Layout: current: getLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource503 ), alternative: getLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource503), Fid:2425, Did:0, useCase: 0
 • Foto: "Mītava Open 2014" Valmieras posmā atkal jauni favorīti
  20.jūl. Foto: "Mītava Open 2014" Valmieras posmā atkal jauni favorīti(5)
  "Mītava Open 2014" trešajā posmā Valmierā uzvarētāji bija 1. vieta SK SPĒKS 2. vieta VALDIM POO 3. vietaSIGULDAS BŪVMEISTARS 4. vieta TENTE 5.vieta ZELLIS 6. vieta STRAUJUMAS MAZIE PALĪGI .Piedāvājam foto ieskatu no sacensību norises vietas.
  Foto: Romualds Vambuts
 • Foto: Engures posms kopā ar Zvejnieku svētkiem
  13.jūl. Foto: Engures posms kopā ar Zvejnieku svētkiem
  MĪTAVA OPEN’14 Engures posmā, kas norisinājās “Engures Jūras svētku” ietvaros, Radio SWH nodrošināja pieslēgšanos tiešajai translācijai, lai ziņotu par notikumiem spēļu laukumos. Savukārt Latvijas Televīzija veidoja speciālu sižetu par šo posmu.
  Piedāvājam foto ieskatu no Engures.
  Foto: Romualds Vambuts
 • Foto: Mītava Open 2014 turnīrs atklāts
  06.jūl. Foto: Mītava Open 2014 turnīrs atklāts
  Aizkraukles novada stadionā 5. jūlijā, plkst. 10:00 skanēja pirmā futbola tiesneša svilpe, kas vēstīja, ka Mītava Open 2014 futbola maratons ir sācies. Piedāvājam foto ieskatu no posma norises vietas.
  Foto: Romualds Vambuts
 • Foto: "Mītava Open" turnīrs iegūst starptautisku statusu
  02.jūn. Foto: "Mītava Open" turnīrs iegūst starptautisku statusu(2)
  Latvijā populārais amatieru futbola čempionāts "Mītava Open, kura idejiskie "tēvi" ir mūs slavenā grupa "Prāta Vētra", savā sestajā pastāvēšanas sezonā ir pārtaps par daudz nopietnāku turnīru un iegūs starptautisku "piesitienu", kļūstot par Latvijas minifutbola čempionātu.
  Pirmdien "Mītava Open" jaunumiem veltītā preses konference notika Izraēlas vēstniecības rezidencē, un ne bez iemesla - šāgada "Mītava Open" turnīra uzvarētājkomanda iegūs tiesības piedalīties Eiropas minifutbola čempionāta finālturnīrā, kas novembrī risināsies Izraēlā, Eilas pilsētā. Piedāvājam foto ieskatu no preses konferences, kura notika Izraēlas vēstniecībā.
  Foto: Romualds Vambuts
 • Video: Noslēgusies "Mītava Open 2013" piektā sezona
  22.aug. Video: Noslēgusies "Mītava Open 2013" piektā sezona
  Ar uzvarētāju noteikšanu aizvadītajā sestdienā Jelgavā noslēdzies nozīmīgais amatieru futbola turnīrs "Mītava Open 2013". Šaja video atskats uz fināla posmu.


  Operators/video montāža: Rihards Zviedris (richyusmile) on Twitter
 • "Mītava Open 2013" čempioni - komanda "Garāža"
  19.aug. "Mītava Open 2013" čempioni - komanda "Garāža"
  17. augustā Jelgavā, Zemgales Olimpiskā centra futbola stadionā noslēdzās piektais Atklātais amatieru čempionāts mini futbolā "Mītava Open 2013". Visas dienas garumā par čempiona titulu cīnijās 18 komandas, kuras sešos atlases posmos izcīnīja godalgotas vietas un ceļazīmi uz lielo finālu.
 • Foto: "Mītava Open 2013" čempioni "Garaža"
  18.aug. Foto: "Mītava Open 2013" čempioni "Garaža"(1)
  Noslēdzies piektais Atklātais Amatieru čempionāts mini futbolā "Mītava Open 2013". Par pārsteigumu parūpējas futbola komanda "Garaža", kura neskatoties uz daudzu titulētu komandu piedalīšanos šajā turnīrā izcīnīja čempionā titulu un lielo kausu, kā arī naudas prēmiju 1500 Ls. Noslēguma posmu kuplināja Latvijas Policijas un grupas "Prāta Vētra" Zvaigžņu spēle.
  Foto: Romualds Vambuts
 • Policijas vadība gatavojas <i>Mītava Open</i> Zvaigžņu spēlei pret "Prāta Vētru" (+foto)
  15.aug. Policijas vadība gatavojas Mītava Open Zvaigžņu spēlei pret "Prāta Vētru" (+foto)(5)
  "Mītava Open" futbola turnīra Zvaigžņu spēle notiks Jelgavā, Zemgales Olimpiskā centra stadionā, Kronvalda ielā 24. Spēles sākums paredzēts ap pulksten 16:45. Dalība šajā Zvaigžņu spēlē ir vēl viens no Valsts policijas 95. gadadienai veltītajiem pasākumiem.
 • "Mītava Open" fināls jau sestdien, Zvaigžņu spēlē "Prāta Vētra" sacentīsies ar valsts policiju
  14.aug. "Mītava Open" fināls jau sestdien, Zvaigžņu spēlē "Prāta Vētra" sacentīsies ar valsts policiju(3)
  Visiem čempionāta "Mītava Open 2013" cienītājiem un entuziastiem ir pagājusi sportiskiem notikumiem un pārdzīvojumiem bagāta vasara. Ir aizritējuši 6 atlases posmi, kuri norisinājās sešās Latvijas pilsētās. Katrā posmā ir noskaidrotas trīs spēcīgākās komandas, kopumā 18, kuras cīnīsies par šīs sezonas čempiona titulu, jau šo sestdien, 17. augustā, Jelgavā Zemgales olimpiskā centra futbola stadionā.
 • Video: Aizvadīts "Mītava Open 2013" Rīgas posms, zināmi visi finālisti
  14.aug. Video: Aizvadīts "Mītava Open 2013" Rīgas posms, zināmi visi finālisti
  Ar komandas "Zemgales Būvmeistars" uzvaru noslēdzies noslēdzošais "Mītava Open 2013" atlases posms Rīgā. Līdz ar to zināmas visas komandas, kas piedalīsies lielajā finālā šo sestdien, Jelgavā Zemgales olimpiskā centra futbola stadionā.

  Operators/video montāža: Rihards Zviedris (richyusmile) on Twitter
 • lasīt vairāk
restorāni Rīgā - saņem atlaides