Pirmdiena, 12. oktobris, 2020
|
Basketbols — NBA
NBA 19/20, Play-Off
|
|
Heat
— Lakers
|
93:106
|
9
0
0
0
|
|
Hokejs — MHL
MHL 20/21
|
|
Tayfun Vladivostok
— HK Rīga
|
3:2
|
2
0
0
0
|
|
Hokejs — KHL
KHL 20/21
|
|
Salavat Yulaev
— Barys
|
2:3 P
|
0
0
0
0
|
|
Hokejs — KHL
KHL 20/21
|
|
Metallurg Mg.
— CSKA
|
6:4
|
1
1
0
0
|
|
Hokejs — KHL
KHL 20/21
|
|
Jokerit
— Lokomotiv
|
2:4
|
1
0
0
0
|
|
Hokejs — KHL
KHL 20/21
|
|
Torpedo
— Sibir
|
3:2
|
0
0
0
0
|
|
Hokejs — KHL
KHL 20/21
|
|
HC Sochi
— Avangard
|
2:7
|
1
0
0
0
|
|
Hokejs — KHL
KHL 20/21
|
|
Spartak
— Kunlun RS
|
6:4
|
0
0
0
0
|
|
Hokejs — KHL
KHL 20/21
|
|
Vityaz
— Amur
|
6:3
|
1
0
0
0
|
|
Hokejs — KHL
KHL 20/21
|
|
SKA
— Dynamo Maskava
|
3:4
|
0
0
0
0
|
|
Otrdiena, 13. oktobris, 2020
|
Teniss
ITF 2020 W15 Monastir 1. kārta
|
|
Darja Semeņistaja
— Kathleen Kanev
|
1:6, 6:3, 1:6
|
0
0
0
0
|
|
Teniss
ITF 2020 W15 Monastir 1. kārta
|
|
Marija Semeņistaja
— Katherine Westbury
|
0:6, 1:6
|
0
0
0
0
|
|
Hokejs — MHL
MHL 20/21
|
|
Tayfun Vladivostok
— HK Rīga
|
0:4
|
2
1
0
0
|
|
Teniss
ITF 2020 W15 Monastir 1. kārta
|
|
M. Semeņistaja/Zund
— Ibbou/Ureke
|
2:6, 1:6
|
0
0
0
0
|
|
Hokejs — KHL
KHL 20/21
|
|
Ak Bars
— Traktor
|
2:3 PM
|
1
0
0
0
|
|
Hokejs — Latvijas čempionāts
Optibet hokeja līga 20/21
|
|
Olimp/Venta 2002
— Prizma/IHS
|
5:1
|
2
1
0
0
|
|
Futbols — Nāciju līga
UEFA Nāciju līga 2020./21.
|
|
Latvija
— Malta
|
0:1
|
13
0
0
0
|
|
Futbols — Nāciju līga
UEFA Nāciju līga 2020./21.
|
|
Azerbaidžāna
— Kipra
|
0:0
|
0
0
0
0
|
|
Basketbols — Latvijas-Igaunijas līga
Pafbet Latvijas-Igaunijas basketbola līga 20/21
|
|
AVIS UTILITAS Rapla
— Taltech
|
50:57
|
1
0
0
0
|
|
Basketbols — Eirokausi
ULEB Eirokauss 20/21 D grupa
|
|
Cedevita Olimpija Ljubljana
— Herbalife Gran Canaria
|
84:68
|
2
0
0
0
|
|
Basketbols — Eirokausi
ULEB Eirolīga 20/21 3. kārta
|
|
Crvena Zvezda
— Žalgiris
|
69:75
|
3
0
0
0
|
|
Basketbols — Eirokausi
ULEB Eirokauss 20/21 D grupa
|
|
Nanterre 92
— Dolomiti Energia
|
65:71
|
1
0
0
0
|
|
Basketbols — Eirokausi
ULEB Eirokauss 20/21 D grupa
|
|
Frutti Extra Bursaspor
— Promitheas Patras
|
84:93
|
1
0
0
0
|
|
Basketbols — Eirokausi
ULEB Eirolīga 20/21 3. kārta
|
|
Alba Berlin
— Anadolu Efes
|
72:93
|
2
0
0
0
|
|
Basketbols — Eirokausi
ULEB Eirokauss 20/21 C grupa
|
|
Morabanc Andorra
— Virtus Segafredo Bologna
|
66:82
|
1
0
0
0
|
|
Futbols — Nāciju līga
UEFA Nāciju līga 2020./21.
