Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource515 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource515), Fid:2538, Did:0, useCase: 0

U18 Latvijas hokeja izlase skaitļos

Aivars Bomis
Aivars Bomis

U18 hokeja izlasēm Pasaules čempionāti noris no 2000.gada. Pirms tam tika rīkoti Eiropas čempionāti sākot ar 1970.gadu. Latvijas U18 izlase šinī apritē ir kopš 1993.gada

Latvijas U-18 izlase Eiropas un Pasaules čempionātos(1993-2014)

GadsVieta un turnīrsSPUUPNZPZGVZVPKPK%VietaK.vietaGalvenais trenerisKapteiņi
1993Rīga (Latvija) EČ C grupa4202211450.500521Andrejs TUMŠEVICSJurijs GUSAKS
1994Bleda (Slovēnija) EČ C grupa65018515100.833218Leonīds BERESŅEVSAleksandrs ŅIŽIVIJS
1995Kijeva (Ukraina) EČ C grupa540133880.800218Vladimirs BISTROVSVents FELDMANIS
1996Maribora (Slovēnija) EČ C grupa430134860.750319Aleksandrs KLINŠOVSSergejs KOČETOVS
1997Georgeni un Mjerkurjačuka (Rumānija) EČ C grupa4211211050.625218Aleksandrs CICURSKISDainis DĀRZIŅŠ Aleksandrs POGA
1998Zagreba (Horvatija) EČ C grupa430126960.750218Ojārs RODEVladimirs MAMONOVS
1999Bukareste (Rumānija) EČ Divīzija I440046681.000119Vladimirs REŠETŅIKOVSGeorgijs PUJACS
2000Liepāja un Rīga (Latvija) PČ B grupa5221191760.600313Gints BISENIEKSJānis SPRUKTS
2001Liepāja un Rīga (Latvija) PČ Divīzija I5113182130.300414Māris BALDONIEKSAigars BĒRZIŅS Aleksandrs ŠKARSTĀNS
2002Maribora (Slovēnija) PČ Divīzija I5113101630.300416Anatolijs JEMEĻJAŅENKOJuris GAĻAJEVS
2003Ventspils (Latvija) PČ Divīzija I5122141540.400418Aleksandrs KLINŠOVSRaimonds DAŅIĻIČS
2004Amstetena (Austrija) PČ Divīzija I5212271750.500417Oļegs ZNAROKSOskars BĀRTULIS
2005Sasnovice (Polija) PČ Divīzija I5302141360.600214Vjačeslavs NAZAROVSToms HARTMANIS
2006Rīga (Latvija) PČ Divīzija I5500277101.000111Aleksandrs KLINŠOVSArtūrs OZOLIŅŠ
2007Rauma (Somija) PČ60006103600.0001010Aleksandrs KLINŠOVSVitālijs PAVLOVS
2008Rīga (Latvija) PČ Divīzija I54001212120.800213Vjačeslavs NAZAROVSRaimonds VILKOITS
2009Asiago (Itālija) PČ Divīzija I540011810120.800112Aleksandrs KLINŠOVSRalfs FREIBERGS
2010Minska (Baltkrievija) PČ60105153420.11199Leonīds BERESŅEVSKristers FREIBERGS Kristiāns PELŠS
2011Rīga (Latvija) PČ Divīzija I44000212121.000111Ēriks MIĻUNSKristaps NĪMANIS
2012Znojmo (Čehija) PČ62013182670.38999Leonīds TAMBIJEVSŅikita JEVPALOVS
2013Soči (Krievija) PČ6000673900.0001010Vjačeslavs NAZAROVSGeorgs GOLOVKOVS
2014Nica (Francija) PČ Divīzija I540012011120.800111Ēriks MIĻUNSRodrigo ĀBOLS
KOPĀ1095618143525336

SP - spēles, U - uzvaras, UP - uzvaras pagarinājumā vai pēcspēles metienu sērijā, N - neizšķirti,
ZP - zaudējumi pagarinājumā vai Pēcspēles metienu sērijā, Z - zaudējumi, GV - gūtie vārti, ZV - zaudētie vārti, PK - punkti kopā, PK% - iegūto punktu %, Vieta - vieta turnīrā, K.vieta - kopējā vieta pasaulē

