Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource515 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource515), Fid:2538, Did:0, useCase: 0

2009.-2011.gada U18 Pasaules čempionāti

Aivars Bomis
Aivars Bomis

2009.gada Pasaules čempionāts

DatumsVietaPretiniekiRezultātsSoda min.Labākais spēlētājs
29.03.2009AsiagoItālija5:3(1:2 3:1 1:0)26:22Ņikita KOĻESŅIKOVS
30.03.2009AsiagoJapāna5:2(1:0 3:0 1:2)20:18Toms BROKS
01.04.2009AsiagoAustrija3:4(1:0 2:2 0:2)35:32Vladislavs DOBREŅKIJS
02.04.2009AsiagoFrancija3:1(1:1 1:0 1:0)6:10Jānis KALNIŅŠ
04.04.2009AsiagoDānija2:0(1:0 0:0 1:0)10:42Jānis KALNIŅŠ
NrPozVārdsKlubsDZ.datumsSPVPPKSM+/-VVVMUVMetMet%
10URolands VĪGNERSLSPA/Rīga07.03.199152464+21001414.29
24UVladislavs DOBREŅKIJSMODO Ornskoldsvika (Zviedrija)08.08.199151560+1000147.140
11UMāris BIČEVSKISLSPA/Rīga03.08.199152354+30001020.00
23URonalds ĶĒNIŅŠGCK Lions Cīrihe (Šveice)28.02.199153034+2001560.00
19UElvijs BIEZAISLSPA/Rīga30.06.199152138+21022010.00Komandas labākais spēlētājs
18UJuris UPĪTISLSPA/Rīga16.06.199151230+3001911.11
4UEdijs LEITĀNSIserlohner Roosters (Vācija)26.07.1991512333+3100119.090
5UEdgars ĀBOLIŅŠLiepājas Metalurgs06.05.199150330+1000100.000
16UArtūrs MICKĒVIČSLiepājas Metalurgs02.01.199152024+11001118.18
21UNils SEMJONOVSLiepājas Metalurgs21.12.19915202401001020.00
13AŅikita KOĻESŅIKOVSSK Rīga-1830.10.199251010+3100520.00
14UEgīls KALNSLiepājas Metalurgs21.04.199151010+1100714.29
15UKristiāns PELŠSLatgale Daugavpils09.09.199240116+100070.000
9AMārtiņs POREJSLSPA/Rīga06.07.199150110+200050.000
22ARolands GRITĀNSSISEC Selects19.01.199150114+200070.000
2ARalfs FREIBERGSHK Prizma Rīga17.05.199150118+300040.000Kapteinis
8AKristers FREIBERGSLinkopings HC (Zviedrija)03.07.1992501112+100030.000
12AGļebs ROGOZALiepājas Metalurgs21.01.199150000+200040.000
17AEdgars DĪĶISLSPA/Rīga16.10.199150002+200040.000Turnīra labākais aizsargs
3AKārlis KALVĪTISShattuck St. Mary (ASV)25.03.199150004000070.000
GTAleksandrs KLINŠOVS
TVladimirs KUPĻINOVS
NrPozVārdsKlubsDZ.datumsSPPSPMinSekZVTVVidMUVAMAM%UNZSSPSM
1VToms BROKSLSPA/Rīga24.04.19915315510602.32554989.09201000
20VJānis KALNIŅŠLiepājas Metalurgs13.12.19915314443401.66605693.33200100

