Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource515 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource515), Fid:2538, Did:0, useCase: 0

2006.-2008.gada U18 Pasaules čempionāti

Aivars Bomis
Aivars Bomis

2006.gada Pasaules čempionāts 1.divīzija – 1.vieta

DatumsVietaPretiniekiRezultātsSoda min.Labākais spēlētājs
02.04.2006RīgaPolija1:0(0:0 1:0 0:0)12:28Artūrs DZELZS
03.04.2006RīgaJapāna6:1(0:1 2:0 4:0)28:28Kaspars DAUGAVIŅŠ
05.04.2006RīgaUkraina7:0(2:0 2:0 3:0)34:18Artūrs OZOLIŅŠ
06.04.2006RīgaDievidkoreja6:2(1:0 5:1 0:1)22:24Andris DŽERIŅŠ
08.04.2006RīgaDānija7:4(2:3 2:1 3:0)39:30Gatis GRICINSKIS
NrPozVārdsKlubsDZ.datumsSPVPPKSM+/-VVVMUVMetMet%
12UAndris DŽERIŅŠStocksund IF (Zviedrija)14.02.1988567134+111011346.15Turnīra labākais uzbrucējs un rezultatīvākais spēlētājs
9UGatis GRICINSKISSK Rīga-2003.04.19885661210+104012030.00
22UArtūrs OZOLIŅŠSK Rīga-2002.06.1988539124+101002313.04Kapteinis
16UKaspars DAUGAVIŅŠHK Rīga-200018.05.1988554920+62112321.74
17UMārcis ZEMBERGSSK Rīga-2003.12.198852242+40011118.18
13UMārtiņš SKUŠKASK Rīga-2028.05.198851344+3101128.330
18AOskars CIBUĻSKISSK Rīga-2009.04.198851348+9000147.140
4AArturs KULDACSKA Maskava (Krievija)25.07.1988512312+10000147.140
5AEdgars APELISDLS Daugavpils23.11.198950332+400050.000
14URoberts JEKIMOVSSK Rīga-2011.11.198950222+100020.000
15UJānis OZOLIŅŠSK Rīga-2004.02.198951012-1100425.00
19UJānis STRAUPESK Rīga-2003.06.1989510110+1000812.50
11URoberts BUKARTSSK Rīga-2027.06.199050110-100050.000
24UEdgars LIPSBERGSSK Rīga-2006.10.198950110-100010.000
3AKrišs GRUNDMANISHK Rīga-200013.02.1989501112+500080.000
21USergejs DAŅILOVSLiepajas Metalurgs16.02.1989501127000070.000
6AMārtiņš GIPTERSRīga/Sāga05.04.198950000-100010.000
7ARičards BIRZIŅŠRīga/Sāga24.04.198950000-100000.000
2ARihards DOMBROVSKISSK Rīga-2010.02.198850008+100050.000
8AVladislavs BALAKUNSSK Rīga-2002.10.198850008+100000.000
GTAleksandrs KLINŠOVS
TAnatolijs JEMEĻJAŅENKO
NrPozVārdsKlubsDZ.datumsSPPSPMinSekZVTVVidMUVAMAM%UNZSSPSM
20VDainis VASIĻJEVSSK Rīga-2027.01.199050000000.00000.00000000
1VArtūrs DZELZSDallas Peguins (ASV)14.03.19885530000701.4013412794.78500200Turnīra labākais vārtsargs

