• Valdība atbalsta finansējuma pārdali sporta būvju projektu īstenošanai
  21.okt. Valdība atbalsta finansējuma pārdali sporta būvju projektu īstenošanai(5)
  Valdība šodien atbalstīja Izglītības un zinātnes ministrijas priekšlikumu Siguldas sporta kompleksa projekta, Vidzemes Olimpiskā centra attīstības projekta un Liepājas Olimpiskā centra vieglatlētikas manēžas būvniecības projekta īstenošanai 2014.gadā paredzēto valsts budžeta finansējuma pārcelt uz nākamā gada budžetu.
 • "Liepāja"/"Triobet" turpina uzvaru gājienu - seši panākumi sešās spēlēs
  19.okt. "Liepāja"/"Triobet" turpina uzvaru gājienu - seši panākumi sešās spēlēs(16)
  Jau sesto uzvaru sešās "Aldara" Latvijas Basketbola spēlēs izcīnīja Uvja Helmaņa vadītā "Liepāja"/"Triobet", kas savā laukumā apspēlēja "Valmieru" (86:75). Piecas no sešām uzvarām liepājnieki ir svinējuši savā laukumā.
 • Silarāja flirtē ar "triple-double",TTT samet 101 punktu Liepājai
  18.okt. Silarāja flirtē ar "triple-double",TTT samet 101 punktu Liepājai(6)
  Sestdien, 18. oktobrī, Latvijas un Igaunijas čempionātā notiek divas spēles. SK "Cēsis" savā laukumā uzvarēja Latvijas U16 izlasi. "TTT Rīga" basketbolistes Olimpiskajā sporta centrā apspēlēja "Vega 1/Liepāja" vienību
 • Kate Aizsila: "Treneris iedrošina vairāk mest"
  17.okt. Kate Aizsila: "Treneris iedrošina vairāk mest"
  "LU spēlētājas aizsardzībā lika blokus un nāca virsū pa divām. Ja pareizi izmantojām situāciju, tas nostrādāja mūsu labā. Varējām atspēlēt brīvajām spēlētājām un gūt vieglus punktus," pēc uzvaras pār Latvijas Universitātes basketbolistēm teica "RSU/Merks" aizsardze Kate Aizsila.
 • Aivars Vīnbergs: "Iebraukts zirgs vagu nemaitā"
  17.okt. Aivars Vīnbergs: "Iebraukts zirgs vagu nemaitā"
  "Zane Eglīte ir spēlētāja ar kvalitātes zīmi. Trešdien viņa klusēja, klusēja, taču kritiskā brīdī savāca atlēkušās bumbas un izrāva tās pretiniecēm no rokām," izcīnot pirmo uzvaru Latvijas un Igaunijas čempionātā, pārmaiņas sastāvā komentēja basketbola kluba "RSU/Merks" galvenais treneris Aivars Vīnbergs.
 • Zane Eglīte pastiprina RSU/Merks, Rīgā pirmais studentu derbijs
  16.okt. Zane Eglīte pastiprina RSU/Merks, Rīgā pirmais studentu derbijs
  Latvijas un Igaunijas basketbola līgā ceturtdien, 16. oktobrī, notiks viena spēle. "RSU/Merks" (1-0) plkst. 19:30 Hanzas vidusskolā uzņems Latvijas Universitāti (0-2). Mājiniecēm cīņas priekšvakarā pievienojusies Latvijas valstsvienības saspēles vadītāja Zane Eglīte.
 • Hokejisti vada sporta stundas skolā
  16.okt. Hokejisti vada sporta stundas skolā
  14. oktobrī HK „Liepāja” hokejisti Liepājas 8. vidusskolā vadīja sporta stundas un tikās ar skolēniem. Tā kā vismaz divpadsmit komandas hokejisti ir šīs skolas absolventi, tad tikšanās izvērtās sirsnīga.
 • Briedis titulu aizstāvēs 14. novembrī Liepājā pret Ismalu Abdulu
  16.okt. Briedis titulu aizstāvēs 14. novembrī Liepājā pret Ismalu Abdulu(26)
  IBA Pasaules čempions boksā smagsvariem Mairis Briedis 14.novembrī Liepājas Olimpiskajā centrā aizstāvēs pērn izcīnīto titulu ar 12 raundu cīņu pret beļģi Ismailu Abdulu. Cīņa tiks aizvadīta sporta pasākuma “Boksa vakars ar Mairi Briedi” ietvaros.
 • "Liepāja/Triobet" vien pagarinājumā apspēlē "Jelgavu"
  15.okt. "Liepāja/Triobet" vien pagarinājumā apspēlē "Jelgavu"(12)
  Savu piekto uzvaru piecās Latvijas Basketbola līgas (LBL) spēlēs izcīnījusi "Liepāja/Triobet" vienība, kas savā laukumā sīvā cīņā apspēlēja "Jelgavas" basketbolistus. Dāvis Geks spēja izraut neizšķirtu, bet pagarinājumā nedaudz pārāki bija "Liepāja/Triobet" basketbolisti - 90:86. Geks uzstādīja šīs sezonas rezultativitātes rekordu, gūstot 28 punktus.
 • Siguldā notiks ikgadējais kalnu maratons
  15.okt. Siguldā notiks ikgadējais kalnu maratons(1)
  Sestdien, 25.oktobrī Siguldā notiks ikgadējais skrējiens - "Siguldas kalnu maratons 2014", ko sadarbībā ar Siguldas novada pašvaldību rīko raid.lv. Pēc skrējēju atzinuma, šis maratons ir Latvijā un Baltijā izaicinošākais maratonskrējiens, jo atšķirībā no citiem ir gan iespaidīgi garš, gan notiek pa takām un pats būtiskākais - iekļauj pamatīgu vertikālo kāpuma metru summu.
 • lasīt vairāk
restorāni Rīgā - saņem atlaides