzīvesveida piekritējam piedāvā unikālu iespēju apmeklēt adidas skriešanas skolu, lai apgūtu praktiskas zināšanas par skriešanu un garo distanču veikšanu. Šogad adidas skriešanas skolas darbnīcas notiks 7. februārī, 28. februārī un 28. martā un sagaidāms, ka skolu kopumā apmeklēs vairāk nekā 1000 skriešanas mīļotāju. Reģistrācija uz 7. februāra nodarbību ir sākusies!
 • Prokopčuka uzvar pusmaratonā, Žolnerovičs piektais maratonā
  Prokopčuka uzvar pusmaratonā, Žolnerovičs piektais maratonā(14)
  Sadalītas pirmās vietas "Nordea" Rīgas maratona un pusmaratona distancēs. Garākajā distancē uzvarēja japānis Ju Čiba un etiopiete Tigista Tešome Ajanu, bet pusmaratonā ātrākie bija kenijietis Ibrahims Mukunga Vakira un mājiniece Jeļena Prokopčuka.
 • Ieteikumi maratona dalībniekiem par piemērotu atsildīšanos pēc skrējiena
  Ieteikumi maratona dalībniekiem par piemērotu atsildīšanos pēc skrējiena
  Lai sekmētu organisma atjaunošanos, Nordea Rīgas maratona dalībniekiem pēc skrējiena iesaka veikt vieglu atsildīšanos un atsvaidzināties remdenā dušā. Pasākuma organizatori aicina nenorūdītus skrējējus izvairīties no ledus austas dušas, lai neradītu nevajadzīgu stresu un papildus slodzi centrālajai nervu sistēmai.
 • "Nordea" Rīgas maratona dalībnieki no "Rimi" saņems 8.5 tonnas ar svaigajiem augļiem
  "Nordea" Rīgas maratona dalībnieki no "Rimi" saņems 8.5 tonnas ar svaigajiem augļiem(2)
  Aktīvs un sportisks dzīvesveids nav iedomājams bez veselīga uztura, tāpēc Rimi visiem Nordea Rīgas maratona dalībniekam ir sarūpējis 8.5 tonnas ar svaigajiem augļiem. Enerģijas atjaunošanai trasē dažādās vietās būs pieejama 1.5 tonna apelsīnu un viena tonna banānu. Savukārt kopumā 25 000 veselīgajās uzkodu pakās, ko skrējēji saņems pēc finiša līnijas šķērsošanas, būs pieejami vairāk nekā 6 tonnas ābolu.
 • Nordea Rīgas maratons jau svētdien, 18.maijā
  Nordea Rīgas maratons jau svētdien, 18.maijā
  Svētdien, 18.maijā Nordea Rīgas maratonā piedalīsies vairāk nekā 23 000 dalībnieku no 65 pasaules valstīm, dalībniekiem startējot 5km, 10km, pusmaratona un maratona distancēs. Pēdējo nedēļu pirms skrējiena organizatori iesaka veltīt atpūtai, veicot pēdējos sagatavošanās darbus un pienācīgi noskaņojoties lielākajiem Baltijas skriešanas svētkiem, apmeklējot EXPO, RIMI skrējienu bērniem un pēdējo simbolisko kop-treniņu Mežaparkā. Mediji tiek aicināti piedalīties noslēdzošajā preses konferencē 16.maijā, plkst. 12.30, kultūras vasarnīcā „Esplanāde 2014”.
 • lasīt vairāk