|
|
Melnkalne
— Luksemburga
|
1:2
|
1
0
0
0
|
|
Futbols — Nāciju līga
UEFA Nāciju līga 2020./21.
|
|
Vācija
— Šveice
|
3:3
|
1
0
0
0
|
|
Futbols — Nāciju līga
UEFA Nāciju līga 2020./21.
|
|
Lihtenšteina
— Sanmarīno
|
0:0
|
0
0
0
0
|
|
Futbols — Nāciju līga
UEFA Nāciju līga 2020./21.
|
|
Ukraina
— Spānija
|
1:0
|
2
0
0
0
|
|
Futbols — Nāciju līga
UEFA Nāciju līga 2020./21.
|
|
Fēru Salas
— Andora
|
2:0
|
1
0
0
0
|
|
Basketbols — Eirokausi
ULEB Eirolīga 20/21 3. kārta
|
|
Valencia Basket
— Barcelona
|
66:71
|
4
0
0
0
|
|
Futbols — PK 2022
PK 2022 kvalifikācija, Dienvidamerika
|
|
Bolīvija
— Argentīna
|
1:2
|
1
0
0
0
|
|
Trešdiena, 14. oktobris, 2020
|
Futbols — PK 2022
PK 2022 kvalifikācija, Dienvidamerika
|
|
Ekvadora
— Urugvaja
|
4:2
|
1
0
0
0
|
|
Futbols — PK 2022
PK 2022 kvalifikācija, Dienvidamerika
|
|
Venecuēla
— Paragvaja
|
0:1
|
0
0
0
0
|
|
Futbols — PK 2022
PK 2022 kvalifikācija, Dienvidamerika
|
|
Peru
— Brazīlija
|
2:4
|
2
0
0
0
|
|
Futbols — PK 2022
PK 2022 kvalifikācija, Dienvidamerika
|
|
Čīle
— Kolumbija
|
2:2
|
0
0
0
0
|
|
Teniss
ITF 2020 W15 Monastir 1. kārta
|
|
Margarita Ignatjeva
— Dia Evtimova
|
6:4, 1:6, 4:6
|
0
0
0
0
|
|
Teniss
ITF 2020 W15 Monastir 1. kārta
|
|
D. Semeņistaja/Vishnevskaya
— Graovac/Kurz
|
6:1, 6:2
|
0
0
0
0
|
|
Teniss
ITF 2020 W15 Monastir 1. kārta
|
|
Ignatjeva/Malygina
— Benvegnu/Carle
|
6:4, 6:4
|
0
0
0
0
|
|
Hokejs — KHL
KHL 20/21
|
|
Metallurg Mg.
— Avangard
|
3:0
|
1
1
0
0
|
|
Hokejs — KHL
KHL 20/21
|
|
Jokerit
— CSKA
|
5:2
|
0
0
0
0
|
|
Basketbols — Latvijas-Igaunijas līga
Pafbet Latvijas-Igaunijas basketbola līga 20/21
|
|
Pärnu Sadam
— Tartu Ülikool
|
76:62
|
1
0
0
0
|
|
Basketbols — Eirokausi
ULEB Eirokauss 20/21 C grupa
|
|
Lietkabelis
— Lokomotiv Kuban
|
76:105
|
0
0
0
0
|
|
Basketbols — Eirokausi
ULEB Eirokauss 20/21 A grupa
|
|
Bahçeşehir Koleji
— Joventut Badalona
|
72:91
|
1
0
0
0
|
|
Basketbols — Eirokausi
ULEB Eirokauss 20/21 A grupa
|
|
Unics Kazan
— Partizan NIS
|
93:70
|
1
0
0
0
|
|
Hokejs — KHL
KHL 20/21
|
|
Ak Bars
— Amur
|
4:0
|
0
0
0
0
|
|
Futbols — Nāciju līga
UEFA Nāciju līga 2020./21.
|
|
Lietuva
— Albānija
|
0:0
|
0
0
0
0
|
|
Futbols — Nāciju līga
UEFA Nāciju līga 2020./21.
