• Pagarinājums un pārsteigums Igaunijā, TTT rezervē ceļazīmi uz "Sešu Finālu"
    28.jan. Pagarinājums un pārsteigums Igaunijā, TTT rezervē ceļazīmi uz "Sešu Finālu"(4)
    Latvijas-Igaunijas basketbola līgā trešdien, 28. janvārī, notika trīs spēles. "TTT Rīga" trešo reizi apspēlēja "TTT juniores", nodrošināja vismaz trešo vietu regulārajā sezonā un rezervēja biļeti uz "Sešu Finālu". Igaunijas čempiones "Tallinn University" pagarinājumā uzvarēja Igaunijas kausa ieguvējas "1182 Tallinn", bet SK "Cēsis" pārspēja "RSU/Merks".
  • Mejeris, Timma un Jakovičs nosargā VEF uzvaru Liepājā
    28.jan. Mejeris, Timma un Jakovičs nosargā VEF uzvaru Liepājā(47)
    Basketbola klubs "VEF Rīga" (5-2, #4) trešdien, 28. janvārī, "Aldaris" LBL izbraukuma spēlē ceturtās ceturtdaļas sākumā spēja paātrināt spēli, veica izrāvienu 13:2 un pārspēja "Liepāja/Triobet" (15-4) ar rezultātu 95:87. Bijušie Liepājas spēlētāji Mareks Mejeris, Jānis Timma un Ingus Jakovičs otrajā puslaikā trijatā guva 35 punktus. Liepājnieki kopvērtējumā saglabāja otro pozīciju, savukārt rīdzinieki joprojām ieņem ceturto vietu.
  • LU piedzīvo <i>déjà vu</i> Tallinā, Kļaviņai 23 punkti pret Liepāju
    25.jan. LU piedzīvo déjà vu Tallinā, Kļaviņai 23 punkti pret Liepāju
    Svētdien, 25. janvārī, Latvijas-Igaunijas basketbola līgā notika divas spēles. "Vega 1/Liepāja" savā laukumā pārspēja bez vairākām līderēm spēlējošo Latvijas U16 izlasi. Latvijas Universitāte otro dienu pēc kārtas izbraukumā Igaunijā izcīnīja uzvaru ar identisku rezultātu – 76:44.
  • Rūta Veidere: "Pastaigas ar suni samazina stresu"
    23.jan. Rūta Veidere: "Pastaigas ar suni samazina stresu"(1)
    "Par motivācijas trūkumu ne komandā, ne individuāli nevaru sūdzēties. Man nav nepieciešami individuāli stimuli no malas, lai sevi motivētu," sarunā ar Sportacentrs.com stāsta "TTT Rīga" spēka uzbrucēja Rūta Veidere.
  • Aizsilai 36 punkti, taču "RSU/Merks" pagarinājumā kapitulē "TTT juniorēm"
    22.jan. Aizsilai 36 punkti, taču "RSU/Merks" pagarinājumā kapitulē "TTT juniorēm"
    Ceturtdien, 22. janvārī, Latvijas-Igaunijas basketbola līgā notika viena spēle. "TTT juniores" (8-6) savā laukumā iztērēja 16 punktu pārsvaru, taču pagarinājumā uzvarēja "RSU/Merks" vienību (7-6) ar rezultātu 75:71. Kate Aizsila otrajā puslaikā un pagarinājumā guva 27 punktus.
  • Rīgas pašvaldība šogad atbalstīs 40 sportistus
    22.jan. Rīgas pašvaldība šogad atbalstīs 40 sportistus(4)
    Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta direktors Guntis Helmanis jau piekto gadu pēc kārtas parakstījis sadarbības līgumu ar Latvijas Olimpisko vienību (LOV) par finansiālu atbalstu galvaspilsētas augsta līmeņa sportistiem, šogad atbalstu saņems 41.
  • Liepājai pievienojas amerikāņu uzbrucēja Morisa
    22.jan. Liepājai pievienojas amerikāņu uzbrucēja Morisa(6)
    Basketbola klubs "Vega 1/Liepāja" līdz sezonas beigām ir noslēdzis vienošanos ar amerikāņu uzbrucēju Natašu Morisu (175/27.04.1988/Saint Peter`s), ceturtdien, 22. janvārī, telefonsarunā ar Sportacentrs.com pastāstīja komandas galvenais treneris Armands Misus.
  • "Liepāja" atspēlējas un  <i>bullīšos</i> pieveic "Rīgu/Prizmu"
    21.jan. "Liepāja" atspēlējas un bullīšos pieveic "Rīgu/Prizmu"(9)
    Šodien vienīgo spēli Latvijas hokeja Virslīgā aizvadīja „Liepāja”, kas savās mājās uzņēma vienus no sīkstākajiem pretiniekiem HS "Rīga/Prizma" hokejistus. Lai gan astoņas minūtes pirms spēles beigām "Rīga/Prizma" hokejistiem bija divu vārtu pārsvars, liepājniekiem izdevās to atspēlēt un gūt uzvaru pēcspēles metienu sērijā (4:3).
  • Mēs tikāmies Bauskā: kas notika iepriekšējās sērijās?
    20.jan. Mēs tikāmies Bauskā: kas notika iepriekšējās sērijās?(24)
    Trešdien, 21. janvārī, Bauskā notiks "VEF Rīga" un BK "Ventspils" jubilejas tikšanās – Latvijas vadošās komandas spēkus samēros 50. reizi. Savstarpējo cīņu bilance ir 26-23 ventspilnieku labā.
  • Liepājā norisināsies Latvijas ziemas peldēšanas čempionāta I posms
    19.jan. Liepājā norisināsies Latvijas ziemas peldēšanas čempionāta I posms
    31. janvārī Liepājā, atpūtas vietā „Beberliņi”, norisināsies XI Latvijas ziemas peldēšanas atklātā čempionāta I posms. Čempionātā aicināti piedalīties gan ziemas peldētāji ar pieredzi, gan iesācēji, turklāt ikviens liepājnieks un pilsētas viesis ir gaidīts pasākumā, lai atbalstītu un uzmundrinātu „roņus”.