2007.gada Pasaules čempionāts 10.vieta

DatumsVietaPretiniekiRezultātsSoda min.Labākais spēlētājs
13.04.2007RaumaKrievija3:6(0:2 2:2 1:2)18:14Nauris ENKUZENS
14.04.2007RaumaKanāda1:9(0:4 0:2 1:3)2:8Jānis STRAUPE
16.04.2007RaumaVācija2:3(0:2 2:0 0:1)10:10Edgars APELIS
17.04.2007RaumaASV0:8(0:4 0:1 0:3)12:12Jānis STRAUPE
19.04.2007RaumaČehija1:4(0:1 0:2 1:1)6:4Jānis OZOLIŅŠ
20.04.2007RaumaSomija3:6(0:1 2:2 1:3)6:2Ronalds CINKS
NrPozVārdsKlubsDZ.datumsSPVPPKSM+/-VVVMUVMetMet%
19UJānis STRAUPESK Rīga-2003.06.198963144-11001618.75Viens no 3 labākajiem kom.spēlētājiem
11URoberts BUKARTSSāga/Rīga27.06.199061340-10000214.760
21USergejs DAŅILOVSLiepājas Metalurgs16.02.198952132+1100633.33
15UJānis OZOLIŅŠSāga/Rīga04.02.198962022-81001315.38
16UEdgars LIPSBERGSDallas Penguins (ASV)06.10.198961126-13000911.11
10URonalds CINKSSāga/Rīga11.03.199060220-6000100.000
14URoberts JEKIMOVSSK Rīga-2011.11.198960224-2000120.000
25ULauris BAJARUNSSK Rīga-2031.03.198961010-6000333.33
3AAlberts IĻJIŠKONynashamns IF (Zviedrija)11.10.199060110-900030.000
13AEdgars APELISSK Rīga-2023.11.198960112-300070.000Viens no 3 labākajiem kom.spēlētājiem
28UVitālijs PAVLOVSSK Rīga-2017.06.198960112-1000040.000Kapteinis
12AKristaps BUŽĀTSLiepājas Metalurgs04.01.198960114-400020.000
26AKrišs GRUNDMANISSt.Michaels Majors Toronto (Kanāda)13.02.198960114-100060.000
9AAldis PIZĀNSSK Rīga-2001.03.198960002-500010.000
18UKārlis ROŽKALNSDallas Penguins (ASV)15.09.198960002-800060.000
24UKārlis OZOLSLiepājas Metalurgs02.03.198960002-600040.000
27UAleksejs PROPOŠINSLiepājas Metalurgs20.03.198960002-800000.000
5AGvido KAUSSSāga/Rīga14.03.199060004-800010.000
6AMārtiņš GIPTERSSāga/Rīga05.04.198960004-600040.000
7ARičards BIRZIŅŠSāga/Rīga24.04.198960006-600040.000
GTAleksandrs KLINŠOVS
TAnatolijs JEMEĻJAŅENKO
TGunārs KRASTIŅŠ
NrPozVārdsKlubsDZ.datumsSPPSPMinSekZVTVVidMUVAMAM%UNZSSPSM
29VDainis VASIĻJEVSSK Rīga-2027.01.1990626234908.63382976.32001000
1VNauris ENKUZENSSK Rīga-2018.04.198966297262705.4523520888.51005002Viens no 3 labākajiem kom.spēlētājiem

2008.gada Pasaules čempionāts 1.divīzija – 2.vieta

DatumsVietaPretiniekiRezultātsSoda min.Labākais spēlētājs
02.04.2008RīgaNīderlande7:0(3:0 1:0 3:0)10:16Alberts IĻJIŠKO
03.04.2008RīgaItālija3:1(2:0 0:0 1:1)10:12Roberts BUKARTS
05.04.2008RīgaAustrija2:0(1:0 1:0 0:0)37:12Ronalds CINKS
06.04.2008RīgaNorvēģija0:1(0:0 0:1 0:0)4:14Gvido KAUSS
08.04.2008RīgaJapāna9:0(1:0 5:0 3:0)12:12Dainis VASIĻJEVS
NrPozVārdsKlubsDZ.datumsSPVPPKSM+/-VVVMUVMetMet%
11URoberts BUKARTSRīga 1827.06.199054372+60012416.67Komandas labākais spēlētājs
16UAldis POPENSRīga 1822.07.199053360+7000933.33
10UMiks INDRAŠISRīga 1830.09.199052462+50001711.76Turnīra labākais uzbrucējs
21URonalds CINKSMississauga Reps (ASV)11.03.199051562+5100156.670
19URaimonds VILKOITSRīga 1810.04.199053252+60012015.00Kapteinis
18UGunārs SKVORCOVSLSPA/Rīga13.01.199051340+4000812.50
8UMāris BIČEVSKISSK Rīga'9103.08.199153032+40001030.00
17UVladislavs DOBREŅKIJSNykoping IF (Zviedrija)08.08.199152134+42021414.29
2AAlberts IĻJIŠKONynashamns IF (Zviedrija)11.10.1990511212+4000812.50
15AAgris OZOLIŅŠRīga 1811.09.1990511227+4000333.33
23UJuris UPĪTISSK Rīga'9116.06.199150222+200040.000
9AGvido KAUSSLSPA/Rīga14.03.199050226+5000100.000
5AJānis BULLĪTISRīga 1812.06.199040116+400000.000
14UArvis CIMERMANISRīga 1819.09.199050110+600010.000
29ARalfs FREIBERGSHK Prizma Rīga17.05.199150110+700020.000
25URonalds ĶĒNIŅŠPikes EHC Oberthurgau (Šveice)28.02.199150112+200010.000
24AAleksandrs GALKINSRīga 1827.04.199010002000000.000
7AMārtiņs POREJSSK Rīga'9106.07.199140000+300030.000
4AEdgars DĪĶISSK Rīga'9116.10.199150000+700010.000
13UVladimirs BOROVKOVSRīga 1828.11.199050002+100070.000
GTVjačeslavs NAZAROVS
THaralds VASIĻJEVS
TVladimirs LUBKINS
NrPozVārdsKlubsDZ.datumsSPPSPMinSekZVTVVidMUVAMAM%UNZSSPSM
1VHenrijs ANČSHK Prizma Rīga27.03.199050000000.00000.00000000
20VDainis VASIĻJEVSRīga 1827.01.19905529930200.40959397.89401300Labākais atvairīto metienu %