|
|
Somija
— Īrija
|
1:0
|
0
0
0
0
|
|
Hokejs — Latvijas čempionāts
Optibet hokeja līga 20/21
|
|
Mogo/LSPA
— Liepāja
|
2:3
|
5
1
0
0
|
|
Hokejs — KHL
KHL 20/21
|
|
HC Sochi
— SKA
|
1:4
|
1
0
0
0
|
|
Hokejs — KHL
KHL 20/21
|
|
Spartak
— Barys
|
2:3 P
|
0
0
0
0
|
|
Hokejs — KHL
KHL 20/21
|
|
Dinamo Rīga
— Lokomotiv
|
2:3 PM
|
6
1
0
0
|
|
Hokejs — KHL
KHL 20/21
|
|
Vityaz
— Avtomobilist
|
3:4
|
1
0
0
0
|
|
Basketbols — Eirokausi
ULEB Eirokauss 20/21 B grupa
|
|
Mornar Bar
— Germani Brescia
|
95:76
|
0
0
0
0
|
|
Basketbols — Eirokausi
ULEB Eirokauss 20/21 C grupa
|
|
AS Monaco
— Telenet Giants Antwerp
|
96:64
|
0
0
0
0
|
|
Basketbols — Eirokausi
ULEB Eirokauss 20/21 B grupa
|
|
Ratiopharm Ulm
— Boulogne Metropolitans 92
|
80:86
|
0
0
0
0
|
|
Basketbols — Eirokausi
ULEB Eirolīga 20/21 3. kārta
|
|
Fenerbahçe
— CSKA
|
77:78 P
|
2
0
0
0
|
|
Basketbols — Eirokausi
ULEB Eirolīga 20/21 3. kārta
|
|
Olympiacos
— Olimpia Milano
|
86:75
|
1
0
0
0
|
|
Basketbols — Eirokausi
ULEB Eirolīga 20/21 3. kārta
|
|
Maccabi Tel-Aviv
— Bayern Munich
|
82:85
|
1
0
0
0
|
|
Basketbols — Eirokausi
ULEB Eirokauss 20/21 B grupa
|
|
Unicaja Malaga
— Budućnost VOLI
|
91:87
|
0
0
0
0
|
|
Futbols — Nāciju līga
UEFA Nāciju līga 2020./21.
|
|
Norvēģija
— Ziemeļīrija
|
1:0
|
0
0
0
0
|
|
Futbols — Nāciju līga
UEFA Nāciju līga 2020./21.
|
|
Turcija
— Serbija
|
2:2
|
0
0
0
0
|
|
Futbols — Nāciju līga
UEFA Nāciju līga 2020./21.
|
|
Grieķija
— Kosova
|
0:0
|
0
0
0
0
|
|
Futbols — Nāciju līga
UEFA Nāciju līga 2020./21.
|
|
Slovākija
— Izraēla
|
2:3
|
0
0
0
0
|
|
Futbols — Nāciju līga
UEFA Nāciju līga 2020./21.
|
|
Polija
— Bosnija un Hercegovina
|
3:0
|
0
0
0
0
|
|
Futbols — Nāciju līga
UEFA Nāciju līga 2020./21.
|
|
Baltkrievija
— Kazahstāna
|
2:0
|
0
0
0
0
|
|
Futbols — Nāciju līga
UEFA Nāciju līga 2020./21.
|
|
Itālija
— Nīderlande
|
1:1
|
0
0
0
0
|
|
Futbols — Nāciju līga
UEFA Nāciju līga 2020./21.
|
|
Horvātija
— Francija
|
1:2
|
0
0
0
0
|
|
Futbols — Nāciju līga
UEFA Nāciju līga 2020./21.
|
|
Anglija
— Dānija
|
0:1
|
1
0
0
0
|
|
Futbols — Nāciju līga
UEFA Nāciju līga 2020./21.
|
|
Krievija
— Ungārija
|
0:0
|
0
0
0
0
|
|
Futbols — Nāciju līga
UEFA Nāciju līga 2020./21.
|
|
Portugāle
— Zviedrija
|
3:0
|
2
0
0
0
|
|
Futbols — Nāciju līga
UEFA Nāciju līga 2020./21.
|
|
Islande
— Beļģija
|
1:2
|
0
0
0
0
|
|
Futbols — Nāciju līga
UEFA Nāciju līga 2020./21.
|
|
Skotija
— Čehija
|
1:0
|
0
0
0
0
|
|
Futbols — Nāciju līga
UEFA Nāciju līga 2020./21.
|
|
Bulgārija
— Velsa
|
0:1
|
0
0
0
0
|
|
Futbols — Nāciju līga
UEFA Nāciju līga 2020./21.
|
|
Igaunija
— Armēnija
|
1:1
|
0
0
0
0
|
|
Futbols — Nāciju līga
UEFA Nāciju līga 2020./21.