Latvijas U-18 izlases spēlētāji Eiropas un Pasaules čempionātos(1993-2014)

PozVārdsDz.datumsSPVPPKSM+/-VVVMUVMetMet%Dalība čempionātos
AEdgars ADAMOVIČS10.04.1986100334+6000n/zn/z2003 2004
UVadims ADOŅEVS15.02.198353146-1101560.002001
ARegnārs ALKSNIS18.05.198850220000000.0002005
AJānis ANDERSONS07.10.1986101236+3000n/zn/z2003 2004
UToms ANDERSONS25.11.1993101560+1100185.5602011 2013
UĢirts ANKIPĀNS29.11.197540114+1000n/zn/z1993
AEdgars APELIS23.11.1989110444+1000120.0002006 2007
UOlafs APLOKS16.12.199560228000070.0002013
AAndrejs APONČIKS22.09.198140000+400050.0001999
AKaspars ASTAŠENKO27.02.1975410180100n/zn/z1993
AEdmunds AUGSTKALNS25.08.1994612322+2100520.002012
URihards AUGSTKALNS25.02.1979943710+11001n/zn/z1995 1996
UAldis ĀBOLIŅŠ06.03.1985101234-10001010.002002 2003
UAndis ĀBOLIŅŠ26.06.198652028+2000n/zn/z2004
UEdgars ĀBOLIŅŠ06.05.199150330+1000100.0002009
URodrigo ĀBOLS05.01.199651342-2000812.502014
ULauris BAJARUNS31.03.198961010-6000333.332007
AVladislavs BALAKUNS02.10.198850008+100000.0002006
URūdolfs BALCERS08.04.199750220+300080.002014
UAndrejs BANADA26.03.1976200000000n/zn/z1993
USergejs BARTULĀNS12.08.197942246+2100n/zn/z1997
UOskars BATŅA07.05.199560008-700030.0002013
UOskars BĀRTULIS21.01.19871045922+3100n/zn/z2003 2004
UMartins BERESŅEVS12.03.19841001116-3000100.0002001 2002
UGundars BERĶIS09.10.198540110+100050.0002003
UVadims BEĻAJEVS22.07.198085168+3100n/zn/z1997 1998
AAigars BĒRZIŅŠ07.11.198320110000010.0002001
UArmands BĒRZIŅŠ27.12.1983101344-2000156.6702000 2001
UMāris BIČEVSKIS03.08.1991105386+70002025.002008 2009
UElvijs BIEZAIS30.06.199152138+21022010.002009
AAndrejs BIHANOVS28.01.198450116-100090.0002002
AKristofers BINDULIS18.09.199560006-400010.0002013
UArtūrs BIRSTIŅŠ01.04.199341122+3000119.0902011
ARičards BIRZIŅŠ24.04.1989110006-700040.0002006 2007
UBruno BIRZĪTIS24.01.199560114-500020.0002013
UĒriks BISENIEKS14.10.198250112-500060.0002000
AToms BLUKS13.09.198250000-400050.0002000
UViktors BĻINOVS26.06.1981812122412+23302n/zn/z1998 1999
UTeodors BĻUGERS15.08.1994106396-23112524.002011 2012
URonalds BODNIEKS06.06.1978464100+93003616.671996
AMihails BOGDANOVS18.09.197663366+16000n/zn/z1994
UVladimirs BOROVKOVS28.11.199050002+100070.0002008
UEdijs BRAHMANIS17.11.19831052712-42001145.452000 2001
URaivis BRENCĀNS23.06.1982510131-1100911.112000
AAigars BRENCIS03.05.198250002-100010.0002000
AAnsis BRIKAINIS04.05.199340222+400090.0002011
UToms BRODUŽS03.04.1983102242-30001118.182000 2001
UPāvels BROITMANS20.05.198350554+100090.0002001
UIlgvars BROKS05.03.197720110+1000n/zn/z1995
URihards BUKARTS31.12.1995121672-9000362.7802012 2013
