• Video: Kristapa Porziņģa sarūpētie basketbola svētki noslēgušies
  12:38 Video: Kristapa Porziņģa sarūpētie basketbola svētki noslēgušies(4)
  Kristaps Porziņgis devies atpakaļ pāri okeānam, lai kopā ar "New York Knicks" sāktu gatavoties jaunajai NBA sezonai. Taču vairāku mēnešu garumā ‪Porziņģis‬ ar ģimeni visiem Latvijas basketbola cienītājiem sagādāja neaizmirstamus sporta svētkus, kas noslēdzās 16.jūnijā, kad uz Liepājas Olimpiskais centrs arēnas parketa risinājās KP6 nometnes treniņu paraugspēle. Mačā piedalījās gan pašmāju spēlētāji, gan Kristapa komandas biedri. Tostarp NBA spēlētāji Kyle O'Quinn, Kevin Séraphin un Sasha Vujačić.Kā tas bija, lūkojat jaunākajā video.
 • Liepājas 193 olimpieši pārstāvēs pilsētu 21 sporta veidā
  28.jūn. Liepājas 193 olimpieši pārstāvēs pilsētu 21 sporta veidā
  Otrdien, 28. jūnijā, koncertzāles "Lielais dzintars" foajē norisinājās Latvijas IV Olimpiādes Liepājas sportistu delegācijas prezentācija. Pasākuma laikā Liepājas pilsētas vadība teica ceļavārdus un svinīgi pasniedza pilsētas karogu liepājnieku delegācijai, kā arī informēja par dalībnieku skaitu, pārstāvētajiem sporta veidiem un citiem jautājumiem.
 • Rīgu Latvijas IV Olimpiādē pārstāvēs vairāk nekā 500 sportistu
  28.jūn. Rīgu Latvijas IV Olimpiādē pārstāvēs vairāk nekā 500 sportistu
  Pāris dienas pirms Latvijas IV Olimpiādes atklāšanas Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks Rātsnamā tikās ar galvaspilsētas sportistu un treneru pārstāvjiem.
 • Video: Dāvis Ikaunieks: "Otrdien lidošu uz Čehiju"
  27.jūn. Video: Dāvis Ikaunieks: "Otrdien lidošu uz Čehiju"(4)
  Pēcspēles komentāri pēc FK "Liepāja" un RS spēles Liepājā 2016.gada 26.jūnijā.
 • Video: Synottip futbola virslīga: FK Liepāja - RFS. Spēles ieraksts
 • Video: Liepājnieki pieveic Rīgas Futbola skolu
  27.jūn. Video: Liepājnieki pieveic Rīgas Futbola skolu
  Šovakar "SynitTip" futbola virslīgas 12.kārtas spēlē FK "Liepāja" savā laukumā uzņēma "RFS" futbolistus. Mājinieki jau spēles 8.minūtē atklāja spēles rezultātu, kad precīzs bija Dāvis Ikaunieks. Vēlāk mājiniekiem izdevās bumbu raidīt vārtos vēl divas reizes. Arī pretiniekiem izdevās izmantot vienu no savām iespējām un spēle noslēdzās 3:1, par labu mājiniekiem.
  Piedāvājam spēles labākās epizodes.