|
|
Moldova
— Slovēnija
|
0:4
|
0
0
0
0
|
|
Futbols — Nāciju līga
UEFA Nāciju līga 2020./21.
|
|
Ziemeļmaķedonija
— Gruzija
|
1:1
|
0
0
0
0
|
|
Futbols — Nāciju līga
UEFA Nāciju līga 2020./21.
|
|
Rumānija
— Austrija
|
0:1
|
0
0
0
0
|
|
Basketbols — Eirokausi
ULEB Eirolīga 20/21 3. kārta
|
|
Real Madrid
— Khimki
|
94:85
|
4
0
0
0
|
|
Ceturtdiena, 15. oktobris, 2020
|
Teniss
ITF 2020 W15 Monastir 1/4fināls
|
|
D. Semeņistaja/Vishnevskaya
— Cavalle-Reimers/Vanlangendonck
|
6:1, 1:6, [10:5]
|
0
0
0
0
|
|
Teniss
ITF 2020 W15 Monastir 1/4fināls
|
|
Ignatjeva/Malygina
— Falkowska/Ponomar
|
2:6, 6:2, [4:10]
|
0
0
0
0
|
|
Basketbols — Dāmas
WBBL 2021
|
|
Saldus/Sporta skola
— Jelgava-BJSS
|
56:69
|
3
0
0
0
|
|
Hokejs — KHL
KHL 20/21
|
|
Kunlun RS
— Salavat Yulaev
|
5:3
|
1
0
0
0
|
|
Hokejs — KHL
KHL 20/21
|
|
Severstal
— Traktor
|
0:4
|
0
0
0
0
|
|
Basketbols — Eirokausi
ULEB Eirolīga 20/21 4. kārta
|
|
Žalgiris
— Anadolu Efes
|
89:73
|
3
0
0
0
|
|
Basketbols — Eirokausi
ULEB Eirolīga 20/21 4. kārta
|
|
Barcelona
— Panathinaikos
|
97:89 P
|
4
0
0
0
|
|
Piektdiena, 16. oktobris, 2020
|
Teniss
ATP 2020 Forte Village Sardegna Open 1/4fināls
|
|
Jiří Veselý
— Laslo Djere
|
4:6, 4:6
|
0
0
0
0
|
|
Teniss
ATP 2020 Forte Village Sardegna Open 1/4fināls
|
|
Lorenzo Musetti
— Yannick Hanfmann
|
6:2, 6:4
|
0
0
0
0
|
|
Teniss
ATP 2020 St.Petersburg Open 1/4fināls
|
|
Cameron Norrie
— Andrey Rublev
|
2:6, 1:6
|
0
0
0
0
|
|
Teniss
ATP 2020 Forte Village Sardegna Open 1/4fināls
|
|
Albert Ramos-Viñolas
— Marco Cecchinato
|
6:4, 1:6, 1:6
|
0
0
0
0
|
|
Teniss
ATP 2020 bett1HULKS Indoors 1/4fināls
|
|
Alexander Zverev
— Lloyd Harris
|
6:4, 3:6, 6:0
|
0
0
0
0
|
|
Teniss
ATP 2020 St.Petersburg Open 1/4fināls
|
|
Stan Wawrinka
— Denis Shapovalov
|
4:6, 5:7
|
0
0
0
0
|
|
Teniss
ITF 2020 W15 Monastir pusfināls
|
|
D. Semeņistaja/Vishnevskaya
— Falkowska/Ponomar
|
2:6, 5:7
|
0
0
0
0
|
|
Teniss
ATP 2020 Forte Village Sardegna Open 1/4fināls
|
|
Danilo Petrović
— Federico Delbonis
|
7:6(3), 6:1
|
0
0
0
0
|
|
Teniss
ATP 2020 bett1HULKS Indoors 1/4fināls
|
|
Dennis Novak
— Alejandro Davidovich Fokina
|
3:6, 6:2, 3:6
|
0
0
0
0
|
|
Teniss
ATP 2020 St.Petersburg Open 1/4fināls
|
|
Reilly Opelka
— Borna Ćorić
|
6:7(3), 3:6
|
0
0
0
0
|
|
Hokejs — KHL
KHL 20/21
|
|
Metallurg Mg.