URoberts BUKARTS27.06.19901657122-50015010.002006 2007 2008
UEduards BULLĪTIS14.01.1986104596+3011n/zn/z2003 2004
AJānis BULLĪTIS12.06.199040116+400000.0002008
UFilips BUNCIS12.06.199752130+5010366.672014
UEdgars BUŠMANIS14.03.198851012+1000714.292005
AKristaps BUŽĀTS04.01.198960114-400020.0002007
AOskars CIBUĻSKIS09.04.19881024614+9000258.0002005 2006
AViktors CIMBAĻUKS04.09.1975100040000n/zn/z1993
UArvis CIMERMANIS19.09.199050110+600010.0002008
URonalds CINKS11.03.1990111782-1100254.0002007 2008
UMārtiņš CIPULIS29.11.198040112+2000n/zn/z1998
USergejs ČUBARS23.04.19769103132+14011n/zn/z1993 1994
AKālis ČUKSTE17.06.199751120+3000714.292014
USergejs DAŅILOVS16.02.19891022429+11001315.382006 2007
URaimonds DAŅIĻIČS17.07.1985104158-64002714.812002 2003
UArtjoms DAŠUTINS10.01.1993102356-31001513.332010 2011
UKaspars DAUGAVIŅŠ18.05.198815771446+10311n/zn/z2004 2005 2006
UDainis DĀRZIŅŠ23.09.1979301124-1000n/zn/z1997
ULauris DĀRZIŅŠ28.01.1985103254-3200456.6702002 2003
ARenārs DEMITERS12.08.198660000+2000n/zn/z2003 2004
ADmitrijs DERJABINS21.01.1978112466+31200n/zn/z1994 1995 1996
UEduards DIĻEVKA06.05.198041010+2000n/zn/z1998
UMāris DIĻEVKA03.03.199263254-51102015.002010
AEdgars DĪĶIS16.10.1991100002+900050.0002008 2009
UVladislavs DOBREŅKIJS08.08.1991103694+52022810.712008 2009
UImants DOLGINS17.01.198040002+1000n/zn/z1998
ARihards DOMBROVSKIS10.02.19881300010+2000n/zn/z2004 2005 2006
UJuris DRĪLIŅŠ09.03.197753030+1100n/zn/z1995
AVladislavs DUDINS09.03.199261014-20001100.02010
USergejs DURDINS01.01.198042240+5000n/zn/z1998
AVitālijs DURNOVS28.01.198141230+15000911.111999
UMārtiņš DZIERKALS04.04.1997502216+300050.002014
URinalds DZIRVINSKIS15.01.198188101812+19200n/zn/z1998 1999
UAndris DŽERIŅŠ14.02.19881067136+121011637.502005 2006
UGuntis DŽERIŅŠ17.02.19851053818+10002718.522002 2003
ALauris DŽERIŅŠ25.10.198430000-100000.0002002
UHaralds EGLE11.05.19966202000002010.002013
AVents FELDMANIS07.03.19779641026+11300n/zn/z1994 1995
UValentīns FEOKTISTOVS05.04.198550112000020.0002003
UValērijs FIĻIMONOVS17.08.197971236+1000n/zn/z1996 1997
AEduards FJODOROVS26.03.199750004+200070.002014
AKristers FREIBERGS03.07.19921012314-9100812.502009 2010
ARalfs FREIBERGS17.05.1991100228+1000060.0002008 2009
AMārtiņš FREIMANIS19.01.199460118-400080.0002012
AAivars GAISIŅŠ05.05.198250002-300070.0002000
AAleksandrs GALKINS27.04.199010002000000.0002008
UKirils GALOHA14.04.1996521318-22011118.182014
UVitālijs GALUZO07.01.197854594+6101n/zn/z1995
AGuntis GALVIŅŠ25.01.19861004412+1000n/zn/z2003 2004
UJurijs GAĻAJEVS14.02.198451232-5001137.6902002
AMatīss GELAŽIS15.05.1994100112-400050.0002011 2012
AVadims GEŽA26.09.198550000-100030.0002003
