Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:370, Did:0, useCase: 0

Makdanielss uzmet "Colts" un paliek "Patriots" rindās

Juris Miņins
Juris Miņins

Makdanielss uzmet "Colts" un paliek "Patriots" rindās
Džošs Makdanielss (no kreisās) un Bils Beličeks
Foto: AFP/Scanpix

Šodien ir kļuvis zināms, ka Nacionālās futbola līgas (NFL) komanda Indianapolisas "Colts", dienu pēc tam kā paziņoja, ka ir atradusi jaunu galveno treneri, ir palikusi bez vadītāja, jo Džošs Makdanielss ir nolēmis palikt Jaunanglijas "Patriots" rindās.

Nacionālās futbola līgas komanda Indianapolisas "Colts" vakardien paziņoja, ka viņu jaunā galvenā trenera meklējumi ir beigušies, jo ir panākta vienošanās ar bijušo Jaunanglijas "Patriots" uzbrukuma koordinatoru Džošu Makdanielsu. Tas arī nebija nekāds pārsteigums, jo par šādu notikumu attīstību tika baumots jau sen, kas nozīmē, ka darbs pie līguma risinājās jau labu laiku iepriekš.

Tiesa, dienu pēc "Colts" paziņojuma, Džošs Makdanielss paziņoja, ka neplāno pievienoties Indianapolisas treneru kolektīvam. Vienības vadība, protams, bija šokēta par šādu vēsti, ko arī norādīja publiskajā paziņojumā, taču vienlaicīgi paziņoja, ka uzreiz atsāk jauna galvenā trenera meklējumus.

Pats Makdanielss ir nolēmis palikt Jaunanglijas "Patriots" komandā, kur viņš turpinās darbu kā Bila Beličeka palīgs, atbildot par uzbrukuma koordinēšanu.

Mēģinot izskaidrot šādu speciālista soli, kas, protams, ir ne tikai negaidīts, bet arī nekorekts no profesionālā aspekta, ir parādījušās baumas, ka Makdanielsu uz šo soli ir pierunājis viņa aģents. Kā galvenais iemesls tam bija jau tuvākajās sezonās kļūt par Bila Beličeka mantinieku, stājoties pie daudz spēcīgākās "Patriots" komandas stūres.

Jāpiebilst, ka, ja Džošs Makdanielss būtu devies uz Indianapolisu, tad "Patriots" divas dienas pēc "Super Bowl" mača, kurā, kā ziņojām, viņi piekāpās Filadelfijas "Eagles", būtu palikusi gan bez aizsardzības, gan uzbrukuma koordinatora, jo viņu aizsardzības speciālists Mets Patricia ir iecelts par Detroitas "Lions" galveno treneri.

Izmantotie resursi:
https://www.nfl.com/