— Neftekhimik
|
3:4
|
2
0
0
0
|
|
Teniss
ATP 2020 bett1HULKS Indoors 1/4fināls
|
|
Radu Albot
— Félix Auger-Aliassime
|
3:6, 0:6
|
0
0
0
0
|
|
Teniss
ATP 2020 St.Petersburg Open 1/4fināls
|
|
Karen Khachanov
— Milos Raonic
|
1:6, 6:7(1)
|
0
0
0
0
|
|
Basketbols — Latvijas-Igaunijas līga
Latvijas kausa izcīņa 20/21 2. kārta
|
|
RTU
— VEF BA Valkā
|
18:30 |
0
0
0
0
|
|
Basketbols — Dāmas
WBBL 2021
|
|
RSU
— BJBS Rīga juniores
|
51:48
|
3
0
0
0
|
|
Volejbols
Credit24 Baltijas līga vīriešiem 20/21
|
|
Saaremaa VK
— Bigbank Tartu
|
3:0
|
0
0
0
0
|
|
Hokejs — KHL
KHL 20/21
|
|
Torpedo
— Avtomobilist
|
2:3 PM
|
0
0
0
0
|
|
Hokejs — KHL
KHL 20/21
|
|
Dinamo Minska
— Lokomotiv
|
0:1
|
0
0
0
0
|
|
Basketbols — Dāmas
WBBL 2021
|
|
TTT Rīga
— Latvijas Universitāte
|
89:67
|
4
0
0
0
|
|
Hokejs — KHL
KHL 20/21
|
|
Ak Bars
— Barys
|
0:1 P
|
0
0
0
0
|
|
Hokejs — KHL
KHL 20/21
|
|
HC Sochi
— Amur
|
3:4 PM
|
0
0
0
0
|
|
Hokejs — KHL
KHL 20/21
|
|
CSKA
— SKA
|
3:1
|
0
0
0
0
|
|
Teniss
ATP 2020 bett1HULKS Indoors 1/4fināls
|
|
Hubert Hurkacz
— Roberto Bautista Agut
|
6:7(4), 7:5, 0:6
|
0
0
0
0
|
|
Handbols
Handbola Virslīga sievietēm 20/21
|
|
Salaspils SS
— LAT 2004
|
20:00 |
0
0
0
0
|
|
Futbols — Francija
Ligue 1 20/21 7. kārta
|
|
Dijon
— Rennes
|
1:1
|
0
0
0
0
|
|
Basketbols — Latvijas-Igaunijas līga
Latvijas kausa izcīņa 20/21 2. kārta
|
|
Cēsis/Cēsu sporta skola
— OC Limbaži
|
20:00 |
0
0
0
0
|
|
Basketbols — Latvijas-Igaunijas līga
Latvijas kausa izcīņa 20/21 2. kārta
|
|
Jelgava
— Kandava/Anzāģe
|
20:00 |
0
0
0
0
|
|
Basketbols — Eirokausi
ULEB Eirolīga 20/21 4. kārta
|
|
CSKA
— Alba Berlin
|
88:93
|
2
0
0
0
|
|
Basketbols — Eirokausi
ULEB Eirolīga 20/21 4. kārta
|
|
Fenerbahçe
— Bayern Munich
|
71:75
|
1
0
0
0
|
|
Basketbols — Eirokausi
ULEB Eirolīga 20/21 4. kārta
|
|
Olympiacos
— Maccabi Tel-Aviv
|
85:82
|
0
0
0
0
|
|
Basketbols — Eirokausi
ULEB Eirolīga 20/21 4. kārta
|
|
Olimpia Milano
— Real Madrid
|
78:70
|
0
0
0
0
|
|
Futbols — Francija
Ligue 1 20/21 7. kārta
|
|
Nîmes
— PSG
|
0:4
|
2
0
0
0
|
|
Basketbols — Eirokausi
ULEB Eirolīga 20/21 4. kārta
|
|
Baskonia
— Khimki
|
77:60
|
2
0
0
0
|
|
Sestdiena, 17. oktobris, 2020
|
Teniss
ATP 2020 Forte Village Sardegna Open pusfināls
|
|
Lorenzo Musetti
— Laslo Djere
|
6:2, 2:6, 1:4 RET
|
0
0
0
0
|
|
Futbols — Virslīga
Optibet Futbola virslīga 2020 22.kārta
|
|
FK Jelgava
— Riga FC
|
0:2
|
4
2
0
0
|
|
Hokejs — KHL
KHL 20/21
|
|
Sibir
— Jokerit
|
3:4
|
1
0
0
0
|
|
