Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource515 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource515), Fid:2538, Did:0, useCase: 0

2000.-2002.gada U18 Pasaules čempionāti

Aivars Bomis
Aivars Bomis

2000.gada Pasaules čempionāts B grupa – 3.vieta

DatumsVietaPretiniekiRezultātsSoda min.Labākais spēlētājs
03.04.2000LiepājaAustrija3:3(1:2 0:0 2:1)14:12
05.04.2000LiepājaPolija4:4(0:2 2:2 2:0)
06.04.2000LiepājaFrancija5:3(3:2 1:1 1:0)
08.04.2000RīgaJapāna5:2(0:1 4:1 1:0)6:16Jēkabs RĒDLIHS
09.04.2000RīgaNorvēģija2:5(0:3 1:0 1:2)64:58Jānis SPRUKTS
NrPozVārdsKlubsDZ.datumsSPVPPKSM+/-VVVMUVMetMet%
28AAndris KOZLOVSKISDinamo-81 Rīga14.02.198254374+33001233.33
5UJānis SPRUKTSLukko Rauma (Somija)31.01.1982551614+50112222.73Kapteinis
21UZigmārs ĻUTKUSEssamika/Juniors Rīga20.06.198252462+51001216.67
27USergejs VAHMISTROVSEssamika/Juniors Rīga21.10.198250446-3000180.000
26AAgris SAVIELSOwen Sound Platers (OHL)15.01.198252136+3100229.090Turnīra labākais aizsargs
14AJēkabs RĒDLIHSEssamika/Juniors Rīga29.03.1982503316+500090.000
4UToms BRODUŽSPrizma Rīga03.04.198352020-2000450.00
29UValdis ŠUSTKOEssamika/Juniors Rīga07.04.198251120+4001137.690
16UGints GREDZENSEssamika/Juniors Rīga14.01.1982510100100714.29
17UEdijs BRAHMANISPrizma Rīga17.11.198351010-2000333.33
24URaivis BRENCĀNSEssamika/Juniors Rīga23.06.1982510131-1100911.11
9UĒriks BISENIEKSEssamika/Juniors Rīga14.10.198250112-500060.000
12AToms BLUKSEssamika/Juniors Rīga13.09.198250000-400050.000
20UArtis PODZIŅŠEssamika/Juniors Rīga12.01.198250002-300060.000
19AAivars GAISIŅŠEssamika/Juniors Rīga05.05.198250002-300070.000
10AAigars BRENCISEssamika/Juniors Rīga03.05.198250002-100010.000
7UArmands BĒRZIŅŠPrizma Rīga27.12.198350002-300070.000
2AAndrejs LAVRENOVSEssamika/Juniors Rīga30.09.198250004-100010.000
8AEdmunds KNIKSTSEssamika/Juniors Rīga10.03.198250006-400020.000
18UDmitrijs KORŅILOVSEssamika/Juniors Rīga06.08.1982500025-200030.000
komandas sods2
GTGints BISENIEKS
TGunārs KRASTIŅŠ
NrPozVārdsKlubsDZ.datumsSPPSPMinSekZVTVVidMUVAMAM%UNZSSPSM
30VImants LEGZDAPrizma Rīga04.03.198350000000.00000.00000000
1VDmitrijs KUZMINSEssamika/Juniors Rīga26.05.198255300001703.4013611987.50221000