 • Video: Liepājā atklāts piedzīvojumu parks "Tarzāns"
  21.jūn. Video: Liepājā atklāts piedzīvojumu parks "Tarzāns"
  Paplašinot sportošanas un aktīvās atpūtas klāstu Liepājā, turpinās Karostas atpūtas vietas Beberliņi labiekārtošana. 18. jūnijā klātesot pašvaldības vadībai, svinīgi atklāts piedzīvojumu parks "Tarzāns".Parkā ir izveidotas piecas dažādas sarežģītības trases (zaļā, zilā, sarkanā, melnā un bērnu trase) ar 77 šķēršļiem, kā arī 330 metrus garš nobrauciens pāri Beberliņu ūdenskrātuvei, kas ir Latvijā līdz šim garākais šāda veida nobrauciens pa trosi. Bērnu trase atrodas aptuveni 1–1,5 metru augstumā, lai nepieciešamības gadījumā vecāki var bērniem palīdzēt, savukārt pieaugušo trases ir 4–15 metru augstumā. Katra trase ir aptuveni 150 metrus gara, bet melnās trases garums sasniedz pat 250 metrus.Zilā trase veidota kā īpaša liepājnieku trase, uzsverot tādu populāru Liepājas un tuvējās apkārtnes mūziķu un sportistu kā Ivo Fomina, Ulda Marhilēviča, Paula Jonasa, Kristapa Porziņģa un Māra Verpakovska nodarbošanos.No pašvaldības SIA "Liepājas Tarzāns" nomā 3,7 hektārus zemes. Nākotnē te plānots piedzīvojumu parku "apaudzēt" ar vēl dažādām aktivitātēm, kā tas ir Siguldā, kur "Tarzāns" darbojas jau desmit gadus un ir lielākais piedzīvojumu parks Baltijā.Jāatgādina, ka Beberliņu ūdenskrātuves krastā jau vairākus gadus strādā uzņēmums "BB Wakepark", kur strādā divas kabeļu veikošanas līnijas un kafejnīca. Šogad darbu sācis arī kempings.
 • Video: Riherts: "Doroševs šodien mums bija nepārvarams"
  17.jūn. Video: Riherts: "Doroševs šodien mums bija nepārvarams"(2)
  Pēcspēles komentāri pēc FK "Liepāja" un FS Metta/LU spēles Liepājā, 2016. gada 17. jūnijā.
 • Video: "Liepāja" uzveic "Metta/LU"
  17.jūn. Video: "Liepāja" uzveic "Metta/LU"(1)
  Šovakar SynotTip futbola virslīgas mačā Liepājas futbolisti savā laukumā uzņēma "Metta/LU" vienību. Liepājnieki vairāk kontrolēja spēli, izvirzoties vadībā jau 24.minūtē, kad precīzi sita Vladimirs Kamešs. Liepājniekiem izdevās bumbu raidīt vārtos precīzi vēl divas reizes, spēlē uzvarot ar 3:0.
  Piedāvājam spēles labāko momentu apskatu.

  Spēli atkārtojumā skaties Sportacentrs TV, 18.jūnijā, plkst. 9:00
 • Video: SynotTip futbola Virslīga: FK Liepāja - FS Metta/LU. Spēles ieraksts
 • Sākas treniņi un reģistrēšanās sacensībām "Pludmales spēks 2016"
  17.jūn. Sākas treniņi un reģistrēšanās sacensībām "Pludmales spēks 2016"
  Šovasar, 16. un 17. jūlijā, Liepājas pludmalē jau 4. gadu notiks spēka, veiklības un izturības sacensības „Pludmales spēks 2016”, kur ikviens aicināts sacensties par uzvaru divu dienu funkcionālā fitnesa sacensībās.
 • Kameša divi vārti nodrošina "Liepājas" uzvaru pret "Mettu/LU"
  17.jūn. Kameša divi vārti nodrošina "Liepājas" uzvaru pret "Mettu/LU"(14)
  "SynotTip" Virslīgas spēlē Latvijas čempione "Liepāja" pirmajā puslaikā pēc diviem Vladimira Kameša precīzajiem sitieniem ieguva divu vārtu pārsvaru, kuru 72. minūtē palielināja uz maiņu laukumā nākušais Dēvids Dobrecovs - 3:0 pret "Mettu/Latvijas Universitāti".
 • 2000 riteņbraucēji piedalīsies "Toyota" Rīgas velomaratonā
  17.jūn. 2000 riteņbraucēji piedalīsies "Toyota" Rīgas velomaratonā(2)
  Jau šo svētdien, 19. jūnijā, Latvijas galvaspilsētas ielas un tiltus piepildīs simtiem riteņbraucēju – 19. jūnijā jau 33. reizi risināsies “Toyota” Rīgas velomaratons, kurā dažādās distancēs pieteikušies vairāk nekā 2000 riteņbraukšanas entuziastu.