Hokejs — Latvijas čempionāts
Optibet hokeja līga 20/21
|
|
HS Rīga
— Mogo/LSPA
|
2:3 P
|
3
0
0
0
|
|
Teniss
ATP 2020 St.Petersburg Open pusfināls
|
|
Andrey Rublev
— Denis Shapovalov
|
4:6, 6:3, 6:4
|
0
0
0
0
|
|
Teniss
ATP 2020 Forte Village Sardegna Open pusfināls
|
|
Danilo Petrović
— Marco Cecchinato
|
1:6, 0:6
|
0
0
0
0
|
|
Futbols — Spānija
La Liga 20/21 6.kārta
|
|
Granada
— Sevilla
|
1:0
|
0
0
0
0
|
|
Handbols
SynotTip handbola Virslīga vīriešiem 20/21
|
|
ASK/LSPA
— Dobeles Tenax
|
20:36
|
1
0
0
0
|
|
Futbols — Anglija
Premjerlīga 20/21 5. kārta
|
|
Everton
— Liverpool
|
2:2
|
2
0
0
0
|
|
Teniss
ATP 2020 bett1HULKS Indoors pusfināls
|
|
Alexander Zverev
— Alejandro Davidovich Fokina
|
7:5, 7:6(3)
|
0
0
0
0
|
|
Futbols — Virslīga
Optibet Futbola virslīga 2020 22.kārta
|
|
FK Spartaks
— FK Ventspils
|
1:2
|
2
1
0
0
|
|
Futbols — Virslīga
Optibet Futbola virslīga 2020 22.kārta
|
|
BFC Daugavpils
— FK Metta
|
1:0
|
1
0
0
0
|
|
Basketbols — Latvijas-Igaunijas līga
Pafbet Latvijas-Igaunijas basketbola līga 20/21
|
|
Tallinna Kalev/TLÜ
— Rakvere Tarvas
|
94:93
|
1
0
0
0
|
|
Teniss
ATP 2020 St.Petersburg Open pusfināls
|
|
Borna Ćorić
— Milos Raonic
|
1:6, 6:1, 6:4
|
0
0
0
0
|
|
Futbols — Virslīga
Optibet Futbola virslīga 2020 22.kārta
|
|
Valmiera FC
— FK Tukums 2000/TSS
|
5:0
|
2
1
0
0
|
|
Futbols — Itālija
Serie A 20/21 4.kārta
|
|
Napoli
— Atalanta
|
4:1
|
1
0
0
0
|
|
Futbols — Vācija
Bundeslīga 20/21 4.kārta
|
|
Augsburg
— RB Leipzig
|
0:2
|
0
0
0
0
|
|
Futbols — Vācija
Bundeslīga 20/21 4.kārta
|
|
Hoffenheim
— Borussia Dortmund
|
0:1
|
0
0
0
0
|
|
Futbols — Vācija
Bundeslīga 20/21 4.kārta
|
|
Freiburg
— Werder Bremen
|
1:1
|
0
0
0
0
|
|
Futbols — Vācija
Bundeslīga 20/21 4.kārta
|
|
Mainz 05
— Bayer Leverkusen
|
0:1
|
0
0
0
0
|
|
Futbols — Vācija
Bundeslīga 20/21 4.kārta
|
|
Hertha BSC
— Stuttgart
|
0:2
|
0
0
0
0
|
|
Teniss
ATP 2020 bett1HULKS Indoors pusfināls
|
|
Félix Auger-Aliassime
— Roberto Bautista Agut
|
6:3, 1:6, 6:3
|
0
0
0
0
|
|
Handbols
Handbola Virslīga sievietēm 20/21
|
|
LSPA
— LAT 2004
|
17:00 |
0
0
0
0
|
|
Futbols — Anglija
Premjerlīga 20/21 5. kārta
|
|
Chelsea
— Southampton
|
3:3
|
2
0
0
0
|
|
Futbols — Spānija
La Liga 20/21 6.kārta
|
|
Celta de Vigo
— Atlético Madrid
|
0:2
|
0
0
0
0
|
|
Basketbols — Latvijas-Igaunijas līga
Pafbet Latvijas-Igaunijas basketbola līga 20/21
|
|
VEF Rīga
— Ventspils
|
96:93
|
6
0
0
0
|
|
Hokejs — KHL
KHL 20/21
|
|
Dinamo Rīga
— Vityaz
|
Tehniskais zaudējums
|
3
0
0
0
|
|
