Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:0, Did:0, useCase: 0

WBBL 2021

Piektdiena, 2. oktobris, 2020 — piektdiena, 30. aprīlis

Sacensību jaunumi
 58:53Kandava — Jelgava-BJSS 
 53:45Saldus/Sporta skola — Latvija U16 
 46:101Liepāja/LSSS — TTT Rīga 
 55:59BJBS Rīga juniores-2 — Jūrmala 
 86:51Latvijas Universitāte — BJBS Rīga juniores 
 43:101RSU — TTT Rīga 
 61:65Kolibri/LU — Kandava 
 50:69BJBS Rīga juniores — Liepāja/LSSS 
 56:69Saldus/Sporta skola — Jelgava-BJSS 
 51:48RSU — BJBS Rīga juniores 
 89:67TTT Rīga — Latvijas Universitāte 
 PārceltaBJBS Rīga juniores — TTT Rīga 
 PārceltaJūrmala — Ogres BS 
 PārceltaBJBS Rīga juniores-2 — Kolibri/LU 
 82:52Liepāja/LSSS — RSU 
 PārceltaKandava — Dimantu akadēmija 
 PārceltaDaugavpils Universitāte — Latvija U16 
 PārceltaLatvija U16 — Jelgava-BJSS 
 70:68RSU — Latvijas Universitāte 
 PārceltaOgres BS — Kolibri/LU 
 PārceltaKolibri/LU — Saldus/Sporta skola 
 PārceltaLatvijas Universitāte — Liepāja/LSSS 
 2020. gada 5. nov, 19:00TTT Rīga — Liepāja/LSSS 
 97:63TTT Rīga — RSU 
 2020. gada 8. nov, 14:00Latvijas Universitāte — RSU 
 2020. gada 8. nov, 16:00Dimantu akadēmija — BJBS Rīga juniores-2 
 2020. gada 9. nov, 20:00Ogres BS — Saldus/Sporta skola 
 2020. gada 11. nov, 19:00Jūrmala — Kandava 
 2020. gada 11. nov, 19:00Jelgava-BJSS — Dimantu akadēmija 
 2020. gada 14. nov, 16:00Kolibri/LU — Daugavpils Universitāte 
 2020. gada 15. nov, 16:00Dimantu akadēmija — Jūrmala 
 2020. gada 17. nov, 18:00BJBS Rīga juniores — Latvijas Universitāte 
 2020. gada 17. nov, 20:00BJBS Rīga juniores-2 — Ogres BS 
 2020. gada 19. nov, 18:30Saldus/Sporta skola — Kandava 
 2020. gada 20. nov, 19:00Jūrmala — Kolibri/LU 
 2020. gada 21. nov, 17:00Liepāja/LSSS — BJBS Rīga juniores 
 2020. gada 22. nov, 13:00Latvijas Universitāte — TTT Rīga 
 2020. gada 22. nov, 14:00Daugavpils Universitāte — Dimantu akadēmija 
 2020. gada 27. nov, 18:30RSU — Liepāja/LSSS 
 2020. gada 27. nov, 19:45Ogres BS — Liepāja/LSSS 
 2020. gada 28. nov, 12:00Kandava — Latvija U16 
 2020. gada 28. nov, 16:00Dimantu akadēmija — Saldus/Sporta skola 
 2020. gada 28. nov, 19:00TTT Rīga — BJBS Rīga juniores 
 2020. gada 29. nov, 13:00Latvija U16 — BJBS Rīga juniores-2 
 2020. gada 2. dec, 18:00Liepāja/LSSS — Latvijas Universitāte 
 2020. gada 3. dec, 16:00Kolibri/LU — Latvija U16 
 2020. gada 3. dec, 16:00Dimantu akadēmija — Ogres BS 
 2020. gada 3. dec, 18:30Saldus/Sporta skola — BJBS Rīga juniores-2 
 2020. gada 6. decDaugavpils Universitāte — Jūrmala 
 2020. gada 6. dec, 15:00Latvija U16 — Ogres BS 
 2020. gada 9. dec, 19:00Jelgava-BJSS — Kolibri/LU 
 2020. gada 13. decDaugavpils Universitāte — BJBS Rīga juniores-2 
 2020. gada 16. dec, 19:30Kandava — BJBS Rīga juniores-2 
 2020. gada 18. dec, 19:00Jūrmala — Jelgava-BJSS 
 2020. gada 18. dec, 19:45Ogres BS — Daugavpils Universitāte 
 2020. gada 31. decKolibri/LU — Dimantu akadēmija 
 2020. gada 31. decLatvijas Universitāte — Liepāja/LSSS 
 2020. gada 31. decKandava — Daugavpils Universitāte 
restorāni Rīgā - saņem atlaides