AMārtiņš GIPTERS05.04.1989110004-700050.0002006 2007
UZemgus GIRGENSONS05.01.199461122-1000812.502010
ASandis GIRVIČS05.01.19761023520+29101n/zn/z1993 1994
UGeorgs GOLOVKOVS12.07.1995124488-80002714.812012 2013
UMāris GRĀVĪTIS14.03.198144488+10000757.141999
ANikolajs GREBŅOVS25.04.197530004+1000n/zn/z1993
UGints GREDZENS14.01.1982510100100714.292000
UGatis GRICINSKIS03.04.198810771412+125012825.002005 2006
AJevgēņijs GRIŠKEVIČS27.06.198550004-200020.0002002
ARolands GRITĀNS19.01.199150114+200070.0002009
ARalfs GRĪNBERGS10.11.199550002-800000.0002013
AJānis GROTUS03.05.198350002-100000.0002001
AKrišs GRUNDMANIS13.02.19891603322+8000250.0002005 2006 2007
UJurijs GUSAKS20.01.197543364+2100n/zn/z1993
UToms HARTMANIS12.12.1987103580+1200n/zn/z2004 2005
UPauls HODZKO01.03.199341122+4001128.3302011
UEdgars HOMJAKOVS25.08.199561238-1000137.6902013
AAlberts ILIŠKO11.10.19901112312-5000119.0902007 2008
UMiks INDRAŠIS30.09.199052462+50001711.762008
AEduards IVANOVS22.01.197842132+10101267.6901996
AIgors IVANOVS25.01.198080118+5000n/zn/z1997 1998
AJānis JAKS22.08.199561126-9100812.502013
AEduards JANSONS07.09.19975224001011612.502014
AGvido JANSONS10.01.199751122-21001100.002014
UMareks JASS22.07.197610471112+11101n/zn/z1993 1994
AMāris JASS18.01.198550222-300080.0002002
ADmitrijs JEGUNOVS02.05.197840112+10000180.0001996
URoberts JEKIMOVS11.11.1989110446-1000140.0002006 2007
UArtjoms JEMEĻJAŅENKO08.05.198652574+4000n/zn/z2004
UŅikita JEVPALOVS09.09.199461230-6000714.292012
UAleksandrs JEVSTIFEJEVS08.04.198652020+4110n/zn/z2004
UNikolajs JEĻISEJEVS07.07.19941022460000229.0902011 2012
UEgīls KALNS21.04.199151010+1100714.292009
AKārlis KALVĪTIS25.03.199150004000070.0002009
ARūdolfs KALVĪTIS23.03.1994101126+4100911.112011 2012
UAndrejs KARDAŠS02.03.1979400020000n/zn/z1997
ARalfs KARELIS25.02.199540004-100020.0002013
UAndris KARHOVS06.07.1980412312+3000n/zn/z1998
UMārtiņš KARSUMS26.02.19861430353-6101339.0902001 2002 2003
AGvido KAUSS14.03.19901102210-3000110.0002007 2008
UEdžus KĀRKLIŅŠ04.02.1986101012+1000n/zn/z2003 2004
UEdgars KĻAVIŅŠ10.03.19931015616-2100166.2502010 2011
UJurijs KĻUJEVSKIS24.09.19861026818+3100n/zn/z2003 2004
UVjačeslavs KĻUJEVSKIS31.07.1977502212+5000n/zn/z1995
URomans KĻUČICS13.11.197841344+5000911.111996
AEdmunds KNIKSTS10.03.198250006-400020.0002000
USergejs KOČETOVS05.01.1978637104+11010n/zn/z1995 1996
AŅikita KOĻESŅIKOVS30.10.1992112136-12001513.332009 2010
URičards KONDRĀTS21.12.199461232-2000911.112012
UKonstantīns KONIČEVS11.06.1976632518+10100n/zn/z1994
UOļegs KOREŠKOVS16.08.198450112-100050.0002002
UVadims KORŅEJEVS19.04.197710220+1000n/zn/z1995
UDmitrijs KORŅILOVS06.08.1982500025-200030.0002000