Volejbols
Credit24 Baltijas līga vīriešiem 20/21
|
|
Jēkabpils Lūši
— RTU/Robežsardze/Jūrmala
|
3:2
|
2
1
0
0
|
|
Volejbols
Credit24 Baltijas līga vīriešiem 20/21
|
|
Selver Tallinn
— Amber Volley Klaipėda
|
3:0
|
0
0
0
0
|
|
Futbols — Francija
Ligue 1 20/21 7. kārta
|
|
Reims
— Lorient
|
1:3
|
0
0
0
0
|
|
Hokejs — KHL
KHL 20/21
|
|
Avangard
— Salavat Yulaev
|
3:4 PM
|
1
0
0
0
|
|
Futbols — Itālija
Serie A 20/21 4.kārta
|
|
Sampdoria
— Lazio
|
3:0
|
0
0
0
0
|
|
Futbols — Itālija
Serie A 20/21 4.kārta
|
|
Inter
— Milan
|
1:2
|
1
0
0
0
|
|
Basketbols — Latvijas-Igaunijas līga
Pafbet Latvijas-Igaunijas basketbola līga 20/21
|
|
Valmiera Glass/ViA
— Liepāja
|
86:88
|
2
0
0
0
|
|
Futbols — Anglija
Premjerlīga 20/21 5. kārta
|
|
Manchester City
— Arsenal
|
1:0
|
1
0
0
0
|
|
Futbols — Spānija
La Liga 20/21 6.kārta
|
|
Real Madrid
— Cádiz
|
0:1
|
1
0
0
0
|
|
Futbols — Vācija
Bundeslīga 20/21 4.kārta
|
|
Arminia Bielefeld
— Bayern München
|
1:4
|
1
0
0
0
|
|
Basketbols — Latvijas-Igaunijas līga
Latvijas kausa izcīņa 20/21 2. kārta
|
|
BS Tukums/TSS
— Ķekava
|
19:30 |
0
0
0
0
|
|
Futbols — Vācija
Bundeslīga 20/21 4.kārta
|
|
Borussia M'gladbach
— Wolfsburg
|
1:1
|
0
0
0
0
|
|
Futbols — Itālija
Serie A 20/21 4.kārta
|
|
Crotone
— Juventus
|
1:1
|
2
0
0
0
|
|
Futbols — Anglija
Premjerlīga 20/21 5. kārta
|
|
Newcastle United
— Manchester United
|
1:4
|
1
0
0
0
|
|
Futbols — Spānija
La Liga 20/21 6.kārta
|
|
Getafe
— Barcelona
|
1:0
|
1
0
0
0
|
|
Futbols — Francija
Ligue 1 20/21 7. kārta
|
|
Marseille
— Bordeaux
|
3:1
|
0
0
0
0
|
|
Svētdiena, 18. oktobris, 2020
|
Teniss
ATP 2020 Forte Village Sardegna Open fināls
|
|
Marco Cecchinato
— Laslo Djere
|
6:7(3), 5:7
|
1
0
0
0
|
|
Handbols
SynotTip handbola Virslīga vīriešiem 20/21
|
|
HK Vaiņode
— ASK/LSPA
|
27:19
|
1
0
0
0
|
|
Futbols — Spānija
La Liga 20/21 6.kārta
|
|
Eibar
— Osasuna
|
0:0
|
0
0
0
0
|
|
Futbols — Itālija
Serie A 20/21 4.kārta
|
|
Bologna
— Sassuolo
|
3:4
|
0
0
0
0
|
|
Futbols — Anglija
Premjerlīga 20/21 5. kārta
|
|
Sheffield United
— Fulham
|
1:1
|
0
0
0
0
|
|
Futbols — Francija
Ligue 1 20/21 7. kārta
|
|
Strasbourg
— Lyon
|
2:3
|
0
0
0
0
|
|
Teniss
ATP 2020 bett1HULKS Indoors fināls
|
|
Alexander Zverev
— Félix Auger-Aliassime
|
6:3, 6:3
|
1
0
0
0
|
|
Futbols — Spānija
La Liga 20/21 6.kārta
|
|
Athletic Club
— Levante
|
2:0
|
0
0
0
0
|
|
Hokejs — KHL
KHL 20/21
|
|
Traktor
— Neftekhimik
|
6:3
|
0
0
0
0
|
|
Volejbols
Credit24 Baltijas līga vīriešiem 20/21
|
|
