• Rīgā pirmo reizi tiks organizēta Fitnesa diena
  13:40 Rīgā pirmo reizi tiks organizēta Fitnesa diena
  6.decembrī pirmo reizi Rīgā tiks organizēts brīvā laika pavadīšanas, veselīga dzīvesveida veicināšanas pasākums „Rīgas Fitnesa diena”, kurā pilsētas iedzīvotāji un viesi varēs līdzdarboties, iesaistīties un iepazīties ar fitnesa nodarbību dažādību. Tā kā fitness ietver aerobiku, skriešanu, vingrošanu, peldēšanu, spēka sportu un citas aktivitātes, pasākumā iesaistīties un atrast sev interesējošās nodarbes varēs ikviens, tajā skaitā bērni, jaunieši, pieauguši, topošās un jaunās māmiņas, seniori, kā arī šīs nozares profesionāļi. Dalība pasākumā ir bez maksas.
 • Latvijas hokeja izlase izsauc Mārtiņu Gipteru
  13:13 Latvijas hokeja izlase izsauc Mārtiņu Gipteru(7)
  Saistībā ar Latvijas hokeja izlases dalību 4 nāciju turnīrā Stavangerā (Norvēģija), kurš norisināsies no šā gada 6. – 8. novembrim, Latvijas Hokeja federācija ir uzaicinājusi dalībai izlasē HK „Liepāja” aizsargu un komandas kapteini Mārtiņu Gipteru.
 • Latvijas sporta vadošās organizācijas vienojušās par naudas ieguldīšanu sporta cilvēkos
  28.okt. Latvijas sporta vadošās organizācijas vienojušās par naudas ieguldīšanu sporta cilvēkos(1)
  Latvijas sporta vadošās organizācijas panākušas vienošanos par 2015.gada valsts sporta budžeta sadali. Īstenojot principu "naudu no būvēm ieguldīt Latvijas sporta cilvēkos", tiks nodrošināts arī 100% finansējums sporta skolu pedagogu samaksai no nākamā mācību gada.
 • "Liepāja" pieveic "Mettu"/LU un vismaz uz brīdi apsteidz "Jelgavu"
  24.okt. "Liepāja" pieveic "Mettu"/LU un vismaz uz brīdi apsteidz "Jelgavu"(36)
  SMScredit.lv Virslīgas 34. kārtas atklāšanas spēlē "Liepāja" ar 2:0 pārspēja "Metta"/Latvijas Universitāti. Vārtus guva Dāvis Ikaunieks un Valērijs Afanasjevs, bet "Liepāja" pēc punktiem panākusi trešajā vietā esošo Daugavpils "Daugavu". "Daugavai" un "Jelgavai" gan viena spēle rezervē.
 • HK "Liepāja" kļūst par Rīgas "Dinamo" fārmklubu
  24.okt. HK "Liepāja" kļūst par Rīgas "Dinamo" fārmklubu(472)
  KHL klubs Rīgas "Dinamo" noslēdzis sportiskās sadarbības līgumu ar hokeja klubu "Liepāja", kurš dibināts šajā sezonā un spēlē Latvijas hokeja Virslīgā. Līgums noslēgts līdz sezonas beigām un pieļauj "Dinamo" spēlētāju nosūtīšanu uz "Liepājas" komandu.
 • Liepājas Olimpiskais centrs par teju pusmiljonu pirks ledus halli
  23.okt. Liepājas Olimpiskais centrs par teju pusmiljonu pirks ledus halli(2)
  Liepājas pašvaldībai piederošā SIA "Liepājas Olimpiskais centrs" par 486 026 eiro iegādāsies maksātnespējīgajai AS "Liepājas metalurgs" piederošās SIA "Ledus halle "Liepājas metalurgs"" kapitāldaļas, kas veido 95% no pamatkapitāla, kā arī ar halles darbību saistīto kustamo mantu.
 • Valdība atbalsta finansējuma pārdali sporta būvju projektu īstenošanai
  21.okt. Valdība atbalsta finansējuma pārdali sporta būvju projektu īstenošanai(5)
  Valdība šodien atbalstīja Izglītības un zinātnes ministrijas priekšlikumu Siguldas sporta kompleksa projekta, Vidzemes Olimpiskā centra attīstības projekta un Liepājas Olimpiskā centra vieglatlētikas manēžas būvniecības projekta īstenošanai 2014.gadā paredzēto valsts budžeta finansējuma pārcelt uz nākamā gada budžetu.
 • "Liepāja"/"Triobet" turpina uzvaru gājienu - seši panākumi sešās spēlēs
  19.okt. "Liepāja"/"Triobet" turpina uzvaru gājienu - seši panākumi sešās spēlēs(16)
  Jau sesto uzvaru sešās "Aldara" Latvijas Basketbola spēlēs izcīnīja Uvja Helmaņa vadītā "Liepāja"/"Triobet", kas savā laukumā apspēlēja "Valmieru" (86:75). Piecas no sešām uzvarām liepājnieki ir svinējuši savā laukumā.
 • Silarāja flirtē ar "triple-double",TTT samet 101 punktu Liepājai
  18.okt. Silarāja flirtē ar "triple-double",TTT samet 101 punktu Liepājai(6)
  Sestdien, 18. oktobrī, Latvijas un Igaunijas čempionātā notiek divas spēles. SK "Cēsis" savā laukumā uzvarēja Latvijas U16 izlasi. "TTT Rīga" basketbolistes Olimpiskajā sporta centrā apspēlēja "Vega 1/Liepāja" vienību
 • Kate Aizsila: "Treneris iedrošina vairāk mest"
  17.okt. Kate Aizsila: "Treneris iedrošina vairāk mest"
  "LU spēlētājas aizsardzībā lika blokus un nāca virsū pa divām. Ja pareizi izmantojām situāciju, tas nostrādāja mūsu labā. Varējām atspēlēt brīvajām spēlētājām un gūt vieglus punktus," pēc uzvaras pār Latvijas Universitātes basketbolistēm teica "RSU/Merks" aizsardze Kate Aizsila.
 • lasīt vairāk
restorāni Rīgā - saņem atlaides