UKonstantīns KOVANSKIS04.07.19771157120+22001n/zn/z1994 1995
AAndris KOZLOVSKIS14.02.198254374+33001233.332000
URūdolfs KRIEVIŅŠ27.03.199560004-700030.0002013
UŅikita KRILOVS17.11.1985510100000911.112003
UAleksandrs KUDINOVS01.04.19808461010+7102n/zn/z1997 1998
AMaksims KUDINOVS07.01.198350002-100040.0002001
UEdgars KULDA13.11.19946314002011030.002012
AArturs KULDA25.07.19881515636+13000n/zn/z2004 2005 2006
UValērijs KUĻIBABA06.03.1976108122020+23601n/zn/z1993 1994
UEdgars KURMIS06.02.1993101346+3000119.0902010 2011
UArtūrs KUZMENKOVS01.12.199310291118-1000238.7002010 2011
URonalds ĶĒNIŅŠ28.02.1991103146+4001650.002008 2009
AAndrejs LAVRENOVS30.09.198250004-100010.0002000
UMartins LAVROVS31.03.1994612320000137.6902012
UMarks LAZAREVS17.03.199650112000090.002014
AMārtiņš LĀNS199751236+13000n/zn/z1995
UEdijs LEITĀNS26.07.1991512333+3100119.0902009
UJānis LEITĀNS22.05.198750002-100000.0002005
UEdgars LIPSBERGS06.10.1989111236-140001010.002006 2007
AKrišs LIPSBERGS03.04.1993101122+4100119.0902010 2011
URoberts LIPSBERGS29.07.1994108088-42023026.672011 2012
URobrts LOCĀNS03.03.199654154+40021136.362014
AMaksims LUKJAŅECS16.07.19835202001001118.182001
UZigmārs ĻUTKUS20.06.198252462+51001216.672000
UAleksandrs MACIJEVSKIS26.06.197542130-3000n/zn/z1993
AIļja MAKAROVS05.01.199460000-300030.0002012
UVladimirs MAMONOVS22.04.198087298+4320n/zn/z1997 1998
ARoberts MAMČICS06.04.199560008-1000050.0002013
ADmitrijs MASLOVS03.04.198040112+4000n/zn/z1998
UAndrejs MASLOVSKIS29.01.198451012-1000425.002002
URūdolfs MASLOVSKIS31.05.199560114-8000100.0002013
AAleksejs MASĻENKO18.05.1977511210+6000n/zn/z1995
UHaralds MATULIS20.01.197940334+3000n/zn/z1997
AMārtiņš MEDNIS05.07.198650000+2000n/zn/z2004
UGints MEIJA04.09.198750112-200020.0002005
UInguss MELDERIS19.02.197841010+2100137.6901996
UArtūrs MICKĒVIČS02.01.199152024+11001118.182009
AAigars MIRANOVIČS03.01.197610681428+35210n/zn/z1993 1994
AKirils MITROFANOVS24.06.1996502210+500070.002014
AKristaps NĪMANIS21.07.19931023512-40011612.502010 2011
UIgors NOVOSEĻCEVS29.07.1977562814+11001n/zn/z1995
AAndrejs ŅESTERENKO20.03.1979401120000n/zn/z1997
URomans ŅIKITINS05.06.1977111313268+35300n/zn/z1994 1995
UAleksandrs ŅIŽIVIJS16.09.1976101982714+26112n/zn/z1993 1994
UEduards ODIŅŠ14.04.19765101280000n/zn/z1994
UModris OĻĻA25.07.197820000+100080.0001996
UMaksims OSIPOVS11.08.199540000-700020.0002013
AAgris OZOLIŅŠ11.09.1990511227+4000333.332008
UArtūrs OZOLIŅŠ02.06.19881069158+122023517.142005 2006
UJānis OZOLIŅŠ04.02.1989113034-92001717.652006 2007
UKārlis OZOLIŅŠ16.03.199460112000080.0002012
UJuris OZOLS06.04.197743690+13000n/zn/z1994
UKārlis OZOLS02.03.198960002-600040.0002007
UPāvels PARHOMENKO17.01.197532350+6000n/zn/z1993