Jēkabpils Lūši
— Biolars/Jelgava
|
3:0
|
1
0
0
0
|
|
Futbols — Anglija
Premjerlīga 20/21 5. kārta
|
|
Crystal Palace
— Brighton & Hove Albion
|
1:1
|
0
0
0
0
|
|
Futbols — Itālija
Serie A 20/21 4.kārta
|
|
Spezia
— Fiorentina
|
2:2
|
0
0
0
0
|
|
Futbols — Itālija
Serie A 20/21 4.kārta
|
|
Torino
— Cagliari
|
2:3
|
0
0
0
0
|
|
Futbols — Francija
Ligue 1 20/21 7. kārta
|
|
Nantes
— Brest
|
3:1
|
0
0
0
0
|
|
Futbols — Francija
Ligue 1 20/21 7. kārta
|
|
Angers
— Metz
|
1:1
|
0
0
0
0
|
|
Futbols — Francija
Ligue 1 20/21 7. kārta
|
|
Monaco
— Montpellier
|
1:1
|
0
0
0
0
|
|
Teniss
ATP 2020 St.Petersburg Open fināls
|
|
Borna Ćorić
— Andrey Rublev
|
6:7(5), 4:6
|
1
0
0
0
|
|
Futbols — Vācija
Bundeslīga 20/21 4.kārta
|
|
Köln
— Eintracht Frankfurt
|
1:1
|
0
0
0
0
|
|
Volejbols
Credit24 Baltijas līga vīriešiem 20/21
|
|
Pärnu VK
— Amber Volley Klaipėda
|
3:0
|
0
0
0
0
|
|
Futbols — Spānija
La Liga 20/21 6.kārta
|
|
Villarreal
— Valencia
|
2:1
|
0
0
0
0
|
|
Basketbols — Latvijas-Igaunijas līga
Pafbet Latvijas-Igaunijas basketbola līga 20/21
|
|
AVIS UTILITAS Rapla
— Pärnu Sadam
|
79:86
|
2
0
0
0
|
|
Hokejs — KHL
KHL 20/21
|
|
Severstal
— Avtomobilist
|
2:1
|
2
0
0
0
|
|
Basketbols — Latvijas-Igaunijas līga
Pafbet Latvijas-Igaunijas basketbola līga 20/21
|
|
Latvijas Universitāte
— Ogre
|
67:78
|
4
0
0
0
|
|
Futbols — Francija
Ligue 1 20/21 7. kārta
|
|
Saint-Étienne
— Nice
|
1:3
|
0
0
0
0
|
|
Hokejs — KHL
KHL 20/21
|
|
CSKA
— Dynamo Maskava
|
2:1
|
0
0
0
0
|
|
Hokejs — KHL
KHL 20/21
|
|
Dinamo Minska
— Spartak
|
0:3
|
0
0
0
0
|
|
Hokejs — Latvijas čempionāts
Optibet hokeja līga 20/21
|
|
Olimp/Venta 2002
— Liepāja
|
4:1
|
0
0
0
0
|
|
Futbols — Anglija
Premjerlīga 20/21 5. kārta
|
|
Tottenham Hotspur
— West Ham United
|
3:3
|
0
0
0
0
|
|
Futbols — Itālija
Serie A 20/21 4.kārta
|
|
Udinese
— Parma
|
3:2
|
0
0
0
0
|
|
Futbols — Vācija
Bundeslīga 20/21 4.kārta
|
|
Schalke 04
— Union Berlin
|
1:1
|
0
0
0
0
|
|
Futbols — Spānija
La Liga 20/21 6.kārta
|
|
Huesca
— Real Valladolid
|
2:2
|
0
0
0
0
|
|
Futbols — Spānija
La Liga 20/21 6.kārta
|
|
Deportivo Alavés
— Elche
|
0:2
|
0
0
0
0
|
|
Futbols — Anglija
Premjerlīga 20/21 5. kārta
|
|
Leicester City
— Aston Villa
|
0:1
|
0
0
0
0
|
|
Futbols — Itālija
Serie A 20/21 4.kārta
|
|
Roma
— Benevento
|
5:2
|
0
0
0
0
|
|
Futbols — Spānija
La Liga 20/21 6.kārta
|
|
Real Betis
— Real Sociedad
|
0:3
|
0
0
0
0
|
|
Futbols — Francija
Ligue 1 20/21 7. kārta
|
|
Lille
— Lens
|
4:0
|
0
0
0
0
|
|