2010.gada Pasaules čempionāts

DatumsVietaPretiniekiRezultātsSoda min.Labākais spēlētājs
13.04.2010MinskaSomija2:7(1:2 1:4 0:1)20:30Artūrs KUZMENKOVS
14.04.2010MinskaKrievija0:9(0:2 0:4 0:3)10:12Artūrs SALIJA
16.04.2010MinskaČehija4:5(0:1 1:2 3:2)20:12Kristiāns PELŠS
17.04.2010MinskaSlovākija3:4(0:1 2:2 1:1)12:22Zemgus GIRGENSONS
21.04.2010BobruiskaKanāda1:5(0:2 1:1 0:2)30:14Ņikita KOĻESŅIKOVS
22.04.2010BobruiskaBaltkrievija5:4(1:1 2:1 1:2 0:0 1:0)14:12Kristers GUDĻEVSKIS
NrPozVārdsKlubsDZ.datumsSPVPPKSM+/-VVVMUVMetMet%
10UArtūrs KUZMENKOVSLiepājas Metalurgs01.12.1993615614-5000128.330
21UMāris DIĻEVKALiepājas Metalurgs03.03.199263254-51102015.00Viens no 3 labākajiem kom.spēlētājiem
9UDāvis STRAUPESK Rīga05.08.199262244-30011216.67Viens no 3 labākajiem kom.spēlētājiem
19UKristiāns PELŠSDinamo Juniors Rīga09.09.199262130-50002010.00Kapteinis pēdējā spēlē
4AKristers FREIBERGSLinkopings HC (Zviedrija)03.07.199251122-10100520.00Kapteinis 5 spēlēs
17UArtjoms DAŠUTINSSK Rīga10.01.199361120-5000714.29
27UZemgus GIRGENSONSGreen Mountain Glades (ASV)05.01.199461122-1000812.50Viens no 3 labākajiem kom.spēlētājiem
13AŅikita KOĻESŅIKOVSSK Rīga30.10.199261126-41001010.00
8AEdgars SIKSNALiepājas Metalurgs15.01.1993611212-4100520.00
11URaimonds UPENIEKSSK Rīga20.02.1992602212-5000160.000
28UEdgars KURMISHK Prizma/Pardaugava Rīga06.02.199361012-2000714.29
29AVladislavs DUDINSHS Rīga09.03.199261014-20001100.0
26UJuris ZIEMIŅŠSK Rīga/Profs15.09.199360112-200010.000
24AKristaps NĪMANISSK Rīga21.07.199360116-700060.000
15UEdgars KĻAVIŅŠLidingo Vikings (Zviedrija)10.03.1993601114-500080.000
14UKirils TAMBIJEVSSK Rīga04.02.199210000000020.000
3AKrišs LIPSBERGSSK Rīga03.04.199360002000020.000
22URinalds RAUTENŠILDSSK Rīga/Profs15.01.199360002-200040.000
20AAndrejs SMIRNOVSSK Rīga27.06.199260004-100000.000
5AArtūrs SALIJASK Rīga15.05.1992600010-200060.000
komandas sods4
GTLeonīds BERESŅEVS
TLeonīds TAMBIJEVS
TIgors ĻEBEDJEVS
NrPozVārdsKlubsDZ.datumsSPPSPMinSekZVTVVidMUVAMAM%UNZSSPSM
2VVadims MIŠČUKSLiepājas Metalurgs01.10.19936125515011.61252080.00001000
30VKristers GUDĻEVSKISSK Rīga31.07.199266339032905.1320117285.57104000

2011.gada Pasaules čempionāts

DatumsVietaPretiniekiRezultātsSoda min.Labākais spēlētājs
11.04.2011RīgaItālija3:0(0:0 2:0 1:0)12:12Elvis MERZĻIKINS
12.04.2011RīgaKazahija8:1(3:0 1:0 4:1)16:24Rihards CIMERMANIS
14.04.2011RīgaLielbritānija5:1(1:0 3:0 1:1)12:20Teodors BĻUGERS
17.04.2011RīgaUngārija5:0(3:0 1:0 1:0)10:41Ansis BRIKAINIS
NrPozVārdsKlubsDZ.datumsSPVPPKSM+/-VVVMUVMetMet%
21UTeodors BĻUGERSShattuck St. Mary (ASV)15.08.199444150+41111136.36
19UEdgars KĻAVIŅŠLidingo Vikings (Zviedrija)10.03.199341452+3100812.50
12UArtūrs KUZMENKOVSLiepājas Metalurgs01.12.199341454+4000119.090
22URoberts LIPSBERGSSK Rīga29.07.199444046+21011625.00
2AKristaps NĪMANISVaasa Sport (Somija)21.07.199342246+30011020.00Kapteinis
23UToms ANDERSONSEHC SenSee Dadingen (Šveice)25.11.199340440+3000120.000
11ULauris RANCEVSSK Rīga17.10.199342130+4000922.22
15UJuris ZIEMIŅŠSK Rīga15.09.199341232+3000119.090
17UNikolajs JEĻISEJEVSSK Rīga07.07.199441234+4000128.330
16UArtjoms DAŠUTINSŠerif (Krievija)10.01.199341236+2100812.50
8UEdgars KURMISSK Rīga06.02.199340334+500040.000
18AKrišs LIPSBERGSSK Rīga03.04.199341120+4100911.11
13UPauls HODZKOLiepājas Metalurgs01.03.199341122+4001128.330
24UArtūrs BIRSTIŅŠSC Riessersee (Vācija)01.04.199341122+3000119.090
9AAnsis BRIKAINISPrizma Rīga04.05.199340222+400090.000
3APauls ZVIRBULISSK Rīga24.02.199341010+3000250.00
4AEdgars SIKSNALiepājas Metalurgs15.01.199340112+400080.000
5ASandis ŠOSTAKSLiepājas Metalurgs12.08.199340002+300020.000
6AMatīss GELAŽISGraz 99ers (Austrija)15.05.199440002+300030.000
7ARūdolfs KALVĪTISShattuck St. Mary (ASV)23.03.199440002+400040.000
komandas sods2
GTĒriks MIĻUNS
TAigars RAZGALS
TAnatolijs JEMEĻJAŅENKO
NrPozVārdsKlubsDZ.datumsSPPSPMinSekZVTVVidMUVAMAM%UNZSSPSM
20VElvis MERZĻIKINSHC Lugano (Šveice)13.04.19944212000100.50454497.78200100Turnīra labākais vārtsargs
1VRihards CIMERMANISSK Rīga22.03.19934212000100.50393897.44200100Komandas labākais spēlētājs