• Neuzvarēto kauja: "TTT Rīga" pret "1182 Tallinn"
    14:11 Neuzvarēto kauja: "TTT Rīga" pret "1182 Tallinn"(1)
    Basketbola klubs "TTT Rīga" (6-0) sestdien, 22. novembrī, plkst. 17:00 Latvijas un Igaunijas līgas spēlē Olimpiskajā sporta centrā sacentīsies pret "1182 Tallinn" (9-0). Komandas tiksies astoto reizi.
  • Paula Strautmane lieliska, "TTT juniores" pēc 20 mēnešu pārtraukuma uzvar LU
    19.nov. Paula Strautmane lieliska, "TTT juniores" pēc 20 mēnešu pārtraukuma uzvar LU(1)
    Latvijas un Igaunijas čempionātā basketbolā trešdien, 19. novembrī, notika divas spēles. "TTT juniores" (3-2) pēc 20 mēnešu pārtraukuma viesos uzvarēja Latvijas Universitāti (3-4) ar rezultātu 64:55 un ievērojami uzlaboja izredzes iekļūt "Top 6" turnīrā. Paula Strautmane izcēlās ar trešo "double-double" trīs spēlēs.
  • Aivars Vīnbergs: "Jātiek četriniekā, lai nebūtu jānervozē pārspēlēs"
    17.nov. Aivars Vīnbergs: "Jātiek četriniekā, lai nebūtu jānervozē pārspēlēs"(1)
    "RSU/Merks" un "TTT Rīga" basketbolistes trešdien, 19. novembrī, plkst. 17:30 Olimpiskajā sporta centrā aizvadīs otro spēli nedēļas laikā. RSU galvenais treneris Aivars Vīnbergs uzskata, ka viņa komandai jācenšas regulāro sezonu noslēgt Latvijas un Igaunijas līgas četriniekā.
  • Silarājai 17 punkti, Cēsis <i>nogriež</i> Liepājas apgādes ceļus
    15.nov. Silarājai 17 punkti, Cēsis nogriež Liepājas apgādes ceļus(4)
    Sestdien, 15. novembrī, Latvijas un Igaunijas čempionātā notika viena spēle. SK "Cēsis" basketbolistes (6-2, #3) trešajā ceturtdaļā veica izrāvienu 23:2 un izbraukumā sakāva "Vega 1/Liepāja" komandu (3-4) ar rezultātu 78:37. Cēsis savstarpējās spēlēs svinēja piecpadsmito uzvaru pēc kārtas, tai skaitā astoto pretinieču laukumā.
  • Briedis 12 raundu maratonā pārliecinoši nosargā IBA titulu
    15.nov. Briedis 12 raundu maratonā pārliecinoši nosargā IBA titulu(97)
    Šovakar Liepājas Olimpiskajā centrā Latvijas bokseris Mairis Briedis (14-0, 11KO) aizstāvēja Starptautiskās Boksa asociācijas (IBA) pasaules čempiona titulu svarā līdz 90.7 kilogramiem, pēc punktiem ar 120:108, 120:109 un 120:110 sakaujot Beļģijas bokseri Ismailu Abdulu (55-32-2, 20KO).
  • Ieva Kūlīte: "Pretinieces mani lamāja"
    14.nov. Ieva Kūlīte: "Pretinieces mani lamāja"
    "Otrajā puslaikā azarts un asums vairāk izpaudās netīrā spēlē, nekā ātrumā un kvalitātē. Ātri ieguvām pārsvaru un lielā starpība lika spēlētājām piebremzēt," pēc sestās uzvaras izcīnīšanas Latvijas-Igaunijas līgā iespaidos dalījās basketbola kluba "TTT Rīga" galvenais treneris Aigars Nerips un centra spēlētāja Ieva Kūlīte.
  • Briedis pirmoreiz aizstāvēs pērn izcīnīto IBA titulu
    14.nov. Briedis pirmoreiz aizstāvēs pērn izcīnīto IBA titulu(130)
    Šovakar ap plkst. 23:00 Latvijas vadošais bokseris Mairis Briedis (13-0, 11KO) pirmoreiz aizstāvēs savu pērn izcīnīto Starptautiskās Boksa asociācijas (IBA) titulu svarā līdz 90.7 kilogramiem, cīnoties pret beļģu bokseri Ismailu Abdulu (55-31-2, 29KO).
  • Krēsliņai 24 punkti, TTT noskrien RSU
    13.nov. Krēsliņai 24 punkti, TTT noskrien RSU(10)
    Šovakar Latvijas un Igaunijas basketbola čempionātā "TTT Rīga" guva savu sesto uzvaru (6-0), izbraukumā Hanzas vidusskolā pārspējot "RSU/Merks" vienību (4-2) ar 89:61.
  • Azartiskā Jelgava sagādā Liepājai otro zaudējumu pēdējās trīs spēlēs
    12.nov. Azartiskā Jelgava sagādā Liepājai otro zaudējumu pēdējās trīs spēlēs(7)
    Trešdien, 12. novembrī, "Aldara" Latvijas Basketbola līgā notika divas spēles. Basketbola klubs "Jelgava" (4-6) trešās ceturtdaļas beigās un ceturtās ceturtdaļas sākumā veica izrāvienu 16:4, savā laukumā nodrošinot uzvaru par "Liepāja/Triobet" komandu (7-2) ar rezultātu 69:64.
  • Aicina pieteikt pretendentus konkursam "Rīgas sporta laureāts 2014"
    07.nov. Aicina pieteikt pretendentus konkursam "Rīgas sporta laureāts 2014"
    Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) aicina pieteikt pretendentus konkursam „Rīgas sporta laureāts 2014”, kura mērķis ir izvērtēt un apbalvot labākos galvaspilsētas sportistus, sporta komandas un trenerus par augstiem sasniegumiem un teicamiem rezultātiem sportā, tādējādi veicinot sportistu meistarības izaugsmi, atlētu atpazīstamību sabiedrībā, kā arī paaugstinot sacensību kvalitāti un konkurences līmeni.