2001.gada Pasaules čempionāts 1.divīzija – 4.vieta

DatumsVietaPretiniekiRezultātsSoda min.Labākais spēlētājs
26.03.2001LiepājaItālija8:1(1:0 4:1 3:0)6:28Edijs BRAHMANIS
28.03.2001LiepājaKazahija5:5(3:1 2:1 0:3)18:20Armands BĒRZIŅŠ
29.03.2001LiepājaAustrija0:3(0:2 0:1 0:0)26:36Imants LEGZDA
31.03.2001RīgaBaltkrievija3:7(0:2 0:1 3:4)91:93
01.04.2001RīgaJapāna2:5(0:0 0:5 2:0)6:16Aleksandrs ŠKARSTĀNS
NrPozVārdsKlubsDZ.datumsSPVPPKSM+/-VVVMUVMetMet%
17UEdijs BRAHMANISPrizma Rīga17.11.1983542612-2200850.00
16UNikolajs SIĻČONOKSPrizma Rīga03.01.1983541500210944.44
10UPāvels BROITMANSPrizma Rīga20.05.198350554+100090.000
9UVadims ADOŅEVSPrizma Rīga15.02.198353146-1101560.00
7UArmands BĒRZIŅŠPrizma Rīga27.12.198351342+1000812.50Kapteinis 3 spēles
24ASergejs TJOLUŠKINSPrizma Rīga17.09.198351344-1100425.00
2AOskars SPRINCISPrizma Rīga29.07.198350334-100080.000
12AMaksims LUKJAŅECSPrizma Rīga16.07.19835202001001118.18
18URaitis PUJĀTSPrizma Rīga09.10.19834112290000250.00
19UMiķelis RĒDLIHSPrizma Rīga01.07.198450222+100040.000
4UToms BRODUŽSPrizma Rīga03.04.198350222-100070.000
3AAleksandrs ŠKARSTĀNSPrizma Rīga04.03.198350228-100030.000Kapteinis 2 spēlēs
8UArtūrs VALDMANISPrizma Rīga28.06.198351016-1000714.29
21UAndris SVITIŅŠPrizma Rīga30.04.19835101270000714.29
22AAigars BĒRZIŅŠPrizma Rīga07.11.198320110000010.000
14UMartins BERESŅEVSStalkers/Juniors Daugavpils12.03.198450118-100070.000
11AMaksims KUDINOVSPrizma Rīga07.01.198350002-100040.000
23AJānis GROTUSPrizma Rīga03.05.198350002-100000.000
5AMihails SVARINSKISPrizma Rīga24.07.198350002-100020.000
6UMārtiņš KARSUMSBHS Rīga26.02.1986500025000020.000
komandas sods2
GTMāris BALDONIEKS
TĒriks MIĻUNS
NrPozVārdsKlubsDZ.datumsSPPSPMinSekZVTVVidMUVAMAM%UNZSSPSM
1VMāris ROZENIEKSPrizma Rīga28.04.1983522350000.0044100.00000000
20VImants LEGZDAPrizma Rīga04.03.198355256102104.921139281.42113000

2002.gada Pasaules čempionāts 1.divīzija – 4.vieta

DatumsVietaPretiniekiRezultātsSoda min.
23.03.2002MariboraDānija4:2(0:1 1:0 3:1)6:8
24.03.2002MariboraSlovēnija2:4(1:2 1:2 0:0)14:22
26.03.2002MariboraJapāna2:2(1:1 0:0 1:1)16:20
27.03.2002MariboraKazahija1:4(1:1 0:3 0:0)14:22
29.03.2002MariboraAustrija1:4(1:1 0:2 0:1)10:18
NrPozVārdsKlubsDZ.datumsSPVPPKSM+/-VVVMUVMetMet%
19ULauris DĀRZIŅŠLukko Rauma (Somija)28.01.198552132-22002010.00
26URaimonds DAŅIĻIČSStalkers/Juniors Daugavpils17.07.198552134-52001020.00
11UGuntis DŽERIŅŠPrizma/LB Rīga17.02.198551230-3000119.090
15UJurijs GAĻAJEVSStalkers/Juniors Daugavpils14.02.198451232-5001137.690Kapteinis
14UAleksandrs SIROTKINSStalkers/Juniors Daugavpils16.08.1984511200000333.33
10AMāris JASSDinamo Maskava (Krievija)18.01.198550222-300080.000
21UAldis ĀBOLIŅŠBHS Rīga06.03.198550222-100040.000
9UMiķelis RĒDLIHSPrizma/LB Rīga01.07.198411010+1000250.00
23UAndrejs MASLOVSKISStalkers/Juniors Daugavpils29.01.198451012-1000425.00
18UMārtiņš KARSUMSPrizma/LB Rīga26.02.1986510114-40001010.00
16UOļegs KOREŠKOVSStalkers/Juniors Daugavpils16.08.198450112-100050.000
2AAndrejs BIHANOVSStalkers/Juniors Daugavpils28.01.198450116-100090.000
6ALauris DŽERIŅŠPrizma/LB Rīga25.10.198430000-100000.000
7UAndrejs SAVIČEVSStalkers/Juniors Daugavpils23.04.198450000-200010.000
3URenārs UNDELISStalkers/Juniors Daugavpils09.12.198450002-100030.000
4AJevgēņijs GRIŠKEVIČSStalkers/Juniors Daugavpils27.06.198550004-200020.000
25ADmitrijs ŠANCOVOJSStalkers/Juniors Daugavpils29.05.198550004-200000.000
22AMartins BERESŅEVSPrizma/LB Rīga12.03.198450008-200030.000
komandas sods4
GTAnatolijs JEMEĻJAŅENKO
TIgors SMIRNOVS
NrPozVārdsKlubsDZ.datumsSPPSPMinSekZVTVVidMUVAMAM%UNZSSPSM
20VMārtiņš RAITUMSBHS Rīga14.04.198550000000.00000.00000000
1VErvīns MUŠTUKOVSStalkers/Juniors Daugavpils07.04.198455298121603.2217215690.70113002