UVitālijs PAVLOVS17.06.198960112-1000040.0002007
UGuntars PĀLS30.09.19761064106+15101n/zn/z1993 1994
USergejs PEČURA14.06.19871043716+2110n/zn/z2004 2005
UKristiāns PELŠS09.09.1992102246-4000277.4102009 2010
URūdolfs PĒTERSONS12.06.1995600012-600060.0002013
UEdmunds PIVARŪNS03.04.1976901112+7000n/zn/z1993 1994
AAldis PIZĀNS01.03.198960002-500010.0002007
UArtis PODZIŅŠ12.01.198250002-300060.0002000
AAleksandrs POGA05.05.197942242+1200n/zn/z1997
AMaksims PONOMARENKO23.04.199750116+400050.002014
AMaksims PONOMARJOVS20.04.198141120+9001333.331999
UAldis POPENS22.07.199053360+7000933.332008
AViktors POPKOVS12.06.197820000+100040.0001996
AMārtiņš POREJS06.07.199190110+500080.0002008 2009
UAleksejs PROPOŠINS20.03.198960002-800000.0002007
AGeorgijs PUJACS11.06.19811124612+18000n/zn/z1997 1998 1999
UGuntis PUJĀTS24.03.198142460+120001315.381999
URaitis PUJĀTS09.10.19834112290000250.002001
AJānis PURIŅŠ28.03.199651124+6000250.002014
UDmitrijs PUZANKOVS27.06.197843366+10010329.3801996
ULauris RANCEVS17.10.199342130+4000922.222011
URinalds RAUTENŠILDS15.01.199360002-200040.0002010
UFrenks RAZGALS08.08.199651564+2000812.502014
AArvids REĶIS01.01.1979831414+15000n/zn/z1995 1996
AJēkabs RĒDLIHS29.03.1982914518+15100137.6901999 2000
AKrišjānis RĒDLIHS15.01.198143140+12100650.001999
UMiķelis RĒDLIHS01.07.198461232+2000616.672001 2002
UDaniels RIEKSTIŅŠ01.10.1994600029-100030.0002012
AGļebs ROGOZA21.01.199150000+200040.0002009
UVadims ROMANOVSKIS30.07.197891171824+14211n/zn/z1995 1996
ARinalds ROSINSKIS14.08.1994600018-200040.0002012
UMārtiņš ROŠTOKS23.04.1980846106+10000n/zn/z1997 1998
UEdgars ROZENTĀLS04.08.197634482+9000n/zn/z1994
UKārlis ROŽKALNS15.09.198960002-800060.0002007
AKristiāns RUBĪNS11.12.1997500025000020.002014
AVladimirs RUSANOVS23.02.1986101016+5100n/zn/z2003 2004
AArtūrs SALIJA15.05.1992600010-200060.0002010
UMihails SALIJENKO13.06.19761088162+14200n/zn/z1993 1994
UKaspars SAULIETIS12.06.1987843714+2111n/zn/z2004 2005
UAndrejs SAVIČEVS23.04.198450000-200010.0002002
AAgris SAVIELS15.01.198292136+3100n/zn/z1998 2000
UNils SEMJONOVS21.12.19915202401001020.002009
UViktors SERDJUKOVS10.03.198140110000070.0001999
AEdgars SIKSNA15.01.199310123140100137.6902010 2011
ASergejs SIŅICINS15.02.1979530310+1200n/zn/z1996 1997
UAleksandrs SIROTKINS16.08.1984511200000333.332002
UNikolajs SIĻČONOKS03.01.1983541500210944.442001
ARihards SJAKSTE11.01.198040004+5000n/zn/z1998
UMārtiņš SKUŠKA28.05.1988101458+5101185.5602005 2006
UGunārs SKVORCOVS13.01.199051340+4000812.502008
AAndrejs SMIRNOVS27.06.199260004-100000.0002010
AKristaps SOTNIEKS29.01.198750002000000.0002005
USergejs SOVETOVS28.03.197942130+2001n/zn/z1997
AOskars SPRINCIS29.07.198350334-100080.0002001