 • Video: Dobrecova kauss Liepājā pulcē jaunos futbolistus no sešām valstīm
  17.jūn. Video: Dobrecova kauss Liepājā pulcē jaunos futbolistus no sešām valstīm(1)
  Jūnijā un augustā Liepāja atkal kļūst par mājvietu tradicionālajam un ierasti vērienīgajam starptautiskajam bērnu futbola turnīram "Dobrecova Kauss 2016". Pirmās spēles "Dobrecova Kausā" norisināsāss no 10. līdz 13. jūnijam, kad spēkiem mērojās U-8, U-9 un U-13 vecuma grupu komandas. Savukārt U-10, U-11 un U-12 vecuma grupu futbolisti sacensībās startēs laika posmā no 5. līdz 7. augustam.Šāds turnīrs tradicionāli tiek rīkots, lai popularizētu futbolu, paaugstinātu jauno futbolistu meistarību, nodibinātu kontaktus dažādu valstu un pilsētu futbola klubu starpā, kā arī lai noteiktu labākos spēlētājus un komandas. Turnīrs ir nosaukts Latvijas futbola Virslīgas visu laiku rezultatīvākā futbolista Viktora Dobrecova vārdā.
 • Video: Dāvis Ikaunieks: "Sitām pa pārliktni kā pirmajā sezonā"
  13.jūn. Video: Dāvis Ikaunieks: "Sitām pa pārliktni kā pirmajā sezonā"(2)
  Pēcspēles komentāri pēc FK "Liepāja" un FK "Jelgava" spēles Liepājā, 2016.gada 11.jūnijā.
 • Video: "Jelgava" pārspēj "Liepāju"
  13.jūn. Video: "Jelgava" pārspēj "Liepāju"(2)
  11.jūnijā "SynotTip" futbola virslīgas 10.kārtas mačā liepājnieki savā laukumā uzņēma viesus no Jelgavas. Visas spēles garumā abas komandas izveidoja vien pāris bīstamus momentus, taču tālsitienu izdevās realizēt jelgavniekiem, svinot uzvaru ar 1:0.
  Piedāvājam spēles labāko momentu apskatu.
 • Dāvis Ikaunieks izīrēts Čehijas klubam "Vysočina"
  12.jūn. Dāvis Ikaunieks izīrēts Čehijas klubam "Vysočina"(46)
  Latvijas čempionvienības FK "Liepāja" uzbrucējs Dāvis Ikaunieks karjeru turpinās Čehijas augstākās līgas klubā Jihlavas "Vysočina", savā "Twitter" kontā pavēstījis futbola aģents Olivers Šlegls.
 • Video: SynotTip futbola Virslīga: FK Liepāja - FK Jelgava. Spēles ieraksts
  12.jūn. Video: SynotTip futbola Virslīga: FK Liepāja - FK Jelgava. Spēles ieraksts
  2016.gada 11.jūnija futbola virslīgas spēles ieraksts no Liepājas.
 • Spēkiem mērosies ielu sporta sacensībās „Street Games”
  10.jūn. Spēkiem mērosies ielu sporta sacensībās „Street Games”
  Vēl tikai rīt, 11. jūnijā, īsi pirms sacensībām, iespējams reģistrēties Liepājas vasaras ielas basketbola čempionātam “Bruģa bumba” 1. posmam. Jau vēstīts, – sestdien norisināsies pirmās Liepājas ielu sporta sacensības „Street games”, kur dalībniekiem būs iespēja piedalīties “Bruģa bumbas”, futbola, florbola turnīros, kā arī citos individuālos konkursos un atrakcijās.
 • Butjankovs pievienojas "Liepājai/Triobet"
  10.jūn. Butjankovs pievienojas "Liepājai/Triobet"(16)
  Spēka uzbrucējs Artjoms Butjankovs, kurš pēdējās trīs sezonas pārstāvēja "Ventspili", noslēdzis līgumu ar basketbola klubu "Liepāja/Triobet".
 • lasīt vairāk