UGatis SPRUKTS29.08.199650228+3000120.002014
UJānis SPRUKTS31.01.198291261814+190124129.271999 2000
AJevgēnijs STOROŽUKS19.01.198181126+15000n/zn/z1998 1999
UDāvis STRAUPE05.08.199262244-30011216.672010
UJānis STRAUPE03.06.19891641514-11002516.002005 2006 2007
AMihails SVARINSKIS24.07.198350002-100020.0002001
APavels SVIRIDENKO10.05.1978412310+10000214.7601996
UAndris SVITIŅŠ30.04.19835101270000714.292001
UJānis SVITIŅŠ23.06.198141452+150001010.001999
ADmitrijs ŠANCOVOJS29.05.1985100006-300020.0002002 2003
UArtūrs ŠEVČENKO24.04.199460330+100080.0002012
UAleksejs ŠIROKOVS20.02.19811288164+26121n/zn/z1997 1998 1999
AAleksandrs ŠKARSTĀNS04.03.198350228-100030.0002001
APatriks ŠKURATOVS26.03.199460110000040.0002012
URoberts ŠMITS28.06.199550110-300030.0002013
ASandis ŠOSTAKS12.08.199340002+300020.0002011
UJuris ŠTĀLS08.04.1982455102+141011729.411999
ADainis ŠUSTKO03.08.198750002-100020.0002005
UValdis ŠUSTKO07.04.198251120+4001137.6902000
UKirils TAMBIJEVS04.02.199210000000020.0002010
ASergejs TJOLUŠKINS17.09.198351344-1100425.002001
AVadims TJOLUŠKINS04.07.197750000+5000n/zn/z1995
UEduards TOMASS30.03.197843140+71011915.791996
AAtvars TRIBUNCOVS14.10.197693588+22200n/zn/z1993 1994
URenārs UNDELIS09.12.198450002-100030.0002002
URaimonds UPENIEKS20.02.1992602212-5000160.0002010
UJuris UPĪTIS16.06.1991101452+5001137.6902008 2009
AAndrejs UTĀNS02.06.1977400010+1000n/zn/z1995
USergejs VAHMISTROVS21.10.198293586+50002810.711999 2000
UArtūrs VALDMANIS28.06.198351016-1000714.292001
ARenārs VALTERS11.02.198550110-100040.0002003
UDmitrijs VASIĻJEVS17.11.197641234-1000n/zn/z1993
AAndris VEGNERS10.02.1979400016+1000n/zn/z1997
UJānis VEGNERS28.08.197741120+5000n/zn/z1995
URaimonds VILKOITS10.04.199053252+60012015.002008
ASergejs VIŠEGORODCEVS22.05.1976000000000n/zn/z1994
UKaspars VITKOVSKIS28.07.1979100000000n/zn/z1997
UMārtiņš VĪTOLIŅŠ05.03.199650330+400070.002014
UMaksims VOROŽCOVS23.04.198141230+2000425.001999
UDāvis ZEMBERGS11.04.1996112244-20001414.292013 2014
UMārcis ZEMBERGS03.12.1988104262+41011921.052005 2006
AĢirts ZEMĪTIS13.06.1995120112-1200050.0002012 2013
UMāris ZIEDIŅŠ03.07.197841122+1000244.1701996
UJuris ZIEMIŅŠ15.09.1993101344+1000128.3302010 2011
UKārlis ZIRNIS02.11.197722248+5000n/zn/z1995
UĒriks ZOHOVS26.11.199753144+30001030.002014
AOļegs ZOLOTORJOVS06.09.197640222+3000n/zn/z1993
APauls ZVIRBULIS24.02.199341010+3000250.002011
UElviss ŽELUBOVSKIS13.04.198654152+4211n/zn/z2004
komandas sods34

SP - spēles, V - vārti, P - piespēles, PK - punkti kopā, SM - sode minūtes, VV - vārti vairākumā, VM - vārti mazākumā, UV - uzvaras vārti, Met - metieni pa vārtiem (n/z - nav zināms, jo vairākos turnīros tos neskaitīja), Met% - metienu %.

Latvijas U-18 izlases vārtsargi Eiropas un Pasaules čempionātos(1993-2014)

PozVārdsDZ.datumsSPPSPMinSekZVTVVidMUVAMAM%UNZSSPSMDalība čempionātos
VHenrijs ANČS27.03.199050000000.00000.000000002008
VUģis AVOTIŅŠ18.04.19865311156703.75665989.391010022004
VToms BROKS24.04.19915315510602.32554989.092010002009
VRihards CIMERMANIS22.03.19934212000100.50393897.442001002011
VArtūrs DZELZS14.03.19885530000701.4013412794.785002002006
VHelmuts EGLĪTIS27.09.1977528000100.75n/zn/zn/z1000001995
VEdgars EIHVALDS26.01.197666360001502.50n/zn/zn/z5013101994
VNauris ENKUZENS18.04.198966297262705.4523520888.510050022007
VNils GRĪNFOGELS28.05.199410000000.00000.000000002012
VKristers GUDĻEVSKIS31.07.199266339032905.1320117285.571040002010
VJānis KALNIŅŠ13.12.19915314443401.66605693.332001002009
VMatīss KIVLENIEKS26.08.19966420233802.37797189.873010022013 2014
VDmitrijs KUZMINS26.05.198255300001703.4013611987.502210002000
VStaņislavs LAPIŅŠ16.03.1987527739403.09353188.571000002005
VEdgars LAZDA27.01.1981416000202.00n/zn/zn/z1000001999
VImants LEGZDA04.03.1983105256102104.921139281.421130002000 2001
VEdgars MASAĻSKIS31.03.1980126337331502.67n/zn/zn/z3020001996 1997 1998
VElvis MERZĻIKINS13.04.199496304221603.1517515990.863011002011 2012
VVadims MIŠČUKS01.10.19936125515011.61252080.000010002010
VErvīns MUŠTUKOVS07.04.198455298121603.2217215690.701130022002
VKristaps NAZAROVS19.12.199563147311606.511028684.310030002013
VToms NUKA24.03.1996539445301.90191684.211000002014
VIvars PUNNENOVS30.05.199464178071013.37968689.581030002012
VMārtiņš RAITUMS14.04.1985105300001503.0015013590.001220002002 2003
VMaksims REŠETŅIKOVS29.04.199554209342306.5914312083.920030002013
VEduards ROITMANS02.08.19814318000401.33n/zn/zn/z3000001999
VMāris ROZENIEKS28.04.1983522350000.0044100.000000002001
VEdvīns SILAVNIEKS09.07.197711422000701.91n/zn/zn/z3011001994 1995
VJuris SOROKINS17.08.197541023000.00n/zn/zn/z0000001993
VKristaps STIĢIS01.05.1987108408041702.5018416790.763131022004 2005
VIgors ŠELOBEIKINS27.04.198550000000.00000.000000002003
VDainis VASIĻJEVS27.01.1990167362041101.8213312291.734023002006 2007 2008
VAndis ZNATNAJS05.11.197544238031403.53n/zn/zn/z2020021993
VDmitrijs ŽABOTINSKIS19.01.1980127382271201.88n/zn/zn/z5112001996 1997 1998

SPP - spēles pieteikumā, SP - spēles laukumā, Min - nospēlētas minūtes, Sek - nospēlētas sekundes, ZV - ielaisti vārti, TV - tukšos vārtu iemestas ripas, Vid - vidēji spēlē ielaisti vārti, MUV - metieni uz vārtiem (n/z - - nav zināms, jo vairākos turnīros tos neskaitīja), AM - atvairīti metieni, AM% - atvairīto metienu %, U - uzvaras, N - neizšķirti, Z - zaudes, SS - spēles bez ielaistiem vārtiem, P - piespēles, SM - soda minūtes.

U-18 izlase spēļu kopsavilkums pa pretiniekiem Eiropas un Pasaules čempionātos(1993-2014)

PretinieksSPUUPNZPZGVZV
ASV200002115
Austrija8102051827
Baltkrievija4110021316
Bulgārija110000380
Dānija5301101812
Dienvidkoreja11000062
Dienvidslāvija110000241
Čehija400004923
Francija330000135
Horvātija330000306
Igaunija550000409
Itālija6600002911
Japāna8502013315
Kanāda200002214
Kazahstāna4201011912
Krievija400004631
Lielbritānija540001347
Lietuva440000337
Nīderlande11000070
Norvēģija400004512
Polija420101129
Rumānija220000252
Slovākija4000041121
Slovēnija7301032718
Somija300003520
Spānija220000251
Šveice21000168
Ukraina5300022218
Ungārija11000050
Vācija310002811
Zviedrija10000113
KOPĀ1095618143525336